488
Winning Eleven 10 / Pro Evo Soccer 6
  • gabe paul logan
    #408
    Megnéztem direkt, tele van mindennel :), sztem én is használom majd.




    Bocs emberek, de a patch majd jön, ha lesz működő pendriveom, kölcsönkérni nem igazán szeretnék mert lehet h az is elromrik.
    Ja a maxdrive cdén nehogy formatáljátok a pendrivet mert szó szerint mindent letöröl a pendriveről. Szó szerint...
    (nyugodjatok meg én se tudok játszani mert az opció file a szgépemen van, viszont még egy fontos dolgot el kell intéznem rajta amit csak a ps2őn lehet, amúgy kész van)
  • shevy
    #407
    ezeken rajta van az lfp logo is meg az a 3-as logo is?
  • shevy
    #406
    majd kipróbálom valamikor, nincs üred dvd-m, kösz
  • gabe paul logan
    #405
    http://files.filefront.com//;6321693;;/

    -ezt találtam , rajta van minden ami neked kell, és nem kell variálni csak berakni dkzvel a játékba, hja és minőségi...:)
  • gabe paul logan
    #404
    de ugyanilyen minőségű sose lesz mint ezekkel a pes5, mert ezeket a képeket át kell formáznom(kicsinyítés, nyújtás) és valamennyire eltorzul.
  • shevy
    #403
    meg ami ezen van unicel felirat, talán jobb minőségű
  • shevy
    #402
    de egyébként szerintem úgy is jó lenne, ha az eredetiekre raknád rá, ezeket a unicef feliratokat, az lfp logot, meg azt a 3-as nemtudom milyen logot, csak a fekete kapusmezre is sárga unicef kell, multkor fehér volt és olyan nincs, szóval szerintem az első barca mezed jó lenne, ha ennyiket alakítanál rajta, kösz
  • shevy
    #401
    jah, egy kicsit elütöttek de azt hittem, hogy olyannak kell lennie, inkább ezeket csináld meg amiket most raktam be, de egyébként úgy miért nem jó, hogy csak a helyére teszem?
  • gabe paul logan
    #400
    Még a hétköznap, vmikor megcsinálom...amit legutóbb csináltam a bl mezes barca, a minap láttam h nem lett vmi jó a színek különböztek, más árnyalata volt a kéknek meg a vörösnek. sry, megpróbáltam kijavítani de nem tudtam kikeverni azokat a színeket.
  • shevy
    #399


    itt van két kapusmez, meg lejjebb a két sima mez
    gabe paul logan, csináld már meg légyszi, nekem nem ment, teljesen el van mosódva, mindegy mikorra, csak csináld meg kérlek, dvd-m most úgy sincs :(
  • shevy
    #398
    ja és még a régi jó mezeimet is felülírtam :(
  • shevy
    #397
    a start screen egy kicsit hibás lehet, mert amikor villog a press any button, akkor zölden meg feketén villog, a mez totál rossz, összevisszaszínű, egyedül a hangok lettek jók :(
  • shevy
    #396
    na kicseréltem a mezeket, raktam fel jayz soundpackot a mymy mellé, startscreent cseréltem, mindjárt kiírom, és megnézem mi sült ki belőle
    (egyébként a ggs-ben szerintem nem kell a mezt kiszedni és utána rajzolóprogival szerkesztgetni, én egyszerűen rámentem a mezte, jobb klick, open, és beraktam helyére az újat, amit leszedtem netről. Aztán pedig ráhúztam az alsó 3 mezre)
  • gabe paul logan
    #395
    Ez a waterloo tool meg mindegy hogy van e (sztem), mert még senki nem csinál rendes pes6 kit template-t, én is a régieket próbálom átalakítani, ezért nem is lesz olyan jó minőségű az alapmezek.
    De Shevy próbálj a peshungary ról leszedni a pcre való kitserver 6ot, abban eredeti mezek vannak és sztem az új templatevel és lehet h a pngket is mellékelték mellé.
  • gabe paul logan
    #394
    Amikor megnyitod a wetool-al kikódolt str-t ggsben akkor vannak opciók ott kell választani ps2 psp gbr gbr+i között, próbáld ki mindegyiket az egyiknél teljesen jó lesz a kép, azután ki lehet menteni a képet ha már kijelölted. Azután jobb klikk save as és elmenti bmp ként. És bármivel meg lehet nyitni, szerkeszteni(photoshop, paint stb). A módosítások után visszarakod a képet az strbe és egyszerűen kilépsz a ggsből.
    És ezután pont arra a filére kell importálnod a 0textben amelyiket le szeretnéd cserélni, erre inkább a dkz t kell használni mert még nincs jó ggs ami nem fagyna le, sajnos ezért kellenek ilyen kerülőutak...
  • shevy
    #393
    kipróbáltam ezt a ggs + we10kit tool kombinációt, nektek is szemcsés, meg más a mez amikor megnyitjátok a fájlt? másik, hogyha módosítom a mezt utána nem akarja str-ként elmenteni, csak png meg ilyesmik vannak, itt mi a teendő?
  • roberto0915
    #392
    ...ennek a hírnek őrülök! az angolt én se vágom olyan jól, de gabe biztosan segít :)
  • shevy
    #391
    egyébként van valami profi mezcserélő progi, csak nem jöttem rá, hogy hogyan működik
    waterloo tool
    Nem kell hozzá semmi más, csak dkz
    Nem annyira vágom az angolt, hátha valakinek menni fog innen
  • shevy
    #390
    valaki tudna adni ggs 6.6.1-hez egy linket, én csak 6.1.1-et találok, de a csávó azt írja, hogy a we10kit toolhoz, 6.6.1 kell
  • shevy
    #389
    találtam két nagyon jó barca mezt, gabe paul logan, megcsinálnád ezeket nekem? többet nem nyaggatlak :)


    légyszi, utána már tényleg hagylak :)
    kösz
  • DoNorBi
    #388
    aha énis igy probáltam,csak az zavar/zavart meg hogy hába jelőlőm ki pes6 mappát mégsem találja meg benne a fájlokat és nekem kell külön kijelölnöm aztán meg analizálja és csak utána pöcsöli fel...
    régebben volt egy pes-x nevezetű szuper patch azt is dkzval kellett de ott csak egykét kattintás és már kész is volt:P
    Ha a CD/DVD-ROM generator+dkz iso maker kombóval kell akkor boldogulok egymagam;)
    jah kösszi az utbaigazitást!:)
  • roberto0915
    #387
    Nagyon szívesen! Nem túl bonyolult. Asszem úgy kell, bár én is rég patch-eltem(v. inkább pöcsöltem) vele... ,hogy
    1. megnyitod a DKZ-t
    2. megnyitod vele a patch-t
    3. ha mmár megnyitotta, akkor fönt valahol majd találsz valami olyasmit, h "Patch in folder"... na az kell
    4. megkeresed a 0_TEXT file-t, ha az kell, de szerintem az és OK(eztán magátol berakja azt amit kell és ahova kell)
    ITT ENNYI A FELADAT

    kell segítséd ISO készítéshez is?
  • DoNorBi
    #386
    Srácok HELP!leszedtem a mymy patcheket de nemvágom hogyan kéne felrakni,vmelyikőtök elmagyarázná lépésről lépésre?
    én idáig mindig wemericát használtam és ahhoz nem kellett dkz studio...
  • roberto0915
    #385
    Hátha tudok segíteni:
    winrar-ról
    egy pár tömörítő- igaz csak ajánló
    Melyik a legjobb tömörítő? fórum -nem a legkedveltebb :)
    ez is egy fórum, de talán hasznosabb...
  • roberto0915
    #384
    Köszi a mintát! Valóban fasza kis gyep.
    A tömörítéshez meg sajnos nem értek...
  • gabe paul logan
    #383
    Nem tudjátok hogy hányszor lehet egy filet betömöríteni?
    Mert az egyik hangfájlt már kétszer tömörítettem be és még mindíg 250 mega, úgy hogy a már betömörítettet beraktam egy mappába és azután újra tömörítettem...winrart használok és nem értem jayz hangfájla ami ugyanaz amit én akarok feltölteni, csak kétszer van csomagolva és 300 megás patch csak 90 mega, hogy csinálta?És ő nem mappázott meg semmi a már betömörített file van betömörítve. Én is úgy próbáltam de lehetőség sincs rá ha szeretném,csak kicsomagolni lehet.
  • gabe paul logan
    #382
    A fiatalembernek aki stadionépítkezést szeretne véghez vinni!

    Itt egy fasza gyepminta:

    http://files.filefront.com/dellealpido3rar/;6322367;;/fileinfo.html
  • gabe paul logan
    #381
    Még asszem várni kell rá egy darabi ugyanis , mikor máskor mint most szart be a pendrive-om, ha berakom a gépbe látja a meghajtót de azt írja ki, hogy helyezzen lemezt a meghajtóba...az mp3as usbémet meg a maxdrive-os cd nem látja.

    (miért, miért, miért, miért, miért most történik ez???így nem tudom az of-et elintézni)
  • roberto0915
    #380
    Szólj, ha fent lesz... meg,h hol!
  • roberto0915
    #379
    Ez egy jó hír...
  • gabe paul logan
    #378
    Holnap feltöltöm...még próbálgatok intro-t csinálni,de nem igazán megy , még ma vesződök vele...
  • roberto0915
    #377
    Hi!
    Nem akarlak sűrgetni, csak kíváncsiságból kérdem:
    Hogy állsz a patch-el?
  • laca70
    #376
    Köszi, megnézem ezeket.
  • gabe paul logan
    #375
    Hmmm...sajnos nem tudok segíteni, még ps2re se készül sok kiegészítő, de én ezeken az oldalakon szoktam nézelődni: www.pesgaming.com
    www.evo-web.co.uk
    hátha találsz valamit :)
  • laca70
    #374
    PSP-n játszom. Hogyan lehet patchelni, kicserélni dolgokat ?
  • roberto0915
    #373
    thx! de most már megvárom gabe patch-ét...
    A peshungary-n vannak új reklámtáblák (inter, arsenal...) Ezeket betudod rakni, gabe?

    P.s.: Úgy néz ki,h szereztem stadion szerkesztő programot... :) Ha nem túl bonyolult csinálok 1-2 magyar stadiont.
    Video a szerkesztésről.
  • DoNorBi
    #372
    na ez jó hír
    sajnos segítséget nemtudok adni a javításokban:(
  • gabe paul logan
    #371
    Na a most lettem kész mindennel , működik, csak a patch létrehozásával van még gond, amikor összemixelem a cuccokat néhány dolog eltűnik, ami nem megy még a zene+szurkolói hangok és vmiért eltűnt a jayz által megcsinált "mezválasztás" , amikor választani kell csapatot akkor az alap béna mezek láthatók,ja ezek editmodeban is vannak nem lehet látni az emblémákat,logókat...de meccsközben jók a mezek.
    Ezek várnak még javításra, ja és még jó lenne egy jó etoo fej is, az enyém már elég elhasznált, a sok photoshoppolás miatt...
  • shevy
    #370
    mymy minimix v1 12mb
    stadion 187 mb
    sound 341mb
    mind a 3 itt van ebben a témában:mymy
  • roberto0915
    #369
    Hi! Ezeket találtam: (nem sokat találtam az ewoweb-en)Te is ezeket szedted le? thx!

    (Bootpack)+(pes6)+nemro's editable+bootpack+mix+v1 13,6 mega
    bombillero_pes6_font_pack 0,7 mega
    faces_130_pes6_tiptoe 2,5 mega
    0607(impatrick)adboardpack 0,1 mega
    my music patch v1 140,3 mega
    mymy stadiums patch pes6 196,7 mega
    mymy mix 159,7 mega