488
Winning Eleven 10 / Pro Evo Soccer 6
  • roberto0915
    #448
    HI!

    Honnan lehet beszerezni egy normális game graphic studio-t???
    Kerestem, de csak .msi kiterjesztésűt találtam... úgy néz ki, mintha ki kéne tömötíteni, de mikor tömköríteném ki mindig felugrik vmi xaros üzenet... hiába megyek rá az ok gombra újra ás újra felugrik...

    jah még vmi... ha a hep5-ből kiszertném venni a fradis Nike labdát és beszertném rakni a pes6-ba akkor azt hogy csináljam???

    THX!
  • gabe paul logan
    #447
    Próbáltam, más játékkal is, de nekem agyonszaggatnak a cg jelenetek és néha le is fagynak.

    A "legújabb" patch h meg van rendes mezekkel csinálva premier league a holland liga helyett, szintén jay-z csinálta.
  • roberto0915
    #446
    ps2 emulátorral próbáltad már??
    -hátha nem kéne dvd írással húzni az időt...

    Ja! Jelent-e meg már vmi új fasza kis patch ps2-re?
  • gabe paul logan
    #445
    Újraírható dvd(bár egy kicsit nehezebben indul)...én nemtom h mindegyik csippelt ps2 szereti-e, az enyém igen, de azé nem szabad túlzásba vinni a dolgot...me néha sok újraírható dvdzés után nekem nehezen olvassa a rendes gameket, amúgy meg nem szabad ezt csinálni a géppel, szal csak saját felelősségre!!!
  • roberto0915
    #444
    Hi all!

    ...amikor vki csinál 1 patch-et, akkor hogy próbáljátok ki, h műxik-e?
    -elpazaroltok 1 DVD-t ???
    -v. vmilyen ps2 emulátorral tesztelitek ???

    Én emulátorral akartam kipróbálni, de sajna ahogy bejönne az Intro lefagy az egész (lehet hogy a gép xar hozzá)... ha emu-val megoldható lenne, akkor szívesebben próbálkoznék én is arcok, mezek, stadionok berakásával... pl. terempályák... és nem kéne pazarólni a drága DVD-ket...

    szal??
  • roberto0915
    #443
  • gabe paul logan
    #442
    Nem egyezik a kódolása a file-oknak, szal sajna nem. De ha letöltöd és game graphiccal kiszeded a képeket akkor megpróbálhatod berakni egy ps2es pálya képeinek helyére. De lehet h ott már más is át van programozva, szal ez csak egy őrült gondolat, hogy így müködik.
  • roberto0915
    #441
    Hi all!
    A peshungary-ra felkerült néhány terempálya és 1 strand pálya...
    ...lehetséges ez ps2-ön is???

    Nagyan állat lenne!
  • gabe paul logan
    #440
    én pes6ra nem találtam xboxos cuccot...
    csak pes5re

    de én ezeken az oldalakon nézelődök

    www.pesgaming.com
    www.evo-web.co.uk
  • gabe paul logan
    #439
    Hát én mondjuk xboxban nem vagyok otthon de valahol a peshungary-n le van írva h a különböző mozdulatokat hogy kell előhozni, meg h milyen rugások, passzok vannak...szóval minden. De nem kifejezetten gombokat emlegetnek...hanem pl az emberváltás+passz=kényszerítőzés....az xboxos verzióban tényleg nincs edit mode....:( a megoldás az ha esetleg van valami patch xboxra....
  • Röfikapitány
    #438
    Nekem is x360 om van engem a cselek lökések érdekelnének az összes kombináció leirva !!Aki tudja hol találom a neten linkelje már be köszi!
  • Tomiba
    #437
    Nekem xbox360-as pes6-om van. Képtelen vagyok átigazolni a játékosokat, átírni a fiktív csapatneveket, megváltoztatni a mezeket. Tudtok valamilyen megoldást? Előre is köszönöm.
  • gabe paul logan
    #436
    kérdezd pl quaresma-t
  • gabe paul logan
    #435
    Hja a peshungaryn senki nem tud semmit...vmelyik moderátort kérdezd meg a többiek agyilag zoknik, azt se tudják hogy kell lőni a játékban vagy embereket cserélni...szóval ne is álmodozz h tudnak segíteni.Nem nem akarnak csak nem tudnak.
  • gabe paul logan
    #434
    Már a faszom ki van az egésszel...most az usb szart be a gépemen...egy uj winyó betétele után...persze most már van pendriveom...már csak röhögök az egészen.
  • Solidus
    #433
    Tényleg,hogy áll a projekt?Már nagyon várom hogy kész legyen!:D
  • roberto0915
    #432
    Hú... kezd kihalni a topik?
    Gabe mi a helyzet az Optoin File-lal? Sikerült megoldani?

    Van állítólag egy save convert-áló program, amellyel pc-és elmentéseket lehet ps2-esbe konvertálni. Ha van ilyen, azzal lehet, h nem is kéne a játékosok neveivel és kinézetével bajlódnom, hanem csak a HEP6 O.F.-ját kéne felhasználni...
    ...a peshungary-n rá is kérdeztem, de baxnak válaszolni...
  • roberto0915
    #431
    ...az adatbázist én átvállalom, majd a csapatok honlapja alapján szerkesztem a játékosokat(magasság, kg, kinézet... a tehetségüket meg az én jóindulatom alapján

    a holland liga helyére egész nyugodtan bemehetne a magyar liga...
    Amúgy nekem is Samsung (128megás)pendrive-om van és minden ok.
  • gabe paul logan
    #430
    Erre válaszolva, hát betudom rakni de nemtom annak mi értelme lenne h benne vannak a játékban a mezek...ha sikerül közzétennem a patchem akkor annak az opció fájlát valaki tovább módosíthatná, például magyar játékosok elkészítésével, a mezeket berakását vállalom szívesen.
    Megcsinálhatnánk a holland liga helyére v a francia helyére vagy a két ligából a legrosszabb csapatok helyére magyarokat tennénk.
    És a Debrecennel nem is kéne vesződni, mert az már benne van a patchben...
  • gabe paul logan
    #429
    Ja nekem is 512 megás kingstonom volt és azt látta, de pl az mp3 lejátszómat nem ismeri fel...
  • t256
    #428
    Elvileg a PS2 a KingMax pendrive-kat szereti és a régebbi 64 megásakat.
    Habár nekem egy 512 MB-s Samsungom van és felismeri a PS2.
  • gabe paul logan
    #427
    Ja, amúgy most így karácsony és szilveszter után csodával határos módon maradt elég pénzem hogy új pendriveot vegyek, csak nem vágom h milyen kell, ha rá tudom venni a bátyámat h menjünk el a héten akkor még meg lesz a patch(tudom ezt már párszor mondtam).
    Már csak a szgépen lévő opció fájlnak kéne még működnie.
  • roberto0915
    #426
    BUÉK!
    Patchekben gazdag Boldog Új Évet for all!

    Gabe!
    Ha kijön a HEP6 befogod rakni ps2-esbe a magyar mezeket?
    Csak 1 kérdés... no meg 1 kívánság is...
  • roberto0915
    #425
    ...akkor nincs semmi új ps2-re?
  • gabe paul logan
    #424
    Igen, pc-re.......

    ...bár néhány arc elég gagyi messziről, bár lehet h csak én nem tudok jól patchet telepíteni...
  • roberto0915
    #423
    ez ps2-re is van?
  • laca70
    #422
    Evolution patch
  • roberto0915
    #421
    Hali?
    Mi a legmenőbb patch manapság?
    Kb. fél hónapja nem játszom pes-t, mert elveszett a patch-es dvd-ém és akkor gondoltam várok 1 kicsit, hátha lesznek újítások...

    Boldog Új Esztendőt!
  • roberto0915
    #420
    ...várjuk a kis Jézus születését.
  • roberto0915
    #419
    Boldog Karácsonyt! :)
  • DoNorBi
    #418
    én is meghitt,békés,boldog karácsonyt szeretnénk kivánni minden fórum olvasónak!
    shevy ez egy jó kérdés,talán az ünnepek miatt most nincs idejűk pesezni az embereknek:)
    amúgy találtam egy lfp kits patch-t+alternativas cipőcsomagot az evoweben szerintem még ma kiprobálom jónak tűnik mind2.
    jayz123 fajta patchet vki használta már,van olyan yo mint a mymy?
  • shevy
    #417
    Boldog Karácsonyt mindenkinek!

    Egyébként miért halt meg ez a topic?
  • laca70
    #416
    Köszi. Megnéztem, e_textben a 151-ben van.
    Végignéztem az e_textet, találtam egy csomó stadionképet. Márcsak az a kérdés, hogy ezek tényleg benne vannak a játékban, vagy csak PS2-ről lett áttranszportálva ?
  • gabe paul logan
    #415
    (jó reggelt most nézem hogy a saját hszemre válaszoltam)
  • gabe paul logan
    #414
    Nemtom, amit eddig láttam ps2es gólokat neten inkább kamerával voltak felvéve, lehet hogy van vmi kompatibilis progi vagy konvertáló ami megoldja az ügyet...(de nem is tudom milyen formátumban van a replay)
  • gabe paul logan
    #413
    A scoreboard 2 helyen is szerepel:
    etextben vhol a 151, 152 filében asszem és
    a 0 textben vagy 10 filében de ott csak hexadecimálisan módosítható
    de ha letöltesz egy scoreboardot akkor meg tudod nézni hogy melyik filéket kell lecserélni...
  • t256
    #412
    Létezik valamilyen program, ami lejátssza PC-n a replayeket. Ugyanis memcard-ról pc-re át tudom másolni őket.
  • laca70
    #411
    Tudja valaki, hogy a kijelző (scoreboard) hol van a 0_text.afs-n belül ?
  • shevy
    #410
    na kipróbáltam, nagyon jól a barca mezek, most már van új startscreenem is, jayz chantspack is (ez nagyon jó) meg még feltettem most mumpleasers music patchét is :) úgyhogy mostmár van vagy 10 patch a játékomban :)
  • shevy
    #409
    megnéztem én is a ggsben, nagyon jónak tűnik, ma veszek dvd-t és kipróbálom