2318
  • davidka003
    #2118
    Minden a DVD-n lévő progit felraktál? pl Physx is kell ha ATI-d van akkor is.
  • bujdiii
    #2117
    Sziasztok !
    Most telepítettem fel a játékot, de nem indul el..
    Ezt írja ki: General protection fault!
    History: Address = 0x6dab1e (filename not found )
    Address = 0x4015b3 (filename not found )
    Address = 0x4017dd (filename not found )
    Address = 0x12dde7d (filename not found )
    RegisteraitForInputIdle() Address = 0x7c817067 (filename not found )
    Ha tudjátok mi a megoldás, légyszi írjátok le..
    Köszönöm előre is..
  • Danecay
    #2116
    Spoilerként írom, mert warez.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha crackelve van, akkor lehet az a baj. Próbáld, a játék eredeti exe-jével indítani (ha megvan még), miután leszedted és bemountoltad a mini image fájlt

    Én azt hiszem tegnap jártam itt ahol most Te, és minden gond nélkül továbbment.
  • Rayne89
    #2115
    Hali van egy kis gondom. a kórház elött vagyok ahol le kell löni az örjáratot és ugye elötte lelötték azt a fehér rucis csajt kinyirom az örjáratot aztán odamegyek a föbejárathoz és akkor ott bejön egy átvezetö és ott kilép a játék egyszerüen leáll próbáltam újratenni nem használt mi lehet a gond?
  • eminemtheking
    #2114
    köszi szépen megoldotta a problémát[#alien2
  • Danecay
    #2113
    Te most a ReadMe.txt lefordításáról beszélsz?
    Vannak persze hibák, mondjuk helyenként tényleg jobban figyelhettek volna. Pl. a játék elején: "Az Ubisoft bemutatja" "egy Gearbox stúdió játék" (vagy valami hasonló)
  • Maxtreme
    #2112
    Mármint a readme.txt-be ofc.
  • Maxtreme
    #2111
    Rosszul fogalmaztam, jogos :)
    Nézz bele a TXT-be :D
  • Danecay
    #2110
    És ennek mi köze van a lokalizációhoz?
  • Maxtreme
    #2109
    Egész zsír a lokalizáció helyenként.
    Idézet az egyik forumról:

    "nVidia7900 kártya esetén, a Market hadművelet első betöltése után a fejlövések izzó fehér grafikai műterméket produkálnak (SUMAC-33585)"


  • Gaberking
    #2108
    Hello!
    Nekem is ugyanez a problémám és már ezen a telepítésen is túl vagyok, de a hibaüzenet változatlan: "general protection fault".
    Esetleg valami más ötlet?
  • strebacom
    #2107
    Ezt is tedd fel hozzá, ez valószínü, megoldja!!
  • eminemtheking
    #2106
    ja és újrais raktam már szóval az se oldotta meg
  • eminemtheking
    #2105
    "Az alkalmazást nem sikerült elindítani mert nvcuda.dll nem található. az alkalmazás újratelepítése megoldhatja a problémát"
    leokézom aztán A(z) biahh.exe hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük.
    és utána kijön ez a message general protection fault
    hmm érdekes
    dvd5-ös(magyar) verzió gépem megfelel neki bőven szóval nem értem mi lehet a baj. másik cracket is próbáltam de semmi
    valaki nem tudja milehet a baj?
  • mascarun
    #2104
    Én ugyan a szinkronhoz nem tudok hozzászólni de lenne egy kérdésem.
    Találkoztatok használatban lévő füstgránáttal a játék során?
    Mert ugye ott van jó pár társunk zubbonyán a SMOKE gránát, de hogy használták volna azt nem!
  • sasvader
    #2103
    AmadeusHU!

    Lehet Demokrácia van de legalább nem kellene káromkodnod...+ szerintem ide nagyrészt azok irnak akikinek tetszik a szinkron és nem arrol hogy IDÉZEM:"Egy újabb játékot basztak el a szinkronnal. Iszonyat szar! Még jó hogy nem vettem meg."

    Ráadásul még káromkodik is...
  • Danecay
    #2102
    Nekem az a véleményem a dologgal kapcsolatban, hogy mivel úgy gondolom, hogy itt a nagy többség nem beszéli anyanyelvi szinten pl. az angolt, sőt, addig nem sok az összehasonlítási alap, a szinkronos és az idegennyelvű változat között. Viszont mivel a többség magyarul beszél anyanyelvi szinten, sokkal könnyebb kritikusnak lenni, hibákat észrevenni, találni stb. Lehet ugyan úgy akár az angol változatnak is vannak hibái (mondatszerkesztés, hangsúlyozás, stb.) csak az nekünk elsősorban magyarul beszélőknek nem tűnik fel. Az viszont tény, hogy a szinkron néha tényleg elcsúszik a szájmozgástól, viszont erről nem szinkronszínészek tehetnek, viszont a szóismétlés ugyanannyi a külhoni változatban, mint a honosítottban.
    Anno, a Splinter Cell: Pandora Tomorrow szinkronos verziójával játszva tűnt fel, hogy milyen sok a szóismétlés, ami rövid időn belül zavaróvá is vállt, ugyanakkor angolul, nem volt feltűnő.
  • AmadeusHU
    #2101
    te meg egy kis paraszt. Hol élsz te? Demokrácia van, mindenki elmondhatja a véleményét, akár pozitív akár negatív
  • Sgtfathi
    #2100
    Sztem is jó lett a szinkron,sokat dob a játákon,és ha tehetem megveszem eredetibe!
  • sasvader
    #2099
    AmadeusHU!

    te egy nagyon bumfordi idiota,buta ember vagy:
    1.ha nem tetszik nem muszály vele játszani!
    2.szerintem ezt nem ide kellene megirdnod hogy neked nem tetszik a szinkron...senki se kiváncsi a te véleményedre..
    3.szerintem meg nagyon király lett a szinkron és ha lesz pénzem megyek megvenni gyárilag! SÖT SZERINTEM AZ ÉV SZINKRONJA LEHETNE!!!
  • The Protector
    #2098
    Kezdjük ott h meg sem veszed.
  • TDantes
    #2097
    Én meg vettem örülök neki, és tetszik. Nem monoton egyáltalán, és talán mosd ki a szádat te hülye fasz...a picsának káromkodsz bazd meg!
  • davidka003
    #2096
    Nekem is ez a véleményem. Sajnos rossz lett.
  • AmadeusHU
    #2095
    Egy újabb játékot basztak el a szinkronnal. Iszonyat szar! Még jó hogy nem vettem meg. Inkább az angolt veszem meg mint hogy ezt a monoton hangzású szart hallgassam!
  • mester1987
    #2094
    SzeVOSZtok. Itt vannak a magyar nyelvi fájlok, de sajnos a feliratokat még nem sikerült elővarázsolnom magyarul: data.hu/get/1311709/biahh_hun.exe
  • Prince23
    #2093
    A darabolt, dvd5 verzsa is lassítja az xp-t kilépéskor?
  • Hellsing47
    #2092
    és valóban
    köszönöm szépen
  • Colton
    #2091
    de most fogom a 9.09.203-as verziót fölrakni (az az a legujabb) na remélem ezzel már menni fog
  • Colton
    #2090
    nem meg! Felraktam az ATI 9.3 Felraktam a Physx 8.08.18-as verzioját és még mindig nem megy!
  • Shep
    #2089
    Hát akárhogy szórakozok, nem sikerül megcsinálni, hogy a játék hangok angolok legyenek a többi meg magyar, fene érti ezt a játékot.
  • mani22
    #2088
    Hali ugy az volt a problémám mind a 2 verzioval mint amit elötem már leirtak a mentést kitöröltem igy jó lett de ha elakarom kezdeni exe hibával ez is kilép
  • davidka003
    #2087
    Nekem is ATI-m van, de a Physx driver nélkül nem indul el a játék.
  • Colton
    #2086
    physx? mármint Ageia? mert nekem ATI-im van!
  • davidka003
    #2085
    Frissítsd a physx drivert.
  • Colton
    #2084
    nekem is segitsen valaki!
  • Shep
    #2083
    Töröld ki a Doc and Settings/Felhasználó neved/Dokumentumok/My Games/Brothers in Arms könyvtárból a dolgokat kivéve a mentéseket és elvileg megjavul
  • TDantes
    #2082
    Nekem az eredeti van ,meg és egyelőre semmi gond nincs vele
  • grebber
    #2081
    Off: (Ha lehet a továbbiakban a warez topikjába írkájlunk )
    Én először a dl dvd-set szedtem le.Ez állandóan kilépkedett az átvezető videóknál.Ha crackeltem akkor mert teljesen angol lett minden.
    Leszedtem a DVD 5-ös verziót és tökéletes nicsenek kilépkedések!!

  • Hellsing47
    #2080
    nemtudom
    valaki nem próbálta ki innen a DVD5-ös verziót?
  • Prince23
    #2079
    Ezekszerint csak nálad...?