2318
  • Falcon87
    #2158
    Valszeg szarul let kiírva, töltsd le máshonnan :\
  • Alien1515
    #2157
    kipróbáltam gépről is, de így se jó.
  • The Protector
    #2156
    Picit pucold meg a lemezt vagy másold fel a gépre a lemez tartalmát és onnan telepíts.
  • Alien1515
    #2155
    Hello
    MEgvan a játék (sajnos nem volt pénzem az eredetire, DVD5 HUN freddy76 féle) és mikor telepítem csak 1.9 GB-t rak fel, a többi ne hajlandó. Azt írja kész a telepítés, de nincs fenn minden. Ez mitől lehet? A másik gépemen mernt ez a verzió, gépcsere után nem jó. :S
  • Black Ghost
    #2154
    Még valami a játékhoz van patch?
  • Black Ghost
    #2153
    Sziasztok


    Kéne a magyarítás és a magyar szinkron a játékhoz nem tudjátok honnan lehetne letölteni?
  • Falcon87
    #2152
    Igazán semmiség :D
  • Surfeek
    #2151
    FALCON87 Nagyon de nagyon szépen köszönöm az önzetlen célra törő segítséged!
    Nem mertem volna gondolni de egy újabb demon toolsal sikerült elindítanom a játékot! Megvan a vasárnapi szórakozásom!
    Nagyon szép napot neked és tényleg KÖSZÖNÖM!

    Surfeek
  • Falcon87
    #2150
    Nincs mit, örülök, hogy segíthettem :)
  • Falcon87
    #2149
    Asszem nekeem is volt gondom ezzel, de már nem emlékszem rá pontosan.
    Vagy le kellett szednem a legújabb Daemon Toolst, vagy pedig átállítanom a "tallózásnál" a fájltípust "minden fájl"-ra, és úgy kerestem ki a mini imaget.
    Már ha jól értelmeztem a kérdést.
  • Surfeek
    #2148
    Üdv mindenkinek! Én még új vagyok itt!
    Szeretném a segítségeteket kérni.
    Letöltöttem na jó warezz oldalról a játékot!
    Fel is telepítettem szépen.
    Na már most nem kellett crackelni mert az volt a jegyzettömbjébe irva,hogy szó szerint:Telepítés:

    A DVD képet telepítése után a mellékelt DVD mini image-el indul, ajánlott az Nvidia PhysX frissítése!

    Na de én már csináltam ilyet miért nem megy??
    Demon toolsba nem talál semmit.
    Valaki aki tudja,hogy kell írja már le nekem legyen szives!

    Elöre is köszönöm és szép napot mindenkinek!
  • lesliep
    #2147
    Falcon87!
    Nagyon-nagyon-nagyon köszönöm!
    MŰKÖDIIIIIIK! (Bocsi, de szándékosan kiabálok:-))
    Jövök Neked eggyel!
    Még egyszer hálás köszönetem!
  • Lacee86
    #2146
    Jó, smusher bunkó volt kissé, de tény, h nem illik csupa nagybetűvel írni, mert kiabálásnak számít. Ha rosszul látod a betűket, próbáld nagyobbra állítani vhogy; vagy pedig szemüveg...
  • davidhun73
    #2145
    BOCS HA NAGY BETÜVEL IROK CAPS LOCK DE HAMÁBAN IS MEG MÁSHOL IS IGY IROK NEM LÁTOM TISZTÁN A BETÜKET AZÉRT CSAKIS BOCS
  • Falcon87
    #2144
    Tessék, kerestem is neked egyet. Remélem, segítettem.
  • Falcon87
    #2143
    A konfiggal nincs gond, nekem is hasonló van, és közepes-magas beállításokon jól fut. Szerintem szedj le drivert, általában az szokott a probléma lenni.
  • Lacee86
    #2142
    Egyik sem, ezzel a konfiggal mennie kéne. Nekem is hasonló gépem van, sőt a procim gyengébb is, mint a tiéd, és 800x600-on magas beállításokkal ment 25-30 FPS körül.
  • lesliep
    #2141
    SZiasztok!
    Falcon87 és davidhun köszi a segíteni próbálást!
    A konfigom?
    Intel Core 2 1.86 GHz CPU
    2 Gb RAM
    512 Mb Asus X1600 vidkártya
    OP rendszer WinXP
    Melyik része lehet kevés?
    Hálás köszönetem a segítségért!
    (Megöl az ideg,h nem működik)
  • smusher
    #2140
    Üvöltözz a nénikéddel.
  • davidhun73
    #2139
    VAN VALAKINEK KEDVE HAMACSIBAN LANON KERESZTÜL BIA EIB ET NYOMNI HADAKOZÁSBAN MEG MULTIZNI ? :]
  • belick
    #2138
    sziasztok nekem muködik minden csak menteni nem tudok az automatikus mentésekeket nem tölti be tud valaki segiteni hogy mentsek? köszi
  • Falcon87
    #2137
    Egyáltalán nem kell hozzá komoly gép, jól van optimalizálva :D:D
    #2135: Drivercsere, esetleg a konfigodat beírhatnád.
  • davidhun73
    #2136
    szerintem a gép konfigurácioval van a gáz nagy gépp kell hozzá
  • lesliep
    #2135
    Sziasztok!
    A játék, igaz szinkronosan, hozzám csak most ért el:-(
    Viszont a játék indításakor az intro után mindig újraindul a gépem
    Kérlek, segítsetek!!!
    Előre is hálás köszönetem!!!
  • davidhun73
    #2134
    Azért nem tudsz belépni egy szerora sem mert szinkronizált vátozat van fent és csak angol változattal lehet a másik nekem meg van bia 1,2 eredetiben volna valakinek kedve tolni a bia skirmisht magyarul csatározást akár hamacsin is keresztül az irjon rám
  • 0blueman
    #2133
    eredeti játék...
    de ha jól tudom azon se nagyon működik
  • belarus820
    #2132
    H a picsába lehet neten tolni pls valaki irnoneee mert nem lép be sehova idegesit de kurvára :S mi kől hozzá??
  • Danecay
    #2131
    Az angol változat, 2008 Szeptember végén, a honosított, hazánkban 2009 március 20. Bár 2 perc lett volna utánanézni :)
  • steweee
    #2130
    ez a játék mikor jelent meg? mennyire régi?
  • Örült kutya
    #2129
    Halihó.Sziasztok nekem is kellne a magyarítás meg a szinkron.Az angolt megvettem de mire szóbajött hogy lesz maygarul is akkor már "késő volt" mert megvettem volna azt.
  • miki10
    #2128
    sziasztok!

    nekem kéne a magyaritás és a magyar szinkron a játékhoz
    nem tudjátok honnan lehetne letölteni?
  • Falcon87
    #2127
    Egyébként a szinkrok remek, a fordítás sem fércmunka. Elégedett vagyok :) örülök ezeknek a kezdeményezéseknek, egyre több játék jelenik meg magyarul.
    Sajna én sem tudok neten játszani :\ KAPCSOLAT LÉTESÍTÉSE SIKERTELEN
  • Falcon87
    #2126
    Most, hogy mondod... nekem is egy kis időre. Fura. Szintén 2 giga.
  • mascarun
    #2125
    Nekem mondjuk fogalmam nincs!
    Az első két rész eredetiben van meg és netre egyik sem engedett fel játszani!Mondjuk nem is próbálkoztam vele sokat! Elég volt az Earned in Blood- ban a Skirmish!
  • sasvader
    #2124
    Azt szeretném megkérdezni tőletek hogy:

    nekem régen megvolt az ANGOL változat és azzal feltudtam menni online játszani,simán felengedett semmi problémám nemvolt!

    de most hogy megvan a MAGYAR változat megint gondoltam felmegyek online játszani de nem enged fel és hibaüzenetként ezt irja ki:KAPCSOLAT LÉTESITÉSE SIKERTELEN! valami ötlet!???
  • xido
    #2123
    baszki..Kerekes Józsi..Kálloy Molnár Peti...meg még pár ismerős..azt hiszem fejlődik a magyar részleg:)
  • xido
    #2122
    gyerekek..még csak most raktam fel a magyart...és az introt nézem..
    Csík Csaba Krisztián a Witcher után már nem is lepett meg,hogy beválasztották,de Cvetkó Sanyi és Boros Zoli iszonyat kellemes meglepetés lett,imádom őket:))
  • balee4
    #2121
    műtermék? XDD
  • bujdiii
    #2120
    jah nem, nem tette fel a Physx-et...
    de manuálisan sem tudom felrakni, nem enged tovább lépni a telepítőből..
    elfogadtam a szerződést és nem enged a továbbra..:S
  • bujdiii
    #2119
    igen, mindent...a Physx-et telepítés közben telepítette fel...szval nem értem:S