2318
  • mcfingatlak
    #2198
    Sziasztok, igaz az a pletyka szerintetek, hogy lesz Bia 4 is? Azt halottam, hogy az már Bastonge-ban játszódik. Igaz ez??
  • mascarun
    #2197
    Miért van az hogy az összes Brothers In Arms megvan eredetiben és egyikkel sem tudok online játékhoz csatlakozni????????

    Most is akármelyikhez csatlakoznék kiírja hogy a kapcsolódás sikertelen!
    rohadna meg!
  • JohnnyNapalm
    #2196
    fail :DDDDD
  • mascarun
    #2195
    He
    most nézem hogy a + dvd-n nem is játék van csak valami trailer dvd!
  • mascarun
    #2194
    Na megvettem a game-t!
    Fém díszdoboz + egy ajándék játék! Tom Clancy's HAWX!!

    A poénja a dolognak hogy megnéztem a HAWX-ot mennyibe kerülne ha külön venném meg és úgy 8-9000 Ft lett volna!
    Mi ebben nekik az üzlet? xD
  • TopGun
    #2193
    Miert nem olvasol vissza egy kicsit? kb ket harom oldalt, ott le van irva minden ami kell.
  • mascarun
    #2192
    Hallod ma voltam a Media Markt ban és valami 2990Ft a játék! Ráadásul a bónusz verzió is ugyanannyi volt és abban van valami extra lemez is!
  • Matthew Baker
    #2191
    emberek valakinek nincs ötlete honnan szerezhetném be a magyar nyelvi fájlokat?
  • Shep
    #2190
    Nem.
  • JohnnyNapalm
    #2189
    Hali
    Remélem még van olyan aki tud nekem segíteni egy kérdésben:
    Ha megveszem a magyar szinkronos kiadást, akkor vissza lehet benne állítani a hangot az eredetire?
  • mcfingatlak
    #2188
    Köszi a mentéseket. Így érdekes de megy...:D
  • mcfingatlak
    #2187
    Am ha nincs más megoldás ja akkor érdekelnének a mentések!:D
  • mcfingatlak
    #2186
    Aha. Talán az is közrejátszhat hogy nem eredetiben van meg?
  • mascarun
    #2185
    Passzolom a problémát! de ha kell tudok küldeni mentést!
  • mcfingatlak
    #2184
    Sziasztok, van egy kis problémám a game-val, most pénteken szedtem le a játékot, és már eléggé sokáig jutottam benne amikor az egyik pálya betöltésénél kidob a windowsba...Tudjátok a szokásos: Hibajelentés Küldése v. Bezárás. És már nagyon frusztráló, hogy nem tudod továbbjutni...:(
    Talán a konfigommal van gáz??
    Proci:AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4600+ 2.41 GHz
    Ram:2 Gb
    Videokártya:Nvidia Geforce 8800GTS 320.0Mb
    Windows XP Professional SP3 van a gépen...A segítséget előre is köszi!
  • Falcon87
    #2183
    Rohadt jól néz ki :) Lehet beruházok egyre.
  • mascarun
    #2182
    Visszatérve nálam is így volt hogy mire kihozták kb.2-3000 el lett olcsóbb a road to hill 30
    Most meg kb ugyanannyiért meg is kapod pack-ban az Earned in blood-al együtt tecsóban!
  • handrx
    #2181
    Na itt vagyok megint. :)

    Itt vannak a képek:
    http://data.hu/get/1837030/x360.JPG.html
    http://data.hu/get/1837029/biaHH_front.JPG.html
    http://data.hu/get/1837028/biaHH_back.JPG.html
  • Falcon87
    #2180
    lol
  • mascarun
    #2179
    én anno amikor rendeltem az első BIA-t akkor én is kaptam mellé egy játékot ajándékba!
    Valami papírtokos szar volt! Eredeti! És most jön a poén!!!!
    Vírusos volt! :)
  • Hellsing47
    #2178
    de ennek azért sok értelme nincs hogy az 'alap' kiadás mellé ajándékba adják a fémdobozosat :D
    azért 2x nem kell nekem a játék, jó eladni el lehet az egyiket de az miért éri meg a kiadónak? :D
  • handrx
    #2177
    Hát amit rendeltem, kiválasztottam az igen szinkronos.
    A fémdobozos/tokos változat valószínű hogy nem, szerintem angol nyelvű. Hiszen írták annak idején a GalaxisNet oldalán hogy a később megjelenő magyar változatra nem cserélhető vissza!

    Holnapra feltöltődik a fényképezőgép ceruza eleme, és teszek fel képet :).
    Talán késő délután fele. Remélem össze jön.
    Persze nem azért hogy bárkit is kínozzak vele!
  • Falcon87
    #2176
    Azta, de jól jártál :D Szinkronos?
  • handrx
    #2175
    Hello srácok!

    Én tegnap rendeltem meg a játékot a GalaxisNet oldalán, és ma hozta meg a futárszolgálat.

    A multkor láttam hogy lement az ára 3990-re meg a Farc Cry 2-nek is.
    Gondoltam meg kéne venni, csak hát a 2ő 1ütt+pk kicsit talán "sok" lett volna. Aztán 2-3 napja meg néztem megint, és látom hogy mind2ő már csak 2990-ft. Na gondoltam meg is rendelem akkor őket, ennél olcsóbb mostanában nem nagyon lesz!

    Ma mikor jött a futár kicsit csodálkoztam hogy vastagabb a doboz mint szokott 2 játék esetében. Gondoltam biztos nem volt kisebb doboz, a maradék helyet meg ki töltötték papír golyókkal :D
    Ki bontottam a csomagot, kiszedegettem a játékot 1iket a másik után. Látom van még valami a dobozban, nem látszott papír galacsinnak!

    Ez meg mi mondtam magamnak!!!

    Kiszedtem ami még a dobozban volt. Hát mint találtam benne a papír galacsinok helyett? Na mit? :D

    Volt benne még 1 Brothers in Arms Hell's Highway játék, még pedig a fémdobozos angol nyelvű verzió, ez lehet talán a Collectors Edition? :O
    Meg volt benne 1 XBOX 360 dizájnal ellátott 32 férőhelyes CD-DVD tartó!

    Kétségek keztek gyötörni! Ez meg mia fene lehet? Rosszul csomagolták? Véletlen kaptam ezeket pluszba? :O
    Azon gondolkodtam fel kellene hívnom a CDGalaxist mert szerintem a csomagoláskor valami hiba történt. Járt az agyam rendesen...

    El kezdtem lapozgatni a szokásos ajándék aktuális katalógusukat.
    Mikor arra az oldalra értem, ahol a Brothers in Arms Hell's Highway játékot találni, látom ott még 4990 ft az ára. Ja persze közben a web oldalon már 2x is lejebb ment mióta el készült a végleges katalógus.

    Látok valami + szöveget még a játék képén.

    Azt írja:
    Készlet erejéig:
    Fémdobozos kiadás
    + Ajándék 16 helyes DVD táska ( ami valójában 32 lemez férőhelyes! :))

    Szal örülhetek, mert a plusz cuccok ajándékba jártak! :D

    Ha gondoljátok esetleg rendeljétek meg ti is, hátha szerencsétek lesz. Már ha szeretnétek ezt a játékot eredetiben magatokénak tudni, és még lesz készleten az ajándékokból!

    Amúgy eléggé furcsálom, hogy sem a megrendelés folyamán, se a weboldalon nincs feltüntetve ez az "akció" !!!

    De vajon mért enm? Honnan értesülnének a vásárlók az ilyen remek kis akcióról ha nincs sehol másutt feltüntetve, mint a katalógusban!
  • koppim
    #2174
    Nem olyan fontos, nekem jó így is, annyira nem tetszik, hogy megvegyem.
  • mascarun
    #2173
    Szerintem akkor szedj le egy másikat! Vagy vedd meg eredetiben. Már úgyis kijött egy ideje a magyar szinkronos....
    Legutoljára valami 6-7000 ért láttam.
  • koppim
    #2172
    Van valami grafikus erőszak, de az be van kapcsolva.
  • koppim
    #2171
    Már néztem, de nem találtam ilyen lehetőséget.
  • mascarun
    #2170
    pasz!
    nekem minden részben szakadtak a végtagok....
    Nem lehet hogy valami ki van kapcsolva a menüben?
  • koppim
    #2169
    Miért van az, hogy a játékban nincsenek leszakadó végtagok, se gránát robbanásnál, se géppuskás találatnál? Valami butított verzióm lehet?
  • krisztajo
    #2168
    Nem akadtam el, csak kíváncsi voltam. Ha jól csalódom az első két résznek volt. Csak szerettem volna megpislantani.
  • mascarun
    #2167
    Hol akadtál el? Most már ku*va kíváncsi lettem!
  • mascarun
    #2166
    Elég szégyen ha nem tudod végigjátszani!
    Amúgy nem hiszem!
  • krisztajo
    #2165
    Sziasztok! Végigjátszás magyarul létezik ehhez a részhez?
  • theprob
    #2164
    Helló!
    Gondom van a játékkal (magyar verzió-nem crackelt mert akk angol nyelven indul el, hanem mini image): 1. indításkor müködött minden, viszont az óta vmi nem klaffol, mert indítom és a textúrákat nem vagy szarul jeleníti meg és nemtom mi lehet a baj. már újra is telepítettem de semmi változás. Vkinek vmi ötlet? Legfrissebb nvidia driver van dent physx-el és winfos 7et használok 64bit-en.
  • Falcon87
    #2163
    Sajnos a magyar verzióval még nem jöttünk rá, hogyan lehetne játszani :(
  • davis98
    #2162
    Próbld ki ezt nekem ez van fönt Full magyar!!!!

    http://netmaffia.hu/topic/107620-brothersinarmshellshighwayhun-dvd5-magyar-szinkron-felirat-42gb/
  • davis98
    #2161
    Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni azzal kapcsolatban, hogy a szerverek közül miért mindig azt írja ki minden szervernél amelyikbe beszeretnék lépni, hogy: A kapcsolódás sikertelen.
    Előre is köszönöm !
  • csrolli
    #2160
    üdv
    csak a hun szinkront+feliratot be lehet szerezni vhonnan?
  • Alien1515
    #2159
    Jah, már én is erre jutottam, mert hiába minden csak ugyanannyit rak fel, szal majd meglátom. Azért kösz a segítséget :P