2318
  • ajem kisa
    #2238
    Csekkold le!:)
  • Taylor10
    #2237
    Sziasztok menne a gépemen???

    Intel Celeron D 335, 2800 MHz (21 x 133)
    2x PC3200 DDR SDRAM (3.0-4-4-8 @ 200 MHz)
    Gigabyte GeForce 7600 GS AGP
  • Torkos Borz
    #2236
    Sziasztok!
    Köszönöm mindenkinek a segítségét!!! )))
  • Torkos Borz
    #2235
    Szia!
    Sajnos nem érkezett meg! Remélem ez nem töri le segítő szándékod, és teszel még egy próbát! Pedig úgy tűnik jó címet adtam meg.

    [email protected]

    Szia!
  • mascarun
    #2234
    Elvileg ment!
    Jelezz vissza ha megkaptad...
  • Torkos Borz
    #2233
    Szeretném ha valaki küldeni egy olyan profilt, ahol az összes pálya nyitott. Így ha körülményesen is, végig tudnám játszani. Sajnos engem 1 ponton következetesen kidob. Az ATI-nak kellene az új driverjében orvosolni a hibát, de lehet nem is tudnak róla. A címem: [email protected]
    Köszönöm! Ha valaki elküldi, kérem a fórumon jelezze, ne kelljen a többieknek!
  • arty
    #2232
    lehet ATI5xxx gond? 4870-en nekem nem fagyott még (win7)
  • ajem kisa
    #2231
    Igen, ha kicsit visszaolvastál volna, megis kaphattad volna a választ is!
    Én is 5770+win7...alatt játszom, nekem is lefagy, nincs patch, de nálam egyszer továbbenged, egyszer nem!
    Eddig nincs okosság erre a problémára!
    Fakkjúbiszoft!:D
  • Torkos Borz
    #2230
    Sziasztok!
    Talán tudtok segíteni! Eredeti játékkal játszom win7 alatt. (5770-es videókártya). Az átvezető jeleneteknél rendszeresen lefagy a játék. Ilyenkor elölről kell kezdeni újraindítás után. Sőt van egy olyan pálya (Fehér ruhás lány), ahol mindig megáll. Találkozott valaki ezzel a jelenséggel? Van patch file hozzá? Legalább egyszer szeretném végig játszani!!!
    Köszönöm!
  • noresz16
    #2229
    Sziasztok a magyar szinkront honnan lehetne letőlteni a hh-ez vissza olvastam de azok a linkek halottak tudna valaki segiteni köszi
  • arty
    #2228
    nem, kapcsolódni akkor is fog csak laggolsz

    szvsz aki megvette magyarul, szedje le az angolt torrentről, ha multizni akar :/ ugysincs már szériaszámcsekk - legalábbis az enyémet nem kérte eddig (bár csak 2-3 alkalommal játszottam egy-egy órácskát)
  • smusher
    #2227
    Biztos az ilyen húzásokkal is arra akrnak buzdítani, hogy vedd meg az újabb részeket. A Codemasters húzásáról nem hallottam, de az is különösen bunkó dolog. Jogszerű, de tahó.

    Egyébként a magas ping nem zavarhat be, ezektől függetlenül?
  • arty
    #2226
    talán mert azoknak van értelmes multija? nemtom ... HH multi alapján érthető.

    pl a codemasters 2 év után lelőtte a Dirt1 multiját, nem lenne akkora cucc h egy 5 éves játék nem megy neten - sajna
  • smusher
    #2225
    Elég érdekes az Ubisoft hozzáállása, ha a régi BiA játékoknak nem biztosít szervert... ezek 2005-ös játékok. Más, még régebbi II. VH-s játékoknál (MoHAA, CoD 1, Hidden&Dangerous 2) több százan játszanak naponta, a nap minden időszakában.
  • arty
    #2224
    az meg olyan régi, h vszeg már nem mennek a szerverek - el sem tudom képzelni, annak milyen lehetett a multija, ha a hh is ennyire gáz

    nekem angol verzióm van HH-ból és megy a multi. magyar verzióval SENKINEK nem megy, olvassatok visszza. meg kell köszönni a magyar forgalmazónak ...
  • smusher
    #2223
    Csak egy tipp: nem az "elfogadási limit" (vagy valami hasonló a neve a menüben amikor ráállsz a szerver nevére) a baj? Az mindenhol 10, és valszeg a pinre vonatkozik, namost nálam az a legjob esetben is 30 körüli. Lehet, hogy ezért nem enged be. (?)
  • mascarun
    #2222
    Az Earned in Blood full anfol verzióban van meg de az sem indul online!
    Ezek alapján nem ez lesz a gond......
  • smusher
    #2221
    Tényleg a magyar verzió a gond? Ez nagyon gáz. Erre nem hívják fel a figyelmet a dobozon és a kézikönyvben sem. Baszódjon meg a rohadt uborka és a magyar forgalmazó is, ha ez tényleg igaz.
  • arty
    #2220
    nem

    magyar verzioval nem lehet multizni. de no para, nem sokról maradsz le :)
  • smusher
    #2219
    Csákány. Miért nem lehet csatlakozni online játékhoz? Természetesen eredeti a game. Mondjuk magyar szinkronos, remélem, ne ez zavar be... Láttam, hogy itt egy pár kollégának ugyanez volt a problémaája nemrég, megoldódott valahogy? Thx!
  • noresz16
    #2218
    Sziasztok a bia hh-nál a feliratokat sikerült magyarositanom de a szinkronhoz nem találtam linket ahonnan le lehetne tölteni.tudna valaki segiteni elöre is köszi!!!
  • ajem kisa
    #2217
    Szerintem így ni!
  • ajem kisa
    #2216
    Ehhez nemkell patch, szerintem elég a játékon belül belőni!
    Valami ilyesmit keress, hogy "invers Y/X axes" vagy hasonló, amin épp most van, akkor állitsd át a másik lehetőségre!
  • Petee1983
    #2215
    Sziasztok! Nekem az lenne a problémám hogy van egy Logitech dual action game padom és fordítva működnek az irányok a control padomon.Tudna valaki egy linket adni ahonnan letudok valami patcht tölteni ami orvosolja ezt a problémát? Előre is köszi.
  • ajem kisa
    #2214
    Sem a weboldalukon, sem normális oldalon nemtaláltam semmit!
    Win7-em van, azt irja a honlap, hogy kompatibilis vele, az ati drivert ujraraktam...mindíg kilép!
  • mascarun
    #2213
    Van hozzá javítás?
  • ajem kisa
    #2212
    Énis most vettem meg, de enegm is kidobál az elején azzal amivel titeket!
    Mondjuk pecset nemraktam fel, ati drivert ujrarakom+nézek valami pecset, aztán kiderül!
  • AudiQuattro
    #2211
    Végigtoltam iszonyat jó gém!Főleg magyarul :)
  • Kit--Kat
    #2210
    Zseniális ez a játék.
    Olyan mintha csak Band of Brothers Replacements részét belülről élhetném át.
    10/10
  • mascarun
    #2209
    Nem tudom! De nekem mind a három eredetiben van meg és mind ezt játssza el! Úgyhogy nekem nincs ötletem!
  • v1r2sd3n4
    #2208
  • v1r2sd3n4
    #2207
    Hello!
    Nekem az lenne a problémám, hogy amikor online akarok játszani és csatlakozok egy játékhoz , akkor elkezd töltenni és azt írja ki, hogy a kapcsolat létrehozása sikertelen.
    Szerintetek mi lehet a probléma??
    HELP!
  • Vpter
    #2206
    Engem is igy dobál ki!
  • mcfingatlak
    #2205
    Akkor egyelőre nem tom mi lehet a baj...
  • Haegemonia
    #2204
    Frissítettem a drivert, és még mindíg kidobál.
  • mcfingatlak
    #2203
    Hát nekem is hasonló üzenettel dobott ki, pedig nekem nem is eredeti a játékom. Szerintem videokártya drive frissités lesz a gond, mivel nekem csak ez oldotta meg a problémát amit ezelőtt le is írtam. Szóval szerintem frissítsd a drivert.
  • Haegemonia
    #2202
    Üdv mindenkinek!

    Tegnap vettem meg a játékot, és van egy olyan gondom, hogy a telepítés után elindul az intró és kb. egy perc után ezzel a hibaüzenettel kilép a játék:

    Probléma-aláírás:
    Problémaesemény neve: APPCRASH
    Alkalmazásnév: biahh.exe
    Alkalmazásverzió: 0.0.0.0
    Alkalmazás időbélyegzője: 48eb3ffb
    Hiba – modul neve: biahh.exe
    Hiba – modul verziója: 0.0.0.0
    Hiba – modul időbélyegzője: 48eb3ffb
    Kivételkód: c0000005
    Kivétel – eltolás: 00ba19b2
    Operációs rendszer verziója: 6.0.6002.2.2.0.256.1
    Területibeállítás-azonosító: 1038
    További információk 1: a81c
    További információk 2: 0dc18ac0c626c06dfc7e75f74919e9c6
    További információk 3: 9363
    További információk 4: 324d1ebcef11074f70ed85c16e41cca1

    Rendering thread exception:
    General protection fault!

    History: Address = 0xfa19b2 (filename not found)
    Address = 0xfa19b2 (filename not found)
    Address = 0x764bfbae (filename not found)
    Address = 0x713b8e89 (filename not found)
    Address = 0x681e58 (filename not found)
    Address = 0xe871414c (filename not found)
    Address = 0xe871414c (filename not found)

    Alaplap: Asus PK5-E Wifi
    Proci: Core2Duo 2.66 Mhz.
    Ram 2GB.
    Video: NVIDIA GeFORCE GTX 260

    Köszi a segítséget.
  • AudiQuattro
    #2201
    Remélem lesz,ez nagyon tetszik..
  • mascarun
    #2200
    Egyenlőre még csak pletyka szintjén megy!
    De bizakodjunk.......
  • mascarun
    #2199
    Ha a HH végéből indulunk ki akkor igaz! de konkrét hírrel én még nem találkoztam! Ha szerencsénk van 2012-13 körül meg is jelenik! xD