2318
  • ajem kisa
    #2278
    Nálam valami más játéknál ez azért volt, mert vagy a kormány, vagy a controller be volt dugva!
    Kihuztam, ujrainditottam a játékot és rendben volt!
    Patch-et neis keress, semmi nemjött ki eddig sem, meg ezután sem, pedig sokaknak kilép, vagy megáll!
  • zola575
    #2277
    egy olyan gondom lenne hogy most szereztem be a játékot, de amikor elkezdenék játszani, vagyis irányítani egyszerűen körbe-körbe forog az egész, nem lehet vele semmit kezdeni, ez játékhiba lehet?
  • mascarun
    #2276
    Ha ez tetszett akkor töltsd le a Full Spectrum Warrior-t!
    Nemrég tették ingyenessé! Ott is így 2-3 csapatot irányítasz csak már valamivel modernebb korban. Mondjuk az FSW az már nem FPS.
    FSW Gameplay
  • Kit--Kat
    #2275
    Én esélyt sem adtam nekik, tudtam, hogy ez nem érdekel engem.

    Ez a játék viszont csúcs a maga kategóriájában.
  • Encore
    #2274
    Nagyon remélem megmarad olyannak a játék, amilyen. Most próbálgattam az új Codot és mohát és mindegyikkel kábé 10 percig bírtam. Mondjuk sejtettem is előre, soha nem én voltam a célközönsége ezeknek a játékoknak, de mindig reménykedem hátha... :)
  • Kit--Kat
    #2273
    Szerintem ott is fog.

    Én is nagyon várom!
  • mascarun
    #2272
    Ezeket én is olvastam de szerintem érdemes megvárni egy hivatalos bejelentést. Mondjuk én örülnék ha az Ardennekben folytatódna a történet!
  • Encore
    #2271
    Még jobb, ha egy helyen van. :) Van valami hír egyébként a folytatásról? Olvasgattam pletykákat, egyesek szerint havas tájakon játszódik (erre utal mondjuk a vége videó is), mások szerint modern hadviselés lesz (ami annyiból gáz, hogy ezeknek a karaktereknek még nincs lezárva a története, és a modern korba nem lehet őket áthelyezni értelemszerűen)....
  • mascarun
    #2270
    Road to Hill 30 1 160 Ft
    Earned In Blood 1 790 Ft
  • Encore
    #2269
    Jól hangzik, láttam is egyébként a galaxisnál az első részt, meg az angol game.co.uk-en az első rész kiegjét is.
  • mascarun
    #2268
    Kb 3000 forintból meg lehet szerezni az előző kettő részt külön külön! Vagy van egy "Duble Time" verzió amely mind a kettőt tartalmazza!
    Kicsit más még a játék de nagyjából ugyanazal a taktikával végiglehet vinni. Ami nagyon ott volt szerintem az első részben az az amikor felmászol a tank tetejére és bedobsz egy gránátot a belsejébe!
  • Encore
    #2267
    Eleinte szidtam a mentési rendszert, mint a bokrot, mert rühellem ezt a checkpointos marhaságot, de visszagondolva itt dobott a túlélés feelingen. Ha bármikor menthettem volna, akkor túl könnyű lett volna. Így nagyon para volt a golyózápor közepette a fedezék mögött szorongani a társaimmal és várni, hogy az ellenség újratöltsön :D
  • Encore
    #2266
    Nemrég értem a végére. Nagyon bejött a játék, igyekszem az előző részeket is beszerezni. Tetszett, hogy nem "john smith clonel-general-major-rel" kell lenni, hanem igazi karakterek egyéniségek vesznek körül, mindegyik figura érdekes. A játékmenet is nagyon bejött, tetszik, hogy nem CoD-os, viszont annyira talán mégsem hardcore, mint egy ARMA. Néha 15-20 percen át lőttük egymást 5-6 méter távolságból, mert az ellenség se volt hülye, meg én se nagyon dugtam ki a fejem, mert a legnagyobb nehézségen egy golyótól meghalok. :) A grafika hangulatos, örülök, hogy kerülték a divatos szürkés, sárgás árnyalatokat, ízléses volt a grafika. Bugokkal nem nagyon találkoztam, összesen kétszer próbálkoztak az embereim a fedezék rossz oldalánál, de amúgy elég jól lereagálták a dolgokat, még ha nem is fedezék közelébe sikerült küldenem őket, akkor is kerestek maguknak. Az emberink jelenléte nagyon jó, nemcsak, hogy parancsokat adhatunk nekik, hanem hasznuk is van. Nem úgy mint más ilyen jellegű játékokban, ahol hiába vagyunk többen a társaim nem nagyon lőnek le senkit, nekem kell mindenkit leszedni. Itt önállóan is leszedik az ellent. Visszaolvastam és sokan panaszkodtak bugokra, nem találkoztam ilyesmivel, sem a warez, sem pedig az eredeti esetében. A sokak által kritizált kórházas küldetés sem volt olyan nehéz. Nagyon várom a folytatást, igazi háborúban éreztem magam, de mégis megvolt a "jó" feeling köszönhetően a karaktereknek. kár, hogy a taktikai rész a végére rutinná vált, de nem lett unalmas!
    Jöhet a folytatás.
  • mascarun
    #2265
    Nem hiszem hogy sok köze lenne ennek a szerencséhez!
    Ha esetleg később összekapsz egy másik gépet , akkor szerintem kapd elő még egyszer és próbáld ki hogy megy e rajta!
  • arty
    #2264
    Akkó' passz. Lehet csak szerencséd volt :)
  • mascarun
    #2263
    Az eredeti már magyar szinkronnal volt!
    Igen!
  • arty
    #2262
    és te is magyar verzióval játszottál?
  • mascarun
    #2261
    Engem is érdekelne már hogy mi okozza a problémátokat mert nálam se a Warez sem később az eredeti nem produkálta ezt a jelenséget!
    Akkor meg el tudom képzelni hogy a gépetekkel lehetett a baj!
    Nem támogatott valami vagy mittomén!
    Anno tapasztaltam egy játéknál hogy bizonyos videókártyával nem futott rendesen. Akadt holott jóval a követelmény szintjén felül volt.
    Néha nem mindegy hogy ATI vagy Nvidia. Sajnos.
    Bár szerintem itt nem ez lehetett a ludas.
  • Sponnyabob
    #2260
    Sajnos én is úgy érzem, hogy pénzkidobás volt, mert lehet hogy így valamivel jobban bele tudom élni magam, de csak a következő mentési pontig ha szerencsém van mert ott kifagy és ez így már nem túl szórakoztató sőt inkább felháborító. Mind1 ez van csak vegye a sok hülye júzer a szart aztán legyünk gazdagok.
  • mascarun
    #2259
    Ilyen is van: Video
    Bár nem Pc re!
  • ajem kisa
    #2258
    Szerintem nem is lesz már hozzá!
    Mondjuk mielött megvettem nagyonszerettem ezt a gémet, de mióta Magyarul beszél meg kilép, és eredeti...addig jutottam el, amig a bomba megáll a nácik meg rámogják a fegyvert, vagy nemis emléxem, mindegy, szoval engem már nemfoglalkoztat!
  • Sponnyabob
    #2257
    Nem indítottam el a játékot vagy két hétig és most működik bár nem tudom meddig remélem nem csak a következő mentési pontig. XD
    Amúgy még mindig nincs valami patch a játékhoz hogy ilyenek ne forduljanak elő?
  • ajem kisa
    #2256
    #2231
  • Sponnyabob
    #2255
    Sziasztok!
    Az lenne a problémám, hogy a Sink ezredes című fejezetnél mikor a szanatórium-s pályán vagyok mindig kidob a játék. Mikor átmennék egy ajtón kiírja hogy betöltés és kifagy. Tegnap érkezett meg a gém és eddig nagyon tetszik de itt nem jutok tovább. Legyetek szívesek segítsetek. Valami patchet kell felrakni vagy mi? Win 7 32-bites op rendszer Ati 5770-es vga a legfrissebb driverel. Nem igazán tudom mi lehet a baj nem nagyon találtam itt a fórumban se ilyen problémát. Köszi előre is!
  • arty
    #2254
    Koreát akarok!
  • mascarun
    #2253
    Hát "+!%+!/%/+='"+!janak meg ha még egy részt nem bírnak ki a Második világháborúval!
    Ugye most jönne a következő nagy offenzíva, az Ardennek a 101.eseknél.
    Elég kevés játék foglalkozott ezzel! Nem örülnék ha most itt is kimaradna.
    Utána aztán tőlem modernizálhatják!

    Egyébként még mindig nem értem hogy a videókban egy rakás katona zubbonyán ott a füstgránát és azt miért nem lehet használni a játékban?
    Minek rakták egyáltalán bele?
  • Bence94
    #2252
    nehogy hisz nincs is befejezve a baker vonal ráadásul to be continued volt a végén... berlinbe jó lenne vagy hol mert arról beszéltek, hogy oda mennek tovább és az jó is lnne mert ez a faluról falura már unalmas...
  • grebber
    #2251
    A modern idők felé nyithat a Brothers in Arms is
  • TerranceG
    #2250
    De gondolom a mekiben meg hatosával eszi a sajtburgert....
  • Reg5
    #2249
    Akkor mi a probléma? Játszd angolul.
  • arty
    #2248
    ha egy ezrest sem ér meg neked egy játék akkor... sajnállak. nyomjad a rilódidet, angolul.
  • Rewerse
    #2247
    És ijen hun DVD féle sincs a neten amit leszedhetnék a reloded-em helyett.Mert most a reloded megy csak azé ezer forintot mégse nagyon adok ki mert akkor inkább tolom angolul
  • mascarun
    #2246
    kb :)
    Én a fém díszdobozost olcsóbban vettem meg mint a rendes verziót!
    Csak szét kell nézni.......
  • NHLFAN
    #2245
    mivel szinkronosan jelent meg ezért senki nem fordította le magánba.3 ezerért már megveheted.
  • mascarun
    #2244
    | #2030
  • Rewerse
    #2243
    Sziasztok. Nekem is kéne magyar szinkron vagy legalább felirat mert sehol se találok és vissza is olvastam de semmit sema találtam.Nincs valami link vagy ijesmi?Mert nekem is fontos lenne.
  • arty
    #2242
    ágyő...
  • mascarun
    #2241
    Szia
  • lustik
    #2240
    sziasztok
  • Taylor10
    #2239
    kösz.