2318
  • mascarun
    #1918
    Valószínűleg lesz folytatás!
    Ha mázlink van akkor az már az Ardennekben játszódik!
    Jó kis havas pályák! Bastogne védelme! De majd kiderül hogy mi lesz ha eljutunk odáig! :)
  • Danecay
    #1917
    Egyre csak megerősödni látszik a feltételezésem, miszerint ha nem reklámozták volna be, hogy honosítva lesz a játék, ráadásul szinkronizálva, akkor a BAKERONLINE -os srácok valószínűleg már rég megcsinálták volna a magyarítást, és ez már rég nem lenne téma.
  • Shep
    #1916
    PC Dome-en ez van
    A magyar változat megjelenése csúszik, pontos időpontot egyelőre nem tudunk, várhatóan február folyamán érkezik a szállítmány.
  • Colton
    #1915
    Hali!

    Most toltam végig és a végén a felirat: to be continued...

    ezek szerint Lehet hogy lesz folytatás? jó lenne!
  • RNadal1203
    #1914
    sziasztok! nekem olyan gondom lenne a hh-el hogy egyszerűen tiszta sötét minden csak az és a normális azon kívül mindennek ilyen fekete négyzet a körvonala és egyszerűen nemtudok továbbmenni mert nemlátok :S:S:S

    Driver a legújabb előre is thx a választ
  • grebber
    #1913
    Galaxisneten új fejlemény:

    PC, magyar felirat, várható: )

    Már ők is viccelődnek vele nagyon jó
  • Shep
    #1912
    Bár van ahol febr. 28- szóval egyszer majdcsak kijön. :)
  • Shep
    #1911
    Már írtam lentebb ,hogy elvileg 22.
  • smusher
    #1910
    szarok rá.
  • grebber
    #1909
    Semmi info csak annyi hogy január!
  • sasvader
    #1908
    Na valaki tud valami a magyar feliratos vagy szinkronos BIAHH valami hirt..jó lenne már ha megjelenne mert unatkozom már!
  • benkoszabi
    #1907
    mármint amikor elvörösödik a kép, betörnek az ablakok és süvitő hang?....sztem egy bomba robbant kinnt, és a légnyomás törte be az ablakot, az adta a süvitő hangot is...
  • Falcon87
    #1906
    játszasz :DD:D:D::DD
  • Falcon87
    #1905
    Hjujj, mi lenne az a kórházas pályán, amikor megyünk egy folyosón, elkezd körkörösen torzulni a kép, durranás, kiég a villany és felborul egy tolószék ? Asszem "the ghost's mittoménmi" a pálya neve.
  • sasvader
    #1904
    lehet de a cod4 története sokkal egyszerübb és bénnább mint a biahh nehezebb és izgalmassabb történetével szemben+itt mindenkinek van saját személyisége,élet története ezáltal bennem sokkal jobb játékélményt addott eddig mind a cod4 persze én szeretem a cod4-et is csak a biahh még jobban:D
  • benkoszabi
    #1903
    valóban, a cod4 befejező képsorai, a lelőtt soap és a földön haláltusát vívó price sokkal nagyobb hatást váltottak ki belőlem, amiylet még egy játék sem tudott...azóta sem....
  • minimize
    #1902
    nálam most van soron, mint játék, de köze nincs a 9,0-környéki osztályzathoz, sőt nekem személy szerint mind a cod3-mind a 4.része sokkal jobban bejött, de ez szimpla magánvélemény.
  • benkoszabi
    #1901
    huh köszi, akkor asszem erőt veszek magamon, leküzdöm a ma már elavultnak tűnő grafikai aggodalmaimat, és belevágok az előzményekbe.
  • Hellsing47
    #1900
    SPOILER:

    leggett volt a rádiós srác, de az első rész legvégén megöle őt egy tank
    igen az történt bár ez még a rth30-ból és az eib-ből nem derült ki (bár mindenki egyértelműen őt hibáztatta), de baker mondta is hogy ne mondja el senkinek mert megölik őt ezért (amúgysem nagyon kedvelték őt)

    lelőtték igen,és a lépcsőn belehalt a sebekbe, utána meg rászakadt a tető

    a mesterlövészes részre én sem nagyon emlékszem, asszem lelőtte lt. cole-t (ő az első és a második részben szerepelt inkább), de aztán megtaláltuk és kirúgtuk(lőttük) őt a templom ablakán
  • benkoszabi
    #1899
    vki aki ismeri mind a 3 rész történetét, válaszolna a következő kérdésekre?

    először is ki volt leggett? kevin leggett? szemüveges tag, aki a 3. rész videóbejátszása alapján hagyta meghalni a társait? ez történt? veszekedtek, mire jöttek a németek, ő meg nem tett semmit, 2 társát meg megölték közben? baker azért tartotta titokban, mert félt, hogy a csapat többi tagja hogy fog rá reagálni? és mi lett végül leggett-el? hogy halt meg?

    aztán, a kölyök ugyebár belezugott a csajba, ezért akarta megmenteni a baptism on fire nevű chapterben...de végülis a csajt megölték a németek..de mi lett a sráccal? lelötték, vagy megölte magát...mert ott ült a lépcsőn sebesültem...?

    volt a Hell's Highway-ben szó egy mesterlövészről is...de azt a részt nem teljesen értettem...ott mi volt a lényeg?
  • grebber
    #1898
    Már volt anno leirás hogy lehet rátenni élsimitást.Át kell nevezni az exét R6Vegas_Game exére és akkor lesz élsimitás.
  • Bence94
    #1897
    Üdv! Akit zavar az a sok fűrészfog az betudja kapcsolni a c:document and setting, neved, dokumentumok, my games, bia, sumacgame, config és azon belül a sumacengine.itt görgess a systemsetting menüpontra és ott keresd meg a MaxMultisamples-t 1-ről írd 2-re vagy nagyobbra és akkor már elvileg működik.próbálja ki más is hogy vesz-e észre különbséget.
  • Danecay
    #1896
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1146301011&no=1866]#1866[/URL]
  • Shep
    #1895
    Én, meg pont fordítva voltam. Arra számítottam, hogy ugyanaz lesz, mint az előző részek és ezzel szemben sokkal hangulatosabb, pörgősebb élvezetesebb az egész, csak jönne már az a fránya magyar szinkronos verzió.
  • benkoszabi
    #1894
    értem. nekem is bejön...ha először kellett volna osztályoznom, kezdetben, akkor 9,4 vagy 9,3 pontot adtam volna neki...de most már a 9et verdesi, ami szintén jó...csak sokkal többre számitottam
  • Shep
    #1893
    Hát kinek mi, de nekem ez jobban bejött mint a COD, nem rossz az sem ,de már túlságosan rókabőr.
  • benkoszabi
    #1892
    bár az mi gyengesége nekem is gyorsan feltűnt, ám kezdetben ngyon tetszett a játék, nagyon optimista és bizakodó voltam, nem különben lelkes...ám a gyártelepi pálya után, majd amikor a fiú és franky után kellett szaladni, plusz a rengeteg esti, vagy inkább sötét képi világú pálya kezdett elszomorítani...és amióta elkedztem (péntek) kezd lehangolni...mész előre a csapatoddal, és ölsz..semmi xtra..mindig csak a 88asokat kell felrobbangatni...nem mondom azt hogy nem köt le, sőt nagyon si addiktív, de mintha a sztori, az erőltetett történet a játékmenet rovására ment volna nem? sok helyen olvastam, rengeteg fórumhozzászólást, hogy sajnos sok gamer megunta a végére....ez valóban igy van, ti is igy látjátok, vagy csak én vagyok túl passzív? pedig annyira vártam a hell's highway-el való találkozást, és azt kell hogy mondjam, a cod elveri...már ami a folyamatos akciót, pörgő jeleneteket illeti...sztetek?
  • Shep
    #1891
    Elvileg jan 22. teljes lokalizációval.
  • lammaer
    #1890
    Hat o... en jatszottam az elsovel, nagyon tetszett, szerintem adj neki sanszot. Azt nem tudom megmondani hogy fogod a birni ezutan a resz utan, szerencsere en idoerndi sorrendben tolom.
    Akkoriban tudom hogy tetszett, a hell highway meg most kerul majd elo nalam.
  • Imi01
    #1889
    Hagyjátok szegényt ez az egy öröme van az életben...am ez gáz,hogy még mindig semmi a magyar megjelenésről...De legalább tényleg hagyták volna az egészet,és bakerék már biztos lefordították volna...
  • sasvader
    #1888
    Metallica!Pofád Lapos okés!
  • Sponnyabob
    #1887
    Egyrészt igazad van ilyen dolgokat tudni kéne legalábbis nem ártana de azért mégis nem lehetne egy kicsit kultúráltabban elmondani a véleményed? De hagyjuk is ezt.
    Lentebb vettem a hang gyorsítását meg ki is kapcsoltam de nem használ úgy sincs hangja de azért köszi a tippet
  • benkoszabi
    #1886
    én csak ezzel a résszel játszottam. lévén későn eszméltem a korábbiakra..pár éve, de már akkor elavultnak tűnt nekem a grafikája, meg a pályák puritán felépítése, a demo sem jött be, de nemtom..érdekelne, mik voltak az előzmények..ezek a flashback-ek kiváncsivá tettek...a ma már kopottas graf ellenére is megérné sztetek belevágni az első két részbe?
  • highlander15
    #1885
    Ezért játszasz biztos te is!
  • sasvader
    #1884
    Metallica mért nem lehet normális választ adni...megláccik hogy idegbeteg állatok is szoktak brothers in arms-ozni
  • highlander15
    #1883
    Kinyalhatod a seggemet,de csontig ám!
  • Neoncsoves
    #1882
    xDD
  • Hellsing47
    #1881
    hát most ehhez én is neked :DDdd
  • Neoncsoves
    #1880
    "Írd be te köcsög..." gratulálok te tapló bunkó parasztg*ci
  • TomDantes
    #1879
    Nem mindenki számítógép buzi....