Wii néven jön a Nintendo konzolja
← ElőzőOldal 2 / 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Már nem azért de ezzel a vezérlõvel hogy lehet majd játszani? (nem játszom a hülyét rég óta nem követtem a konzolos híreket!)
Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4
#3
" A rendszer 24 MB belsõ 1T-SRAM memóriára támaszkodik, amelyet 64 MB külsõ memória egészít ki. Ez összesen 88 MB-ot jelent, ami eltörpül a két rivális 512 MB-jával szemben." Na igen, csak jó lenne tudni, milyen gyors az FSB. Mert ha 10* gyorsabb mondjuk mint a PS3-nál /nem valószínû/ akkor azt a pici memóriát 2* többször tudja azonos idõ alatt megtölteni mint a PS. Valamint arra sem árt odafigyelni, hogy a MHz-ek és GHz-ek CSAK a mûködési frekvenciát jelölik és nem a számítási teljesítményt! A konzol vezérlõje hülyén néz ki, de iszonyú fungcionális, pl.: lehet vele mejd virtuál teniszezni, vagy kardozni, merthogy tudja érzékelni a mozgások irányát és sebességét! Kíváncsi lennék mi van benne. 😄
Na de összegezve én még mindíg PS3 párti vagyok. 😊
Nem tudom például, hogy ez milyen lemezeket fog szeretni.
Na de összegezve én még mindíg PS3 párti vagyok. 😊
Nem tudom például, hogy ez milyen lemezeket fog szeretni.
Szar játék az élet de qwa jó a grafikja!
#2
Közel egy éve lehet tudni, hogy ilyen lesz! Nem kell játszani a hülyét... <#lama>#lama>
← ElőzőOldal 2 / 2