42
...és/vagy Budán :)
  • Gerygrey
    #1
    A kérdés adott, hova érdemes elmenni ami mondjuk nem e-klub féle "tinidizsi" és jókis bulizenékre tombolhat nép? (nem akarok azon vitázni hogy kinek mi a jó, nekem buliban bejön DJ Szatmári és hasonlók)
  • OPM
    #2
    Blade
  • CarajoEsp
    #3
    Hmmm....öszintén szólva a kérdés rosszul tetted fel.
    Sajnos a jókis zene, ahogy nevezed erősen szubjektív, nem hiszem, hogy bárki személyed ismeretének hiányában, megfelelő tanácsot tudna adni.
    Amúgy azt mondom, hogy érdemes kinyitni egy programajánlót és körbenézni, minden péntek este, valami új helyre elmenni, akkor kialakul az a kép, hogy hol érdemes bulizni.
    Plusz azt se írtad, milyen zenét szeretsz, szóval ez így nehéz.
  • Snecie Smicie
    #4
    loál
  • tigeroo
    #5
  • alibá a mezőrűl
    #6
    ez jónészki o.O
  • Gerygrey
    #7
    Na jó, de egy programajánlóból nem fogom megtudni hogy egy buli milyen, azt hittem azért van a fórum hogy megosszuk eymással a tapasztalatainkat mondjuk egy-egy bulihelyről. Sokféle zenét szeretek, mondjuk a Tankcsapdát és a Depressziót tudom hol keressem, csak ha egy kis dance-partyhoz támad kedvem, azügyben nem tudom hol érdemes körülnézni.
  • Gerygrey
    #8
    ...Mondjuk szerintem azért a topic címe sejtet valamit hogy milyen helyet is keresek. Az e-klub/bank típusú babazsúrokból már kinőttem, de néha jó tud lenni egy kicsit komolytalanabb zenére, önfeledten bulizni.
  • franc0
    #9
    te gimis vagy?
  • bigfoot
    #10
    nem igaz hogy nem találsz bp en egy jó party placet:)
  • desigo
    #11
  • alert
    #12
    Bár nekem nem igazán a kedvencem ez a sítlus és főleg ezek a helyek nem, azért megnéztem ezeket is, de azt, hogy 11 után pucér nénik erősen erotikus táncot lejtenek és néha őrült tombolásba megy át az egész stb stb, azt nem nevezném babazsúrnak :) ha az ilyen helyeken megfordulók 80%-ra gondolsz, akkor kétségtelenül igazad van, a személyi elkérése főleg a lányoktól újabban nem divat.
  • Fido4life
    #13
    Hol van pesten olyan klubb ahol Rap zene megy ?
  • Alien
    #14
    Éjszaka menj, ne a tinibe. Igaz éjjel is vannak fiatalabbak de nem annyi, de ha dance zenére szeretnél bulizni akkor bank vagy e-klub.
  • Alien
    #15
    Banhofban szokott lenni.
  • neménvoltam
    #16
    gpont, de oda sztem ne nagyon menj,elég ratyi hely
  • Daza500
    #17
    Kashmir Underground. (nem diszko, de yo)

    Persze ha az igényesebb vonalakra vágysz. :-)
  • Takezó
    #18
    MUHAHAHHAHAHAAHHAHAHHA
  • Bandee1987
    #19
    E-KLUB
  • gordon 24
    #20
    Igen!!!
  • Gerygrey
    #21
    Kashmirról hallottam már nagyonjót és nagyonrosszat...
    Az igényes vonalat nálam a május 26-i kisstadion-i Tankcsapda-koncert jelenti, de szemezgetek a kashmir-féle neorave partyval is. Az ilyen drogos technobulik, amikről állandóan áradozik a balfasz narkós munkatársam, nem igazán vonzanak...

    nem igaz hogy nem találsz bp en egy jó party placet:)
    Sajnos napi 14 órát melózok, és ritka hogy úgy jön ki hogy péntek-szombat (még ritkább a szombat-vasárnap) szabadnap, úgyhogy túl sokszor nincs lehetőségem keresgélni :( Gondoltam biztos vannak itt a fórumon olyan bulizós emberkék akik tudják mi a jó :) Én kb fél éve vagyok pesten, még nem ismerem annyira a város éjszakai életét...

    te gimis vagy?
    Már régóta nem... sajnos.

    11 után pucér nénik erősen erotikus táncot lejtenek és néha őrült tombolásba megy át az egész stb stb, azt nem nevezném babazsúrnak :) ha az ilyen helyeken megfordulók 80%-ra gondolsz, akkor kétségtelenül igazad van, a személyi elkérése főleg a lányoktól újabban nem divat.
    Erről van szó, nekem az ilyen party-k közönségével van a legnagyobb bajom. Nem az én szintem a 12-13 éves "diszkópatkányokkal" (sic!) történő bulizás, erre értettem a babazsúr kifejezést.
  • CattiBrie
    #22
    Kék Osztriga (vagy mi)
  • fruhwirth
    #23
    attól függ, mennyire gond Neked a péz
  • gamerman01
    #24
    BANK DANCE HALL 4EVER!!!
  • OPM
    #25
  • desigo
    #26
    lol
  • RIZLA
    #27
  • Gerygrey
    #28
    Na jó, felejtsük el... Tegyünk úgy mintha nem is kérdeztem volna semmit
  • Cat #29
    azért kapsz ilyen válaszokat, mert nem lehet mit irni. Rakat hely van, mindenkinek más jön be, másrészt meg: egyedül mész? ha igen akkor minden hely szar, ha meg nem, akkor meg ugyse te döntesz, szóval mi a kérdés? :)
  • szando
    #30
    Blade jó? csakmer még nem voltam és messze sincs :)
  • JAST
    #31
    hógyne, gyere 5-én. csapom a zajt :)
  • RaZoK
    #32
    álltalában a trafóban szoktott menni meg más egyéb helyeken ahol az előadók megszervezik, kimondottan nem ismerek Pesten Rap helyet (főleg ahol élő zene megy) de nem tudom mit is akarsz pontosan Underground mo. Hip-Hop-ot vagy országszerte híres fellépőket (koncert) azok ált. a pecsába vannak....
    De Kecskeméten tudok egy jó helyet :)))
  • Kanál
    #33
    :DDDDSA_DAS__SD:D:_D:D:D:D:D:D::D:D

    tokomet ra hogy 15 sem multal el -.-
  • norbdog
    #34
  • Fido4life
    #35
    E-Kulba 12 évesek ?
  • desigo
    #36
    ez lesz a tuti:)

  • Denniske
    #37
    Ahova mostanaban nagyon sok bulit szerveznek, az tenyleg a Blade, de ezen kivul meg a Moulin Rouget és a B7-et tudom ajanlani a Nagymezo utcaban. Azok már bejáratott szórakozóhelyek és talán a leginkább hülyegyerek és grizzly mentes övezet a városban.

    Szerintem a hajógyárit aki teheti kerülje el... hatalmas lehuzas megy ott és igazabol mindig ugyanazt kapod. Grizzlyket és 3dl sört ezerötér'.
  • Gerygrey
    #38
    Mi az a Grizzly? :)
    Amúgy köszi a tippet, na látjátok ez egy érdemi hozzászólás volt.
  • berlinboy6329
    #39
    Lol,de hülye vok.Azt olvastam diszkó helyett h disznó. óó istenem.
  • OPM
    #40
    #2 nem volt az?

    grizzly = kigyúrt, kopasz állat