...és/vagy Budán :)
  • Gerygrey
    #21
    Kashmirról hallottam már nagyonjót és nagyonrosszat...
    Az igényes vonalat nálam a május 26-i kisstadion-i Tankcsapda-koncert jelenti, de szemezgetek a kashmir-féle neorave partyval is. Az ilyen drogos technobulik, amikről állandóan áradozik a balfasz narkós munkatársam, nem igazán vonzanak...

    nem igaz hogy nem találsz bp en egy jó party placet:)
    Sajnos napi 14 órát melózok, és ritka hogy úgy jön ki hogy péntek-szombat (még ritkább a szombat-vasárnap) szabadnap, úgyhogy túl sokszor nincs lehetőségem keresgélni :( Gondoltam biztos vannak itt a fórumon olyan bulizós emberkék akik tudják mi a jó :) Én kb fél éve vagyok pesten, még nem ismerem annyira a város éjszakai életét...

    te gimis vagy?
    Már régóta nem... sajnos.

    11 után pucér nénik erősen erotikus táncot lejtenek és néha őrült tombolásba megy át az egész stb stb, azt nem nevezném babazsúrnak :) ha az ilyen helyeken megfordulók 80%-ra gondolsz, akkor kétségtelenül igazad van, a személyi elkérése főleg a lányoktól újabban nem divat.
    Erről van szó, nekem az ilyen party-k közönségével van a legnagyobb bajom. Nem az én szintem a 12-13 éves "diszkópatkányokkal" (sic!) történő bulizás, erre értettem a babazsúr kifejezést.