23
  • fawcet
    #23
    Szép! Ha feleáron adják akkor megvehetem. :)
  • ReTeK
    #22
    ma a rádióban volt erről pár szó, van valami ritka sport autó amiből csak 6ot gyártottak, de már van egy hetedik
  • Tinman #21
    Eszerint bátran bejelenthet téged xy, hogy neked kopizott Wined van, a képeidet Adobe Photoshop 6.0-8.0-ál piszkálod, a weblapod meg Dreamweaverrel hekkelted össze, ne adja ég hobbiból van egy 3D Studio maxed is mégsem lesz semmi ugye?
    Wake up setét elf

    Mindekihez közük van akik üzleti waret használnak.

    Mellesleg azt írtam, hogy SEM a BSE sem a yardok... ki mondta, hogy a BSA FILMEK ügyben kijárna lakásra? Én is szeretem a fantasy-t, de neked elég élénk
  • bundee
    #20
    a cikk kicsit kavarja a dolgokat, ugyanis ez a javaslat nem elsosorban a szerzoi jog megsertese miatt szuletett, hanem a hamis TERMEKEK, ruhak, gyogyszerek, stb visszaszoritasara - ezert van szo kinarol, mint a hamisitas fellegvararol - china = fakeland :)
  • drizzt1666
    #19
    "1998 és 2004 között, vagyis mindössze hat év alatt 1000 százalékkal megugrott a lefoglalt hamisítványok száma az EU határain" Itt megjegyzem, azóta jelentősen bővült ám az eu tagországainak száma...
    "Ahogy mondod, hülyeséget írtál. Ma hazánkban akkor sem megy ki hozzád sem a BSA sem a rendőrség ha havi 400-500 gigát töltesz le.
    Miért is tennék? Annyi filmet töltesz le magadnak amennyit csak akarsz" Ellenben te yrtad a legnagyobb hülyeséget. A BSA csak a kis és nagy cégekre koncentrál, h mindegyik eredeti wondowst, meg eredeti office-t használ e. Semmi közük az otthoni felhasználókhoz. Akikre te gondolsz, az az ASVA maximum.
  • loryb
    #18
    "...,amely tovább súlyosbodhat, amennyiben emberi élet, vagy számítógépes biztonság került veszélybe."
    Ezt nem értem többet kaphatok, mert ráejtettem a lábamra a DVD írót?
  • AgentKis
    #17
    Érdekes, hogy ezek a korongok 3-400 forintér a teszkóban is megvehetők... Csak ugye a teszkót nem lehet lecsukni, sőt érdemben semmit nem lehet tenni ellene...
  • fflx
    #16
    nem tunik ugy, hogy a hozzaszolok mindegyike elolvasta volna a cikket.

    nem akarjak pistiket lesittelni azert mert lemasolta a nox legujabb lemezet es aztan azt hallgatja unalmas szabadidejeben.

    ellenben igort es lee-t, akik uzemszeruen masoljak es hozzak be europaba a megtevesztesig hasonlatos masolatokat es itt felaron aruljak, na oket igen szeretnek.
  • Tinman #15
    "hülyaség.
    a letöltőket most is zaklatják/büntetik."

    Ahogy mondod, hülyeséget írtál. Ma hazánkban akkor sem megy ki hozzád sem a BSA sem a rendőrség ha havi 400-500 gigát töltesz le.
    Miért is tennék? Annyi filmet töltesz le magadnak amennyit csak akarsz.

    Ellenben ha van 2 írott cd-d és a "haverod" névtelenül betelefonál, már ügetnek is ki hozzád azzal a szolgálati autóval, melynek CD tárjában 10 db másol zenei CD található .

    Ez a világ már csak ilyen.
  • dirty dogg
    #14
    a kínaiak kötődését nem igazán értem.
    ezek szerint sok az EU ban a kínai nyelvezetű windows és office? vagy ott másolják mondjuk a német, spanyol vagy éppen magyar microsoft termékeket?
    számomra ez egy kicsit érdekesnek tűnik...
  • GLewy
    #13
    Miért mindig a Kínaiak?? Miért őket kell bántani?? Mintha nem minden onnan jönne....
  • Carbine
    #12
    a szééép új világ!!! Inkvizició, a szerzői-, illetve a szomszédosjog eretnekei ellen!!!
    Ez egy rohadt boszorkány üldözés!!!
    mielőtt vki belém kötne, én nem tartozom ebbe a "KERESKEDELMI KALÓZ"-ok közé... még szerencse!
  • fawcet
    #11
    Ne legyél amatőr megtalálják az ujjlenyomtaid a cd-ken. :)
  • Denniske
    #10
    Csunya vilag lesz^^
  • teddybear
    #9
    Bár elfogynának a RIBACK cipők, meg az Olimpick fényképezőgépek, stb. gyártói. De a Nike, meg ADIDAS szitaműhely-vezetőkért sem lenne kár.
  • kbupdate
    #8
    ez az EU hajrá hajrá....
  • Lunki88
    #7
    Hát kb. így megy...
  • magus
    #6
    -szia, te miert ulsz? kiirtottam egy csaladot ejszaka. 20 eve s szabadulok. te?
    -kattintottam 3 at az egerrel, lemasoltam egy windowst. mar nem jutok ki
  • Cobra.
    #5
    A legnagyobb gond ezzel az, hogy lassan gyilkosságért nem osztanak olyan súlyos bűntetést, mint a szerzői jogok megsértéséért. Arról nem is beszélve, hogy ha magánszemélytől/kis cégtől lopnak el valamit, azzal már nem is foglalkozik a rendőrség, de erre biztos köteleznék őket, így még kevesebb valódi bűncselekmény felderítésére maradna erőforrás.
  • irkab1rka
    #4
    hülyaség.
    a letöltőket most is zaklatják/büntetik.
    A hamisítvány pedig tényleg gáz, sittre velük.

    Amúgy meg...
    Megyek, viszek egy cd írót meg 20 másolt cd-t a haverhoz, aztán rátelefonálok a rendőrségre, hogy nagyban hamisit. yeee
  • Tinman #3
    Így van! Aki másolásból él az menjen a börtönbe, senkinek nem fog hiányozni... !DE! ez kérem az első lépes az átlag felhasználó irányába is. Most csak a nagyokat, aztán jövőre meg majd azt is aki 2 filmet tölt le/hó...
  • Asperot
    #2
    Ez mondjuk okkal.
  • juhand
    #1
    Már megint ez a téma.