268
Ship Simulator 2006
  • komorszabi
    #268
    Hello
    Valaki nekem nem tudna linkelni 1 magyarítást a ship simulator 2006 hoz?
  • Norbikamion
    #267
    nézzétek meg a ship simulator 2008-as fórumot.csomó kép van naon cool.
  • Dragooon #266
    szevasz!
    az internetről
  • viktor130
    #265
    Szevasztok! Honnan lehet letőlteni teljesbe?
  • Nossssss
    #264
    Igenv
  • blackgamer
    #263
    megvenni
  • Nossssss
    #262
    Sziasztok!Tudjátok-e hogy hol lehet meg venni a Ship simulator 2006?
  • Magnumrolcsi
    #261
    Tessék
  • mama2
    #260
    Én nem találtam neki topikot. Lehet hogy a kereső szarakszik:(. Add már meg a linkjét. Kösz.
  • PLackó
    #259
    Van a 2008-nak is topicja.

    serial: YZM4Y-VKKBV-7MDZ4-FFDZZ-DVVDY
  • bence19940222
    #258
    nem tudjátok a 2008 kodját mikor belépek kérimeg tundátok adni?
  • mama2
    #257
    Bocs. A kistesóm írt, a e betűket már tudja, de a számokat még nem azér írt 2006-ot.:D. Tudjátok beteg:(. Na szóval meg van a 2008, nagyon jó.Télleg jó az is hogy a Titanicon lehet mászkálni.:).Enggem leköt:). Na pá
  • mama2
    #256
    PST=ost
  • mama2
    #255
    ja msot látom hogy 2008-at írtam elíRTAM BOCS:d. 2006-PST AKARTAM.:d:s:D
  • mama2
    #254
    Megvan a 2008-as változata. Nagyon zsír!!!:D Én mindig a Titanickal vagyok és az előbb a történelem megismételte önmagát:D. Nem kapcsoltam gyorsan, erre megyek egy sziget felé:phi phi szigetnél hajóztam és egyszer csak felborul a hajó:D. Mondom mér borul fel, amikor mmég nem is értem el a szigetet. Aztán látom, hogy egy hajóba ütköztem:D. Ku**va jó:D. Főleg hogy belehet járni a fedélzetet:D. Jól lemodellezték sztem.:D. Ship simulator and Titanic 4ever!!!!:D
  • Magnumrolcsi
    #253
    Ship Simulator 2008 (c) Lighthouse Interactive PROCYON 47x15 MB
  • PLackó
    #252
    oké,hogy még csak EU-ban jelent meg,de azért megoszthatnák velünk is :P
  • PLackó
    #251
    Holnap jelenik ;)
  • Desiderata #250
    2008 már aranyon! jövőhéten megjelenik :)
  • Desiderata #249
    A Ship Simulator 2006 a maga nemében igen páratlan termék volt, de már jön is a folytatás, amely mindenben legyõzi az elõdöt. Íme a kínálat:

    Három új helyszín: San Francisco, Southampton/Solent, Marseille.
    Kb. kilenc új hajó, közte komp, légpárnás, konténeres teherhajó, kutató/fúróhajó, olajtanker, mentõhajó és jet-ski.
    Két teherdaru a konténerek ki- és berakodására, melyet mi magunk végezhetünk el.
    Realisztikus hullámok, amelyek kihatnak természetesen a hajó mozgására.
    Nyílttengeri küldetések, azaz rengeteg hajókázás két kikötõ között.
    Felturbózott napszakváltás és idõjárási hatások
    Multiplayer lehetõség
    Ütközések után látható sérülések.
    Új műszerek, például mélységmérõ.
    Küldetések közbeni mentési lehetõség.
    Komplex, izgalmas küldetések, például egy menekülõ hajó üldözése, konténerrakodás, tûzharc, vízi mentés és hasonlók.

    Megjegyzés: a cucc korábban Ship simulator 2007 címen futott, ám mivel a termék kiadását 2007. derekára időzítették (sőt, a lokalizált verziók még később, szeptemberben futnak majd be), a kiadó és a fejlesztő úgy döntöttek, átdátumozzák a portékát, így aztán a tervezett, és úgyis csak 2008-ban megjelenő kiegészítő lemezek, extra okosságok menetrend- és naptárszerűen érkezhetnek majd.

    forrás
  • PLackó
    #248
    RELEASE: 14-Jul-2007
    remélem tényleg jók lesznek az újítások.
    Bár még rongálódott,süllyedő hajós képet még nem láttam :(
  • blackgamer
    #247
    képek a 2007-es verzióból




  • Pityumax
    #246
    Még mindig fenn áll a hiba.
  • davos80
    #245
    TÚzfal van,mi?Ha igen kapcsold ki.
  • Pityumax
    #244
    Hy!

    Gyors segítség kéne nekem. Letöltöttem a sima Ship Simulator 2006 Collectors Editiont. Mikor elkezdek menni pl: a water Taxi-val, 1-2 perc után elsőtétül a kép és bejön egy piros hibaüzenet aztán a questviewer hibát észlel ezért leáll. Mindig ez van.

    Letöltöttem hozzá az expansion packot. Még mindig fenn állt a hiba. Letöltöttem az 1.8-as patch-ot, semmi sem javult. Már nem tudok mit csinálni, és nagyon szeretnék már végre lemenni LEGALÁBB 1 DB quest-et.
    Nem tom mi lehet a baj.

    Gépem adatai:
    3.21 Ghz proci
    256 MB GeForce 7600 GST
    1 GB Ram

    Légszi valaki ha tud segítsen!
  • DJ Skyline
    #243
    jesszus!
  • davos80
    #242
    Ráment egy kis buckára.
  • davos80
    #241
  • PLackó
    #240
    Sérülés,bejárható fedélzet
  • DJ Skyline
    #239
    kijött az expansion pack:
    Ship.Simulator.2006.Expansion.Pack-VLiSO
    tartalma
  • DJ Skyline
    #238
    nem tudom ki olvassa még a topikot, de íme a Ship Sim. 2007 videója, és egy rövid infó:

    "A Lighthouse Interactive kiadásában érkező Ship Simulator 2007 a VSTEP fejlesztésében készül és igen sok újítást tartalmaz majd. Elsősorban a grafika terén fejlesztik majd a programot, amiben új hullám effektek, időjárás változás, hosszabb, jobban belátható tengeri utak és sérülés modellezés kapnak majd helyet, de a játék többi részén is dolgoznak majd a készítők, aminek hála bejárható fedélzetet, három új kikötőt, több új hajót, multiplayert és játék közbeni mentési lehetőséget is kapunk. Az első videót is sikerült felkutatni, amin már mozgás közben is látható a játék."

    nos, ez a videób leginkább az időjárást, napszakváltást mutatja be! tetszik
  • matrixairborne
    #237
    csá!

    segítsetek lécci!

    amikor végigviszek egy küldetést és az utolsó bólyíához érek és kiirja hogy kattintsak a horgony leengedésének a helyére, akkor nem történik semmi!
    Mit kell ott csinálni?

    köszi
  • kis kocka
    #236
    hello bocs ha láma kérdés de nem vagyok olyan állapotba hoyg keresgéljek.
    lenne gy olyan kérdésem hogy amikor megcsinálok egy ilyen cuccot utána vissza akrok lépni a menübe de mindig kilép, mert hibát észlel
  • DJ Skyline
    #235
    Ship Simulator 2006 Collectors Edition
    Special Edition Contents:
    New York Harbour
    Exclusive Missions
    Video Tutorials

    és a warez verzsön:
    Ship Simulator 2006 Collectors Edition-PROCYON (63×15 MB)

    és a hivatalos oldalon van egy ilyen Add-On Ships is
  • totti10
    #234
    köszi:)
  • Papirzacsi
    #233
    1. A game honlapját próbáltad?
    2. A hajó álló helyzetében mozdítsd el a kart, lehetőleg a parttől ellenkető irányba, és látni fogo mit csinál, utánna lehet szó a részletekről. :-) Hasznos dolog, főleg szűk helyeken.
  • totti10
    #232

    lenne 2 kérdésem
    az 1. honnan lehet letölteni vmi patchet?
    a 2. ez mit csinál?

  • Gollo
    #231
    B*sszus Felraktam a 1.6 pacht -ot és valami lincence keyt kér mi erre a megoldás?(néztam az oldalát a játéknak és 26,99$ meg lehet venni hát b*ssz*k meg a jó k*rv* annyukat!)
  • Gollo
    #230
    Hahó!!!Ennyire nem lehet szar játék...(szerintem)!
  • Gollo
    #229
    ŐŐŐ tudod a Titanicon azért van kürt(H)!Ha nyomok neki egy kürtöt mindenkie beszarik és kitér előlem!