Vérengzés a Kogart Házban: Összecsapott az ASVA-ProArt-BSA a sajtóval!
← ElőzőOldal 5 / 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Összecsaptak? Engem meg meg se hívtak, pedig biztos jó kis bunyó lehetett...<#zavart2>#zavart2>
Programmieren verboten! 2004-2006: Az AMD nem jótékonysági intézmény! 2006-máig: Az Intel sem az.
Vajna: ,,Õ a hazai szereplõkkel ellentétben radikálisabb megoldást támogat, hiszen õ a rendõrséget vonná be és börtönbe csukna minden kalózt."
Ha ezt tennék, lehet, hogy több ezer ember kerülne börötnbe. Annyi hely meg úgy sincs 😄.
A másik, amit a Vajna úrnak üzenek. Ha valakinek a fizetése 65ezer HUF abból rezsire költve már csak 35e HUF. A 35E HUF-ból mégis mire költ. Vesz az ember egy DVD-t 6e HUF-ért.
Egy CD-t 3-4-5e HUF.
Ráadásul még ha vesz az ember 1 CD-t akkor nem is azok a zenék vannak rajta amiket szeret maximum 5-6 zene a 16-22 zenébõl.
Ha ezt tennék, lehet, hogy több ezer ember kerülne börötnbe. Annyi hely meg úgy sincs 😄.
A másik, amit a Vajna úrnak üzenek. Ha valakinek a fizetése 65ezer HUF abból rezsire költve már csak 35e HUF. A 35E HUF-ból mégis mire költ. Vesz az ember egy DVD-t 6e HUF-ért.
Egy CD-t 3-4-5e HUF.
Ráadásul még ha vesz az ember 1 CD-t akkor nem is azok a zenék vannak rajta amiket szeret maximum 5-6 zene a 16-22 zenébõl.
"Ha valami elromolhat,akkor az el is romlik" Gigabyte X58A-UD5 ,i7 950, Radeon 6970 ,3x4GB DDR3 2000mhz ami sajna már nincs: A1200 030/50 1,2GB winyó 14"Multisync
Bírlak Dani!
"ez nem a pénzrõl szól"
Akkor mirõl? Legalább ne hazudjanak a pofánkba...
Ezek a bfszok azt felejtik el, hogy az smsweb szépen lassan döglõdik így az állítólagos napi 28 ezer filmletöltéseknek már csak elenyészõ százaléka hoz fizikailag hasznot a terjesztõknek.
A torrentnek, DC-nek hála a nyerészkedõk napjai megvannak számlálva.
Csak szex és más semmi kapcsán: Siker lett. Akit érdekelt elment rá a moziba akit nem érdekelt az unalmában leszedte és letörölte a francba ennyi.
Egy kis százalék a letöltés után -ha bejött neki- elment moziba vagy megvette DVD-n.
"600 000 000 forint kárt" LOL LOL LOL LOL LOL... hát hol hozna ennyi hasznot magyar film ebben az országban... ébresztõ marhák!
Orrgazda? Tudtommal az orrgazda pénzért terjeszt valamit vagy pénzt kér valamiért... P2P ingyenes... jó reggelt. Illetve a fenét ingyenes 10-12 ezres netszámla/hó.
Az üzleti szoftverek ügyében egyetértek! Aki profitra megy az vegye is meg eredetiben.
"mire életveszélyesen megfenyegette õket valamilyen titokzatos sötét erõ, hogy hagyják a maffiát békén. Hûha. "
LOL ez nagyon odavágott <#eplus2>#eplus2><#vigyor1>#vigyor1><#nyes>#nyes><#vigyor>#vigyor>
Andy... maradj amcsiban és vidd a qrvádat is... szánalom vagytok a millárdjaitokkal együtt.
Így van... legyen normális téka NORMÁLIS árakkal ÉS NE a kibaszott t-ököm meg ilyen olyan kiadó fölözze le csak a hasznot, hanem jusson el a pénz azokhoz akik készítették az xy filmet, zenét.
"ez nem a pénzrõl szól"
Akkor mirõl? Legalább ne hazudjanak a pofánkba...
Ezek a bfszok azt felejtik el, hogy az smsweb szépen lassan döglõdik így az állítólagos napi 28 ezer filmletöltéseknek már csak elenyészõ százaléka hoz fizikailag hasznot a terjesztõknek.
A torrentnek, DC-nek hála a nyerészkedõk napjai megvannak számlálva.
Csak szex és más semmi kapcsán: Siker lett. Akit érdekelt elment rá a moziba akit nem érdekelt az unalmában leszedte és letörölte a francba ennyi.
Egy kis százalék a letöltés után -ha bejött neki- elment moziba vagy megvette DVD-n.
"600 000 000 forint kárt" LOL LOL LOL LOL LOL... hát hol hozna ennyi hasznot magyar film ebben az országban... ébresztõ marhák!
Orrgazda? Tudtommal az orrgazda pénzért terjeszt valamit vagy pénzt kér valamiért... P2P ingyenes... jó reggelt. Illetve a fenét ingyenes 10-12 ezres netszámla/hó.
Az üzleti szoftverek ügyében egyetértek! Aki profitra megy az vegye is meg eredetiben.
"mire életveszélyesen megfenyegette õket valamilyen titokzatos sötét erõ, hogy hagyják a maffiát békén. Hûha. "
LOL ez nagyon odavágott <#eplus2>#eplus2><#vigyor1>#vigyor1><#nyes>#nyes><#vigyor>#vigyor>
Andy... maradj amcsiban és vidd a qrvádat is... szánalom vagytok a millárdjaitokkal együtt.
Így van... legyen normális téka NORMÁLIS árakkal ÉS NE a kibaszott t-ököm meg ilyen olyan kiadó fölözze le csak a hasznot, hanem jusson el a pénz azokhoz akik készítették az xy filmet, zenét.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
← ElőzőOldal 5 / 5