474
  • Web mester
    #274
    Jó az új banner!:-PP
  • VRSDM
    #273
    kösz a képet, ha van még rola örömmel adom, aztán majd egykét hét és meghálálom
  • Sland
    #272
    nagyon szép csajszi
  • Magnumrolcsi
    #271
  • desigo
    #270
    Mázlista BMW logo...
  • Magnumrolcsi
    #269
    OFF
  • VRSDM
    #268
    ehh ezt benéztem...
    na mind1 majd máskor:D
  • VRSDM
    #267
    kinek hogy én nagoyn élveztem aztis-eztis...

    nameg adok még 2 képet, csekkoljátok örömmel...

  • 12346
    #266
    egy ilyen gumiégetős, mocival gizdázós party is max attól lenne nekem érdekes, ha be lehet baxni többedmagammal:) vagy egyéb^^
    v8 talikról viszont meg szoktam lesni pikcsőröket, miegymást. de oda se mennék ki csak rejszolni rájuk, vagy az esetleges nőkre:D egyszer úgyis veszek vmi vasat, aztán lesz értelme kitolni az arcom:)
  • VRSDM
    #265
    Harley Davidson fesztivál volt még jó, meg jó minden évben alsóörsön. Ott vannak az igazán komoly motorok, azok a chopperek amik itt voltak kiállitva a közelükbe nem értek, de még csak messziről sem... kb. képzeld oda bármelyik choppert a discovery-ről :D és ott is volt vagy 100hostess nő több kevesebb ruhában, voltak ottis festett nők... (VIP-wristband-nek hála ott néztem 1cm-ről a cicifestős airbrush-os gyereket jovolt azis... meg azt tetszett ott jobban mint itt hogy ott mivel ugye nem kiállitás hanem sok milliomos találkája, igy az esti koncert után mindenki tök bemindenezve, ott égette a gumit az arcodtol 1 méterre, meg pörgették a sportmocikat, 16e-en :D:D:D bár eztis élveztem, mind1 jo de más... ott mégsem volt ilyen lány, na de majd szolok a főszervezőnek (akit ismerek mint már irtam) hogy hivja meg őket :) aztán lessz ot nyálcsorgatás a részemről bőven.
  • VRSDM
    #264
    na ez a hozzáállás... énsem azért irok sokat, hogy azok legyünk nemis lenne jó mert a sok faszláma rátalálna akaratlanul, és itt nyomná a sok hülyeségét...
    én meg azért irok sokat, mert folyton kimarad valami mután már rányomtam hogy mehet.
  • Duddits
    #263
    És? Ne arra hajtsunk, hogy az elsők legyünk, hanem, hogy értelmes legyen a topik.
  • VRSDM
    #262
    ja, szal éttem.
  • VRSDM
    #261
    pass-kép-updated...

    még mindig webcamos de talán jobban elhiszitek... ha kell le is videozom :)
  • 12346
    #260
    végülis nem cset, szal étted.
  • VRSDM
    #259
    ja szoval, ha megnézzük hogy ide alig alig irnak és igy a 4. akkor nemértem a többi topic-ot... :D
  • 12346
    #258
    juj de jó. pedig ide se ír senki..:D
  • VRSDM
    #257
    lazán megjegyzem hogy 4. a topic
  • 12346
    #256
    az árukat átutalhatná vki^^
  • Mr Csé
    #255
    autók se rosszak :D
  • VRSDM
    #254
    mikor odaadta a haver is akarta kérni azt amelyik a mappájában volt még1, de mondta hogy nincs több :D
  • VRSDM
    #253
    akit a bannerem a lambo mellé raktam
  • MnAdI
    #252
    VRSDM pontosan melik csajtól van a PASS??
    Ragd má be képet!!
  • 12346
    #251
    :DD
  • Magnumrolcsi
    #250
    Az erotika kiállításra kellet volna inkább menned. :))
    100x jobb csajok voltak és még ruha se volt rajtuk, még kocsik is voltak (5db). :D
  • 12346
    #249
    lál, és miről kérdezgetnének?^^
  • VRSDM
    #248
    csak azért az hogy nehogy már midnenki rám másszon meg kérdezgessen stb. vágod... és kösz a gyors cserét
  • 12346
    #247
    oh titok:D há jóvan, azér asszem nem vesznék össze veletek miatta:)))
  • VRSDM
    #246
    hamarosan lesz video-m is a kiállításrol :) csajosok is majd megosztom
  • Sland
    #245
    TITOK :P
  • MnAdI
    #244
    Indítsatok neki is Fanclubbot mint a vámpír csajank van!
  • VRSDM
    #243
    igaz, de hogy végzi :D mellesleg ha egy étteremben láttam volna mint pincér akkor se lenne kisebb a hype, attol még nem más hogy ittvan vagy ottvan, max más a ruhája, meg másokat csinál... meg talán kicsit visszafogottabb.

    meg most miért baj ha csorgatju kicsit a nyálunkat...?
    az elérhetetlen (vagy mégse?ugye sland-mauro de titok nefeledjétek) mindig gyönyörködtet
  • 12346
    #242
    de rá vagytok zizzenve arra a kiscsajra:D ő is csak a munkáját végzi, nem kell túlmisztifikálni..;)
  • VRSDM
    #241
    már a 7.edikek vagyunk
  • VRSDM
    #240
    a " photoshop-mester " meg azért tulzás, de azért igyekszem és kösz...

    meg nagykoromban is grafikusként akarok lenni, mint kiegészítő vagy főmeló attol függ hogy megy majd. de már most elkezdtem megszervezni...
  • Sland
    #239
    :DDDDDDDDDDDDD
  • VRSDM
    #238
    nem fake, csak jobbhíján webkammal fotoztam azért raty a min. de ha majd csinálok neked olyan high quality-s képet hogy összeszard magad. :)
  • VRSDM
    #237
    bocs nem sland-nek ment hanem mauro-nak
  • VRSDM
    #236
    privi ment
  • Mauro
    #235
    Na mi volt?