474
  • 12346
    #314
    áá asszonyt nem cserélném le, de az uszály jöhet:) elhörögnék vele erre-arra^^
  • desigo
    #313
    Legyél..
  • Sland
    #312
    Támogatjátok, hogy házigazda legyek itt? Kis rendet kéne itt tartania valakinek...
  • Joey_The_Man
    #311
    Egy ladikra én is beneveznék.. hostess csajszival együtt..
  • 12346
    #310
    ha már lehet választani ótót, akkor az 5 bula mögötti kéne^^ vagy a már említett fehér musti más színben:) de igazándiból a "csónakokra" bukom.
  • DJ Skyline
    #309
    skacok ez nem a grund,hanem fórum...ha annyira nem bírjátok egymást,akkor találkozzatok és beszéljétek meg élőben,vagy a chat.hu-n,nem hiszem,hogy sokan kíváncsiak erre!
  • Duddits
    #308
    "nem isten leszek...

    hanem császár :D meglátod majd miért...
    lekonyul majd a pofádról a mosoly"


    Hát ez kész! Hol élsz te VRSDM?
  • Duddits
    #307
    lál


    És ez szerinted kit érdekel? Szerintem ne az alázásra dolgozzál, hanem, hogy normális legyél. Nem azzal kéne felvágni másoknak, hoyg másokat "megalázol". Vagy legalábbis próbálod...
  • VRSDM
    #306
    nehogymár komolyra vegyétek azt hogy poénkodok kicsit, ha vágnátok az egész vkinek az alázására megyki...
  • 12346
    #305
    lál^^
  • VRSDM
    #304
    ja és még képek a császárnőről :D... és egyéb szépségekről
    FORRÁS - MELLESLEG...



  • VRSDM
    #303
    jaja... remélem :D
  • VRSDM
    #302
    nem isten leszek hanem császár...
    mauro és sland tudja miért... te meg majd lesel, TÉMA LEZÁRVA NE SZENNYEZD TÖBBET A TOPIC-OT...

    köszönöm és bocs hogy itt oktatnom kellett
  • Web mester
    #301
    Jovan,honann tudjam hogy arra gondolt...Már olyan rég volt az a kép!:)))
  • Sland
    #300
    A fejlécben murci van a #132-n meg gallardo.
    nem értettem mire gondolt pontosan web mester. bocs tévedtem ember vagyok.
    vagy te sose tévedsz dádics?
  • Duddits
    #299
    "nevess csak... egykét hét és sirsz a nevetéstől mert kinodban fogsz nevetni hogy ki áll majd a jobbomon :D"


    Most az hiszed, hogy te leszel itt az isten?
  • Joey_The_Man
    #298
    majd az leszel egyszer... :D
  • VRSDM
    #297
    biztos ittis látszik hogy nemvagyok fan...
  • Joey_The_Man
    #296
    Vagy 5x elolvastam ,de vágom. a lényeg: ha Murci régebben megjelent modell, mint a Gallardo. Csodás:) Azért a roadsterekkel még be lehtne kavarni..mert a képen roadster van :P :D
  • VRSDM
    #295
    arra értette hogy 2 "uj" ls hasonló lambo van a portán, meg a kiálításon is az ujabbakabol és ezek könnyen keverhetőek, és ez a régebbi a gájjárdó meg az ujabb a vékonylámpás.
  • VRSDM
    #294
    már csak azért is külön :D...
    a n00b-ot meg a képedre értettem
  • VRSDM
    #293
    ugy hogy minek ugatsz be? már kértem 2szer is elnézést hogy mivel sok info jár az agyamba és nem ugy gépelek mint a hugom hanem 10ujjal vakon és qrva gyorsan igy mire leirom valami mindig kimarad, nem gondolkozok hogy mit irjak hanem cask irom amit a kezem magátol ir azaz azt amit komolyan gondolok, nem amit utolag átfogalmazok... ugy gondoltam...

    másrészt sztem érthető, nemkell itt villogni hogy kikkopiztad a postom ...

    tudod mit... ???
    én leszarom amit te irsz, teis az enyémet, halo és nincs vita, téma lezárva a részemről...

    de azért majd egykét hét mulva nézz vissza, mert olyat fogsz nézni hogy csak na :D
  • Duddits
    #292
    Feladó: VRSDM
    Elküldve: 2006. 05. 02. 19:01
    Tárgy: chatelés és kiosztás
    nekem meg ne szoljon be egy akkora n00b mint te mert megbaszogatlak rendesen...


    Most ezt te, hogy gondolod?
  • Joey_The_Man
    #291
    Milyen régebbi ?? :S
  • VRSDM
    #290
    prv ment dudiccs
  • Duddits
    #289
    De ne chateld már teli a topikot! Mielött írsz valamit, gondolkozz, ne 5 perc múlva írj!
  • VRSDM
    #288
    szeretem a jó kocsiat mint minden féfri aki nem meleg, nameg a nőimádatom is van ennyi, szóval nem mondtam hogy van vagyok.
  • VRSDM
    #287
    leszarom a véleményed, meg eleve nagy fan vagyok ki mondta?
  • 12346
    #286
    lál bányek, csorgatjátok a nyálatok ezekre a vasakra, közben meg a szakértő urak összekeverik a murcit a gallardoval:S nem gerjedek ezekre picit se, de képtelenség összekeverni. ez a "nem figyeltem" szöveg meg harmatgyenge;) a nagy fanok lál
    nc sry.
  • VRSDM
    #285
    meg láttam egy halom hivatalos fotos embert aki csajokat fotozott, de seholsem tlaálom a képeiket
  • VRSDM
    #284
    a bordán irta egy gyerek hogy fimezett arra várok hogy feltegye biztos jó...
  • VRSDM
    #283
    de az a régebbi
  • VRSDM
    #282
    azt nem néztem hogy most spec melyik cask azt hogy lambo... bocsánat érte a vad bika tervezőjétől. ( a csaj folyton elvonja a tekintetem aképen lévő kocsikrol
  • 2XP
    #281
    Azt Murciélagónak hívják :p
  • Duddits
    #280
    Kár, hogy az Murchialago. A régebbi. Nem?
  • VRSDM
    #279
    kösz szépen az elismerést...
    ha majd unatkozom és ezt már meguntuk csinálok másikat ha még él a topic. legyen változatos
  • VRSDM
    #278
    az a sárga az , a bal oldali :D
  • Sland
    #277
    #132
  • Web mester
    #276
    Gallardo???
    Hol van a fejlécben Gallardo?
  • leviman
    #275
    szép lányok, főleg a gallrado mellett