80
  • Prince23
    #80
    Érdemtelenül huztad le a sárgaföldig ezt a játékot! Vegyük csak a grafikáját példának! Sokszor nem egyezik a véleményünk, Dani :)
  • Dömy007
    #79
    Sztem el lehet vele játszani, nemtom mit blamáljátok annyira, igaz lehetett volna jobb is, de azért annyira nem szar.. Ha van még olyan akinek tetszik az segíthetne, mert elakadtam benne. Van egy olyan pálya hogy egy tengeralattjáró fedélzetén vagyunk és repülők lőnek ránk. Ott nemtom hogy én vagyok e annyira béna, hogy nemtok csak 1-et, na jó max 2 repülőt lelőní, hiába be vannak célozva egyszerűen nem lehet kilőni őket. Ha valakinek van vmi tippje hogy lehet megcsinálni a küldetést az írja meg.. De ahogy elnézem hogy hányan járnak ide ebbe a topic-ra nem nagy rá a valszinüség. na mind1...
  • Ronnie07
    #78
    lol,deszar!!xD
  • cr3ativ3
    #77
    uristen.
    láttam a játékot. pont ilyen roncs
    csak a NO CD crack segített az egészen, ami a gagyi menüzenét lecserélte egy pergősebb Ramstein számra :D
  • Esrohnoil
    #76
    Az a baj h. sok amcsi pöcs akkor is megveszi az ilyeneket ha nem tud róla semmit, pusztán azért h. ott lehessen a doboza a polcon...
    Most akkor az igénytelenebb fejlesztők minek törjék magukat?
  • strebacom
    #75
    Szerimtem is jó, no dehát egy "pentium2-en" nekem se tetszene!!!!
  • CsillagJoci
    #74
    El lehet vele szórakozni, ha beleunsz hagyd abba erröl szól a játék mindenféle hangzatos szöveg csak babla.
  • koschwarz
    #73
    de télleg, mijaszarért csinál a Burut ilyen szarokat folyamtosan. már nekem kínos. inkább belefektetnének egy igazán jó gémbe, és monnyuk 3 szar helyett kiadnának 1 jót, vagy legalább valami közepeset.
  • Dragonlords
    #72
    szar!!!!!!!!!!!!!! az egész egy rakás szar eza game
  • koschwarz
    #71
    minek neked vér? minek neked ezzel játszani?

    ja, majd a lelkes modkészítők rá fognak szakadni erre a játékra, és csinálnak bele vért...
  • koschwarz
    #70
    lehet azt mondani, hogy meló után jó egy ilyen agyatlan lövöldözés, de ez még annak is értelmetlen. számomra érthetelen, hogy ez így, ilyen formában kinek lehet szórakoztató.

    kb. annyira szórakoztató, mint a barátok közt.

    vagyis sehogy.
  • mate123
    #69
    hé gyeekek, nekem megvan a game, de egy csepp vé sincs benne, pedig a demo-ban volt, nektek van benne vér vagy nektek is hiányzik?
  • zede
    #68
    na ja van 1pár überfranko fps-game de az a game ááá kész csöd anno mikor az Operation flaspoin-ot kiadtaék 2001 ben sztem még mindig viszi a pálmát sok game elött legyen az 1 éves kiadás mert sok game nem a realisztikus gaméra megy hanem hogy valamit kidobjon remélem már közületek játszott valaki ezzel a gaméval és reménykedjönk hamarosan itt lesz az Arma Assault-is azt kiványcsi leszek mennyire értékelitek majd:D
  • Tinman #67
    OFF:
    "az év játéka"

    Ezt így 04.24.-én még Nostradamus sem merné kijelenteni. Főleg, hogy kijött már egy Oblivion, Dreamfall, de te már cska biztosan tudod

    A Painkiller a maga FPS kategóriájában egy szórakoztató darab volt és nem is akart többnek látszani.
    (A játékostársadalom és a szaksajtó 80%+ felettire értékelte.)
    A Commandos Strike Force ellenben mindenhol gyengén szerepel (55-70%).

    De csak sikerül mindig a tárgytól eltéreni, persze ez a játék annyira érdektelen, hogy a topikja amúgy sem pörögene...
  • zotyakiraly
    #66
    Hát mit mondjak „SZ A R” szerintem :(((((((
  • Chriss745
    #65
    Most mi a baj a Commandos Strike Force-al!

    Szerintem az év játéka. Persze aki a darálós "PAINKILLER" szerű játékokat szereti, mert nincs agya, amivel gondolkodjon, annak persze, hogy nem tetszik....
  • Egerwin
    #64
    OFF:
    Tényleg van olyan játék, hogy Chuck Norris?
    Mert ha igen, akkor miről szól?

    :OFF
  • Sekler
    #63
    most miért kellett kitörölni amit irtam?
  • Bandee
    #62
    "nekikoccanva egy asztalnak felborítottam azt és beesett mögé a pakk, Misi meg éhen maradt"

    ezen úgymaradtam :D
  • Aradebil2
    #61
    pps jobban néz ki mint codban szvsz:D
  • aDannyBoy
    #60
    A topik témája az Übersoldier nevű játék és az arról írt bemutató. Köszönöm.
  • Gyuz
    #58
    Sziasztok, nekem se tetszik a játék, de ha már megláttam a kritikát gondoltam elolvasom, aztán meg nekiálltam a fórumnak. Röviden összefoglalom mit gondolok a véleményekről.
    Először is, én is nagyon várok már egy német katona szemszögéből való világháborús végigjátszást, egyébként ilyesmi játék a Sniper Elite. Véleményem szerint egy elég kellemes játék, nem a legjobb de ennél mindenképp jobb.
    * * * * *
  • Csuhai G
    #50
    :DD
  • Archenemy
    #49
    Sztem teljesen korrekt cikk.
  • Nyiri
    #48
    Hogy szamoltad ki a 45%-t?
  • Sith
    #47
    Mozi óla popcorn árából már majdnem elmegyek egy egész napot paintballozni
    és annak sokkal jobb a grafikája :)
  • Launcher
    #45
  • Launcher
    #44
    A játék stílusával van gond...
  • NeoMaN
    #43
    ígyvan
  • adik
    #42
    1-2 órányi szórakozásért 1.5-2k huf teljesen korrekt ma már... mennyibe kerül egy adag pöfékelés? 2*(unikum+sör)? mozi + cola + popcorn? de egy prosti meg gondolom még drágább. viszont ezért a játékért nem adnék ki pénzt... annyira még az agyamat se tudja kikapcsolni, pusztán öncélúan gagyi.
  • Mice
    #41
    a fegyver részer lehet h olcsó, de hogy a töltény nem az az is biztos. 1-2 órányi szórakozásért 1.5-2k huf...pff rablás
  • Sekler
    #40
    kételkedni abban hogy rossz az ami történik?
    illetve miért ne lenne jó az ami történik, elirtam..
  • spk202
    #38
    szentem............nem tom............kicsit a Far Cryra emlékezet............mármint a sötét
  • aDannyBoy
    #37
    Az a baj h paintballban nincs jó sniper puska :)
  • pentium419
    #36
    a sok hülye azon vitatkozik hogy igy élethű grafika ugy szar a "távcsöves", ahelyett hogy ha már ennyire az élethűség kell nekik kimennének egyet paintball-ozni(olcsón lehet már hozzá fegyvert szerezni töltényt meg lehet a pályán).
  • mjevsrsh
    #31
    Nem tom h minek csinálnak ilyen szarokat még mindig.vélemémy..................................................................................
    az a Chuck Norris az tetszett
  • UltimateGamR
    #30
    egyáltalán nem gagyi.. sőt
  • Tinman #29
    Miért kell szerencsétlen srác mondatában mögöttes tartalmat látni/keresni?

    Igen, nekem is tele van a tököm a 2 VH-s szar tucatraklap játékokkal és jó lenne már egyszer olyan küldiket csinálni amiben pl. London-t kell bombázni, Tigris tankot kell vezetni, védeni kell Berlin-t, menekíteni kell Hitlert stb...

    Hitler egy karizmatikus, mészáros szemétláda ZSENI volt... így sok szempontból érdekes és tanulságosak a tettei.
    Mily meglepő, az senkit nem zavart, hogy a COD-ban Sztálin elvtárs katonái osztották a fejlövéseket... holott Sztálinnál undorítóbb ember kevés járt a Földön.

    Szvsz oltári nagy botrány és SIKER lenne egy olyan élethű FPS-ből, melyben egy német katonai életét követhetnénk végig, mondjuk Berlin elfoglalásáig!
    Azt hiszitek, hogy azoknak a szerencsétlen német katonáknak nem volt a mellényzsebben egy szőke/barna leányka képe? Ugyanolyan tisztelet illeti meg őket, mint a szovjet katonákat!
    Az, hogy parancsot teljesítettek -és ha nem tették meg tarkólövés-, lehet, hogy sok mai elkényeztetett "gerinces" ember számára tűnik elfogadhatatlannak -és inkább a golyót mondaná-, de azért ne fogadjatok rá, hogy OTT, AKKOR, abban a helyzetben nem harcoltatok volna az életetekért.

    * * * *
  • ZsirosKenyer
    #26
    ilyen sztorit....pf jééézusom.
    legalább maradt volna náci a főhős, egyszer kipróbálnám milyen az ő oldalukról is a háború.
  • aDannyBoy
    #25
    A fizika nagyon gagyi... legalábbis én ha nekimegyek egy asztalnak az nem borul fel attól, de biztos nem a saját tengelye körül. Ha meg fahulladékon haladok át, akkor azt semmiképp nem tolom magam előtt, hanem átlépek rajta. Innentől kezdve, hogy hogy esnek össze a hullák, az már nem oszt nem szoroz, főleg, ahogy ott maradnak összebogozódva :)

    Godefroy: szerintem Commandos, Oblivion, Heroes mind kitűnő játékok és ez volt az uccsó 3. Imho kell néha szarokat is bemutatni, hogy legyen összehasonlítási alap. Másrészt nem jelenhet meg hetente valami világrengető.

    másik felvetésedet remélem viccnek szántad :D