80
  • Godefroy
    #24
    Rosszul értelmezted a díjnyertes cikkíró válaszát.
    Lehet csak arra akart utalni, hogy irásai akár ott is megjelenhetnének...

    Egyébként a játék tényleg kaki, de ez elmondható az itt tesztelt játékok 90% ról is.

    De valamit csak kell írni 7végenként ...
  • KisDzso
    #23
    CoD azér ennél jobb nem????
  • valaminick
    #22
    gratula!:) de remélem felfoghato azért a példa amit írtam a nevekről meg a nickekről ugye?
  • W B
    #21
    valaminick! Az én sg nevem WB Ami a nevem röviditése.
    aDannyBoy! Akkor nézbe a Gothic3 topikba, Ott ha valamit is teljes "erővel" írsz akkor megy az anyázás, és máris cenzúra. ennyit eről...
  • mucsácsó
    #20
    kedves cikkíró, énis egyetértek, szerintem is így van kb. minden, amiket leírtál, de a fizikával nem nagyon értek egyet, mert az jó lett benne, meg a rongybaba is...szerintem, de azért ez érdekes lett :) :


    "Béna fegyver-animációk, gyötrelmes fizika, görcsberándulósan gyenge történet és dilettáns feladatok. Hűha. Azt hiszem ki is merítettem a játék elemzését.
    [...]
    "A játék fizikája tényleg nagyon kemény. Minden ami mozog, az nikecel, ami meg nem mozog az nagyon nem.

    :DD
    vagy átvitt értelemben akar az kemény lenni? :D
    szerintem jó pedig a fizika benne...más nem igazán :D
  • valaminick
    #19
    jaj nem akartam a kis lelkivilágát senkinek megzavarni meg nem szántam "támadásnak" a dolgot csak rögötön ez ugrott be:-)
    - egyebként csak az zavart meg hogy nemláttam a szubjektív szót sehol a cikkben;)
    illetve ha az író leírhatja a véleményét akkor szerintem én is és más is... azt meghogy " kedves névtelen" :) mutass már valakit aki egy forumba vagy cseten saját vezetéknevét meg kersztnevét használja..tehát ha tamtam vagy kikifaki név lett volna a cikk mellé irva akkor azt írtam volna:) szal inkább te honnan jöttél?:D a Blikkröl meg hasonló lapokról meg értelmét nemlátom akar 1 betüvel is megemlíteni...na puszi
  • aDannyBoy
    #18
    én is üdvözlöm kedves névtelen. A szabadságról meg annyit, hogy senki nem fogja törölni az üzenetedet, mert szólásszabadság is van. Nem tudom, honnan jöttél, az űrből, vagy valahol karanténban voltál az elmúlt évtizedekben, de ez egy viszonylag konszolidált cím. Ajánlom a Blikk, Story, Index vonalat. Ott megedzőthetsz.

    Az SG meg Überfasza lehet maximum :)
  • valaminick
    #17
    ja üdvözlöm kedves - Dojcsák Dániel
  • valaminick
    #16
    LOL de durva ma betöltöm sg.hu-t és eztlátom nagy betükkel:D ez a sajtó szabadság ugyebár?:)
    léehet télleg szar valami de nem igy kéne szidalmazni .... ez kb olyan hogy: www.sg.hu EZ ÜBER SZAR ...

    Ps. : lehet törölni a hozzászólást
  • adik
    #15
    a játékról már esett épp elég szó, de a cikkíró újratördelhette volna a cikket. vmi struktúra nem ártott volna neki...

    (btw gagyi, de ha csak lőni akar az ember, akkor ok)

    > olyan gépigénye van, mint a Doom III-nak meg
    > Chuck Norrisnak együttvéve.

    ezen viszont szétröhögtem magam :)) köszönöm
  • avman
    #14
    tökéletes befejezése egy hivatali napnak...
  • Skyline
    #13
    Akinek ez bejön fejtse már ki mi ebben a jó?:)
    Mennikell tucatrahentelni a rongybábúként eldőlő ellent (rongybábú ide vagy oda meg videók ide vagy oda 10-ből 9 esetben nevetségesen néz ki az elhalálozási pozíció meg az emberek rongybabasága) akik ráadásul az MI teljes hiányában szenvednek...
    Mindezt egy igaz szép grafika,de nevetségesen magas gépigény mellett...
  • echo
    #12
    hehe Gondolom a cikk írója erősen gondolkodott, hogy most kell e ebből egyáltalán cikket írni, aztán eszébe jutott a mókás cím, és nem tudott ellenállni
  • Sanyix
    #11
    Azthittem sikeres játék lesz, mert jó a grafikája, iq nem kell hozzá, csak lőni kell. És általában ez a két dolog kell a nép nagy részének, ez sokszor látszik is a szoftvereladási toplistákon, főleg itt Magyarországon... Ez azt jelenti kezd a birkacsorda igényesebb lenni? :)
  • W B
    #10
    Ez szar! Ez a Wolfeinstein lemásolása!!!!!!!!!!!!!!!
    MA vittem végig sokadszora a Wolfot és még mindig jó:P
  • NitroX
    #9
    Ja én is végigküldtem, azért hardon már nem olyan könnyű a game, kijátszod, letörlöd, elfelejted, ennyi, de közben azért jól szórakozol.
  • Dambrush
    #8
    Meglepett hogy a cikk írója komolyan tudott venni egy ilyen játékot, különben nem húzta volna le ennyire... A történetre és az AI-ra valóban nem érdemes szót vesztegetni, viszont nekem a grafikája kifejezetten bejött. Könnyed szórakozás, ennyi.
  • Doomista
    #7
    kezdő amatőrök játéka ^^
  • norti
    #6
    ergo szar :D
  • varga peti
    #5
    mért szidjátok NAGYON király!
  • paxyene
    #4
    nem tudom mi ebben a szép:\

    a demo elég rondácska volt max beállításokkal:P
  • grebber
    #3
    Szerintem meg istenkirály csak kicsit optimalizáltalan ,rövid és bugos
  • craesh
    #2
    egyetértek
  • Csuhai G
    #1
    Hát szerintem is elég gyagi lett...! Kár érte... :(