72
A törölt metatopic netovábbja:) Immáron legális keretek között, és remélem nem Tiszavirág életű kivitelben:)
  • Aquir
    #72
    visszajöttél a sétáról?:)
  • MetaMórfózis
    #71
    Nah, új év, ismét itt vagyok:)
    Bár minden bizonnyal csak egy pár post erejéig, de most épp a delles ubuntus cikk kommentjeit olvasgattam, és hiányoltam a winakirály csűrhét, teljesen értelmesen beszélget egymással a két oldal, teljesen le vagyok döbbenve.

    (Nem füvezek:))
  • Aquir
    #70
    lement sétálni a fűre =)
  • nf1
    #69
    ne menj el!!4 :|
  • akyyy
    #68
    bye all??:OOO hova mész jóember?
  • MetaMórfózis
    #67
    Mind1...
    Nem tudom, nem lett szimpatikusabb az oldal, ami a fórumokba megy az szánalmas, reklám is sok van, trackel is, bár egyik sem érint ugye Firefox/adblockplus ...
    Igazából meg lepődtem hogy még egy rendes undoritóan csöpögő ms szponzorált hír sincs a főoldalon... Na mind1... bye all
  • akyyy
    #66
    nem a kérdésem, hanem amire te válaszoltál...

    de 65-ben mit irtál?
  • MetaMórfózis
    #65
    Nem lejárt, max a topic, de a kérdésre a válasz nagyon is aktuális. Ha mindenki ezt vagy ilyet használna, nem lenne értelmezve a spam szó.

    Amúgy minden rendszerben vannak hibák.
  • akyyy
    #64
    Hm, ez már lejárt téma...

    De a mostani sg-n vannak hibák?:P
  • MetaMórfózis
    #63
    Nah, be kukkantottam ide, rég jártam erre, szóval erre a legegyszerűbb megoldás a http://dontreg.com :)
  • Dodo55
    #62
    Milyen fórummotort használ a fórumja?
    PHPBB md5-ben tárolja, azt tudom.

    Én a saját készítésű motoromban is md5-ben tárolom, szóval nem kell félni az oldalaimtól.

    Amúgy a TrackMania Hungarynek jelenleg 504 regisztrált felhasználója van, úgyhogy ha nem md5-ös tárolást csináltam volna az enginembe, akkor most tudnám 504 embernek a jelszavát.

    Az sguserbars.uw.hu is ennek az enginemnek a 2.0-ás verziójának nagy részét használja, köztük a userkezelést is, úgyhogy nyugodtan regeljen mindenki, nem fogom megtuni a jelszavukat.

    Ezzel kapcsolatban lett egy ötletem: kéne csinálni valami kis képet, és ezt kitehetné mindenki az oldalára, aki titkosítva tárolja a jelszavakat.
  • akyyy
    #61
    hát, most érted, vmi ócsó béna weblap, ami hülyeség, járnka oda monjduk 30-an össezsen, csak googleba leltmee ott vmi, de musz beregelnem, akkor megtudhatja a jelszavamat? az ilyen tizenéves adminokba nem nagoynon bízik az ember..

    jó, egy olyan portál, mint origo, index vagy akár az Sg, megbízik az ember, de egy kednvecjatek.atw.hu -ban már nem igazán:D
  • nf1
    #60
    és mi a baj azzal ha látja a jelszavadat?
  • akyyy
    #59
    thx
  • TothLaci
    #58
    De van! md5, ami lekódolja a jelszót, és nem lehet visszafejteni...
  • akyyy
    #57
    mi van akkor ha egy user csinál az atw-n egyphp fórumot, éső ot a mindenes, az admin. regelnek egy csomoan a fórumába, és láthatja a jelszavit? nincs vmi adatvédelmi szabály erre?

  • MetaMórfózis
    #56
    Hülyevagy:) Fizetni barmier... ejj...:D Amúgy azthittem csinalni akarsz valami wapostemat.
    Ha neked wap bongeszo kell akkor:
    - használj böngészőt:) (firefox opera)
    - Ha a firefoxot valasztod akkor még szükséged lesz erre: wml browser extension for firefox

    Az opera alapból kezeli a wml oldalakat, tehat a wapot, de en ennek ellenere javaslom a firefoxos megoldast (mondjuk a debug teged nem erdekel, de abban is jó ez a plugin) mivel - szerintem - kezelhetőbben müxik.
  • akyyy
    #55
    áh nem kérdés, újra meg kell vennem egy csengőhangot ajambáról:S:S:( 400 ft:( és már egyszer megvettem:S
  • MetaMórfózis
    #54
    Hát, egy wap-irc-chat es egy par egyeb szemelyes wapoldal utan, azthiszem mondhatom hogy kapizsgalom valamelyst:)
  • akyyy
    #53
    MEta, mennyire értesz wapos oldalakhoz gépről?
  • MetaMórfózis
    #52
    Jah, valoszinu. Mitöl félsz? vagy csak ie-t hasznalsz?:D
    Akkor nem art odafigyelni:)
  • MetaMórfózis
    #51
    Meg par /html is akad:) Meg windowsos karakterkodolas...
  • TothLaci
    #50
    Ez vírusos?
  • nf1
    #49
    "src="file:///D:/error.gif" width=25 border=0></TD>"
    lol
  • MetaMórfózis
    #48
    Jaaj most tunt fel, ez a baromarc még ezt is frontpageval csinalta...:) akkor nem is szoltam,abbol ennel jobbat nem varhatunk.
  • MetaMórfózis
    #47
    Forrását nézzétek:) Ezt elégjól összehozta, az összes hibával megspékelve, amit kilehet találni.
  • MetaMórfózis
    #46
    Nem ott ezek vannak http://www.sg.hu/kep/faces/ ide kéne feltölteni, és akkor lehetne, persze valószínű adatbázisba is updatelni kene.
  • akyyy
    #45
    a szmájli ablakot tudod módosítani? tehetnáél be szmájlit! pl ezt!
  • MetaMórfózis
    #44
    <?php
    function metime() {
    return time()-3600+(60*7);
    }
    Header ("Content-type: image/jpg");
    header('Content-Disposition: inline; filename="metaclock'.date('H_i_s',metime()).'.jpg"');

    $text = date('H:i:s',metime());
    $font = "./bitdust2.ttf";
    $fs = 20;

    $size = imagettfbbox($fs, 0, $font, $text);

    $szelesseg = $size[4]-$size[6];

    $im = imagecreate (($szelesseg+5), 28);
    $black = ImageColorAllocate ($im, 0, 0, 0);
    $white = ImageColorAllocate ($im, 255, 255, 255);
    ImageTTFText ($im, $fs, 0, 5, 22, $white, $font,
    $text);
    ImageJpeg ($im);
    ImageDestroy ($im);
    ?>

    a metime() függvény azért kell mert a szerveren nincs vissza állítva az idő, és szarul is jár:D
  • MetaMórfózis
    #43
    Ja nem flashback erdeklodott a phps kep utan... nemtom kivolt:D mind1:D
  • Dodo55
    #42
    Gondolom GD-vel csinálta.
  • MetaMórfózis
    #41
    www.php.net/image

    Lehet rajzolni phpbol, csak baromi nehéz és beteg dolog, ha rendeset akarsz csinálni:) Ez még nem is komplikált, de amikor egyeneseket görbéket mindenféle formát akarsz , akkor eldurvul egy időután:)
  • The FlashBack
    #40
    hogy csináltad?::)
  • Dodo55
    #39
    Dinamikus kép? :D
  • MetaMórfózis
    #38
    Flashback, a pontosidő topicba kicsit játszottam még a phpbased kép generálással, nézd meg ha érdekel:)
  • Laky
    #37
    nekem is nagy szülségem lenne rá :D
  • akyyy
    #36
    most értem haza és megkaptam, látom hogy SLF már kapott, szal van egy fölösleges:D:DD lehet jóljönne
  • The FlashBack
    #35
    hátha tudja itt valaki::)
  • MetaMórfózis
    #34
    Miert nem az arra aktualis topicba teszed ezt, amit googleba talaltunk?:D
  • The FlashBack
    #33
    OFF:ugy tudom ide értelmes emberek járnak, úgyhogy megkérdezem, hogy valaki tudna e olyan emiláló progit amivel xboxos gémeket lehet futtatni pc-n?