103
Milyen a film? (Will Smithről egy szót se)
  • Kly
    #103
    Most megy az RTL Klubon.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most komolyan azóta megy?
  • KFCMajorka
    #102
    Most megy az RTL Klubon.
  • Trisztin
    #101
    Imádom ezt a filmet :)) Tudom Will-ről egy szót se,de nagyon aranyos a filmben :) jól áll neki a katona szerep :)
  • Fülüke
    #100
    jó film.
  • akyyy
    #99
    mikor lesz ennek a filmnek folytatása?:D

    úgy halottam lesz, igaz naon régen, és valami olyasmiről szól hogy a csávó aki ajánlota az elnöknke hasnzáélnbaka atombombát.... hogy tán az is alien.
  • Punker
    #98
    kihagytad a Magot :)
  • Csacsis
    #97
    hi!

    1. pont: TV-ben nenézzetek jó filmet, mert szanaszét vágják, és előfordul hogy értelmetlen lesz a film emiatt. (lásd hatodik érzék, vagy alien4 vagy a pusztító, stb...) És a rosz szinkronhangokról és a félrefordításokról még nem is beszéltem.

    2. pont: ID4 kivitelezése mesés, sztori közepes, de legalább van, végkifejlet megoldása viszont technológiai bukás, nem hihető.

    3. pont Ha az életben ugyanúgy megoldanának mindent az amcsik olyan jól ahogy a filmekben, akkor már vizes üzemű autókkal járnánk és az arab terroristák PEACE feliratú táblákkal rohangálnának nem pedig bombákkal.
    Egyébként ha érdekel a vizes motor, hát tessék: Vízüzemű motor
    Ja, és lehet találgatni mikor tűnik el a csávó a találmányával együtt mondjuk úgy végleg.
  • Bandew
    #96
    Első klisé-film??? Ezt nem gondolhatod komolyan!
    A másik meg az, hogy nekem nem a klisékkel van a bajom. A klisé egy már rég megszokott valami, ami nem ad újdonságot, de emellé attól még lehet újítani. Erre tökéletes példa a Sin City. A legnagyobb klisé-sztori, semmi újat nem láthattunk se cselekmény, se karakter terén és mégis nagyon jó filmnek tartom, de nem csak a vizuális újítások miatt. Egyszerűen jó a tálalás. Nem veszi magát annyira komolyan, mint az elnök, amikor beszédet tartott és amikor lefogtak engem, mert meg akartam ölni Emmerichet.
  • Bucser
    #95
    Nem csak egy idő utan uncsi hogy jön a világvége de a hős amerikaiak megakadályozzák:D
  • REALista
    #94
    Lehet hogy velem van a baj de én kedvelem a látványos filmeket főleg moziban!!!
  • Bucser
    #93
    Egyetért4ek.:) Moziban nagyon jó volt és amikor megnéztem baromira nem érdekelt hogy amcsi ropiganda. Aztán mikot jött utána Armageddon meg Deep Impact meg Goodcuki meg a day after tomorrow na onnantól már ugrottam az ilyen szarok elől mint járókeretes néni a biciklis elől...
  • ugot2know
    #92
    danióra vajon mikor nézi meg a Man in Black-et?(Persze W. Smith-ről egy szót se!!!!)
  • _Vegeta_
    #91
    #88: Godzilla, day after tomorrow, csak hogy kettot emlitsek. A szokásos klisé filmek, ahogy bobo kollega emlitette.
    #89: Hát, tudlak sajnalni akkor. Azt tudom nekem nagy elmeny volt anno moziba. ;)
  • B0B0
    #90
    Hát én se nagyon :)
  • B0B0
    #89
    96-ban néztem meg, videón és úgysem tetszett. Ne erőlködj!
  • Bandew
    #88
    "elso ilyen"

    Első milyen?
    Csakmert semmi olyat nem látok benne, amiben első lett volna.
  • _Vegeta_
    #87
    Azt azert elfelejted, h ez volt az elso ilyen film a tobbi majmolta az id4et. godzilla, stb stb stb.
    Amugy nemcsodalom ha nemtetszett a film, hogyha tvbe lattad eloszor, amikor adtak itthon mar igencsak idejetmult film volt. Ezt akkor kellett megnezni 96ban.
  • ugot2know
    #86
    netán cifrafosás?
  • Bandew
    #85
    Én valóban sírtam az elnök beszéde alatt. Kimondottan fizikai fájdalmat okozott!

    Amúgy a film szórakoztató meg minden, de az biztos, hogy a falra másztam tőle.
    Úgyis mondhatnám, hogy a film egy sz@rból épített palota.
  • B0B0
    #84
    Ezt te gondolod így
  • danióra
    #83
    Heh...
  • REALista
    #82
    Az a baj hogy te nem tudsz élvezni egy filmet se!!!
  • B0B0
    #81
    Tudod, ez rendben van amit mondasz, de már kissé unalmas, hogy minden évben van ilyen legalább 2
  • B0B0
    #80
    Én ilyen szarért nem megyek moziba. Egyszer végigszenvedtem otthon és elég is volt

    Te sírjál csak az ilyen műfilmeken!
  • Dynamic
    #79
    Már most nem azért, de miért csinálnának az amerikaiak olyan filmet, amiben a svédek mentik meg a világot?Ugyanúgy az orosz filmek se spanyolokról fog szólni.Nemde?:D
  • hokotro
    #78
    A függetlenség habja:-)
  • shaba23 #77
    ettől függetlenül csutakra izzadtad magad a moziban mikor először láttad és sirtál amikor az elnök beszédet mondott...szal...

  • B0B0
    #76
    Csak ennyi:

    Az amcsik megint előadták egy szar kommersz filmben, hogy ők a legfaszábbak a bolygón és csak ők képesek atombombát bedobni stb...

    A filmnek nincs semmi mondanivalója, története, és egy agyonszajkózott témából táplálkozik (űrlények megtámadnak, amcsik megmentenek), persze nem is a felnőtteknek készült hanem a 10-14 éves gyerekeknek
  • Aramir
    #75
    Csak szólok, hogy akit leütt W.S., az nem hal meg :D Mégis akkor ki a rák szabadúl el a boncteremben?
  • _Vegeta_
    #74
    A kliséket mindenki negativumkent allitja, de nemtom miert. A klisé az klisé, de nem feltetlen rossz, mar annyi mindent kitalaltunk h ujat alkotni szinte lehetetlen.
  • Nuki
    #73
    lol én is imádok kritizálni, de azért egész tűrhető, azért valljuk be voltak ennél nagyobb melléfogások sci-fi témában :)
  • Christiansen
    #72
    Szerintem jó film,
    nem sci-fi, hanem hollywood-i akciófilm,
    így már elfogadható minden hibája, én jól elszórakoztam rajta régen.
  • PayaVP
    #71
    KÖNYÖRGÖM

    1. Kommersz film, sikeres, patrióta, de elsődlegesen szórakoztatásra van kitalálva és keresett is vele bőven, tehát télleg szórakoztató is volt!

    2. Elegem van h csak azért fikáznak egy filmet mert az amerikaiak politikailag korrekten kiverik maguknak, látványos keretek közt. Tessék csak. Ez a film nekik készült. Mi is forgathatnánk 1848-ról filmet, biztos tele lenne hősökkel, sztárokkal, és klisékkel! Nem bántsuk már az amerikaiakat azért mert hazaszeretőek. Sok mindenért lehet őket bántani de ezért ne. Elég baj h mi nem vagyunk azok.

    3. Egy japán animét se bántasz mert túl véres. Az amerikai meg laza, vicces, látványos.

    Csak ennyit akartam
  • _Vegeta_
    #70
    En moziba neztem meg anno, es nagyon is szorakoztato film szerintem.

    #69: Kislemez nem volt benne. Klisékkel mi bajod? :DDD
  • Arthas
    #69
    A függetlenség napja egy agyonmelveregetett amcsi gyerekmese volt laza hősökkel.A renitens alkoholista hazafi aki a végső pillanatban a legjobb helyen van és örömmel áldozza életét az ELNÖK oldalán.meg az ezerszerlerágott csont tudós akinek nem hisz senki de a végén... Majd szétesett a nagyonbevált kliséktől és az amcsi nacionálétól.
    Kislemezre virus írni és az hihetetlenülinteligens megaszuper faj ürhajójának kompjuterét hazavágni vele több mint mókás...függetlenség napja, avagy az UFO kompatibilis vírus
  • Rage47
    #68
    mai szemmel nem a legjobb film, de akkor számomra ütős volt:))
  • Fido4life
    #67
    Jah egész jó volt, csak a tévében már 100-szor volt !
  • Shadow_THH
    #66
    aláírom elég cinikus vagyok de akkor is szar film volt
  • _Vegeta_
    #65
    Eleg hulye kifogasok. Hihetetlen vagy... ez egy jo film volt.
    Szar neked hogy ilyen hozzaallassal nezel filmeket. :)
  • Shadow_THH
    #64
    egyébként nagyon jó film volt!
    azok voltak a jó részek amikor pl:
    ->meglátja [censored] az ürlényt a földön, odamegy hozzá és arconüti simán, amire az meghal. Még jó hogy előre tudta hogy nem mérgező
    ->az űrlények tudnak repülni az űrben meg terret ugrani de annyi eszük még nem volt hogy nyomkövető rakétákat lőjjenek az ember által elfoglalt ürhajóra, vagy esetleg két oldalról keritsék be, hogy el ne szökjön
    ->minden ürlény gépén olyan pc van amin win98 fut egy csillagközi skinnel, erre simán fel lehet tölteni virusokat, ugyanis a meghajtók mind az iso szabvány szerint készültek. csak az ember olyan hülye hogy pl a dvd-ből is több szabványt hozzon létre (+ meg -)
    ->a vadászbombázók mind szart sem érnek, még ha 10et is vetnek be belőlük összesen. szerencse, hogy nem csak amerikában küzdtek az ürlények ellen: a film végén látjuk a bushmanokat indián dalokat énekelni bumeránggal egy kínai dzsungelben, ahogy táncukkal ünneplik meg az idegenek elmenekülését, mert ugye egyből fel is fogták hogy mik azok
    ->miután felrobbant a főűrlény valami jól elmenekült a többi űrlény is, és nem is jöttek vissza. Persze magukat okolhatják érte, mivel millió évek óta meg van a technikájuk hogy elpusztítsanak minket, most hogy felfejlődtünk egy védelmi szintre, elérkezettnek látták a pillanatot, hogy támadjanak - hátha vesztenek
    ->a végén amikor kigyullad a poszter és nézik, az gyönyörüre sikeredett...