248
AWR
  • vodMarci
    #128
    Szokásom,hogy mielőtt rákérdezek valamire,visszaolvasom az összes üzenetet.Most is visszaolvastam,de nem nagyon értettem meg a dolgokat.
  • MerlinW
    #127
    picit visszaolvasni teccik, és minden kedves kérdésére választkapni teccik. jól.
  • vodMarci
    #126
    Ezt a feljavított Anothert lelehet valahonnan szedni ingyen?
  • Seth
    #125
    Ahova esel,ott ki lehet lőni a falat
  • McW
    #124
    Miután kiérek a börtönből, közvetlen azután, hogy feltötltöm a fegyvert, le kell ugrani a leszakadt hídnál de utána mindig felszúrodik a tüskékre a szerencsétlen. Mit kell ott csinálni...?
  • hykao #123
    Igen, ez működik! Köszi! :)
  • hykao #122
    Bocsi, csak közben el kellett mennem. Igen, valóban az Endless-en tűnt fel, de még én sem próbáltam ki, csak most értem haza...de még lefekvés előtt be akarom üzemelni a fullt! :)
  • Gabe18
    #121
    Ezt a patchet kell bemásolni a demó főkönyvtárába,futtatni,aztán kész a full verzió.

    Patch
  • Serpa
    #120
    észre se vettem, köszi.
  • Voltan
    #119
    Hogy indítottad el? Mit kell variálni az optionsben?
  • vg
    #118
  • palli
    #117
    Endless
  • Voltan
    #116
    Engem is érdekelne...
  • vg
    #115
    Jah, hol????
  • rorr
    #114
    hol van?
  • hykao #113
    Na torrenten feltűnt egy krekkes verzió.
  • Shep
    #112
    semmi gond :)
  • Serpa
    #111
    reméltem nem veszed észre a hsz -t :)
    én tévedtem.
  • Shep
    #110
    Nekem nem ez kell, hanem a Heart of Darkness az egy kicsit nagyobb is kb a tízszerese.
  • Shep
    #108
    Nem tudnád feltenni valahova a HoD-t? Leszedtem egy verziót de német szóval áááááááááá.
  • Voltan
    #107
    Kívácsi vagyok, vajon lesz-e warez verzsön. Nem szarrágóságból, megvenném szívesen, de nincs eszközöm hozzá. A PayPal-t mi a fenéért nem támogatja???
  • MerlinW
    #106
    dombornyomott cucc kell, vagy webkárya
  • werpelethy
    #105
    Engem elhajtott a bankkártyámmal együtt...a Heart of Alient viszont sikerült elindítani,köszi
  • MerlinW
    #104
    Kétlem hogy lenne belőle fizikai verzió. Ahhoz kiadó is kellene, pénz is, ill kereslet, stb. Sztem csak webes alapu terítés van/lesz.

    A másik hogy ha lenne CD-s verzió az tuti drágább lenne, hiszen rájönne a szállítás, a lemez, a doboz, adók, egyebek.

    Half Life-ot sem viccből terítik a Steam-en.
  • MerlinW
    #103
    Valóban
  • moonster
    #102
    Az a gaz, h ha neten ennyi, akkor tuti, hogy a boltban 4000 HUF lesz minimum.
    A korong, a csomagolas, a szallitas és nem kevésbé a kiskerek haszna.
    Ha valakinek van egy már nem használatos Unlock kodja, szivesen vennem.
  • rorr
    #101
    Még az a jó ,hogy most X-box-on tudom nyomni a Heart of Alient....:)
  • rorr
    #100
    Az éjjel aktíváltam a játékot és semmi válasz....:( most abban reménykedem ,hogy húsvét van és nem dolgoznak.....
    Valakinek,valamilyen tapasztalata?
  • vg
    #99
    Mihogy? Itt angolul van, nem kell írni senkinekse...

    http://www.magic-productions.fr/aw/index.php?lang=uk
  • MerlinW
    #98
    ReEdition hírlevél ill rendelés (~1800 HUF) (francia, de supportnak írhattok mélt hogy angolul informáljanak)
  • MerlinW
    #97
    Flashback-et is megcsinálhatnák:) Váá azis mekkora játék volt...:)
  • rorr
    #96
    Nálam szép sima 4x az élsimitás....
  • hykao #95
    Próbálta már valaki erre a REEDITION-re ráerőltetni az élsimítást? Van valami hatása vajh?
  • rorr
    #94
    jogos!
  • vg
    #93
    Nekem nagyon sokat számít a doboz, az eredeti cd! Számomra semmi értéke nincs, ha netről letölthek pénzért egy exe-t...
  • rorr
    #92
    Én is ...próbáltam a hitelkártyás dolgot de valamiért nem fogadta el a kártyámat...pedig ez a program amiért talán érdemes lenne pénzt adni..:)
  • vg
    #91
    Esküszöm megvenném én, ha lenne dobozos verzió...
  • rorr
    #90
    megveszed vagy várod a törést? :) :(
  • vg
    #89
    Jó lenne már egy teljes verzió...
  • rorr
    #88
    gamepad-el az igazi...ajánlom!!!