248
AWR
  • vodMarci
    #168
    De hogy kell az emuval elindítani?
  • Voltan
    #167
    Kicsit furcsáltam, kb. 35-40 perc alatt végigvittem. :D Hosszabbra emlékeztem. Igaz, anno legalább harmincszor végigjátszottam, imádtam ezt a játékot, már szinte becsukott szemmel is megy :D Minden elismerésem a remake készítőinek, piszok jól sikerült. Az se lenne piskóta, ha megcsinálnák a Flashback remake-jét is.
  • Seth
    #166
    Egyébként a hangokat kicserélheték volna a sega-cd-s remake hangjaira, sokkal jobbak, mint ebben a mostani remakeben
  • vodMarci
    #165
    És hogyha megcsináltam a beállításokat utána mit?
  • vodMarci
    #164
    Nem nagyon értem ezeket a beállításokat.Tudsz képet mellékelni?
  • MerlinW
    #163
    15 éves SZPOJLER:)
    -----------------

    Mi van a végével?:) Menekülnek, harcolnak, menekülnek, gharcolnak, oszt csak az egyiknek sikerül... Tehát semmi turpisság nincs benne, az történik amit látsz. Hősünk az örök vadászmezőkre tért 15 évvel ezelőtt:)

    Második részében meg a nagyfejüvel kell tovább menekülni:)
  • MerlinW
    #162
    beállításoknál (jobb klikk) a dir, bios utvonalakat be kell lőni. A file nevek ott vannak, csak a meghajtó/könyvtár-at kell kicserélned mindenhol. Ill első körben kapcsold ki a full screent amíg állítgatsz, ugy kényelmesebb.
  • vodMarci
    #161
    Hogy kell a folytatását elindírtani?Látom,hogy van hozzá egy amulátor,de nem tudom,hogy hogy kell mit.
  • vodMarci
    #160
    Azt tudtam,hogy a labor-baleset következtében egy másik világba ment,de a vége..
  • Serpa
    #159
    sztem egyértelmű a történet.
    egy labor-baleset következtében a csávó elkerül egy másik világba, ahol probál túlélni és hazajutni ...
    :)
  • hykao #158
    ...hmm valószínűleg ezért nem értik a történetet, mert kódoznak... :)))
  • Serpa
    #157
    ha nagyon nem megy, használj kódot.
  • MerlinW
    #156
    Dráma a cucc:)
    Egyébként akinek ez a véleménye erről a anno forradalmi játékról, az megértheti, miért szapuljuk öreg motorosok a mai játékokat:) Illetve az emberek játékhoz való hozzááláását (krekk, tréner, végigjátszás, 0 problémamegoldás)

    80'-90'-es években csupa ehhez hasonló stuff volt. Sztem az az idő volt a pc-s játékok aranykora:)
  • hykao #155
    Hát az gáz, mert pont az a jó a játékban, hogy - értelmes - szövegek nélkül is tökéletesen érthető a világ minden táján a történet...nyelvtudástól függetlenül!

    Amúgy meg ha tényleg visszaolvastál volna, akkor már tudnád, hogy volt-van 2. rész, sőt mi több, még link is van hozzá itt...
  • MerlinW
    #154
    Van folytatása itt (by rorr :))
  • McW
    #153
    Nem jutottam túl, fel is baxta az agyam, nem nekem való ez. Szemét húzás volt, hogy nem menti ki és mindig ugyanazt kell hatszázszor végignyomni. Béna vok az ilyen 2D-s cuccokhoz, pedig kiváncsi lennék a végére...
  • vodMarci
    #152
    Értettem főnök!
    Na sikerült végigvinnem.Jó játék volt,csak a storyt nem nagyon értettem.Valami folytatást csinálhatak volna neki.
  • hykao #151
    Légyszives a gondolataidat tömörítsd kevesebb egymásutáni hozzászólásba! Köszi! :)
  • vodMarci
    #150
    Szívesen.A Vízen túl vagy már?Mert én nem tudok,most semmit sem csinálni
  • McW
    #149
    Kösz szépen!
  • vodMarci
    #148
    Amikor elkapják a nyakad,akkor ki kell szabadulnod onnan,ha jól tudom a kontrollal,és futás fegyverhez,kapd fel és gyorsan lődd le!!Utána tovább egyenesen,ott mind két oldalról jön egy katona.Én gyorsan elkezdtem futni és beugrottam a másik képernyőre.Utána ott fosz tartnai ahol én.A víz túl oldalán ismét egy kemény gyerek,így csak a víz az egyetlen esély.
  • McW
    #147
    Miután kirobbantom a vizet a barlangban, átmegyek a (volt) vízesésen és két út van, az egyik végén egy erőtér mögött van a fószer és gránátokat gurítgat, a másikon pedig elkapják a nyakam pont a képernyő szélénél, mielőtt váltana. Na most a gáz az, hogy mindig végigkell ugrabugrálni a víz elől a barlangot és nekem nincs kedvem 100x ugyanazt, nemtom mi a szarér nem menti ki a barlangos rész után. Szóval please help hogy kell itt túljutni...?
  • vodMarci
    #146
    A vítzben nem lehet valahogy gyorsabban úszni,mert mindíg megfulladok,mielőtt kiérnék.
  • vodMarci
    #145
    Na sikerült túlvinnem azt a részt.Most egy másikkal sarozom:D
  • vodMarci
    #144
    RÁJÖTTEM!A cseppköveken kell visszamászni!
  • vodMarci
    #143
    Bekéne raknom ide egy képet.
  • vodMarci
    #142
    Csak felfelé lehetne menni...ha lenne mivel
  • vodMarci
    #141
    nekem a tér nincsen fallal elválasztva
  • vodMarci
    #140
    Milyen falat???
  • vodMarci
    #139
    heee???
  • dronkZero
    #138
    Kilövöd a falat, ami a nagy üres teret választotta le, és visszamész a denevér felé. Később derül majd ki, mire is volt jó...
    Nagyon bunkó módon van megcsinálva a játék. Enged úgy továbbmenni(egy darabig :P ), hogy valamit nem csináltál meg, ami később kritikus lesz. Még kódot is ad rá... :]
  • dronkZero
    #137
    Nah, ismét kellemes 20 percet okozott a végigjátszása... :)
    Jó lett ez a remake.
  • vodMarci
    #136
    Előszőr anyám munkahelyén játszottam ezzel a játékkal a stúdióban,és ott mondta egy hapsi,hogy ő úgy emlékszik,hogy kilehet szabadítani a foglyokat.Na mindegy.Elakadtam a barlangban.Ahol vannak azok a lelógó izék,meg van egy denevér is,meg a földben vannak szörnyek.Na átugrok egy kis gödröt,a túl oldalon egy földbeásott szörny,azt is átugrom,és kiérek egy nagy üres térbe,a túloldalon fal.Ott mit kell csinálni?
  • rotator
    #135
    Köszi!
  • vg
    #134
    Mi van???????
  • vodMarci
    #133
    Na megy a teljes.Csak nekem még régen azt mondtaák,hogy a 2.pályán amíg az a lény kinyitja az ajtót és egy katona támad ránk,valahogy kilehet szabadítani a foglyokat.
  • vg
    #132
    Igen!
  • vodMarci
    #131
    Azt a patchat kéne használnom.
  • Seth
    #130
    no comment
  • vodMarci
    #129
    Várj csak,asszem megértettem!