248
AWR
  • arty
    #87
    5$ -t kiadtam volna érte, de a 7 EU már a duplája :( kapzsiság rulz :(
  • hykao #86
    Ok, köszi már megvan! Az OPTIONS-nál kellett még variálnom, hogy elinduljon!
  • Serpa
    #85
    file -> openrom --> AnotherWorld2.iso
  • hykao #84
    Ezt a Heart of the Alien cuccot, hogy tudom elindítani? Nem vagyok már kezdő a számítástechnikában, de nem találom a módját. :(
    Emulátor elindít OK, bios betölt OK, de aztán, hogy mountolom be az iso-t vagy mit kell csinálni?
  • vg
    #83
    Shadow of the Colossus
  • rorr
    #82
    mi az a SOTC?
  • rorr
    #81
    elfutsz balra amig észre nem vesz, utána futás jobbra fel a platformra, szegény pici állatka bánja... és mehetsz tovább balra....de jobbra is csak akkor megesznek...:)
  • Serpa
    #80
    "A", "B" és "C" betűket lehet használni a nyilak, ENTER mellett?

    probálom a szakadékot átugrani, de túl széles.
    tárgyat nem tok felvenni, a sziklára való mászásnak még nem jöttem rá az értelmére.
  • vg
    #79
    Szerintem probáld meg segítség nélkül, mert ez a játék a SOTC mellett az egyik legjobb ami valaha is készült!
  • Serpa
    #78
    azt a "bölényt" hogy lehet kicselezni?
    sebességből nem lehet vhogy visszavenni?
  • Serpa
    #77
    megvan.
    köszi.
  • rorr
    #76
    mindkét rész ott van....lehet választani használd a lefele nyilat...:)
  • Serpa
    #75
    leszedtem, de ez az első rész.

    vagy előbb végig kell vinni újból, aztán jön a 2. rész?
  • Szabi84
    #74
    Ez nagyon király játék meg így nekem baromira bejön hogy csak élesítettek a grafikán, csak kéne a full! Ti honnan szedtetek le? Flashback is kéne még így felturbózva az is hasonló mint ez!
  • rorr
    #73
    nem rossz!!! de milyen nehéz..... egyszer végigjátszottam de mintha semmire nem emlékeznék belőle....kgdd
  • Shadow_THH
    #72
    #59-re valaki tudja a választ? :)

    a heart of darkness nagyon jó game volt
  • Shep
    #71
    Havernak volt meg annak idején, akkor végigvittem, de most valahogy jó lenne megint, elég lassan jön, de csak leszenvedem.
  • vg
    #70
    Kiprobáltam, nem rossz! Jópofa a visszaemlékezés az elején!
  • rorr
    #69
    játszod? egyébként az első rész (another world ) sokkal könnyebb volt.....:)
  • vg
    #68
    Király!
  • rorr
    #67
    az elöbb feltöltötte 70 % -ig erre hiba :( most újra töltöm 20 százalékon van....
  • rorr
    #66
    Nekem szerencsére 8 éve megvan de a Főhős animációja sem kutya.... ennyi fázis.. nagyon szép játék lett csak a felbontást növelhették volna...
  • vg
    #65
    Mikor lesz fent?
  • Shep
    #64
    Az már igaz, de mekkora átvezetők vannak már benne, szerencsére találtam eg torrentet hozzá így neki álltam leszedni.
  • rorr
    #63
    hát igen..... jó kis játék volt úgy 5 évig írták....:)
  • Shep
    #62
    Hasonló stílus még a Heart of Darkness és az ráadásul nagyon szép is.
  • vg
    #61
    Cool!
  • rorr
    #60
    heart of alien!!!!another néven feltöltöm majd valamikor elérhető ott van az emulator is.....a RAR-ban...:)

    http://feltoltes.eu/
  • Shadow_THH
    #59
    arra a játékra nem emlékeztek aamiben egy kis virsli szerü lila ürlénnyel kellett menni, és volt egy barátod egy hód ami inkább kacsacsőrű emlősre emlékeztetett?

    asszem sítlusosan ufo volt a neve de nem hiszem :d kár hogy soha nem találtam a full verzióját
  • rorr
    #58
    akkor majd üzenek valamikor éjjel feltöltöm........
  • vg
    #57
    A http://feltoltes.eu/-ra, mondjuk!
  • rorr
    #56
    hova?
  • rorr
    #55
    aha!!! mivel ...... majd ha végigjátszátok.. bár aki végigvitte úgyis tudja.....
  • vg
    #54
    Engem nagyon érdekelt régen az a game, de soha nem volt lehetőségem kiprobálni! Tedd fel valahova!
  • Seth
    #53
    ott azzal az idegennel kell menni ugye?
  • rorr
    #52
    a heart of alient játszotta valaki? ( a folytatása) sega cd-n emulátorral nyomom qrvajó.... 50 mb ha valakit érdekel...:)
  • rorr
    #51
    semmi gond vele nálam oké pedig ez egy ősrégi gép amin próbáltam......sima, szép...:) 50 fps ha bekapcsolom a developer módot.....
  • vg
    #50
    Annyira nem darabos, akkor nálad van valami baj...
  • rorr
    #49
    ezt meg honnan vetted? a voxelekre gondolok.......:)
  • hykao #48
    Hmm lehet, hogy a játék nehézsége ebben a darabosságban rejlett (rejlik)? :)))