248
AWR
  • marcio mela
    #208
    Mert ez agyas játék?
    Te is inkább akkor szólaltál volna meg amikor segítség kell.
  • rorr
    #207
    Ez a játék így : TÖKÉLETES!!! Ha ez a stílus nem tetszik játsz agyatlan fps-t!
  • marcio mela
    #206
    Vége.
    Hát azt hittem nagyobb szám lesz.
  • marcio mela
    #205
    Na ez a gödör mitől lesz mert én ezen a szinten mindenkit megöltem és az elekrtomosvezetéket is megszakítottam de nincs lyuk ahova leugorjak.
  • marcio mela
    #204
  • marcio mela
    #203
    Aki nem akar szívni
  • marcio mela
    #202
    HRPN mentésnél tartok.Átúszok a ciszternán és a másik oldalon a következő szobában egy legyőzhetetlen őr van.Na hogyan tovább?
  • vg
    #201
    Igen.
  • marcio mela
    #200
    És te átmentél a folyosón amikor két oldalról támadtak?
  • newc22
    #199
    Valaki esetleg nem tudná a gemet hogy lehetne lelassítani??? Régebben sokkal könnyebb volt..... normális 286 os tempoba!!!! Ja és a 2 résznél amikorfelvetted az ostort akkor mit kéne csinálni??? Thanxxx a helpet!!!!
  • vg
    #198
    Hát, 14-15 éve ilyenek voltak a játékok... nem a mai gyerekeknek voltak ezek kitalálva. Amúgy a játék egyáltalán nem nehéz, semmi szerencse nem kell hozzá! A feladványok elég nehezek, a játék egy kis gondolkozást igényel!
  • marcio mela
    #197
    Ez a játékot van elrontva,hogy a mentése elcseszett.Így csak a legtürelmesebbek járszák végig.Már nem is ügyességi játék hanem szerencsejáték.
    CSinálom a pajzsokat úgy megyek előre de amikor két oldalról jön az elenség akkor vége.A hátsó kinyír.Amikor még az iskolában játszottunk akkor is valaki inkább megszerezte a kódokat.A játék lényege vesz el a nehézségében,nem szórakoztat.Ugyanazt csinálom napok óta.
  • marcio mela
    #196
    thx
  • Voltan
    #195
    Valaha az 576 Kbyte-ban megjelent végigjátszása, '92-'93 körül, de ez a játék nem szorul nagyon ilyesmire. Mindenesetre, ha gondod van, írj, és válaszolok.
  • Voltan
    #194
    Hát, ott pedig nincs mese. Ki kell nyírni őket. Ez az 1ik legnehezebb rész. Mikor belépsz, menj előre, de állj meg, mielőtt megjelennének (valahol középen), és csinálj 3-4 pajzsot. Aztán lépj át rajta, hogy védve legyen a hátad. Amíg a bal oldali fickó lődözi a pajzsodat, addig nyírd ki a jobb oldalit, fordulj meg, és a szokásos ügymenet. A lényeg, hogy a tartalék pajzsaid még éljenek, mikor megfordulsz. Ennyi.
  • marcio mela
    #193
    Én a csillárt lelövöm.Megyek tovább.Rögtön jön egy lény.Neki annyi.
    Megyek tovább a szobákon jobbra.Mikor átmennék az egyiken egy lény leüt.Felemel hogy a lábam neméri a földet.Tisztára mint egy kidobó a dizsiben.Szívóskodik de kap egy rúgást.Futás a pisztolyért és neki is lőttek.Most jön egy folyosó amibe ha bemegyek akkor előről és hátulról is jönnek ketten.Ott végem.
  • marcio mela
    #192
    Van ehhez a játékhoz magyar faq/végigjátszás?
  • ProGabe #191
    Tényleg az volt a gond, köszi szépen!
  • Voltan
    #190
    Az lehet a gond, hogy a pálya túlfelén nem lőtted le a csillárt. A haverod be van ragadva egy kis szellőzőjáratba, le kell lőni a csillárt (egy kék csillár egy szoba közepén, elég egyértelmű, ha már ott vagy.) Ez ott van, ahonnan leestél, bal szélen, a vízeséses képtől egy kockányira. Pont az alatt a szoba alatt, ahol a haver szenved a járatban. Ha lelövöd, a haver végig tud mászni a járaton, és le tutd nyúlni érted a szellőzőnyíláson. Ugrani sem kell, felkap magától. Csak gyártsad a pajzsokat addig.
  • ProGabe #189
    Ez az amit vagy százszor csináltam már és semmi!Azért kössz a segítséget, még próbálkozom.
  • MerlinW
    #188
    gyártani kell a pajzsokat, lőni az ellent, és várni míg legérkezik a haver. (Ha jól emlékszem lehet is látni fent ahogy mászik.)
  • ProGabe #187
    De nem történik semmi.Megpróbáltam azt,hogy a szellőző alá álltam csináltam a pajzsokat a pisztollyal, de egy idő után lelőnek. Vagy mikor kéne lenyúlnia? Amikor befutok a képbe?
  • MerlinW
    #186
    Haver a plafonon nyit egy szellőzőt és lenyúl érted. Kapd el a karját (ugrás)
  • ProGabe #185
    Hi Valaki segítsen plíz! Ott tartok, hogy le kell esni egy szobába, ki kell lőni a jobb oldali falat, elkezdek futni arra, folyamatosan lőnek utánam és elérek egy szobába aminek a jobb oldalán egy rács van. Utólérnek és folyamatosan jönnek, nem fogynak el ezek a mocskok. Na ott mit kell csinálni?
  • MerlinW
    #184
    Sega Genesis emulátor, Hearts of Alien (Another World folytatása)
  • vodMarci
    #183
    Na sikerült elindítani.Köszönöm a helpeket.
  • hykao #182
    amulátor???
  • MerlinW
    #181
    Ami a gens mappában van. Ami az Another 2 mappában van azt kitömörítheted a gens-be mert ujabb verzió. De megy mindkettővel. Van még ujabb verzió itt: http://gens.consolemul.com/
  • vodMarci
    #180
    Van egy olyan amulátor,ami egy mappában van,és van egy ami tömörítve van.Melyik kell?
  • vodMarci
    #179
    ???he.lol.
  • MerlinW
    #178
    fogalmam sincs mit csináltál, de hogy nem azt amít írtam az biztos. Sosem láttam ezt a képernyőt...
  • vodMarci
    #177
    Mire kell kapcsolni?
  • vodMarci
    #176
  • MerlinW
    #175
    Talán mert ez egy emulátor...? [homlokára csap]

    (Space, Enter, A, S, D, kurzor billentyűket tudod használni.)
  • vodMarci
    #174
    Na kösz.Sikerült elindítani,csak bejön valami lejátszó progi féle:D
  • MerlinW
    #173
    Nem értem mit nem értesz.

    - Elinditod gens.exe-et.
    - ALT+Enter vagy jobb klikk Graphic windowed mode -al ablakossá teszed, mert ugy kényelmesebb...
    - Option menü, Directories - értelemszerüen kitöltöd. Ha nem egyértelmü mi micsoda, akkor írj mindenhova .\ -t
    - Option menü, Bios/Misc - az utolsó 2 mező kivételével a már beírt file-okat kiböngészed a gens mappából.
    - Ha kész vagy leokézod, File menü, open image, another world 2 mappa, iso-t kiválaszt, indzsój gém.
  • vodMarci
    #172
    Voltan,mondom,hogy nem értettem!Valaki jobban mondja el,vagy mellékeljen képet.
  • Voltan
    #171
    CRGN
  • CarajoEsp
    #170
    Valaki le tudná írni annak a Kódját, mikor a Nagydarab tag, átdob a háztetőn. Eljutottam odáig, csak valamiért kitörlődött és most nem tudom a kódot. Előre is köszi.
  • Voltan
    #169
    #162