25
Das Ich-goth-indusrial-wave
  • Bachstein
    #25
    Csatlakozz
    Nézegettem koncertfelvételeket, yool nyomják, Ackermannak a megjelenése full beteg. Bár sztem az életben is ilyen az ember
    http://youtube.com/watch?v=5E_TJh00WPo&search=das%20ich
    találtam új klippet, még nem láttam. nem fűzök mit hozzá, nézzétek. + itt van még 1 koncertfelvétel is. egyik kedvenc számom;
    http://youtube.com/watch?v=r3nrg6aGDUg&search=das%20ich
  • PíszLávJuniti
    #24
    Csatlakozom a klubbhoz :D
    Egykét helyen lehetnének durvábbak, de így is elég jók. Megjelenésük erősen slipknotra emlékeztet.
  • Bachstein
    #23
    Jah, hoy az az első szám,ami megfogott
    Bocs, nem szóltam...
  • Bachstein
    #22
    megjegyezném; A Moritat az első szám a lemezen. Ez megad egy alaphangulatot, de nem éppen a legjobb szám. Ajánlom a Zuckerbrot und Petische-t, és az Opferzeit-ot.
  • Dying Soul
    #21
    Köszi!

    A Paradigma az első szám a lemezen, ami megfogott..azóta nem jutottam tovább. :D
  • Bachstein
    #20
    Köszönjük!
  • Sland
    #19
    HELYES LINK!
  • Sland
    #18
    Das_Ich-Cabaret-Promo-DE-2006-ube letolthető. Én raktam fel rapidsharere szal meg lehet köszönni
  • Bachstein
    #17
    Lefordítottam egy teljes albumukat (Die Propheten) és biztos megállapításból mondhatom; Nincs értelme a szövegeiknek!
  • Bachstein
    #16
    Szevasz Marci... Mi az, hogy bolondítom a népet?
    Csupán szenteltem egy témát a Das Ich-nek...
  • dzsuvajoe
    #15
    Húú baresz tuttoam amint megláttam hogy ezt a témát száz hogy te nyitottad:) jellemző! Oszt itt bolondítod a népet. Na azért próbáld meg kitalálni hogy ki vagyok:)
  • Bachstein
    #14
    Rap? Nah, attól azért messze van...
    Tényleg legnagyobb...
    Hát, igen, a téma valóban ezt járja körül. Maga a szöveg sem sejtet többet...
  • stp4trick
    #13
    "...a legnagyobb..." hatalmas helyett.
    Az Atrocityvel csinált közös pedig a rap-metal közösködésekre (Judgement night) való válasz, ha jól emlékszem, kicsit más szemszögből.
  • Bachstein
    #12
    Hehe, jaja, az a Re_Animat volt. Jó kis szám. És az tényleg yoo klip.
    Die Liebe... vicces dolog ! Azért érezni a különbséget. Mondjuk a Die Liebét az Atrocityvel dobták össze, amit én nem anniyra kedvelek, de azért yoo volt. Nem nagyon szól sokról a szövege [az elején] Ein Schauspiel... (Egy színdarab...) aztán meg "Die Liebe ist die größte Kraft..." vmi iylesmi..
    A szerelem hatalmas erő, ami mindnet irányít... szal lényegtelen
  • Dying Soul
    #11
    Die Liebét igen :D
    Huh, hát egy kicsit értelmetlennek tűnt, olyan mintha csak összefüggéstelen szavakat magyarázna.
    Aztán megnéztem egy másikat, a címét nem tudom, nagyon jó villanykörték voltak benne, és egy fickó volt az óra mutatója, na ez pedig kellemes volt :)
    (Olyan körték kellenek nekem is!! :D )
  • Bachstein
    #10
    Hm... és a klippeket megnézted?
  • Dying Soul
    #9
    Nem :/
  • Bachstein
    #8
    Lejött már a Lava, Dying Soul?
  • Bachstein
    #7
    No igen, ezek a jobb számok, fel is kerültek a Relikt-re. Amúgy csináltam néhány szöveghez magyar fordítást (Kindgott-hoz is) úgyhogy ha érdekel valakit, csak szóljon
  • cenobite
    #6
    Nekem az Egodram album tetszik igazán, olyan jó kis nótákkal mint a Kindgott, vagy Destillat. De a többi is megvan és azok is remek muzsikák!
  • Bachstein
    #5
    Sok sikert! Amúgy ha addig is akarsz barátkozni a zenekarral; http://www.anonymes-ichzentral.de/frames.html <--- töltsd le a klippeket
  • Dying Soul
    #4
    Ha sikerül "biztonsági másolatot" szerezni, akkor megteszem :)
  • Bachstein
    #3
    Nos, hatalmas változáson mentek át a több mint 10 album elkészítése alatt. A Lava - Glut/Asche a legújabb albumaik, sokkal erőteljesebb mint a többi, és karakteresebb. De hogyha kíváncsi vagy az egészre, szerintem a Relikt-et hallgasd meg, ez egy válogatás 14 számmal, és szerintem nagyon élvezetes. De 2002-ben kiadták az Anti'Christ-et, nekem ez a kedvencem!
  • Dying Soul
    #2
    Melyik album tükrözi legjobban a műfajukat? Ill. melyik albummal érdemes kezdeni? Kíváncsiságból elkedtem letölteni a LavaGlutot..(igaz még else indult np)
  • Bachstein
    #1
    Nem tudom, mennyire ismeritek ezt az együttest, de szerintem érdemes meghallgatni egy-két albumukat. Én nagy rajongójuk vagyok, igazán egyedi banda, igazán egyedi zenével. Zenéjüket talán legjobban a goth-indusrial-wave műfajjal lehetne jellemezni. Szövegeiket nézve erős Istengyűlölő együttesre ismerhetünk, de rengeteg témát feldolgoztak már albumaik során, úgymint Gottfried Benn költészetét is. Az együttesnek három fő tagja van; Stefan Ackermann, Bruno Kramm és Kain Gabriel Simon.
    Érdekel a véleményetek a Das Ich-el kapcsolatban, szóval írjatok!