1546
iwiw konkurencia - szebb, gyorsabb, talán jobb...
  • precision
    #1426
    ha jól tudom 10 vagy 15 sikertelen jelszó kísérlet után letiltja a belépést a myvip az addot accountra 10-15 percig

    a bruteforce tehát az örökkévalóságig is eltarthat
  • Narxis
    #1425
    bruteforce-al
  • precision
    #1424


    röviden: nem
    hosszabban: nem létezik ilyen, ha ilyen honlapra bukkansz csak megpróbálja lenyúlni a jelszavadat

    program sincs rá, és nem is lesz... akinek ki van írva hogy feltörték az adatlapját: ad. 1: ha feltörték hogy tudta kiírni hogy fel van törve? :) ad. 2: az emberi butaság végtelen (mint a világegyetem) és általában szimplán kitalálják a jelszavakat, úgy tudnak belépni máshoz

    tehát, vagy kitalálod a jelszavát annak akinek az adatlapjára be akarsz lépni, vagy így jártál
  • BB7
    #1423
    Olyan, hogy konkrétan 1 embert feltör nincs, phissing oldalt bírsz csinálni!
  • miki10
    #1422
    Sziasztok!!
    valki nem tud myvip feltörö progit vagy honlapot vagy olyas valakit aki ért ehez és válalja a feltőrést?
  • BB7
    #1421
    Ment!
  • fido2
    #1420
    lécci valaki küldjön egy meghívót. előreis köszi.
    e-mail:[email protected]
  • BB7
    #1419
    Nekem már hónapok óta az! :D
    Csinálj 2db e-mail címet!
    Az egyikre küldj egy meghívót...
    Azzal regelj... küldj egyből egy meghívót a másik mail címre.. aztán regelj azzal is.,. majd az első töröld ki! :D
    Az isten se bír majd visszanyomozni! :)

    Ha lusta vagy, mondj egy mail címet... azt küldök egy meghívót én neked! :D
    S akkor senki mást nem jelölsz be... nekem az is jó!
  • Narusco
    #1418
    mellesleg nektek is már napok óta lassú és alig tölt be?
  • Narusco
    #1417
    adhatnál egyet mert lusta vagyok :D
  • Benny04
    #1416
    nincs kedvem :c
  • BB7
    #1415
    Csinálj egy alreget! :)
    Nekem több is van!
  • BB7
    #1414
    Semmi értelme még a híres emberek esetében sem!
    Ugye csak egy személyit vagy egy diákot kell feltölteni, na már most az nagyon egyszerűen hamisítható... anno a PayPal-t is átvertem, hogy elmúltam 18.. :D
  • Benny04
    #1413
    jaja, ezt én is utálom :SS
    már alig merek bárkit is meglesni...
  • Narxis
    #1412
    Lehet, ismerkedni akar.
  • davidka003
    #1411
    Hitelesítéstől nem tűnnek el a reklámok. A reklámmentesség feliratra kattintva lehet előfizetni és akkor nem lesznek reklámok de én is inkább maradok az Adblock plus-nál.

    Más téma. 2 napja véletlen rákattintottam egy csaj adatlapjára most meg írt egy levelet, hogy "szia ismejük egymást valhonan mert nekem nem rémlik bocsi ha ismerjük egymást". Annyira hülyék az emberek. Másoknak is megnézem az adatlapját de ez nem jelenti azt, hogy ismerem is. Ennyi erővel én is írhatnék heti 10 levelet az ismeretleneknek, hogy minek nézik az én adatlapomat.
  • precision
    #1410
    a hitelesítés elvileg arra jó, hogy elrejti a reklámokat
    hát én inkább adblock plus -t használok ajnasz.hu -s spamlistával és 0 reklámom van :)
    ezen kívül más értelmét nem látom, max ilyen híres(ebb) személyeknek jöhet jól, hogy lehessen látni kié az igazi reg és melyik a szánalom fake reg
  • Yoda001
    #1409
    ahogy elnézem sehol semmi új/extra dolog, leírást se nagyon találok, hogy minek is kellett volna most változnia... csak nem tudom, miért myvip prémium a neve, hogyha összvissz kapok egy hitelesítve feliratot, meg egy pipát mellé :D mindegy, nekem pont erre kellett, elsők közt voltam akik regisztráltak még 2006ban, most már ez a kis újítás nem ártott
  • BB7
    #1408
    Na mesélj, kaptál valami funkciót, azért, mert hitelesítetted magad?
  • Yoda001
    #1407
    na már mindegy... azért kérdeztem, mert basztak "elfogadni" az sms küldésemet... képet elfogadták, írták: "már csak a fizetés van hátra", na ja, ami egy nappal igazolványkép elfogadás előtt megvolt.. aztán váltottam egy mail-t a maxiwebbel (sms-esek), meg egyet myvip tulajokkal, és láss csodát, elnézést is kértek a balfaszkodásért, de végül sikerült
  • BB7
    #1406
    Én valamiért gondolkodok rajta! :D
  • Yoda001
    #1405
    valaki hitelesítve van?
  • BB7
    #1404
    Igen! Azt jelenti! :)
  • Tarajos Sül
    #1403
    Sziasztok

    Mikor elküldök valakinek egy levelet,egy bizonyos idő múlva az elküldött levelek menüben azt látom,hogy a címzett neve mellett ott egy "kinyitott levél" szerű ikon,annak jobb alsó sarkában egy kis piros "x"-el.
    Ez azt jelenti,hogy a címzett elolvasta,és törölte a levelet,elolvasás után?

    Köszi
  • BB7
    #1402
    :)
  • kovacs5000
    #1401
    Meg is kaptam, köszönöm szépen.
  • BB7
    #1400
    Ment! ^^
  • kovacs5000
    #1399
    Bocs, a vége .com

    Lírom helyesen, hogy be ki lehessen másolni


    [email protected]



  • kovacs5000
    #1398
    Szeretnék én is kérni egy meghívót.

    [email protected]

    Előre is kösz!

  • easy123
    #1397
    kössz pajti :)
  • BB7
    #1396
    Ment!
  • easy123
    #1395
    nekem is kellene egy meghívó

    easy123(kukac)freemailponthu

    thx
  • easy123
    #1394
    :)
  • Jagumo
    #1393
    elment :)
  • huntofa
    #1392
    Sürgős meghívóra lenne szükségem a MYVIP.HU-ra. Régi osztálytársaimat szeretném megkeresni rajta.

    Címem:

    [email protected]

    KÖSZI SZÉPEN ELŐRE IS!!!!!!!
  • BB7
    #1391
    "Meghívódat elküldtük az általad megadott e-mail címre ([email protected]). "
  • nagyadam77
    #1390
    http://tinyurl.com/p9ps7t ha megnézed ezt a linket, küldök meghvót
  • akyyy
    #1389
    valaki kügyön meghívót ide:
    [email protected]

    kösz
  • BB7
    #1388
    Dettó!
    A Fantát se nagyon bírom már! [Régebben jobb volt]
    Na meg a design se valami nagy cucc! :/
  • Nuki
    #1387
    Mármint a dizájn vagy a fanta?