1546
iwiw konkurencia - szebb, gyorsabb, talán jobb...
  • toysoldier
    #1466
    Meghívódat elküldtük az általad megadott e-mail címre ([email protected]).
  • dave10
    #1465
    ha valaki tud küldjön egy meghívót erre a mailre:[email protected] Előre is köszi.
  • Lyukasbogrács
    #1464
    valahogy így?:
  • Narusco
    #1463
    mond a nevét, megkeressük, lezúzzuk !
  • Narxis
    #1462
    lol, az ilyet egy péklapáttal ápolnám meg, függetlenül attól, hogy csaj, nem igaz, hogy ennyire buta legyen valaki :D
  • precision
    #1461
    ja amúgy van folytatása is :D
    szal írta, hogy akkor minek nézegetem az adatlapját, erre visszaírtam neki, hogy elnézést kérek, nem tudtam, hogy nála az adatlap megnézés = az ismerősnek jelöléssel, illetve, hogy ő csak olyan emberek adatlapját nézi meg, akiket ismer :)
    erre már nem tudott kúltúráltan válaszolni, és jött, hogy na hagyjam már békén (nem is én írtam neki először a kurva anyját :)), meg hogy minek nézegetem az adatlapját (0 kép van az adatlapján, 0 személyes info a nevén kívül, csak ismerős volt a neve azért nyomtam rá), meg különben is egy csicska vagyok meg hogy milyen fejem van már

    szóval szép az élet :) nem volt kiírva az életkora de erősen 14 v. alattira tippelek
  • precision
    #1460
    mi más... :)
    férfiember nem lehet ennyire buta :D
  • Narxis
    #1459
    Csaj volt legalább? :D
  • totya24
    #1458
    Én is jártam már így... nem értem miért csinálnak ügyet belőle, hogy ki meg mikor nézte meg az adatlapod.. engem kb hidegen hagy... de hát vannak ilyen retardáltak...
  • Benny04
    #1457
  • precision
    #1456
    az milyen már, hogy a keresésnél rányomtam vki nevére, így megjelentem a látogatói közt, másnap jön tőle levél, hogy honnan ismerjük egymást, írom neki hogy he? szerintem nem ismerjük egymást...:) válasz, hogy akkor meg minek nézegetem az adatlapját... :D

    holy shit :)
  • Magnumrolcsi
    #1455
    Köszönöm! : )
  • totya24
    #1454
    Na akkor:

    1. Letöltöd ezt a firefox kiegészítőt és installálod.

    2. Behozod a myvip bejelentkező oldalát

    3. Mielőtt bejelentkeznél: Eszközök menü->User agent switcher->Internet Explorer->Internet Explorer 8

    4. Bejelentkezel, és működik is rejtett módban


    Érdemes kitenni az ikonját az eszköztárra (a címsor mellett jobbklikk, testreszabás és ráhúzod az ikont, ahova akarod).
    Néztem, hogy be lehet-e állítani, hogy automatikusan átváltson a myvip oldalánál, sajna nincs ideje a fejlesztőnek, de a teendők listáján ott van. Magyarán szólva, minden bejelentkezésnél meg el kell játszanod ezt a műveletet vele.
  • Magnumrolcsi
    #1453
    Hogyan lehet ezt beállítani, hogy működjön is?
  • totya24
    #1452
    Sajnos arra még nem jöttem rá, hogy hogy lehetne kiküszöbölni, hogy csak a myvipnél és automatikusan váltson.. szétnézek, lehet-e greasemonkeyval ilyet csinálni..
  • akyyy
    #1451
    és ezt böh lehet állítani hogy csak myvipnél alkalmazza, a többi oldlaon nE?
  • precision
    #1450
    ezt nem lehet url -re szűrni vhogy? szal hogy alapból defaulton legyen, de ha egy megadott urlre lépek (leginkább a myvip.hu -ra) akkor váltson át ie8ra magától? :)
  • totya24
    #1449
    És sikerült is.:)

  • totya24
    #1448
    Lehet, hogy hülyeség, de egy user agent switcherrel nem lehet ezt megoldani?
    pl ezzel
    kipróbálom, aztán szólok, ha igen..:)
  • precision
    #1447
    tudok olyan ff kiegről, ami egy adott oldalt explorer processként tud megnyitni ff -en belül... a neve ietab

    de ez nem álcázza magát, hanem nyit egy új fület ff -ben és az iexplorer.exe -t meghívva nyitja meg az adott url -t, szal olyan mintha az ie pluginként működne az ff -en belül

    ugye a gond ezzel az, hogy oké hogy ff -en belül vagy, de sztem ilyenkor a többi ff -es cucc (pl adblock) azok nem működnek
  • akyyy
    #1446
    de szerinted most nincs olyan kieg ami majd a ff-et álcázza ie8-nak? amugy én hasznlnám ha lenen hozzá adblock meg millio kieg.
  • precision
    #1445
    elég féreg ez a myvip
    először nem érettem, hogy az istenért reklámozzák ennyire az ie8 -at az oldalon belül azzal a levakarhatatlan reklámmal, de most már minden értek :)

    idióták :) emiatt tuti nem térek át arra a szarra
  • akyyy
    #1444
    van megint rejtve, de csak ie8-ba :D jöhetnek az ff kiegek amik azt közlik hogy abba vagyok:D
  • BB7
    #1443
    Engem is érdekelne!
    Gondolkodtam ilyen írásán is!
  • COOLancs
    #1442
    A képeknél a "jelölöm a komizásra" az micsoda? Hol tudom megnézni a jelölt képeket?
  • precision
    #1441
    Létezik vmi script pl greasemonkey -hoz amivel egy adott oldalon lévő összes embert bejelöli ismerősnek? Még mielőtt kiröhögtök, nem nekem kell :) Én nem jelölgetek idegeneket.
  • Lyukasbogrács
    #1440
    Aki nem ért hozzá, attól mit várjunk? Semmit. Hülyék az emberek (nagybetűvel)!
  • madmaxelek
    #1439
    Hát ez tényleg röhej.Myvip feltörő:DDD
  • totya24
    #1438
    Ezt ugye nem gondoltad komolyan?:)
    Tisztázzunk már 2 dolgot, így a myvip "feltörték az adatlapomat" jelenséggel kapcsolatban:

    1. Olyan nincs, hogy jelszófeltörő, egy ember jelszavát vagy kilogikázzák, mert buta és pl a becenevét adja meg vagy születési dátumát vagy keyloggerrel és társaival lenyúlják. Ahhoz, hogy feltörjék, a myvip szerverét kéne feltörni, ami meg nem egyszerű dolog és nem is hiszem, hogy annyira bepróbálkoznak, köszönhetően a magyar viszonylatoknak

    2.Olvass utána, mi is a jelszóvisszafejtő:)

    Szóval ha mégis akarsz valamit, fogd az e-mail címet és próbálj ki hozzá mindent, ami eszedbe jut. (barát/barátnő neve, becenév, keresztnév, születési dátum, telefonszám, kutya neve, stb)
  • monikk
    #1437
    Sziasztok!tudtok nekem segiteni? myvip feltörö vagy jelszo visszafejtö-re lenne szükségem!nagyon kellene!!aki tud segiteni az irjon!köszi!
  • #1436
    Sziasztok! :)
    Aki myVIP meghívót szeretne, az írjon nekem emailt, és küldöm azonnal, vagyis az emailem napjában töbször van olvasva, ide nem nagyon járok, viszont sok volt a vissza jelzés hogy nem kaptak vagy ha igen 3-4 nap után én még az nap elküldöm csak egy emailt írjatok
    És írjátok az emailbe hogy milyen emailcimre menjen a meghívó mindenkinek küldök!!! :))

    üdvi:
    AszKrisz87 :)

    email: [email protected]
  • Jamirofan89
    #1435
    ez a fos még mindig nem akarja elmenteni az adatmódosítást.
    már vagy 2 hónapja ezt csinálja.
  • Benny04
    #1434
    LOL
  • BB7
    #1433
    Alreggyártás beindult? :D
  • BB7
    #1432
    Ment! ^^
  • Viktorr
    #1431
    Hello!

    Szeretnék kérni egy meghívót ide: [email protected]

    köszi
  • BB7
    #1430
    Ha az adatlapodon lévő e-mail címre kellett, akkor ment! :)
    Ha másikra kell, akkor írd le a címet!
  • Slayerboy
    #1429
    Sziasztok, tudna valaki MyVip meghívót küldeni? Fontos lenne
  • BB7
    #1428
    Próbáltam...
    fail, mert ugye limitelve van a belépés!
  • Narxis
    #1427
    Akkor keyloggert kell telepíteni az áldozat gépére vagy becsempészni valahogy. :p