3442








WAREZ TOPIK
(amennyiben még is ide írod a warezfájdalmaid, az következményekkel jár, pl. kitiltás)


  • Bence94
    #3162
    üdv nemrég játszottam végig és azt kell, hogy mondjam nagyon tetszett.irányítással egy kicsi gondok voltak bár gamepaddal toltam. felirat sajnos nincs benne így nem értem hogyan fordítják le majd a cdprojektnél. valaki letudná írni a játék történetét?
  • DarkSector
    #3161
    ???
  • grebber
    #3160
    Alone in the Dark - kérdéses az X360-as patch

    Ha emlékeztek az Eden Games azt ígérte, hogy hogy kiad egy patchet az Alone in the Dark Xbox360-as verziójához, amint kijön a PS3-as változat.

    A patch állítólag a PS3-as Alone in the Dark szintjére emeli a Xbox360-as változatot is, így kijavítva a csúnya bugokat,a kamerakezelést,a rossz irányitást és a nehézkés inventory-t is, de úgy látszik reménykedni kell, hogy fogyjon a PS3-as verzió, mivel a patch állitólag csak akkor jön ki ha sikere van a játéknak azon a platformon. Az Eden Studios így nyilatkozott:

    "Nem ígérhetünk semmit, mert még korán van. Előbb ezt a verziót fejezzük be. Úgy vélem ezen a verzión múlik a sorsa. Ha az emberek letesztelik és azt mondják megint hogy nem éri meg.."

    Szóval még nem biztos a patch eljövetele, így bizzunk abban, hogy megjön az Eden esze és kiad egy patchet az Xbox360-ra és a Pc-re is. Így legalább lehet egy kicsit meglendülne az eladás.

    info: Gamekapocs
  • PhantomAss
    #3159
    végigvittem
    hát a vége eléggé emós
    ők most örülhetnek
  • DarkSector
    #3158
    jah THX.
    sejtettem, hogy jeleket kell, de én asszitemm a kőtáblán, mivel a falakon 1-et sem láttam nemhogy 6-ot!!!!
  • PhantomAss
    #3157
    meg kell világítani a jeleket (6 van) a kastély falain, ekkor működik a lift-az a kő a jelekkel
    (lámpa+érme), először nézz körbe a szuperlátásoddal
  • DarkSector
    #3156
    Jah egy kő vagy mi van a lépcső tetelyén, és ráállok, azt semmi, pedig mikor régebben beugráltam ide-oda, akkor az egyik részlet elején egy hasonlóra kell állni, és mint egy lift lefelé lehetett vele menni, meg gondolom fel is.
  • DarkSector
    #3155
    Mármint ez nem kastély asszem hanem mint egy minikastély.
    Vagy csak 1 tornya....
  • DarkSector
    #3154
    fiúk-lányok.

    Kastélyban. Feljutok egy toronyba, egy kötélen mászva, és egy kör alakú lépcsőn, és semmi.
    Valamit magyaráz sms-ben a csaj de nem értem.
  • PhantomAss
    #3153
    köszi
    pedig én is így csinálom, de vmit elcseszek...
    már az összes koktélt eldobáltam:O)
  • grebber
    #3152
    Hát pedig ha 75% a látásod akkor lazán át kéne dobnod felette.

    Így kéne kinézni a védőburoknak ha 75%-od van!
  • PhantomAss
    #3151
    nem tudok, hiába próbálom a legmagasabb íven
    visszapattan
  • grebber
    #3150
    Esetleg dobljál be hozzá a már lecsökkent védőburok fölött moltov koktélt.
  • PhantomAss
    #3149
    hello
    elakadtam:
    a titkos bejáratnál vagyok, egy nagy növényállat őrzi
    a látásom 75%
    hogyan kell kinyírni?
    köszi
  • grebber
    #3148
    Van ahol szeptembert irnak van ahol meg TBA tehát nemtudni!
  • kirol
    #3147
    Remélem hogy jó lesz a Silent Hill 5. Nem most szeptemberben jön?
  • chooselee
    #3146
    Attól még a feeling megmaradhat,ha az eredeti alkotók is beleszólnak az alkotásba.Remélem majd beleszólnak. :D
  • Istencsászár
    #3145
    Az új Silent Hill már nem japó fejlesztés = nem lesz méltó része a sorozatnak...
  • chooselee
    #3144
    Igen a Resident evil 4,5 már új "világ",ugyanúgy mint ez az alone in the dark rész.
    Visszahozhatnák azt a régi feelinget, azt a vonalat már csak a silent hill sorozat képviseli és ahogy elnéztem a videókat, az új rész is olyasmi lesz.Álló kamera,para minden sarkon,ki hörög?Kameraváltásnál az arcomba ugrik valaki, vagy nem? :P
  • powerdozer
    #3143
    Eredeti?! Persze hogy az, eredeti hamisítvány. innfót köszönöm, közbe megtaláltam hogy a prioritást kell állítani, de valósón fagy! magason jó, bár játék közbe így is van 1-2 fagyi! Hali
  • Istencsászár
    #3142
    Majd később fog jönni... lehet addig fejleszteni a gépet:(
  • grebber
    #3141
    Off:

    És mostmár több remény is van hogy pc-re is jön majd a Resi 5:

    A Capcom elkötelezte magát a multiplatform játékok mellett
  • Istencsászár
    #3140
    Resi 1-2-3 a klasszikus részek, a 4 már uj irány, az 5 pedig hát... már nem az a klasszikus resi, semilyen tekintetben. Co Opba jólesz lövöldözni ennyi.
  • chooselee
    #3139
    Ja a Resident evil 4 et ki is hagytam.Élvezetes volt és most várom a következő részt...pöpec lesz.
  • chooselee
    #3138
    Pár ilyen játék és belejössz. Én anno a resident evilekkel kezdtem és úgy szerettem bele a túlélőhorrorokba.Aztán jött az Alone in the dark 4, majd a silent hill sorozat.Abból csak a 2-t vittem végig a 3 és a The Room nem tetszett annyira így beleuntam.Ezek sokkal keményebben igényelték a logikát és az emlékezőképességet...mi volt? hol is volt?mi kell ide?hogy kell?hogy forgassam?hogy illik össze?...
  • grebber
    #3137
    Senki nem mondta hogy nem lehet kérdezni ,csak szerintem így magatokat fosztjátok meg a feladatmegoldás örömétől.Csak pár percet kell agyalni a feladatokon némelyik nagyon adja magát.
  • katis61
    #3136
    Örülök hogy mindenki ilyen ookos,én is agyalok rjta csak nem vagyok olyan agyas mint ti. Bocs de ez a forum nem azért van hogy kérdezzünk!
  • Istencsászár
    #3135
    Persze. Ezek egyszerű dolgok, hiszen szinte ugyan azokat kell ismételni végig. Természtesen én sem jöttem rá egyből, de próbálgattam, mert ez lenne a játék lényege.
  • grebber
    #3134
    Hm látom sokan a legapróbb legkönyebb részektől is egyből hanyatt homlok jönnek kérdezni ahelyett hogy kb 2 percet agyalnának.
    Nem fikázásképpen mondom én sem egyből jöttem rá mindenre de ezek nagyon könnyűek.
  • Istencsászár
    #3133
    Bal oldalt fent van egy kapcsoló, fel kel mászni a targoncával pakolj 2 dobozt egymásra.
  • katis61
    #3132
    HELP
    ott vagyok ahol a srác egy targoncáva fel emeli az átjárót,taztán alagut, egy terem és ott egy leszakadt létra a tulsó oldalán ajtó amit nem tudok kinyitni csak egy picit megy fel. hát itt nem tom hogyan tovább!
    létszi valaki : kösz.
  • Istencsászár
    #3131
    Vámpírok... Ki kell írtani a fészket, párszor bele kell robbantani.
  • #3130
    Elakadtam...

    Ott járok amikor autóval kell menekülni a denevér szerű lények elől. Megérkezek valami épülethez ami romokban áll, és nem tudom merre tovább :(
  • strebacom
    #3129
    Hogyne lenne még az elsök között tettem fel iszonyat szarul nézz ki itt a topicban is.....
  • grebber
    #3128
    Akadások lila foltok nem voltak.Homályos alatt mit értesz nincs elmentett képed erről?
  • strebacom
    #3127
    Milyenek nincsennek nála???
  • grebber
    #3126
    Érdekes havernak 4870-es van ilyenek nincsenek nála.
  • strebacom
    #3125
    Na végre jól fut a game hála az új karimnak, nincsennek lila foltok akadások, homályos szar texturák.....bár függö vagyok de én azt mondom az NV a nyerö a gamekben, én 4870-röl váltottam vissza a jól bevált NV-re...de NEM bántam meg...ez az én véleményem vitát nem akarok nyitni róla....ennyi....
    Ja és a kari.....
  • Forcee
    #3124
    csötök a Central Park elsö felinél hogykell odajutni a mentökocsihoz? mert probáltam minenhol de nemsikerült
  • davidka003
    #3123
    Mikor elindítod a játékot akkor ALT+TAB és a feladatkezelőben(CTRL+SHIFT+ESC) állítsd a prioritást valós idejűre.