3442








WAREZ TOPIK
(amennyiben még is ide írod a warezfájdalmaid, az következményekkel jár, pl. kitiltás)


  • bauer15
    #3202
    Hello a 7.fejezetben vok én is.
    a kastélynál meggyújtom azt a földönfutó szörnyet és nem tudom merre kell menni mert csak a tetőre tudok de ott nincs semmi.
    "Increase Spectral Vison to 30 to be able to reveal symbols"
    ez a feladat azohoz a zajohoz kéne mennem amit mutat a térkép?
    néztem már végigjátszást is de ott amire rávilágít nekem nincs olyanom
  • rcsaby
    #3201
    A hetedik fejezet vége felé mit kell csinálni.Felmegyek egy lépcsön,aztán a fordulóban van valami ábra rajta jelekkel.Gondolom fel kéne jutni egy szintel feljebb,csak azt nem tudom hogy hogyan.Valaki PLEASE.
  • grebber
    #3200
    Ami van nálad pia azzal kombinálod a lőszert igen!
  • priluki
    #3199
    oké kösz megprobálom... Tüzes golyot az alatt érted hogy a löszert kombinálom azzal a vegyszerrel,ugye?
  • grebber
    #3198
    Gyógyitó dolgokat majd fogsz találni szekrényekben a falakon.

    Ott gyújtsad fel azt a lényt tűzes golyóval.
  • priluki
    #3197
    Valaki segithetne mert most kezdek agybajt kapni... A garázsnál vagyok mikor felveszem az öngyujtot felrobbantaom a kocsit és megyek tovább,az öreg meg a nö ott vár rám. Namost gondoltam felgyujtom azt a pár deszkát ami utamat állja,de akkor jön az a valami ami elnyeli az embereket,és megöl bármit csinálok. valaki irja le pls hogy mit kell ott csinálni, Ja és gyogyito dolgokat hol találok? mert tiszta seb vagyok és még nem akadtam bele semmibe amivel meggyogyithatnám magam.
  • grebber
    #3196
    Nem kell ahhoz a dologhoz közel menni kívülről dobálod azt robbantod a tetvet!
  • #3195
    Ha elindulok be, összeesek és vége
  • grebber
    #3194
    Hagyad a picsába a repkedőket.A romok belsejében van a lényeg azt nyirjad ki.
  • twine
    #3193
    Hálás köszönet hogy foglalkoztál a kérésemmel...
    átnézem őket...aztán meglátjuk!
    Köszi
    Üdv
    Twine
  • #3192
    Ott repdkednek a levegőben, dobom rájuk a az üvegeket szétlövöm, robbanás, de ugyanúgy ott vannak.

    Mit basztam el? Már vagy hetet odadobtam de semmi.
  • kirol
    #3191
    Hát mivel megvettem, valahogy már azért is ráerőltetem magamat a végigvitelére.
  • Seth
    #3190
    Hát igen, nem egyszerű,de meg lehet szokni, a régi resident evil-ek voltak ilyen "tank" iránytásúak, meg is lepődtem,hogy ilyen őskövület irányítássémát használnak
  • kirol
    #3189
    Én miután megvettem és felinstalláltam és eljutottam a második fejezet elejéig - azóta se játszottam vele - úgy megijedtem a szar irányítástól, hogy azóta sincs kedvem vele játszani.
  • Seth
    #3188
    Most tudnék egy jó kis Fatal Frame-et ajánlani, de sajna az csak a konzolosok kiváltsága marad :)

    Amúgy tudom ajánlani mondjuk a Condemned-et,ha még nem toltad vagy a Call of Cthulhu, Cold Fear,Obscure,Silent Hill-ek, Sufferingek.
    Mondjuk megijedni nekem ezektől nem nagyon sikerült(kivéve Condemned,ott jópárszor hozták rám a frászt),de van egy borzongatós hangulatuk
  • grebber
    #3187
    Ez a game minden csak nem félelmetes.
    Nagyon kevés ilyen game van amitől meglehet "ilyedni".
  • twine
    #3186
    Sziasztok!
    Némileg OFF leszek!
    A kérés(kérdés) az volna hogy milyen igazán jó paráztatós játékot tudnátok nekem ajánlani,ami "mai" graffal rendelkezik,jó a hangja..stb! Ez a játék ilyen? Nézegettem a Gameplay-eket de valahogy nem hozta rám a szivbajt! Igazán valami szellemes, zombis, tulvilágis, dolog érdekelne, de jó szörnyesnek is örülnék! Rég futottam már bele olyanba, amit éjszaka fülessel, sötétben, úgy tudok játszani, hogy ....
    Bocs az OFF-ért de gondoltam itt megfordulnak olyan játékosok akik tudnának segiteni! DE persze ha meggyőztök, hogy ettől a game-től is magam alá vizelek soxor :) akkor megnézem szivesen....
  • kirol
    #3185
    Nálam is olyan a feketeség. :(
  • BlackShadow
    #3184
    valszeg az lesz a gond, h vga driverben a 3D beállításokat át kell állítanod "Let the application decide"-ra. Sok-sok játéknál kavar van emiatt..
  • ReaL KiLLeR
    #3183
    Ráadásul sejtéseim szerint nem természetes módon a főmenüben lejátszódó és az összes többi, valójában nem 3D-s videó helyett villogó pixeltáblákat nézegethetek mindkét driver esetében. Minden bizonnyal nem a kártyámra kell dühös indulattal gondolnom... hanem azokra, akik miatt ez egy PC-sek szemszögéből félkész átirat. Pl. rengeteg információt kapok az Xbox 360-as kontroller gombjainak képétől az egyes akciók kivitelezésének hogyanjáról, stb. stb, a hangulattal viszont - talán sajnos - meg vagyok elégedve.
  • ReaL KiLLeR
    #3182
    Visszaolvastam tegnap éjszaka, így már tudom, hogy nem vagyok egyedül a problémával, miszerint néhol (főleg sötétebb területeken) éles "színátmenetekkel" gyönyörködtető olajfoltok jelennek meg a textúrákon, de vajon megszűnt -e már valakinek, és amennyiben igen, minek hatására?
    Egészen tegnap estig, amikor a gond megszűnésében reménykedve feltettem a 8.8-as verziójú drivert, az ASUS által mellékeltet használtam. A VGA-m pedig az aláírásomban is olvasható, egy HD 4850-es.
  • ReaL KiLLeR
    #3181
    Hogyan lehetek annyira sem kövekezetes és logikus gondolkodású, hogy ez egyértelműnek tűnjön? Valószínűleg nekem is kicserélődik a képességtáram egy része, ha valaki követ, azaz a hátamat nézi. :D Káosz. :-)

    Neked pedig köszönöm szépen!
  • BlackShadow
    #3180
    = konzolátirat.. gondolkozz egy buta konzolos agyával :D
    segítek: first personba kell kapcsolnod (TAB) s utána mehet a móka (balklikk)
  • ReaL KiLLeR
    #3179
    Sziasztok!

    Hát ezt a kérdést inkább nem konferálom fel, de már minden gombban kerestem a választ: Hogyan kell működésre bírni a tűzoltópalackot, ha a gombok funkciói az alapértelmezettek? :D

    A játékot ma délután kezdtem, és jelenleg az építménynek abból a két leamortizált emeletből álló részéből akarok kiszabadulni, amelynek fel kellett juttatni a problémás piros kulcasot a 2. szintjére a továbbjutást akadályozó lángok eloltása végett. :D
  • bauer15
    #3178
    na végülis levettem lowra mindent aztán mikor vége lett az intrónak visszavittem mindent:)
  • saiyanjin
    #3177
    Hi,

    A deszkák, tényleg...vágom, megyek is átjutni a nehézségen...
    Nagyon köszönöm, minden jót.
    S,
  • Roy Manson
    #3176
    Felszakított garázskapu mellett jobbre vannak deszkák, amiket ha felgyujtasz akkor be tudsz jutni az autóért.
  • PhantomAss
    #3175
    akkor nemtom...
    úgy emléxem nálam volt autó
    persze nem az ami felrobbant
  • saiyanjin
    #3174
    Ez elsőre lejött nekem is, gondolhatod, viszont ismétlem nincs működőképes autóm a miénket pedig felrobbantottuk...Lehet vmi bug van nálam???Tehát mikor megérkezünk beakad a kocsink és csak a felrobbantásával lehet tovább jutni.Kövi garázsban van kb 6 autó de mindegyikről hiányzik 1 kerék.Ottvan a felszakított garázskapu, amin átlátunk, de nem jutunk.Meg vmi paráztatós holtest elsuhan a háttérben.

    Tehát akkor???
  • PhantomAss
    #3173
    egy nagy garázsajtón keresztül kell törni autóval
    ne visszafelé keresd
  • saiyanjin
    #3172
    Sziasztok,

    Elakadtam rögtön az első autókázás után, megvolt az ugratás, az öreg és a lány férehúzódik énmeg berobbantom a kocsit az önygyújtóval.Durr és szabad az út.Namost az egy zsákutca nincs használható autó és csak bolyongok.Pls segytsen vki, előre is köszi.
  • DarkSector
    #3171
    amúgy ha eddig még nem lett volna,

    c:\Documents and Settings\Rendszergazda\Local Settings\Application Data\Atari\AITD

    itt tárolja a mentéseket a játék.
  • grebber
    #3170
    Mit ír ki abban az ablakban nemtudnád betenni ide akkor talán többet tudnánk a hiba okáról.
    (print screen menyomod amikor elöjön az ablak majd a paint be ctrl+v-vel beilleszted elmented jpg-be majd feltöltöd az iaro.3dmax.hu-ra és onnan beteszed ide)
  • bauer15
    #3169
    hello mikor a városban autózok és a végén kijutok egy parkba ott az öregember lelövi magát ment egyet és a következő intróban a csajjal beszélgetek és pár mp. múlva megáll a kép lemegyek az asztalra ott pedig egy ablak van megnyílva és valami grafikus kártyáról beszél . ott azt kérdezi hogy küldje- e el vagy nem
    és utánna teljesen kilép a játékból
    és ezt csinálja folyton
    Lehetséges hogy nem elég jó a videókártya?( ati radeon HD 3870)
    Köszi előre is .
  • grebber
    #3168
    Van asszem 3 db talán aminél használni kell az eszedet hogy likvidáld őket.De ha kicsit gondolkodsz könnyen rálehet jönni mi a megoldás.
  • DarkSector
    #3167
    :P
    thx
    ezt kereshettem volna egy ideig.
  • grebber
    #3166
    Kiirtod az Evil rotokat a "TV zizis" körökben lévő gonosz növényt!!
  • DarkSector
    #3165
    THX

    SV hogyan növelhető???
  • PhantomAss
    #3164
    na:
    csukd be a szemed, és nézz körül
    asszem a spectral vision min 30%-on kell legyen, akkor látod a jeleket
    ha jól emléxem a kinti falakon van négy, bent kettő
    becsukod a szemed, látod a jelet, kinyitod, a zseblámpa+érme kombóval megvilágítod a falat pontosan ott ahol a jelet látod
    remélem sikerül
    menj gyökerezni ha nem elég magas a látásod
  • DarkSector
    #3163
    please mond meg merre keressem a kastély oldalán a megvilágítandó jeleket, mert 1-et sem látok.