3442








WAREZ TOPIK
(amennyiben még is ide írod a warezfájdalmaid, az következményekkel jár, pl. kitiltás)


  • Nohab
    #3282
    Nem elég, hogy bunkó vagy, de még hülye is.
  • grebber
    #3281
    Elég sokat a 75%-hoz!
  • derdani
    #3280
    Mennyit kell abból a szarból szétlőni?
  • grebber
    #3279
    lol tank.Mindig mindhez énszerintem van elegendő felszerelés!
  • derdani
    #3278
    Nagyon elbaszták ezt a játékot ezzel a hülyeséggel.És a fegyver is szar. Ide rpg ,sörétespuska,gépfegyver meg tank kéne.Az irányítás is szar. Úgyhogy fos az egész.
  • grebber
    #3277
    Azt kiírja adott feladathoz mennyi kell.A vége fele a nagy védőfal lekicsinyítéséhez 75%-kell!
  • derdani
    #3276
    És menyit kell elégetni? midet?
  • DarkSector
    #3275
    először 30% elég, a 6 szimbólumhoz.
    utána sokal több kel.
    majd úgyis csipognak pda-ra, és eltűnik a nagy körül a pajzs, ha kész vagy.
  • DarkSector
    #3274
    ha megnyitod a T-vel a kütyüdet, és bemész fellül a földgömbre (térkép jelezni fogja, azokat a fehér-feketén sistergő kör alakú mezőket.
    Azok közepén idegen paraziták vannak, mintha egy növény lenne) és ezeket égesd el!!!

    Némelyik elég trükkös lesz, mert épületek belsejében először elérhetetlennek tűnő helyen lesznek.
  • derdani
    #3273
    De milyen 75%?!
  • DarkSector
    #3272
    X-el ha csukod szemed...na az.
  • derdani
    #3271
    Milyen vision?
  • grebber
    #3270
    Akkor persze hogy nem mivel 75% kell ahhoz hogy csökkenjen a fal és áttud dobni.
  • Csenger19567
    #3269
    Bocsi offér, de 60as a visionom és nemtudok semmt csinálni annál a szar mágikus falnál :/ rádobtam már v 20 molotovot , nemtudom átdobni azon a szaron sehogy... vki help :S sry.
  • Nohab
    #3268
    Grrr...
  • derdani
    #3267
    Az episode 8 -ban mit kell csinálni annál az erőtérnél?
  • grebber
    #3266
    Asszem 3 körig aztán vége!
  • derdani
    #3265
    de meddig?
  • Shep
    #3264
    A fényben kell maradni
  • grebber
    #3263
    Magyar feliratosról még azóta sincs semmi hír :(
  • derdani
    #3262
    A 6.episode-ban amikor a helikopter az árnyékszörnyre világít ,ott mit kell csinálni?
  • woy
    #3261
    zZZzzZZZZZzz
  • kiara1907
    #3260
    sziasztok.én azt hittem ez egy jó játék,de mikor kipróbáltam,az irányítás annyira nem tetszik,hogy azóta se vettem elő.hihi
  • Nohab
    #3259
    A spectral visiont 50 fölé kell vinni, majd egy molotov koktélt (ha lehet műanyag palackból) átdobsz a növény szerű izéhez.
  • Csenger19567
    #3258
    az 44.magnum amit te mondasz demind1 :D
    episode 8 már toronyból megvilágítottam azta helyet amit vmi energia pajzs véd:D ott mit kell csinálni? szétdobáltam már molotovval de semmi változás :/ vki help
  • grebber
    #3257
    Nemtudom rá kb ha jött 3-4 denevér nem is foglalkoztam velük 3 vagy 4 koktál azt vége is!
  • derdani
    #3256
    Nem tudok odamenni mert felfalnak.
  • grebber
    #3255
    Talán ha odamennél meglátnád úgyis észre fogod venni! Nemtudom elmagyarázni egy hatalmas nagy tumorszerűség.
  • derdani
    #3254
    Milyen bigyó?
  • grebber
    #3253
    Nem nehéz véletlenül sem!
    A törmelékek amik fölött köröznek ott van az a bigyó azt kell kinyirni van csomo piás palack azokkal robbantgassad szét.
  • derdani
    #3252
    A 4.episode -ban hogy kell legyőzni azt a sok vámpírdenevért, amikor egy épület fölöt rajzanak? (k.nehéz ez a játék)
  • kirol
    #3251
    Felül a vezetéktartót ellövöd, az meg leesik.
  • derdani
    #3250
    Hogy kell azt a részt megcsinálni amikor egy elektromos vezeték egy vécé ajtóban himbálózik (3.episode)?
  • Nohab
    #3249
    Körbe körbe szaladgáltam, míg keresett magának más prédát
  • grebber
    #3248
    Iktassad ki tűzes lőszerrel!
  • derdani
    #3247
    Tudja valaki hogy mit kell csinálni az első pályán a parkolóházban amikor kijön a gonosz a padlóból?
  • kirol
    #3246
    Aha.
  • Istencsászár
    #3245
  • kirol
    #3244
    Mi amúgy az a desert eagle?
  • Nohab
    #3243
    A harmadik fejezet elején. A kocsi fele mész, és ott az egyetlen útmenti házban lesz.