3442








WAREZ TOPIK
(amennyiben még is ide írod a warezfájdalmaid, az következményekkel jár, pl. kitiltás)


  • grebber
    #3322
    Csak egy példa: eldobod a sprés flakont amivel a sebeidet gyógyítod majd a levegőben a falhoz közel meglövöd!
  • gabo91
    #3321
    "bombát" hogy tudok készíteni? Nem igen megy a dolgok kombinálása... :S
    bentvagyok a wc-ben falat kellene robbantani, de nem igen jön össze... :S

  • armageddon666
    #3320
    Evil Rootoknál még nem tartok.
    Arra már rájöttem hogy tűz nélkül senki vagyok szal ha tehetem akkor pirózom :D
    Fejezetugrás meg sem fordult a fejemben :)
    a flakonok félig vannak? hmm... jó tudni :D majd figyelek erre is :)
  • The Protector
    #3319
    Nyugi.Annyira nem nehéz a játék.Nem szeretem az idegtépően nehéz gamekat de én 1szer sem akadtam el.Olyan volt h egy 10percig nem tudtam mit kell csinálni.Viszont sose ugorj előre fejezetet mert akkor elvesznek a cuccaid és azok nélkül te is elveszel.
    Mindíg spórolj a dolgokkal és okosan tegyél a zsebedbe dolgokat.
    A flakonokat töltsd t egyikből a másikba h ne 2 félig legyen hanem 1 tele.
    Próbálkozz mindíg tereptárgyat belángoltatni és azzal verd a zombikat.Úgy könnyebb.
    Ha a parkba keveredsz és közel van egy evil root akkor ugorj be és intézd el mert úgy könnyebb dolgod lessz.
  • armageddon666
    #3318
    Na sziasztok rég voltam itt :D úgy gondoltam inkább megkímélem magam ettől a játéktól mert kínszenvedés az irányítás meg elvileg bugos meg minden, de valahogy végülis a vinyómon landolt a cucc ^^ hát kellemeset csalódtam... most jutottam el a parkba >.< nagyon jó :D autós meneküléssel nemtom mi baja volt mindenkinek :\ 3 próbálkozásból megvolt x) és nagyon epic az egész :D mondjuk asszem párszor bele kell majd néznem végigjátszásba >.< nem olyan könnyű rájönni hol mit kell ^^
  • grebber
    #3317
    Nem létezik magyarítás ehhez a játékhoz!
  • gereee93
    #3316
    Császtok. Valaki tud mondani egy oldalt ahol magyarítást lehet szedni? Előreis kössz a segítséget.
  • The Protector
    #3315
    pedig vmi hosszú tárgyal kéne kipiszkálni h a korlátban megakadjon
  • netmester
    #3314
    belelóg éa az a baj hogy sehol nincs semmi bot amivel ki lehetne szedni.
    van ott deszka gondolom azt kellett volna oda rakni de az meg a rácson túl va és azt megfogni nem lehet
  • grebber
    #3313
    Nem log bele valami vezeték a vízbe? Mert ha igen azt kell valami bottal kipiszkálni!
  • netmester
    #3312
    helo
    elakadtam a játéban a parki fejezet 2 részénél amikor a csatornába kell menni. ki kéne kapcsolni az áramot hogy tovább tudjak haladni, de ha megpróbálom akkor a derékig érő vizben agyoncsap az áram. pls help
  • atesszan
    #3311
    Ja, Soundblaster live! 5.1-es hangkarim van. Pár oldallal hátrébb irta valaki, hogy hasonló gondja volt ezzel a kártyával, ő megtalálta a megoldást, de nem tudom hogyan csinálta! HELP!!!
  • atesszan
    #3310
    Hello! Azt tudja valaki, hogy miért van, hogy a szereplőknek nincs hangjuk, minden egyéb héttérzaj van!
  • grebber
    #3309
    Én most is megvenném csak hát nem igazán értem a történetet.Vártam a magyar feliratos verziót mint a messiást de úgy néz ki hiába :(
  • METESTO
    #3308
    Jól lement az ára...majd ha két ropi lesz megveszemannyit talán megér...ha kiadnak hozzá valami patch-et amivel kicsit élvezetesebbé teszik az irányítást..amúgy egy forintot nemér
  • Evin
    #3307
    Ha esetleg barkácsban fordítható lenne, az mondanám jól van, de esély sincs rá.
  • grebber
    #3306
    De ott legalább volt info hogy a hitegetsekkel ellentétben mégsem jön magyar felirattal.De itt még az sincs.Rohadjak meg holnap felhivom őket kiváncsi vagok mit mondanak majd.
    Tuti azt hog szó se volt esetleges magyar megjelenésről.
  • Evin
    #3305
    Szerintem is, a honlapon is angol nyelvű játékként van feltüntetve.
    De akkor legalább ne ígérgessenek. Ugyanígy szívatták a népek a Kane & Lynch és Devil May Cry 4-nél is. :(
  • grebber
    #3304
    Asszem a magyar feliratos megjelensről le lehet mondani.
    Galaxisneten basznak rám már írtam nekik 3 mailt nem reagálnak rá.

    5390FT amúgy az ára a gamenek.
  • ricsa008
    #3303
    én végig vittem
    csak el kell találni az irányítást és meg lehet szokni
    nekem teccet ha lesz valaha magyarul akkor végigtolom még1x
  • tabek
    #3302
    maximálisan egyet értek veled . Gyanítom nem fogom ezt végig játszani.
  • tabek
    #3301
    hali nindenkinek
    Most kezdtem el játszani a játékkal de én még egy ilyen szart nem próbáltam, imádom a horror játékokat de ez az irányítás??????? pocsék!!!!
  • grebber
    #3300
    Írtam a cdgalaxisnak megint a magyar feliratos verzió végett,de nem válaszoltak :(
  • Nohab
    #3299
    Nincs mit.
  • MyCream
    #3298
    Kösz.
  • Nohab
    #3297
    -Valaki megtudná mondani mik azok a homályos foltok (hangyaháború) a GPS emen?
    -Azok a foltok jelölik az Evil Rootokat amiket ki kell nyírnod (felégetni)
    -Amikor megsemmisítesz egyet, akkor nő a spectral vision. Ha harmincod van, akkor csukott szemmel megjelennek a jelek.
  • MyCream
    #3296
    Tud valaki abban segíten, hogy amikor a 7 fejezetben vagyok és rá kell vilégítani a jelekre, hogy kinyíljon az ajtó vagy mi, akkor nekem miért nincsennek ott a jelek, mint a 7-2 es videón? Becsukott szemmel sincsenek ott.
  • Takimate
    #3295
    Na sziasztok !
    Belekezdtem ebbe az új Alone részbe. Eddig mindet végigvittem, nagy rajongója vagyok, de elbizonytalanodtam.
    Cáfoljatok rám, de a következőket tapasztaltam.
    Nehézkes irányítás... Mire összekeverek egy robbanós koktélt, vagy zseblámpát töltök vagy fegyvert cserélek lemészárolnak.
    Beülök egy roncs kocsiba és tudok napellenzőt nézni, dudálni villogni kesztyűtartót nézni. Kérdem én: minek ?
    Sztem túl van bonyolítva.
    Az inventory rendszer tök ötletes hogy a zsebeidet nézed, ugyanakkor a favorite kombinációkat valahogy nem tudtam behozni... (jó arra kevés időt szántam)
    A harc is eléggé macerás. Zongoraművésznek érzem magam, mire lebaszok egy zombit.
    Na mindegy.. nem tom... valami hiányzik. Valahogy nem kézzelfogható a gém. Egyszóval nem estem teherbe tőle na.. (a resident evil 4 től annál inkább)
    Ja meg a számomra legfurcsábbat el is felejtettem,
    hogy az epizódokat a hetesig lejátszhatom ?!
    Ez mi ? Miért ?
    Kezdhetem akárhonnan ? És mi lesz a tárgyaimmal ?
    na befejeztem :)


  • woy
    #3294
  • YohAsakura
    #3293
    Képe a galériában Alone cimen
  • YohAsakura
    #3292
    Sziasztok!!
    Megvilágitottam a holdat es elmentem a pajzshoz de semmi sem tortent mar mint nem tudtam atdobni sehogy sem a palackot pedig igy állok csatolom a képet :


  • YohAsakura
    #3291
    Sziasztok!!!!!
    Leirás van valahol? Angol is megteszi, mert a videok alapján szart sem érek. Ha valakinek van esetleg egy reszletes videoja, akkor azt is meg- köszöném.
    elore is koszonom...
  • icewolf
    #3290
    Üdv mindenkinek.

    Lenne egy olyan problémám, hogy amikor elindítom a játékot, akkor bedobja a monitort kb 320x240-es felbontásba (vagy valami hasonló, leginkább összecsúsznak a dolgok), aztán semmi, se proci aktivitás, se vinyó, se semmi, restart után helyre áll a rend, de ha megpróbálom elindítani a játékot, akkor újra...

    Friss driverek fent vannak, a rendszer nem éppen mai, de nem hiszem hogy attól még ilyet kéne csinálnia. Valakinek volt már hasonló tapasztalata, esetleg van valakinek ötlete a megoldást illetően.

    Előrre is köszönöm a válaszokat.

    (A játék nem eredeti, sajnos, itthon nem lehet kapni még mindig, külföldről pedig még egy ideig nem fogok tudni rendelni ilyesmit. Ezt most nézzétek el nekem pls.)
  • grebber
    #3289
    Nincs.
  • kissadamvikt
    #3288
    szasztok!

    magyarosítás van már a játékhoz?
  • derdani
    #3287
    Végig játszottam , elég szarul van vége. Fogják még folytatni?
  • ViniSoundz
    #3286
    bug volt. újraaakezdtem aztán meg ment. vannak érdekes bugok ebben, de összességében fasza gém
  • Nohab
    #3285
    Ha totálisan ugyanazt csinálod, mint ami a vidin van akkor bugos lesz szerintem. Próbáld meg átlépni akkor azt a részt.
  • ViniSoundz
    #3284
    azt mondja meg nekem valaki, hogy az első epizódban, tök a legelején miért nem az történik aminek kellene? a csávó mögöttem folyamatosan kinyí. néztem jutúbon, a falnak ketté kellene hasadnia és a csávónak meghalnia, de nem ez történik, csak magyaráz nekem hogy mi történik, de igazából semmi és fejbelő, ha megfordulok, ha nem.
  • woy
    #3283
    menjél inkább máziózni