2848
Paksi SE
  • Csesza
    #2488
    Szép győzelem volt!

    Frost, vajszínű baseball sapka, napszemcsi, zöld-fehér csíkos mez, dob? :)
  • McFrost
    #2487
    nincs mit barátom;)
  • Dzselo
    #2486
    Köszi a dobverőt Mester!
  • McFrost
    #2485
    OK, JÓ ÖTLET
  • Dzselo
    #2484
    Akkor majd a Lisztesékkel megdumálom a 7végén, mert én nem vagyok benne annyira a szurkolói életben, hogy egyedül nekivágjak
  • McFrost
    #2483
    olvasva-válasz ment
  • Dzselo
    #2482
    privi ment
  • McFrost
    #2481
    rendben testvér , tegnap ki lett prószálva , nagyon király
    a meccsről meg pfffffff , faszok vagyunk
  • Dzselo
    #2480
    Egy vidi szurkoló barátommal voltam a meccsen, uh. egy nyugdíjas szektorból néztem a meccset. Srácok, a vidi b közép hangját alig lehetett hallani, mellettünk voltak, és akusztikailag olyan szar volt, hogy mintha csöndben lettek volna végig, a paksi hangerő viszont annyira átjött, hogy full otthon éreztem magam. Le a kalappal, jó sokan voltatok! Még a fölöttem ülő öregek is elismerően szóltak a vendégtáborról.
    Nemrég értem vissza Pestre, fasza meccs volt, az eredmény nem tükrözi hűen a játékot, ha Tökszi játszik, egy x-re simán jók lettünk volna, de ez a Márkus bazmeg, mintha be lenne oltva gól ellen...
    Pilu bá, hozd ki a győr ellen az ütőt, visszük a dobot!
  • McFrost
    #2479
    Paks: Molnár Zoltánt műteni kell
    Sérülése miatt kihagyja a szezon hátralévő mérkőzésit Molnár Zoltán, a Paksi FC védője – adta hírül az együttes hivatalos internetes oldala.
    A rutinos hátvéd még a téli edzőtáborozás alatt sérült meg, porcrepedést szenvedett a jobb térdébenn. Egy teljes hónap kihagyás után tért vissza a csapatba, és több bajnokin is játszott.

    A sérülése viszont újból kiújult, és műtétre van szükség, amelyet holnap végeznek el Székesfehérváron.
  • Dzselo
    #2478
    Hát ennyit az 5 meccs 15 pontról... ÉS Gellei vidéki fellegváráról. Ha nem mondana néha ekkora állatságokat, kifejezetten jó edző lenne.
  • McFrost
    #2477
    tegnapi fieszta:
  • Dzselo
    #2476
    Ejj, be szép mérkőzés vót...
    nb1.hu:
    Kovács A.
    Kriston 6 Éger 6 Salamon 6 (Horváth S 0., 76.) Molnár Z. 6
    Heffler 7 (Tamási 0, 82.) Kiss T. 7 Zováth 6 Báló 6
    Márkus 6 (Weitner 6, 58.) Tököli 7
  • McFrost
    #2475
    nincs még sajna , de már szereztem rá anyagot
  • Dzselo
    #2474
    Holnap megyek, ne aggódj :) Hozhatsz is egy + dobverőt is :D
  • McFrost
    #2473
    meg ha eljönnél meccsre , na az is ilyen kategória:D
  • Dzselo
    #2472
    Meg kell verni a Bányászt és a REACot, ami nem is olyan lehetetlen, és akkor 5 meccs 15 pont... nem lenne semmi!
  • McFrost
    #2471
    70. percben összepakoltunk , leálltunk a szurkolással mert annyira gyengék voltunk mint a szar
    6 óra buszozás után erre senki nem számított , már alig vátuk , hogy vége legyen és elhúzzunk
    végűl győztünk , röfögött de rendesen , x reálisabb lett volna
  • EOX
    #2470
    hát ez a mai meccs nem semmi lehetett, a 93. percig vesztésre álltunk, mégis nyertünk:)
  • McFrost
    #2469
  • Dzselo
    #2468
    Sajna ma sem tudtam meccsre menni, de grat a szép győzelemhez! Remélem nyíregyre összejönnek a dolgok, és végre tavaszi meccsre is ki tudok menni... És végre beindulhatna a szekerünk!
  • McFrost
    #2467
    lehet
  • Zséé
    #2466
    Jöttök Siófokra? :)
  • McFrost
    #2465
    A Paks, a REAC és a Tatabánya addig nem rendezheti saját stadionjában hazai bajnoki mérkőzéseit, ameddig a pálya nem rendelkezik villanyvilágítással - többek között erről határozott a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elnöksége csütörtöki ülésén.
    A paksiak azért kérték, hogy a világítás hiánya ellenére otthon fogadhassák ellenfeleiket, mert várhatóan március végére befejeződnek az erre irányuló munkálatok pályájukon.

    A tatabányaiak azzal indokolták kérésüket, hogy a következő szezonban idei eredményeiktől függetlenül az NB II-be nyújtják be licenckérelmüket, a másodosztályban pedig nem szerepel a kötelező előírások között a világítás.

    A REAC stadionja a XV. kerületi önkormányzat tájékoztatása szerint májusban felel meg az idevonatkozó előírásoknak, addig azonban az elnökségi határozat értelmében a rákospalotaiak sem játszhatnak otthon.
    MTI


    gyerekek ez vicces , de télleg
  • Csesza
    #2464
    akkor sorry :)
  • McFrost
    #2463
    ez csak a ligakupára vonatkozik
  • McFrost
    #2462
    oké Szabja , az már 100%:D
  • Csesza
    #2461
    kedves István
  • Csesza
    #2460
    atomerőműs források :D

    nah meg aztán Sport 1 txt-n olvastam a híreknél :P
  • McFrost
    #2459
    példát Szabikám
  • Csesza
    #2458
    azt hallom mindenhonnan, hogy Paks mostantól
  • McFrost
    #2457
    Te jártál jól!
  • Dzselo
    #2456
    Sajnálom azokat, akik pénzt, időt és energiát nem sajnálva, (a klub balfaszsága miatt) lement pécsre, hogy résztvegyen a 90 perc szégyenben...

    Remélem nem úgy fog indulni a tavasz, mint az ősz is indult, mert akkor kezdhetünk megbarátkozni az 500as átlagnézőszámmal, ilyen gyatra játékra nem sokan lesznek kíváncsiak... A Kaposvár elleni meccs is Pécsett lesz még?
  • EOX
    #2455
    0-3, szépen kezdjük a tavaszt...
  • Babka16
    #2454
    Hát ha megy nekem az tökéletes lenne, úgy mint eddig mindig
  • sütis
    #2453
    Liszmayer Kft. szurkolói busza???????????
  • Babka16
    #2452
    Valami szurkolói busz megy PÉcsre nem tudni??
  • sütis
    #2451
    Na erre én is, de abból a PSE nem fog jól kijönni.....(Pénzbüntetés???)
  • Dzselo
    #2450
    Na, arra kíváncsi leszek, hogy mit határoz az emelesz
  • ForzaPFC
    #2449
    Szomorú!!!
    :(:(:(:(:(