738
  • gordon 24
    #698
    Jönnek vissza BTCCbe??:D


    Áhháá mekkora kopp ez a wtcc-nek?:D

    Audi, Ford, Toyota, Chevy, BMW Honda.. És asszem nem is írtam le mindet:DD

    kész
  • gordon 24
    #697
    Pusz pusz:DDD
  • Black Ghost
    #696
    a múlt:

    és jövő:


    Rob Austin Racing planning to enter Audis
  • Black Ghost
    #695
    Az Airwaves BMW jövőre valószínűleg Airwaves Ford lesz!

  • gordon 24
    #694
    Nahh hát ez eldőlt. Ha Müller is megnyeri, akkor a Chevy nagyot alkotott idén:D


    Azért írom, ki mert eddig is egyértelmű volt, szóval nagy titkot nem árulok el:D


    Grat Plato!!
  • gordon 24
    #693
    Wazzz... Nézted a felfüggesztését a Toyotának?

    Az szép... Ezt miért engedik?
  • Minstrel
    #692
    köszi a linket :)
  • gordon 24
    #691
    Japp japp!:D


    Köszi!
  • Black Ghost
    #690
    Na akkor link, bár ahogy látom, az első futamnak már vége.

    1. Plato
    2. Shedden
    3. Neal
  • gordon 24
    #689
    Ha lesz majd linked dobd már be! Úgy tűnik itthon leszek ma..
  • gordon 24
    #688
    Az Derék..:D


    Plato bajnokot avatunk ma?:D
  • Black Ghost
    #687
    Holnapi rajtsorrend:

    01 Jason Plato 48.647

    02 Matt Neal +0.133

    03 Gordon Shedden +0.144

    04 Alex McDowall +0.183

    05 Tom Chilton +0.224

    06 Mat Jackson +0.238

    07 James Nash +0.225

    08 Sam Tordoff +0.300

    09 Paul O'Neill +0.453

    10 Tom Onslow-Cole +0.463
  • Black Ghost
    #686
    Az Új Toyota!!!!!!!!!!!!!!

    Hát mit ne mondjak, sztem nagyon odabasz!




  • Black Ghost
    #685
    Esetleg ha valaki nem akar töltögetni, vagy nincs rá lehetősége, akkor itt az első futam három részletben.



  • Black Ghost
    #684
    Oh it's chaos, absolute chaos! :DDD

  • Black Ghost
    #683
    Pár kép:









  • Akey
    #682
    Én Colint megutáltam egy kicsit Brno után, de ott tk Muller volt a ludas, őt meg már nem tudom jobban utálni (már a BTCC-ben elérte a jelenlegi szintet). Thommo viszont a legnagyobb kedvenc. Remélem Brandsben a futamon is elindul a Toyotával, nem csak az edzéseken.
  • Black Ghost
    #681
    Megtudlak érteni, nekem is az tetszene ha az egyik Type-R-t Thompson vezetné, na az lenne ám az ...örö ét bodottá... :D

    De hát se Colin, se James ez van sajna. :(
  • gordon 24
    #680
    Hát örülnék neki. Mert szeretem a Fordokat. Van 3 a családban:D Mind Mondeo.:D

    Szóval ezért mindenképpen Ford.

    De Platot bírom, szóval azt sem bánnám. Turkington nincs:D Szóval most vergődök csapódok ide oda.

    Autó miatt a Ford pilótába Turkington, de ő nincs szóval Plato:D
  • Minstrel
    #679
    az milyen szép volt amikor Platonak segített MacDowall a második futamon, szépen betartott a BMW-nek és mindkettőt megelőzte :) jó kis futam lesz Brands Hatch-ben, főleg, hogy a Ford-ok nagyon jók ott, legalábbis a hosszú változaton azok voltak
  • Akey
    #678
    Champcarban (vagy talán A1GP-ben?) a kormányon lévő gombot hívták így, amivel a plusz teljesítményt lehetett korlátozott alkalommal vagy ideig használni. BTCC-ben viszont Matt Neal meg Gordon Shedden használta rendszeresen Donningtonban (gombot megnyom helyett ellenfelet megpöcköl és előz értelemben), Tim Harveyék meg nem hagyták szó nélkül.
  • Black Ghost
    #677
    Gondolom nálad továbbra is a Ford a nyerő, mondjuk év elején még Chilton-t vártam az élre, de ez a Cole fiú nagyon odatette magát, újonc létére nagyon egyben van.
  • Black Ghost
    #676
    Hát azon felröhögtem. :D
    "push2pass" ez mit is jelent?

    #673
    Én a hondákak favorizálom, az mindegy hogy Neal vagy Shedden.
  • Akey
    #675
    "Oh it's chaos, absolute chaos!" Emlékezetes verseny volt. És új értelmet nyert az Champcarban használt "push2pass" kifejezés is.
  • gordon 24
    #674
    Plato nem fogja hagyni ne aggódj. Csak bírja ki a Cruze.

    Brands Hatch megy Platonak, szerintem ő lesz a bajnok.
  • N o N a m e
    #673
    Csak Matt Neal ne nyerjen. Annyira unszimpatikus az az arc nekem, hogy nagyon. Nem szeretem ipse.
  • Black Ghost
    #672
    Úgy néz ki lesz mit nézni Brands Hatch-ben, max 75 pontot lehet még gyűjteni szal még akármi is lehet, bár Chilton már egy kicsit messze van.

    01. Jason Plato 224

    02. Matt Neal 207

    03. Gordon Shedden 203

    04. Tom Onslow-Cole 200

    05. Tom Chilton 171
  • Black Ghost
    #671
    Race1-t most sikerült megnéznem, hát mit zúztak a srácok, ez az egy futam überelte a komplett WTCC-s évadot.

    Viszont Donington szervezésben nagyon leszerepelt, látszik hogy még mindig nagy ott a katyvasz. Bazz öt kör kellett ahhoz hogy Oneil teljesen ép autóját lehúzzák a golfpálya simaságú fűről és akkor is egy Pajero-t küldenek be. Plato kocsiját meg nemes egyszerűséggel körbebálázták, vicc.
  • Akey
    #670
    Én nem találtam, de olyan sűrű a program, hogy nem is bánom.
  • Minstrel
    #669
    linket tudtok élő közvetítéshez?
  • Black Ghost
    #668
    Le bizony :D
  • Akey
    #667
    A hírek szerint kaotikus volt a BTCC első versenye. Jól hangzik. Majd RU-ról lehúzzuk.
  • Akey
    #666
    Jó kérdés. Ez az egyetlen reményünk.
  • Norbi1990
    #665
    2. futamon megvan fordítva a első 8 hely? Mert akkor talán van esély visszahozni a pontokat.
  • Akey
    #664
    Pali 6 helyet javítva a 6. lett az első futamon. Williamson nyert, Blomqvist második és megfutotta a leggyorsabb kört. Így KPT minuszolásokkal együtt visszacsúszott a bajnokság harmadik helyére. 1.Blom.382p 2.Will.377p 3.Kiss.374p
  • Norbi1990
    #663
    Ehh. Ez nem valami jó sorrend :(
  • Akey
    #662
    1. Williamson 2. Blomqvist 12. Kiss Pál Tamás
  • Akey
    #661
    Donningtonban megint Ford uralom van/lesz. Csak rossz sorrendben. :\ Mindeközben Silverstoneban kezdődik Paliék időmérője. LT
  • Akey
    #660
    Igen. A WSR további programja a honlapjukon is fent van helyi idő szerint. Remélem legalább LT lesz. A legjobb meg az lenne, ha a eurosportos WSR magazinban benne lenne Paliék futama is.
  • Norbi1990
    #659
    THX!
    Formula Renault Vasárnap 10kor előbe lesz?