522
  • Jeff Gordon
    #402
    Ezt a videót láttátok már? Grönholm és Gordon. Petya! azthiszem neked tetszeni fog:)
  • Jeff Gordon
    #401
    köszi szépen,igy már jobban néz ki:)
    zavarhatlak késöbb is,hogyha bannert akarok berakni?:)
  • Amse
    #400
  • Jeff Gordon
    #399
    köszi szépen,mindenképp lekicsinyitem még ma,mert ez túlságosan nagy lett. majd küldöm linket,és thx elölre is
  • Amse
    #398
    hi

    bocs, hogy cska most raktam be a képet, de nem voltam és más nem csinálta meg.
    szvsz kicsinyítsétek le 780-790 px szélesre és lecserélem.
    privibe jöhet link és nem kell pöcsölni a mod topicban...

    üdv
  • Jeff Gordon
    #397
    itt is muszáj megemlékezni róla,COT elsö qual,Gordon second pole idén,ha meglenne az a várva várt gyözelem(amit már nagyon hangoztatnak) akkor beérné Earnhardtot,hátha talán most:



  • Jeff Gordon
    #396
    azt is meg kellett találni
    nekem tetszik
  • gordon 24
    #395
    Jajja.. De azt ugy csórtam.. A hivatalos oldalról.. De azért köszönöm..
  • Jeff Gordon
    #394
    megtörtént.szóltam.remélhetöleg holnap már bent lesz.
    viszont láttam a V8Topicodnak is készült egy,az is szép lett,gratulálok hozzá.
  • gordon 24
    #393
    rendben tetesd be! Szép ez..
  • Jeff Gordon
    #392
    köszi,egy szolid tükrözödést is csináltam a kocsiknak,eleinte rá akartam tenni a pilóták arcképét is,de az már túlzsúfolt lett volna:)
    igy maradt ez.sztem megkérem hogy tegyék be:) nem a legjobb,de legalább nem kértem meg senkit h csináljon.én nyitottam a topicot,igy jobb érzés hogy egy saját banner van bent:)
  • gordon 24
    #391
    Most hogy igy egyyütt vannak most nézem hogy milyen szépek ezek...
    Szóval le a kalappal a design tervezőknek.
  • Jeff Gordon
    #390
    hát úgyérzem ez egyértelmü egy Gordon fantól:D egyébként Johnson ott van szorosan mellette:D
    igazából az volt a szempont,h a "jobb" pilótákat helyeztem elölre.
  • gordon 24
    #389
    Nekem megfelel. De miért Gordon van elől?? D::::.
  • Jeff Gordon
    #388
    csináltam egy banner félét,nem biztos hogy ez lesz a végleges,de sztem nem lett olyan rossz,szerintetek?


  • Jeff Gordon
    #387
    hát öszintén mondom neked,ami Gordonnal történt,azt nem akartam elhinni.persze Johnson is nagyszerü volt,meg most a Hendrick team is a szokásosnál sokkal jobb,ha az elmúlt három hétvégét nézed:
    2-3
    1-2
    és elképzelhetö,legalábbis nagyon valószinü,hogy itt is meglett volna az 1-2.

    Én nemtudom,de elképzelhetö,hogy a csapat kezd újjáéledni,ami a repülögépbaleset utáni kulcsemberek elvesztését illeti.Mindenesetre nekem jobb igy nézni a versenyeket,hogy a kedvenc csapatom nyer,pláne h Jeff Gordon is ottvan az elején.Utoljára talán 2004ben ment ilyen jól
  • gordon 24
    #386
    Johson nagyot ment ismét. Duplázott!!

    Gordonnak a kerékjáratban egy lemez elszabadult ezért elöször nem tudták helyre rakni a kereket igy vezető helyről a 9-dikre csúszott vissz. Sárgánál pedig 54 sec-ig próbálták rendbe rakni. Igy 24-dik lett. De végülis nagy küzdelemben 1 kör hátránnyal a 15-dik lett. Szóval ez sem rossz de ha bele gondolok mi lett volna ha ez nincs. Minimum az mint mult héten, de lehet több is.

    Mind1 jó verseny volt, Grat mindenkinek!! És Gogo 24!
  • Jeff Gordon
    #385
    Ez szép start volt:
    1.Johnson
    2.Gordon
    3.Ky Busch
  • gordon 24
    #384
    Hát ja ez az idei nagyon sárga... DD:: De jól ment!
  • Jeff Gordon
    #383
    nekem a tavalyi Nicorettes kocsi jobban bejött:

  • Jeff Gordon
    #382
    igen,valóban,kicsit meg is lepett a dolog,de azért örülök neki nagyon.ha idén ilyen eredményeket hoznak akkor megint Hendrickes pilóta lehet a bajnok:P már kiváncsi vagyok a nyilatkozatokra:)
    szép ez a zöld 24es kocsi.
  • Dougie
    #381
    ööö izé, jó volt a csapat, szóval grat
  • gordon 24
    #380
    Tetszik a cikk!!! Gratula! Ez a nem semmi a NASCAR-osokba. Nem heroltozza a másikat hanem esélyesnek tartja még egy dolog amiért inkább NASCAR mint bármi más.
  • Totya000
    #379
    Csak így tovább!
  • Jeff Gordon
    #378
    Jeff Gordon és Jimmie Johnson verseny utáni interjú:

    Gordon
    Finished: 2nd
    Started: 1st


    Tegnap az edzésen próbáltunk néhány beállítást, mert hüvös idöben nem volt megfelelö az autó viselkedése,igy ezen dolgoztunk,aminek végülis eredménye lett,hiszen nagyszerüen sikerült belöni az autót. Az chevy nagyon jól ment,igazán erösek voltunk ma,amit bizonyit,hogy Kensethetel és Stewartal rengeteget csatáztam,amit rendkivül élveztem. Jó érzés,amikor olyan fickók vannak körülötted,hogy mindent megtesznek azért,hogy minél jobb autóba ülhess be.

    Az utolsó pitnél négy kereket cseréltünk,és úgy nézett ki,hogy Harvick és Burton is elöttem végez.Aztán újrainditás elött még történt valami Kevinnel,igy lelassult,majd zöld zászlónál Jeff Burton kicsit lassan indult,amit Jimmievel ki is használtunk,és mindketten megelöztük.Viszont Matt már túl messze volt,kiválóan ment ma.


    SAJÁT SZEMEDDEL LÁTTAD HARVICK DEFEKTJÉT,VAGY RÁDIÓN SZOLTAK?

    Nos igen,láttam hogy lassul,bár eleinte nemtudtam,az okát,aztán Steve rámszólt rádión hogy gondja van a bal elsö kerekével,és azért lassul.Azthiszem ma nagyon peche volt,ez egy igazi szerencsétlengség,ugyanakkor bennevan a dologban ez is.Múlthéten megnyerte az 500ast Daytonában,most pedig ha nem esik ki elölünk,akkor valószinüleg csak a 3.-4.hely lett volna a mienk,de ez autóverseny,benne van.


    MENYIRE VOLT MA KOMPLIKÁLT A PÁLYA ÉS A LEVEGÖ HÖMÉRSÉKLETE?

    Azt kell,hogy mondjam,hogy tegnap melegebb volt,20-25fok körüli lehetett a pálya,ma viszont az idöjárás hüvösebb volt,és ez pontosan kedvezett nekünk,ugyanis felkészültünk erre az esetre.


    MENNYIRE FONTOS SZÁMODRA A JÓ ÉVKEZDÉS?

    Számomra kiemelt fontosságú.Most azon vagyunk,hogy megpróbáljuk épiteni egy bajnok csapatot,minden téren.Pit teammel és mérnökökkel együtt.Igy különösen fontos,hogy jól kezdjük az évet.A csapatnak nagy lendületet adott Jimmie tavalyi bajnoki cime,és ezért fontos,hogy stabilan jól szerepeljünk,hogy optimista legyen mindenki a csapaton belül.Az elmúlt héten nem volt,olyan jó az autó mint most.Az elmúlt öt napban rengeteget dolgoztunk rajta,és meg is lett az eredménye,erössek voltunk,az elsö helyekért harcoltunk.Elégedett vagyok.


    KÖZELEG LAS VEGAS,MILYEN REMÉNYEKKEL ÉRKEZIK A CSAPATOD ODA?

    A pályafelszine át lett alakitva,ami nekem tetszik.Az elsö kanyar kissé göröngyös és durva volt lent.Én várom,hogy az új felszinen versenyezhessek,igy optimistán várom a futamot.



    Johnson
    Finished: 3rd
    Started: 23th


    Úgyérzem,nagy dolgot hajtottunk végre,a 23.helyröl várhattam a startot,és az autót nem éretem eleinte olyan jónak,hogy képes legyek vele felvenni a harcot az elsökkel.A végefelé az ötödik helyen haladtam,amikor is Harvicknak problémái akadtak,Jeffel pedig megelöztük Jeffet(Burton),igy a harmadik helyen találtam magam,azthiszem ez nagyszerü eredmény,Daytona után pedig különösen.


    EGY GYÁRTÓ DOMINÁL MOSTANSÁG,A SZEZON EZEN RÉSZÉN,TE HOGY LÁTOD EZT?

    Személy szerint úgyérzem,hogy ezt a kérdést csapatokra kell bontani.Hendrick,Chidress Chevrolet,mig Roush a Fordal remekel.Én úgyhiszem,hogy az új szabályok miatt,minden gyártó a szokásosnál erösebben készül a futamokra,igy kiélezett az élmezönyben a küzdelem.


    FONTOSNAK TARTOD EZT AZ EREDMÉNYT DAYTONA UTÁN?

    Természetesen,sajnos Daytona idén nem úgy sikerült,ahogy elterveztük,kissé kaotikusra sikeredett.Igazán fontos,hogy az embernek ne legyen két rossz hete,föleg igy a szezon elején.A teljes Hendrick csapattal akarunk tenni azért,hogy izgalmasak legyenek a futamok.


    A VÉGEFELÉ MEG LEHETETT VOLNA FOGNI HARVICKOT VAGY KENSETHET?

    Igazából Kensethnek nagyon erös autója volt ma,és Harvick is gyors volt,úgyhiszem lehetett volna esélyünk.
  • Jeff Gordon
    #377


    idén már nem kell aggódnia a Gordon fanoknak,megvan a pole,igy továbbra is,mint ahogy az elmúlt 14(azthiszem) évben,idén is van min. egy pole:)
    grt Gordon,go Gordon:)
  • Jeff Gordon
    #376
    annyira szimpatikus eza fickó,igazán megérdemelte volna,talán az utolsó NASCAR éve,szép lett volna egy Daytona 500as siker.na sebaj,azért sajnálom szegény Markot,úgytünik hogy Ö örök második:S
  • Jeff Gordon
    #375
    akkor majd megpróbálom valahogy belinkelni neked.csak kéne egy olyan oldal ahová feltölthetek 700megát
  • gordon 24
    #374
    Sajnos még nem de ahogy hallottam nem egy nagy szám!
  • Jeff Gordon
    #373
    off:Petya! láttad a Talladega Nights-c. filmet?
  • Jeff Gordon
    #372
    utolsó köröket én már nem láttam,de ma reggel megnéztem az eredményt,láttam a balesetet is.
  • gordon 24
    #371
    Igen tegnap este néztük a versenyt. Pár NASCAR fan. Gordon a második segment első részében volt gondja. Elektromos gondok voltak.
    Eddig a hibáig egész jól ment a közép mezőny elején csatázott!
    A versenyt egyébként Stewart nyerte. Sárga is csak egy volt Earnhardt Jr nem birta az utolsó kört és meglökte Kahnet!
  • Jeff Gordon
    #370
    a változatosság kedvéért Jeff Gordon autójával megint történt valami... hát ha ez egy hét múlva is igy fog kezdödni,akkor megint nemsok jó néz ki a Gordon fanoknak...
  • Jeff Gordon
    #369
    lúzerkém beülhet egy ilyenbe és alig birja beinditani is...
  • gordon 24
    #368
    Ez komoly!!! Nagyon szép verseny volt.. De várom már hogy kezdődjön..
  • Jeff Gordon
    #367
    Igen,erre én is emlékszem,hogy Ö váltotta Dalet.Egyébként úgy emlékszem,hogy a hármas számot nem adják már ki senkinek se,ez igaz?

    Harvick nem rossz versenyzö,5év alatt nyert 10x,lehet én érzem rosszul,de az RCR Dale halála után mintha nem lenne ugyanolyan erös csapat,mint anno a legendás #3asal.
  • Totya000
    #366
    "Harvick Cup karrierének kezdete szorosan összefügg a legendás versenyző, Dale Earnhardt halálával, aki a 2001-es Daytona 500 utolsó körében vesztette életét.

    Richardt Childress, ekkor ültette be már a második versenyen az akkor 25 éves Harvickot Earnhardt helyére és a legendás #3-ast #29-re változtatták.

    A győzelemre nem kellett sokáig várniuk, mert Harvick élete harmadik Cup versenyét megnyerte, méghozzá az egyik legszorosabb befutóval. Jeff Gordont, Earnhardt nagy kihívóját előzte meg."
  • Jeff Gordon
    #365
    Gordon láthatóan megizzadt egy kicsit:

  • Jeff Gordon
    #364
    Jeff Gordon és Jimmie Johnson csapata a Rolex24 rajtja elött:


  • Jeff Gordon
    #363
    tegnap találtam egy jó kis videót youtubeon,már régen láttam ezt a futamot,de óriási verseny volt.én ezért szeretem a NASCARt.
    egy párszor elmondják hogy ez Dale csapata,és autója,csak a szám más és a pilóta.
    Szerintem emlékeztek rá:)
    Ha Jeff Gordon idén is igy menne,akkor aligha lehetne megverni.