522
  • Jeff Gordon
    #442
    hát ez a trófea nemsemmi,szép nagy:



    egyébként tavaly nem ilyen volt itt,vagy csak én emlékezem rosszul?
  • Jeff Gordon
    #441
    hát nemigazán:D
    köszi a segitséget,utána nézek a proginak hétvége felé.
  • gordon 24
    #440
    Ha nem sikeredik segitek ám!! De csak nem vagy te olyan béna..
  • Jeff Gordon
    #439
    értem,akkor köv futamot nézem én is ott.majd beszerzem a progit.
    köszi szépen.
  • gordon 24
    #438
    Tvunál kicsit szarabb, de folyamatos. Tehát jobb mint a semmi.
  • Jeff Gordon
    #437
    és a minösége elfogadható volt?:S
  • gordon 24
    #436
    Irtam a Liga forumba van egy uj Tv... Sopcast a neve ugyanolyan ott van Fox.. Ma ott néztem mert az Abmoteurs nem adta valamiért valszeg az eltolodás miatt. Na mind1 majd legközelebb.
  • Jeff Gordon
    #435
    ezaz.éljen.Ö a király idén:D
    egyébként sajnálom h már nincs TVUplyaer:S

    te hol is nézted?
  • gordon 24
    #434
    És egy ujabb Gordon gyözelem!!!!! IGENNNNNNNN!!!! Drive For Five!!!
  • Jeff Gordon
    #433
    hát arra már én is nagyon várok.meg sztem Ö maga is,bár 2004ben meglett volna neki az 5. ha nincs a Chase és az utolsó futamok között Atlanta,ahol hátul 30 valahanyadik helyen ért célba. persze ez megintcsak,ha...
  • Jeff Gordon
    #432
    nos igen.de itt közel sincs az hálistennek h csak két pilóta esélyes a bajnoki cimre,mint anno f1ben Ferrari korszakban.Gordon most kicsit ellépett a többiektöl,de ez azért van mert idén nagyon stabilan és jól megy,ha jól emlékszem,10versenyböl 8at a top5ben fejezett be.azért az nemrossz teljesitmény:)
  • gordon 24
    #431
    Van benne igazság, de régen várok már egy Gordon bajnoki cimre. Talán idén meglehet akkor meglenne az 5-dik. Persze huzamosabb ideig több évig nem lenne jó egy ilyen fajta dominancia, de jelen esetben nem rossz. Persze van akinek nem jó mert nem szereti a csapatot a pilótákat ez egyértelmű.
  • Dougie
    #430
    de inkább hagyjuk az egészet mert megint én vagyok a megmondó
    (ha Kenseth nyerné zsinórban a versenyeket akkor is ezt ugyanezt mondanám, hogy az nem tesz jót a sportnak)
  • Dougie
    #429
    neked jó, de a sportnak nem biztos
  • gordon 24
    #428
    Már hogyne lenne jó!!! Tökéletes.
  • Dougie
    #427
    ja, akkor bocs
  • Jeff Gordon
    #426
    mai futamon a 400körböl,246ot vezettek a Hendrick pilóták.hát ez nemsemmi.
    Gordon:114
    Johnson:104
    Busch:28
  • Jeff Gordon
    #425
    pontosan.
    héten várható nyilatkozatok magyarul:)
  • Jeff Gordon
    #424
    dehogynem:)
  • Totya000
    #423
    Szerintem a mai helyezéseket írta és nem az idei győzelmek számát.
  • Dougie
    #422
    vagyis 4-1-2 (Johnson-Busch-Gordon)
  • Dougie
    #421
    4-2-1 csak hogy közbeszóljak, és az utolsó 8-ből 7

    nem lesz ez így jó...
  • Jeff Gordon
    #420
    Johnson:1
    Ky Busch: 2
    Gordon: 4
    nemsemmi.hát COTal vmit nagyon eltalátak.csak igy tovább.
    grat Johnsonnak és a többieknek is
  • gordon 24
    #419
    10-ből 7!! Csak igy tivább!! Grat Johnson!
  • Jeff Gordon
    #418
    jogos.köszi.Texast véletlen kihagytam:S
  • Totya000
    #417
    Ez a hatodik pole-ja idén a Cup-ban és zsinórban negyedik :

    Texas, Phoenix, Talladega és Richmond.
  • Jeff Gordon
    #416
    Ismét Gordoné a pole,idén 5x, zsinórban 3x.
    hát nem is tagadom,nincs is értelme,nagyon tetszik amit idén látok a NASCARban.



  • Jeff Gordon
    #415
    Jeff Gordon Talladegai gyözelme után:
    Started:1
    Finished:1

    "Azok a jelzések amelyek, az autómon találhatóak, mind a csapat arculatát adják és ez egy nagy nap ennek a DuPont Chevrolet csapatnak. Tudom, hogy sok rajongó van akik valószínűleg nem akarták, hogy ezt a versenyt mi nyerjük meg, de talán senki nem tisztelte Dale Earnhardt-ot annyira, mint én,ezért is ragaszkodtam ahhoz a gesztushoz,amit egy hete tetem. Mindent, amit megtanultam, tőle, azt ma alkalmaztam a versenypályán. Ez egy nagy győzelem volt és tudom, hogy vannak rajongók akik örülnek,hogy minket láthatnak itt talladegában gyöztesként."





  • ChevyG #414
    most raktam fel a foxot és minden adó benne csak a foksz nem
  • Jeff Gordon
    #413
    Egyetértek veled Petya.Ha forditanék cikkeket,és beraknám a NASCAR topicba,egy idö után már mindenki mondaná,amit Petya is irt,h megint Gordon,megint Hendrick team.
    én jó ötletnek tartom továbbra is a topicot,és ha találok érdekes cikket azt leforditom és beirom ide,akit érdekel elolvassa,akit nem az pedig nem.
    nagytopic mostanság tényleg a tippekröl szól,ami tényleg elszomoritó,persze sajnos a NASCAR angol nyelvü sport,és kb Totya meg én szoktunk fordutani,úgy pedig nehéz beszélni valamiröl is,hogyha nem olvastuk anyanyelven.egyébként a futamról is lehetne beszélgetni,dehát TVUPlayer nálam feladta a foxot,igy már a versenyeket sem látom élöben:(
  • Jeff Gordon
    #412
    semmibaj,nemharagszom:)
  • gordon 24
    #411
    Ezzel nem értek egyett. Azzal igen hogy kevesen vagyunk és nagy a pangás. De ha ijen képeket szurkálnánk be és a Hendrick csapatról zengenénk odákat a NASCAR topikban mindannyian kilenétek hogy megint miért stb. Szerintem jó ez és én több csapatnak is csinálnék! De persze ugy hogy a BAnner alatt legyen hivatkozás hogy bárki át tudjon menni a NAGY NASCAR topikból is. Igazából az a baj hogy a másik topik csak és kizárólag a tippekért van. Ott sose történik semmi.
  • ChevyG #410
    marhanagy hüjeségnek tartom ezt a topikot, mert így is kevesen vagyunk. mi a f@sznak még ezut is széthúzni. így is marha nagy a pangás!!!!

    a cikkeket illene a NASCAR tápikba is legalább beszúrni.
    őszinténszólva nekem nincs ez a kedvencek között.
  • ChevyG #409
    egy icipicit nőt a szemembe Gordon ezzel a zászlós húzásásval. persze lehet spekuláció is, de talán nem erről van szó. ez NASCAR!
  • gordon 24
    #408
    Hát ja. Most ismételték meg a történetet az Abmoteurson.
    Earnhardt Jr-nek tetszett ez nyilván való. Igazából a szurkolok sem voltak annyira ki szerintem. Nem volt füty koncert dobálás sem.
    Mind1 végülis. Mindenkinek megvan a kedvence. Nem lenne jó ha mndenki egy embert kedvelne.
  • Jeff Gordon
    #407
    az a baj,hogyha bárki más kezében van az a 3as zászló,akkor nemhiszem h igy reagálnak,csak pont Gordont utálják nagyon,amit nem igazán értek miért:)
    egyszer volt még Totyának egy összehasonlitása,és Gordon-Earnhardt Sr csatákban majdnem mindig a Rainbow Warrior jött ki gyöztesen,már ami az évvégi helyezéseket illeti :)
  • Totya000
    #406
    Köszi! Jó cikk.
  • gordon 24
    #405
    Ez igen!!! Gratula... Én sem értem az Earnhardt fanokat, hogy mi baj volt ezzel. Gondolom ők arra gondolnak , hogy ezt gondolja Gordon:"hogy ennyit ér Earnhardt behoztam". De mint tudjuk JR től (és láttuk is) Gordon igen joban volt SR-el. Ugyhogy nem hiszem, hogy ezt gondolta volna. Mondjuk ez már az az eset tök mind1 mit csinál ugyis utálják:D
  • Jeff Gordon
    #404
    Phoenix: Jr. gratulált Gordonnak 76.gyözelme alkalmából

    A kivülállóknak furán hangozhat a cim,hogy miért éppen a 76.gyözelménél gratulál a NASCAR legnépszerübb versenyzöje,a második legnépszerübbnek,de a "beavatottak" tudják h miért is.Jr apja Dale Earnhardt Sr. pontosan ennyi gyözelmet szerzett.A NASCAR legendás alakját,most gyözelmek tekintetében is beérö Gordonnak gratuláltak.

    Charlotte-North Carolina: Talán ez a legjobb idöpont,alkalom,h a Dale Earnhardt fanok,felhagyjanak Gordon utálattal.

    Az idősebb Earnhardt és Gordon mindig közelebb álltak egymáshoz, mint azt a nyilvánosság észlelte, mondta a fiatalabb Earnhardt.

    Keményen versenyeztek egymás ellen. Apunak nem kellett volna semmit tanítania Jeffnek arról, hogy hogyan lehet vezetni; Jeff már tudta, hogy hogyan lehet vezetni. Apu mégis körös-körül tanította őt. Azt gondolom, hogy Jeff értékeli azt.

    Cserébe Earnhardt Jr. azt mondta, hogy mélyen értékelte Gordon kísérletét, hogy tisztelje az apját, aki szombaton követi Gordon győzelmét a Subway 500 Phoenix International Racewaynél. Ez Gordonnak a 76 karriergyőzelem volt.


    Mielött elérte Gordon a gyözelmet,egy zászlót készitett maga mellé,amin a #3as kocsiban,Daytonában tragikusan meghalt Dale Earnhardt Sr-nak akart tisztelegni.Gyözelem pillanatábán kilógatta a vezetö melletti ablakon,amellyel jól láthatóan néhány earnhardt fan nem értett egyet.Néhányuk sértésnek vette,és feldühödtek rajta.

    Nem értem az embereket, akik azt mondják, hogy ez tiszteletlen volt. Mi baj volt vele? Mondta Earnhardt. Alapvetően amikor nyersz egy versenyt, az pillanat pusztán rólad szól. Győztél; te boldog vagy; izgatott vagy; te vagy a legjobb a legjobbak.

    Ez egy szép gesztus volt Jefftöl,amellyel apám elött tisztelgett,vélekedett az ifjabbik Dale,aki a futam utáni Victory Lane-en fejezte ki gratulációját Jeff Gordon felé.

    Ugyanakkor Earnhardt azt mondta, hogy érezte nagyon, hogy néhány rajongó úgy tűnt, hogy félreértelmezi, amit Gordon megpróbált tenni.

    Jeff nyert egy versenyt. De a rajongókkal van egy kemény ellenás, mely most is megmutatkozott.Szerencsétlen eset volt, mert megpróbált csinálni egy jó gesztust.mondta Earnhardt. Nem látom az okát, hogy a világban bárki hogyan találhatna bármi hibásat ebben?

    Humpy Wheeler,Lowe's Motor Speedway elnöke, mondta azt, amit sok éven át egy rajongó értelmezett Earnhardt-Gordon versengésként, soha igazán létezett a szónak az igaz értelmében.

    Earnhardt: Ök ketten tisztelték egymást. Azt gondolom, hogy Apunak valószínűleg vezetőként és személyként több tisztelete Jeff iránt volt mint a szurkolóinknak.
    A fiatalabb Earnhardt vigyorgott és elismerte, hogy az apja különösen élvezte volna Gordon zászló lengetését. A Gordon versenycsapat ezzel a győzelemmel megtörte a 25verseny át tartó nyeretlenségét,igy valószinüleg előre megtervezett volt ez a gesztus, hogy annyira tisztelje Earnhardtot...



    Apum igazán örömét lelte volna ebben a gesztusban...


    forrás:nascar.com & motorsport.com


    személyes megjegyzés: sajnálom h nem láttam a futamot,és nem igazán értem ezeket az embereket akik felháborodtak ezen,na mind1,ök tudják...

  • Jeff Gordon
    #403
    Jeff Gordon Bristoli edzése,nemtudom láttátok-e élöben az elsö COT qualt.