522
  • Jeff Gordon
    #482
    de,biztos hogy az,mert korábban is tőle kértem,és a mostanit is Ő rakta be,ráadásul rajta van a moderátorok listáján.
  • gordon 24
    #481
    A moderator topikba kell irni! Lehet hogy ő nem jogosult itt. A Auto motor moderátor figyelmébe irj!
  • Jeff Gordon
    #480
    irtam egy modinak privátot,de még nem rakta be.azért még egy kicsit várok,hátha:)
  • gordon 24
    #479
    Banner?
  • gordon 24
    #478
    Mi bajod vele? Szerintem kifejezetten szép!
  • Jeff Gordon
    #477
    Gordon ismét a dohányellenes kocsival indul,hát idén se lett szebb ez a festés:


    de legalább az overál nem rossz,bár furán mutat a sok zöld mellett az a kék pepsi szponzor:

  • Jeff Gordon
    #476
    ez a futam edwardsé lesz,hacsak nem fog falazni,de pokoli tempót megy.valósággal megette reggelire johnsont,de azért 2-3 is szép lesz,ha marad igy:)
  • Jeff Gordon
    #475
    Kezd feltámadni a csapat,legalábbis Johnson és Gordon. stabilan az első háromban vannak,és rengeteget vezettek,csak azt nemtudom Jr-ral mi történt.

    Viszont ez a Busch gyerek elég ügyesnek tünik,lehet,hogy nem kellett volna elengedni.

    Mondjuk az én álom HMS csapatom az kb úgy nézne ki,hogy Gordon-Johnson-Kahne-Stewart.
  • gordon 24
    #474
    ok
    Jó ez igy!
  • Jeff Gordon
    #473
    hát egy kis sötétítést raktam rá(nem sokat) így mintha kicsit jobban ki lenne emelve a kocsik szine,de nem biztos.

  • gordon 24
    #472
    Szerintem jó ez! De ahogy akarod. Innentől mind1 tulajdonképpen:D
  • Jeff Gordon
    #471
    akkor szerinted ez mehet új bannernek?:)

    vagy vmi effektet rárakjunk még?
  • gordon 24
    #470
    Egyszerü volt! Lopni kell:D Leloptam Dale JR árnyékát, azt feltettem a Mears elé. Majd az aszfaltot is lopkodással tovább vittem egészen addig amig az autóig ér. És igy ugy tünik mintha egy felület lenne:D
    De szerintem is ez tutti igy.
  • Jeff Gordon
    #469
    huh,teljesen jó.köszi.amúgy hogy csináltad meg? mert én is photoshoppal csináltam ezt,de vhogym mégse olyan lett...
  • gordon 24
    #468
    Vagy nem is szolok! Megcsináltam:D Na igy??:

  • gordon 24
    #467
    Figyi szerintem egy kis photoshop mukával lehetne rajta javítani! Pl azt hogy azt a vonalat ne lehsesn ennyire látni! Aztán Mears árnyéka sem jó. De ezek apróságok. Ha gondolod szolok egy ismerősnek lehet meg is javítaná.. Szóval?
  • Dougie
    #466
    szerintem (ha beleugathatok) a 24 és a 48 között a háttér szinte teljesen azonos, tehát ott nem látszik, hogy darabokból lett összeállítva, viszont a 88 és az 5-ös helyzete a 48-ashoz képest lévő vonalnál simán látszik, hogy eltérés van (szinte csak a legalsónál nem észrevehető ez, azért mert az meg túl sötét)
    bár lehet hogy ez csak engem zavar, szóval nem szólok bele, úgyhogy nekem mindegy - egyébként ettől eltekintve egész jó lett
  • Jeff Gordon
    #465
    nekem az utolsó előtti a legtetszetősebb,de azért megvárok más véleményt is mielőtt cserét kérek:)
  • Jeff Gordon
    #464
    ime,próbálkoztam néhány effektel is:











  • Jeff Gordon
    #463
    készen vannak az új bannerok,majd hozom őket:)
  • Jeff Gordon
    #462
    így igaz,ahogy mondod petya,magam is igy gondolom,már láttam képeket Jr autójáról,nekem tetszik,úgylátszik Hendrickéknél értenek a szép autótervezéshez:) mindenesetre,amint lesznek jó képek készül a banner is :)
  • gordon 24
    #461
    Ujra kell tervezni a Banert! Megváltozott a felállás:D

    2008 bsn igy néz ki a Hendrick Team:

    5: Casey Mears (Kyle Busch elhagyta a csapatot. 2008 a 18-as rajtszámú Toyotával tolja a versenyeket)

    24: Maradt Jeff Gordon nagy dolog lenne ha elhagyná a csapatot és az autót. Erre nagyából az esély 0%.

    48: Itt sincs Változás Jimmie Johnson nyomja ujra. (talán 3x bajnok lesz 2008-ban?)

    88: Na ez nagyon nagy változás.. A két nagy rivális (néző szimpátiában is) egy csapatban. 2008-ban a 88-as gépet Dale Earnhardt JR fogja vezetni. Talán ezzel a csapattal autóval meglesz az a bajnoki cim. (kijárna neki)

    Ha eseleg lesznek képek az autókról akko össze kellene rakni az uj bannert!

    Sok sikert Hendrick team 2008-ra!!
  • Jeff Gordon
    #460
    És ahogy Petty elengedi a mezőnyt:)
  • Jeff Gordon
    #459
    Ime egy régi cikk, a múltból:

    A sokak által minden idők legnagyszerűbb futamának tartott 1992-es Hooters 500-asra emlékezve Jeff Gordon lesz az október 29-én esedékes Pep boys Auto 500-as Grand Marshall-ja, azaz ő fogja kiadni az utasítást kollégáinak az autók beindítására.

    A NASCAR történetének győzelmek tekintetében legeredményesebb sofőre, Petty pedig a futamot fogja elrajtoltatni, mint tiszteletbeli zászlós.

    15 évvel ezelőtt november 15-ére esett az atlantai verseny. A hétszeres bajnok Petty utolsó alkalommal vezetett versenyautót, Gordon, a reményteli tehetség pedig először állt rajthoz a legjobbak között.

    - Így visszatekintve azt kell, hogy mondjam az 1992-es verseny az Atlanta Motor Speedway-jen valóban a NASCAR történelmének egy fényes napja volt - mondta Petty elfogadva a felkérést.

    - Számomra is megtisztelő az ajánlat - tette hozzá Gordon. - Itt kezdőtött a pályafutásom, és most végre valami olyat tahaet, aminek a közönségünk minden tagja egyaránt örvendeni fog. Sok szép emlékem fűződik Atlantá-hoz. Rick Hendrick, mostani mentorom itt látott meg először. Itt nyertem először a Busch-szériában. Ez a pálya mindig a kedvenceim közé tartozott.

    A nevezetes napon se Petty, se Gordon nem ért célba. Mindekttőjüknek balesete volt. A futamot Bill Elliott nyerte, aki 10 pontra közelítette meg a későbbi bajnok Alan Kulwicki-t.
  • Jeff Gordon
    #458
    sajnos attól tartok igen,amennyire népszerü a csapat,a topic annyira nem:(
  • gordon 24
    #457
    Meghalt a topik... R.I.P
  • Jeff Gordon
    #456
    nahát ilyen is rég volt már,az elsö három helyen három Hendrick autó:
    1.Johnson,2.Gordon,3.Busch márcsak Mears hiányozna:P
  • gordon 24
    #455
    Hy!!
  • DranzerF1
    #454
    Ide is bepofátlankadok! :D Hy all!
  • Jeff Gordon
    #453
    Jeff Gordon "beugró" Crew Chiefje,Jeff Meendering:


    Johnsoné pedig Ron Malec:



    ahhoz képest jól sikerült a bemutatkozásuk,Gordon 2. Johnson 5.
  • Jeff Gordon
    #452
    Egy rosszhír a Gordon & Johnson drukereknek:

    A négyszeres bajnok Jeff Gordon és a címvédő Jimmie Johnson (mindketten a Hendrick Motorsports pilótái) megbuktak a versenyhétvége első inspekcióján.

    A szabályok értelmében így nem vehetnek részt a gyakorláson (szabad edzés) és a kvalifikáción, tehát a mezõny végérõl lesznek kénytelenek rajtolni. Az Infineon Raceway egy utcai pálya, ahol a CoT autók elõször mutatják meg mit tudnak értõ kezekben a folyton változó körülmények közepedte.

    A szerelõ csapatnak lehetõséget adnak, hogy az eltérõ alkatrészeket a verseny kezdetéig (illetõleg az utolsó bevizsgálásig) kicseréljék.

    Gordon jókedvét a rossz hírek sem törték le, hiszen szerdán második feleségétõl - Ingrid Vandebosch-tól - megszületett elsõ gyermeke, Ella Sofia.

    Jelen pillanatban másra sem tudok gondolni, mint a családomra - mondta Gordon. - Le kéne törnöm a büntetés hallatán, de most rózsaszínben látom a világot. Az autó és a csapat készen fog állni. A stratégia mindennél fontosabb lesz, mert csak ésszel tudunk majd nagy lépést tenni az élmezõny felé.

    Állitólag a kérdéses alkatrész amit hibásnak találtak a két autón,azaz elsö légterelön helyezkedett el:
  • Jeff Gordon
    #451
    kicsit korábbi képek:
    ez a trófea nagyon szép:


    elég furán áll ez a kommentátoros kellékek:


    ez a trófea is érdekes,derég nyert már Edwards:


  • Jeff Gordon
    #450
    én is nagyon remélem,bár azért az apai örömök csodálatosak lehetnek,remélem azért ebböl majd nekünk is kijut Petya:D
  • gordon 24
    #449
    Gratula hozzá!!! Remélem nem veti vissza az apát!
  • Jeff Gordon
    #448
    megszületett Jeff Gordon elsö gyermeke,lány lett,Ella Sofia Gordonnak hivják:)
  • gordon 24
    #447
    Az eső közbe szólt tegnap, de emiatt ujra Gordon győzelem született.
    A versenyt igy is kb 2 órás csuszással kezdték az idő miatt. Majd rajtoltak és a 107-dik körben ujra leszakadt az eső. És mivel Pocono nem alkalmas éjszakai futamra ez lett a végeredmény.

    Gordon vezetett ekkor, de Newman a sárga elött majdnem leelőzte, kb két kanyaron múlt ez a győzelem.
  • gordon 24
    #446
    Nagyon szépet ment Mears!! Most bejött a taktika.. Jól is ment szóval minden megvolt ehhez a szép eredményhez. Kivánom hogy legyen folytatása..
  • Totya000
    #445
    Na, végre olvasható itt Mears neve is. :-)


    Tavaly megnyerte első Busch versenyét, idén pedig jöhetett az első Cup. Jó úton halad Mears. Most bejött a kockázatos üzemanyag-játékuk. Tavaly Kansasben már megpróbálták (#42), de akkor az egy második helyet ért, mert Stewart begurult előtte a célba, szintén üzemanyag nélkül.

    Szép volt!
  • gordon 24
    #444
    Tegnap ujra Hendrickes futam gyözelem a NASCARban.
    Igaz Gordon Raines hibájából nagyon korán távozott a mezőnyből, Johnsonnak is nehezen ment a verseny eleje. De a végére ujra Hendrickes autó ért célba a 25-ős Casey Mears személyében. Grat a győztesenek. Igy tovább Hendrick Team.
  • Jeff Gordon
    #443
    de mégis,csak akkor Biffle nyert