1451


  • norbi56
    #1211
    Egész évben megy a szekér csak most romlik el hát bazz
  • antijuve
    #1210
    Kubica oooooooo
    Heidfeld-et meg sztem meg fogják büntetni :(
  • MaSzKa
    #1209
  • Jeff Gordon
    #1208
    Hát igen,de sajnos ahogy Gyula is mondta most,Theissen szerint így,hogy újra esélyes a csapat,mindent megtesznek Kubica vb címéért.Csak szerintem már késő...

    Villeneuve
  • MaSzKa
    #1207

  • MaSzKa
    #1206
    A korábbi Formula-1-es versenyző, Jacques Villeneuve korábbi csapatának, a BMW-Saubernek szorít a bajnoki küzdelemben. A kanadai pilóta úgy véli, hogy a legjobban Robert Kubica érdemelné meg a bajnoki címet.

    "Robert az egyetlen, aki megérdemli. Nem állt a rendelkezésére olyan gyors autó, mint Massának vagy Hamiltonnak, mégis hiba nélkül teljesítette az évadot. Izgalmas, hogy hárman is harcolnak a címért, mert mindenki azzal számolt, hogy a végére csak ketten maradnak. Hamilton és Massa is hibázott, ami lehetővé tette Kubica számára a felzárkózást." – idézi a BBC a kanadai pilótát.

    "Hamilton tehetséges, de a mélyvízbe dobták, és elhitetik vele, hogy ő a legjobb. Nem lennék a helyében."

    A sorozatos büntetéseket azonban Villeneuve sem érti. "Fontos, hogy egy versenyző próbálkozzon, akkor is ha benne van a hibázás és az ellenfél kiütésének lehetősége. Az autóversenyzés ilyen, és addig, amíg nem veszélyezteted az ellenfeledet, vagy nem szándékos a manőver, addig rendben van."
  • MaSzKa
    #1205
  • norbi56
    #1204
    hááá ja:D
    1.KUB
    2.HEI
    3.RAI
    HAM OUT
    MAS OUT ez jó lenne:D
  • antijuve
    #1203
    sztem nem:)
  • MaSzKa
    #1202
    de bírnám ha megint az lenne, mint japánba :D
  • Jeff Gordon
    #1201
    szerintem itt Kinában eldől a vb cím,ha nem matematikailag,akkor úgy,hogy mondjuk, 8-9 pont előnye lesz a Hamiltonnak
  • Jeff Gordon
    #1200
    attól függ,mennyit kockáztat,ha 1milliót,akkor valóban :D
  • MaSzKa
    #1199
    1:40-es szorzója volt 1 hete

    ha mégis vb lenne és valaki erre fogadna
    az meggazdagodhatna :D
  • antijuve
    #1198
    jah, esély rá 0,001% :D
    Kubica sorsa nem a saját kezében van már és ezt ő is mondta.Nehezen tudom elképzelni h odaérhet még akár a második helyre is,
  • MaSzKa
    #1197
    jó lenne ha Kubi 1. Hei 2. 3. meg Alonso lenne :P
  • norbi56
    #1196
    háá ja pont most lenne szükség olyan fölényre mint az év elején canadáig és pont most nemkellene a nem túl esélyes pilótáknak kubica előtt nyerni
  • antijuve
    #1195
    úgy legyen :P
  • MaSzKa
    #1194
    parancsba adtam a csapatomnak, hogy a kínai-t verseny meg kell nyerni :P

    Hei Heifeild! :D Go Kubica
  • MaSzKa
    #1193
    http://www.formula.hu/f1/kubica-szuksegem-van-massa-es-hamilton-segitsegere-c23365.html
  • antijuve
    #1192
    csak az a baj mellette, hogy ezt simán nyerhette volna ha a BMW nem maradt volna le tempóban...Azért egy Renault-t az év elején (Kanadáig biztosan) simán lenyomott volna...
  • MaSzKa
    #1191
    http://f1hirek.hu/hir/Kubica_a_2__hellyel_jelentosen_csokkentette_ponthatranyat_200811121000
  • antijuve
    #1190
    Inkább tegnap.
  • MaSzKa
    #1189
    nick 1 balfék volt ma:(
  • antijuve
    #1188
    összességében a BMW halovány volt.A második hely 90% szerencse...
  • Jeff Gordon
    #1187
    azért ez remek eredmény a 6.helyről :) bár szerencse is közrejátszott,de amikor kellett jól védekezett:) ami fura volt,hogy Alonso menyivel volt gyorsabb az első kiállás után,és Kubinak nem öt extra köre volt,csak három:S
    azért grat kubi:)
    heikki :(
  • antijuve
    #1186
    2.hely Kubika...Idén gyenge már a BMW.... :(
  • MaSzKa
    #1185
  • Tigristank
    #1184
    Kubica a 6., Heidfeld pedig csak a 16. lett az időmérőn. Utóbbi nem tudom mit csinált már megint...
  • MaSzKa
    #1183
    Hajrá fiúk a hétvégén!!
  • antijuve
    #1182
    itt egy kép is akart lenni, de lemondta a megjelenést:))
  • antijuve
    #1181
    Hajrá fiúk a hétvégén!!

  • antijuve
    #1180
    Hát ja.Azért a jövő év nem tudni h mit hoz.Radikális változások lesznek, szval még akár nagyon jól is kijöhet belőle Nick.VB sztem nagy falat lesz neki, de még Kubikának is.SZERINTEM.Nem biztos h így lesz, igazából 50-50 az esély.Ki tudja mik vannak a háttérben....BMW-nek idén már nincs semmi nagyra esélye, foglalkozhatnak jobban a jövő évvel (bár azt mondták h még fejlesztik az ideit is), a Ferrarinak meg Mekinek meg még alaposan fókuszálnia kell idénre is.Meglátjuk, én mindenesetre nagyon örülök h maradt, mindig is szimpatikus versenyző volt.Sauberes korában együtt emlegették Kimi Raikönnennel...a tehetség se hiányzik.
  • Jeff Gordon
    #1179
    végülis ebben igaza van,szóval nem lehet tudni,mi lesz jövőre,és hát,ha az ügylet mögé nézünk,megláthatjuk a "Piszkos anyagiakat" is,Heidfeld jóval "olcsóbb" versenyző,mint mondjuk alonso.A köztes összeget,pedig fordíthatják az autóra,persze ez eléggé képtelen ötlet,de minimálisan lehet h megállja a helyét... bár kötve hiszem,hogy Nick ezért maradt.

    Tavalyi év után,lehet kicsit többet vártak volna tőle,ezért temette a sajtó is,végülis szerintem már vb nem lesz(nem vállaltam nagy kockázatot :D),de szurkolok neki az első győzelemért,nagyon megérdemelné.
  • MaSzKa
    #1178
    http://www.formula.hu/f1/heidfeld-nem-biztos-hogy-jovore-a-bajnoki-cimert-harcolunk-c23241.html
  • antijuve
    #1177
    nincs még itt a világvége,
    hogy MaszKa parancsoljon a BMW-nek :D
  • MaSzKa
    #1176
    :DD hihi
  • Jeff Gordon
    #1175
    hátha te is rábólintottál,gondolom csak utána lett végleges a dolog :DD

    már azt hittem borotválkozzon meg :DD
  • MaSzKa
    #1174
    felőlem ok

    de javuljon is annyit mint az idei évbe Kubica
    pl télen fogyjon le! :D
  • antijuve
    #1173
    NICK MARAD A CSAPATNÁL JÖVŐRE IS!:DD Éljénéljen!
  • MaSzKa
    #1172
    http://www.f1hirek.hu/hir/A_BMW_Sauber_megsem_all_le_az_idei_auto_fejlesztesevel_200810031236