1451


  • norbi56
    #1291
    Nem inkább Kubicát kellene vörös kerettel?:P
  • Jeff Gordon
    #1290
    gondolkoztam én is rajta,csak nem tudtam hova tenni,az autó elején látszik kicsit
  • antijuve
    #1289
    talán még egy BMW jel mehetne rá, de amúgy felőlem (y)
  • Jeff Gordon
    #1288
    itt az új banner:



    szerintem egyszerű,és mégis rajta van minden.nekem elnyerte tetszésem :D
    szerintetek mehet?
  • antijuve
    #1287
    ezért mondom h nagyjából
  • Tigristank
    #1286
    Hát jah, de nem mindig. Volt már, hogy 1 csapatnak nagy esélyt adtak a szabadedzés eredményei alapján, aztán versenyen sehol nem voltak, és persze fordítva is előfordult már.
  • antijuve
    #1285
    mit akarsz?Force India egész jó :).
    amúgy arra gondoltam, hogy azért tavaly nagyjából lehetett látni h pl egy McLaren FERRARI közül melyiknek fekszik inkább a pálya
  • Tigristank
    #1284
    Na ja, hogy működnek a kocsik, és hogy a legkisebb csapatoknak idén se sok babér terem. :D
  • antijuve
    #1283
    hát valami azért igen.
  • Tigristank
    #1282
    Igazából a szabadedzések eredményéből sajnos nem sok minden derül ki az időmérőre nézve.
  • antijuve
    #1281
    apró vigasz hogy tavaly se mentek jól az első szabadedzéseken.Hát majd meglátjuk...
  • norbi56
    #1280
    IDÉN, FREE 2:
    1 N. Rosberg Williams 1:26.053 36 kör
    2 R. Barrichello Brawn GP 1:26.157 38 kör
    3 J. Trulli Toyota 1:26.350 42 kör
    4 M. Webber Red Bull 1:26.370 30 kör
    5 J. Button Brawn GP 1:26.374 38 kör
    6 T. Glock Toyota 1:26.443 42 kör
    7 K. Nakajima Williams 1:26.560 33 kör
    8 S. Vettel Red Bull 1:26.740 19 kör
    9 A. Sutil Force India F1 1:27.040 29 kör
    10 F. Massa Ferrari 1:27.064 35 kör
    11 K. Räikkönen Ferrari 1:27.204 32 kör
    12 F. Alonso Renault 1:27.232 28 kör
    13 G. Fisichella Force India F1 1:27.282 32 kör
    14 N. Heidfeld BMW 1:27.317 34 kör
    15 R. Kubica BMW 1:27.398 36 kör
    16 S. Bourdais Scuderia Toro Rosso 1:27.479 36 kör
    17 H. Kovalainen McLaren 1:27.802 35 kör
    18 L. Hamilton McLaren 1:27.813 31 kör
    19 N. Piquet Renault 1:27.828 35 kör
    20 S. Buemi Scuderia Toro Rosso 1:28.076 33 kör


    Nem valami bíztatóak az eredmények,KERS-es autók mind alul vannak,de hátha lesz javulás holnapig.
  • antijuve
    #1279
    Okés
  • Jeff Gordon
    #1278
    Új bannernek? Bár még lehet csinálok egyszer másikat,mert ez nem lett valami szép..
  • antijuve
    #1277
    jó az öreg egy fasz, ezt nem vitathatjuk.viszont régen 10-6- satöbbi volt a pontozás most ugyanaz szinte, csak a pontszerzők köre tágabb, és sztem az jó.Nem gond ha a NASCART hozod.Értem mire gondolsz.Ott több futam van, igazából az a lényeg gondolom h kiegyensúlyozott legyél.Jó itt is, de a több futam azért jelentős különbség.Sztem a ponttal nincs gond, még az a legértelmesebb változtatás.Engem legjobban ez a városi mánia idegesít, egyszerűen értelmetlen, csak a pénzt szolgálja, a szurkolókat nem.Rendezzen gokart versenyeket, ne F1-es kocsikkal vonatozást.Vagy akinek az kell nézzen CC-t...
  • Jeff Gordon
    #1276
    hát ez igaz,emlékszem amikor Nascarban bejött a COT (Car off Tomorrow) mindenki szidta,milyen csúnya,azóta pedig már alaposan megszoktuk... Mondjuk nekem akkor és most is tetszett/tetszik.
    Azért megmondom őszintén kíváncsi leszek Melbournere,hogy ezek az autók,hogyan fognak előzni(versenyezni).Viszont az tuti,Hamiltonnak jobban kell vigyáznia majd az első szárnyra,nem úgy,mint tavaly Bahreinben :D
    még a pontosra visszatérve,én azért nem értem az ekkelstonet,mert tavaly Hamilton csak eggyel nyert kevesebbet,mint Massa,és egészen az utolsó GP-ig ugyanannyi volt,2007ben Kimié a legtöbb győzelem és a vb cím,2006 és 2005 Alonso,2000-2004ig pedig folyamatosan MS nyerte a vb-t,ahogy a legtöbb futamot is,tehát nem értem hol a problémája,szerintem ez abszolút jó,és egy olyan példát nem tud hozni,mint ami pl a Nascarba történt (bocs,hogy megint ezt hozom) 2003-ban,hogy olyan nyert bajnokságot,aki csak 1 versenyt tudott nyerni.F1-ben Rosberg óta nem volt ilyen,szóval az öreg memóriájával már gondok vannak,szerintem mondjon le :D
  • antijuve
    #1275
    városiban egyetértek.
    érmes rendszer sztem se nyerő ötlet
    a 12 pont azért védhető, mert így a győztes mégiscsak ki van emelve, emellett megmarad a 8 pontszerző.
    aerodinamika: ezt még sztem nehéz megítélni.A kocsik nem olyan szépek, de ha jobb futamok lesznek, akkor sztem megéri.Elején furcsa lesz biztos, de hát hozzá lehet szokni sztem.Mondjuk néhány pilóta azt mondja, hogy ettől semmivel sem lesz jobb a helyzet, de ez majd úgyis csak a futamokon fog kiderülni.
  • Jeff Gordon
    #1274
    hát ez a városi pályák térnyerése
    érmes rendszer erőltetése
    pontrendszer machinálása 10pontról->12pontra
    aerodinamika "megfojtása"
    nem?:)
  • antijuve
    #1273
    miért halad rossz úton?
  • Jeff Gordon
    #1272
    hát jó kérdés,ha jó futamok lesznek,lehetséges.azonban valahogy kicsit olyan érzésem van,hogy "nincs új a nap alatt"
    meg szerintem rossz úton halad az f1
  • antijuve
    #1271
    hmm most nagyon engem se.a holtidény nem vmi jó, de azért szezonközben csak érdekel majd :D
  • Jeff Gordon
    #1270
    valahogy engem az egész szezon nem izgat túlságosan :S
  • antijuve
    #1269
    úgy látszik, nem sokakat hozott lázba :D
  • antijuve
    #1268
    a topic felpörgetésére egy kis jó hír :))
  • norbi56
    #1267
    az lesz a lényeg amit majd a hétvégéken produkál ki tudja ez lesz a legocsmányabb de a leggyorsabb is:D jó lenne ha így történne:D
  • antijuve
    #1266
    nemtom.sztem semmi gond nincs az autóval.amúgy kötve hiszem h az egész szezonban így fog kinézni, biztos lesznek változások (majd minden csapatnál).nekem a sisak is tetszik.másoknak is van a kocsitól elütő sisakja (h mást ne említsünk Massa, Hamilton de még Bourdais-t is ide tudnám sorolni mindenképp).
    nem mondom hogy a legszebb kocsi, de a szép kocsikra sehol sem adnak pontot :). (persze te sem ezt mondtad :D).elölről nézve tényleg kicsit bumfordi, de oldalról pl egész jó.
  • Jeff Gordon
    #1265
    hát nekem ez nem nagyon jön be,főleg a tavalyihoz viszonyítva,bár igaz,ilyen összehasonlítás esetén általában minden csapatnál a régi,2008-as autó győz,de itt a BMW-nél főleg...

    Nicknek is ez az új sisakja... Elég katasztrófa,egy kék-fehér-enyhén piros színvilágba nem tudom,hogy fog beilleszkedni az ilyen erőteljes zöld,de szép szerintem semmiképp nem lesz :S

    Legalább a baseball sapkát jól eltalálták,az frankón néz ki,viszont nem tudom ti hogy vagytok vele,de nagyon csupasz ez a kocsi,és az overál is,azért ettől több felirat bőven mehetne rá,csak annyira,mint tavaly :)
    hát majd meglátjuk,lehet módosítanak a szponzor logók elhelyezésén (kérésre),mert ezek nem nagyon látszanak...
  • Jeff Gordon
    #1264
    itt az új autó:











  • antijuve
    #1263
    'csába....
  • norbi56
    #1262
    Remélem nem lesz majd nagy hatással...:P
  • Jeff Gordon
    #1261
    A svájci bank elhagyja a BMW Saubert

    Eddig csak pletykáltak róla, immáron azonban hivatalos, hogy a Credit Suisse az idei évtől kezdve már nem támogatja a BMW Sauber Forma-1-es csapatát.

    A svájci pénzintézet döntése érzékenyen érintheti a Forma-1-ben a csúcsot ostromló istállót, hiszen eddig a Credit Suisse volt az egyik legfőbb szponzoruk - értesült a Motorsport-Total.com. A vállalat kiszállásáról már régóta pletykálnak, ugyanis a konszern élén váltás történt, az új vezető pedig finoman szólva sem rajong a Forma-1-ért. A gazdasági válság csak kapóra jött...

    A BMW Sauber már a tavaly év végi teszteken is felfedte 2009-es versenyautóját, az F1.09-es kódjelű modell hivatalos bemutatója azonban kedden lesz Valenciában.


    A decemberi teszten még az autón virított a bank logója

    forrás: f1hírek
  • antijuve
    #1260
    ööhh csatlakozni tudok :)
  • Jeff Gordon
    #1259
    Szia,üdv itt!
    Ha szeretnél velünk fórumozni,akkor isten hozott és szívesen látunk.
    igényes oldal
  • Kubika
    #1258
    sziasztok!

    légyszi nézzetek be az oldalamra, Egy kicsit leállt az oldal,de most ismét elkezdtem gőzerővel frissíteni, még igaz nem értem a végére, de mire elkezdődik a szezon remélhetőleg mindent betudok pótolni, és igyekszem olyan modulokat is létrehozni amik nincsenek minden oldalon:)

    www.gportal.hu/kubica-nick-fansite

    Írjatok véleményeket is légyszi:)
    Jah, és szivesen ismerkednék BMW-s fanokkal MSN:[email protected] , ha valaki gondolja nyugodtan írjon:)
    Előre is köszi mindenkinek mindent!:)
  • Jeff Gordon
    #1257
    Hát az eddigiek közül a McLaren a legszebb...szerintetek?
  • antijuve
    #1256
    remélem jó nap lesz :D
  • Jeff Gordon
    #1255
    na srácok,január 20-án jön az új BMW:)
  • antijuve
    #1254
    Yoda és Darth Veader:D
  • Tigristank
    #1253
    Hát, ha már gyerekük is van, akkor éppen itt volt az ideje. :)
  • MaSzKa
    #1252
    BULVÁR - A nem túl jó szezon után Nick Heidfeld impozáns esküvővel vigasztalódhat, a német pilóta ugyanis az Eiffel-toronyban feleségül veszi élettársát, Patricia Papent.

    Nick és Patricia már iskolás koruk óta ismerik egymást, és régóta együtt is élnek, sőt már két gyermekük is született, Juni három-, Joda egyéves.

    A hírt a német Bild közölte, ám az esküvő pontos időpontja még nem ismert.