1451


  • antijuve
    #1331
    :DD
  • Jeff Gordon
    #1330
    ez is vicces:

  • Tigristank
    #1329
    Ez nagyon jó. :D
  • Jeff Gordon
    #1328


    :DD
  • antijuve
    #1327
    ja.tisztára mintha a Hondát láttam vna... :)
  • Jeff Gordon
    #1326
    és ami még olaj a tűzre: a rajt után a két BMW egymást törte... szóval ez most nem jött össze,és akkor enyhén fogalmaztunk:)
  • antijuve
    #1325
    a csapat történetének talán leggyengébb futama.Utolsó két hely, lejjebb már aligha lehet menni
  • Jeff Gordon
    #1324
    Hát sajnos nem jött be,13-14...
    ráadásul Kubica autója meg is perzselődött:

  • antijuve
    #1323
    Első szabadedzésen jól szerepeltek a BMW-k!Reménykedjünk a hasonló jó folytatásban :)
  • antijuve
    #1322
    amúgy valóban nem tudni mire jó a kocsi.Kubica sajnos nagyon hamar kiesett, pedig jobb helyzetből indult.Esős futamból nagy következtetéseket nem lehet levonni...Nicknek ez már a sokadik 2.helye, remélem mostmár összejön neki a győzelem valamikor, mert kijárna már neki 1 :)
  • antijuve
    #1321
    második nagyon nagy :D
  • Jeff Gordon
    #1320
    hoztam két képregényt :D



  • Jeff Gordon
    #1319
    remek taktikával,és hatalmas mázlival megfogtunk egy második helyet,Heidfeld révén.Igazából eltelt két futam,és nem tudom eldönteni,hogy ez az autó jó,vagy rossz? időmérőn rendre nem mutatnak semmit,az első 10 végében vannak,de két futamon két dobogó is (lehetett volna),összességében 4pt eddig,remélem lesz jobb is.Szerintem a tavalyi élmenő hármasból a BMW a legjobb,eddig.
  • antijuve
    #1318
    akkor meg :)
  • norbi56
    #1317
    És ha úgy lesz akkor megéri fogadni:D
  • norbi56
    #1316
    Hát elég rosszak most a szabadedzésen remélem úgy lesz mint egy hete(persze kiesés nélkül)
  • MaSzKa
    #1315
    KUBICÁNAK 15x-es a tippmixes szorzója
    lehet fogadnom kellene
  • norbi56
    #1314
    Ha Vettel elveszi akkor nem megy bele most olyan gumival hiába erőlködik egyszer úgy is megelőzi dehát ez lett belőle...
  • norbi56
    #1313
    Hát igen,szép lett volna...na dehát ez van reméljük majd Sepang-ban szerencsésebb lesz "Kubika"
  • antijuve
    #1312
    igen, khmm.... :))
  • Tigristank
    #1311
    Inkább Vettel mit akart? Féktávon Kubica már előtte volt, Vettelnek nem kellett volna erőltetnie.
  • Tigristank
    #1310
    Az viszont furcsa volt, hogy amikor Nakajima összetörte a kocsit, akkor még vártak az SC-vel annyit, hogy Button ki tudjon menni a boxba.
  • antijuve
    #1309
    mert Buttont is meg akarta előzni, és minél hamarabb túl akart jutni Vettelen.Gondolom csak ezért.
  • icemankimi
    #1308
    pinokió mit csinál minek akarta pont ott megelőzni Vettelt volt még rá 2.5 köre.
  • antijuve
    #1307
    hát sajna el :((.
    de ami biztató, hogy versenyben volt Kubica az első helyért, ami nem kis szó :D.Ebből még akármi lehet.
  • antijuve
    #1306
    hát lehetett volna...tulképpen tönkrevágta két pilóta futamát.
  • Jeff Gordon
    #1305
    azt hittem adnak neki érte büntit.
  • Jeff Gordon
    #1304
    sajnos szerintem is,de egy második hely biztosan.. Vettelnek nagy grt,ezt elcseszte..
    Button jól ment nagyon
  • antijuve
    #1303
    Barrichello meg jól kitette Heidfeld-et meg Webbert :(
  • antijuve
    #1302
    Hát lehet h egy győzelem ment most el...
  • antijuve
    #1301
    Kubica 4
    Nick 11

    Van még feljebb, kicsik a különbségek, dobogó meglehet.
  • antijuve
    #1300
    hát a mai projekt kudarcba fulladt, majd talán legközelebb :)
  • Tigristank
    #1299
    Sajnos erre nem terjed ki a hatásköröm. :D
    (Vagyis inkább nem tudnám. :D)
  • Jeff Gordon
    #1298
    oks,én kíváncsian várom:)
  • antijuve
    #1297
    asszem én is összedobok egyet, aztán majd ha úgy sikerül megosztom a néppel :). (nem vok profi ilyenekben, szóval ne várjatok sokat :D)
  • antijuve
    #1296
    ezaz Tigris, ne csak utasítgass, hanem mutasd meg akkor, h mit tudsz!! :DD
  • antijuve
    #1295
    :DDD
  • Jeff Gordon
    #1294
    csináld meg te
  • antijuve
    #1293
    az tuti lenne :D
  • Tigristank
    #1292
    Csináld meg úgy, hogy rá lehessen kattintani a fejükre, és akkor megnyílik a honlapjuk.