1451


  • antijuve
    #1371
    kérdés h a Petronas amúgy maradna-e a Sauber mellett.mert ha nem, akkor úgyis mindegy, viszont ha nincs szó a különválásról, akkor hát tényleg nem túl szép húzás, bár érthető.
  • Jeff Gordon
    #1370
    Viszont,ha ez igaz,akkor logikus,viszont nem túl szép "megoldás":

    A Williams elcsábítaná a Petronast

    A Williams az egyik legnagyobb ellenzője a 14 csapatos Forma-1-nek. Most kiderült miért is. A BMW Sauber főszponzorára, a Petronas-ra fáj a foga Frank Williams istállójának.

    Sir Frank Williams korábban azzal érvelt, hogy már 13 csapattal is sokan lesznek a rajtrácson, emellett pedig nagyon keveset tudni a BMW Sauber-t fölvásárló svájci befektetőcsoportról, a Quadbak-ról.



    Azonban az Auto Motor und Sport információi szerint egy nyomósabb érv is van, ami miatt nem támogatja a Williams a 14 csapat ötletét. A BMW Sauber egyik főszponzorát, a Petronas-t próbálja elcsábítani.

    Azonban nem lesz könnyű dolga a Grove központú csapatnak, ugyanis az egyik újonc, a Lotus tulajdonképpen egy tisztán maláj kézben lévő istálló, így kézenfekvő lenne, hogy a Petronas „hazai vizekre evez.”

    A Williams pedig azért iparkodik, mert jövőre már nem támogatja őket Royal Bank of Scotland (RBS), ami 20 millió dollárral karcsúbb költségvetést eredményez.

    kép: BMW.Sauber F1
    forrás: f1live.hu
  • antijuve
    #1369
    ez mindenképp igaz, csak az a gond h jelenleg ha jól tudom mindenki Cosworth-ot fog használni az újak közül.Még a Saubert nem tudom, de talán megkapják a Ferrari motort.Az USF1 nem fog visszalépni, elég komoly előkészületek voltak már ott, amúgy amellett h tuti nem fogok nekik szurkolni, talán tényleg nem árt ha onnan is jön egy csapat, még ha motor "nélkül" is.Valóban több gyári csapat kéne, ezért is nagy kár a BMW-ért, viszont a Lotus jó h visszajött.
    Ami Willaims-et illeti: most h nem tudják mik a szándékaik...ezt nemtom h érti.Mik lennének?Sikeresek akarnak lenni valószínűleg, amúgy meg minek feccölnének bele pénzt?A Sauber pedig egy viszonylag nagy múltú alakulat, tele jó vezetővel és koncepciós építkezéssel (legalábbis eddig így volt a BMW alatt, de én addig azt olvastam ki, hogy személyi változások nem nagyon lennének, Mario is maradna a helyén - ami nálam máris jó pont).Szóval ez az indok egy kicsit mondvacsinált, és lehet szerez ezzel pár ellendrukkert a Williams Team-nek.
  • Jeff Gordon
    #1368
    Némiképp furcsállom a Williams hozzáállást ehhez a kérdéshez,hiszen nem olyan rég ők majdnem csődbe mentek,most lenne egy befektető csoport,aki a csapatot megmentené,akkor miért ne induljanak?
    Ami a US F1-et illeti nagyon meglepődnék,ha ők nem tudnának indulni,nagyon optimistán nyilatkoznak a felkészülésükről,és hamarosan állítólag az autójukat is megláthatjuk. Szerintem kellenek ide az amcsik,mert ez vb,és azért a Ford Motorok nagyon komoly sikereket értek el itt. Mondjuk pech,hogy most jött ez a válság,mert így az a amcsi teammel nem jönnek komoly motorbeszállítók,de amik késik,lehet nem múlik,és az f1-nek nagyon jót tenne néhány új autóvállalat megjelenése,hiszen egyre inkább csak arról lehet olvasni,hogy mindenki Mercedes motorral akar menni,itt van a RBR,Force India,Williams,Brawn,McLaren ez már szinte a fél f1,és ez így nem vmi jó... Ha meg az idei mezőnyt nézzük meg,a Toyota,a Renault, a Mercedes, és a Ferrari lát el mindenkit,és akkor még van egy BMW,ami már nem lesz...
  • antijuve
    #1367
    korrigálnám :).Azt hittem a BMW-Williams múlt miatt mondta ezt.De az indoka akkor sem igazán helytálló :)
  • antijuve
    #1366
    Sajna nem fognak.
    Williams-nek meg köszönjük szépen!Ezek után megvan a véleményem
  • MaSzKa
    #1365
    "Kapcsolódó hír, hogy Frank Williams nem fog beleegyezni a Sauber
    indulásába 14. csapatként. Így Sauber-ék csak abban bízhatnak,
    hogy az újak közül valaki visszalép. Remélem a US F1 lesz az. Nem
    kellenek ide amcsik, semmi közük az F1-hez."
  • MaSzKa
    #1364
    http://www.formula.hu/f1/egy-baleset-miatt-motorszukeben-lehet-a-bmw-sauber-c28790.html

    :(((
  • MaSzKa
    #1363
    Büntetés nélkül kicserélhették a váltókat? Idén egy váltóberendezést négy hévégén kell használni.
    Mario Theissen: "Igen. Mindkét versenyzőnek új váltója lesz a négy versenyen. Az év elején egy váltóberendezést ötször használtunk, hogy így jöjjön ki a lépés."


    kár hogy kiszállnak

    mert okosak voltak
  • MaSzKa
    #1362

    Várható kiállások

    Kör


    Versenyző

    14


    Nick Heidfeld

    15


    Sebastian Vettel

    16


    Mark Webber, Rubens Barrichello, Vitantonio Liuzzi

    17


    Nico Rosberg, Fernando Alonso

    18


    Lewis Hamilton, Timo Glock

    19


    Robert Kubica




    ::((((((((((((((88
  • antijuve
    #1361
    a motor azért más tészta.Motort lehet sok csapatnak szállítani, de a kocsi ugye nem csak motorból áll, sőt, lehet bitang jó motor, egy vacak kocsival nem ér semmit.Ez fullra BMW Team volt szinte, hisz mindent ők csináltak.
  • Tigristank
    #1360
    Azt hiszem akkor tiltották be a turbómotoros kocsikat. :S
  • MaSzKa
    #1359
    amúgy a 80-es évek végén miért szállt ki a BMW

    úgy emlékszek volt 6 BMW motoros autó is akkor
  • antijuve
    #1358
    rajtad kérik számon?miért mi vagy te?főtervező??:).

    hova jutott, hova jutott, na de hát honnan?először szinte az alapoktól eljutottak 2 év alatt a a VB dobogóig, most ez a szezon nem sikerült, de ettől a jövő évi még sikerülhetett volna
  • MaSzKa
    #1357
    néha sírok futamokon mikor ismerősök számon kérik a csapat teljesítményét rajtam..

    katasztrófa hova jutott a BMW az utóbbi időben

    a formula.hu-n az összes BMW-vel kapcsolatos hírt elolvasom

    érdemes ott elolvasni a kommenteket: akadnak érdekes hsz-ek
  • antijuve
    #1356
    Azért a Williams-nél nem mondanám, hogy otthagyták a cserben, mert ha jól tudom, hivatalosan csak a motort szállították, és azért léptek ki, mert többet akartak beleszólni a dolgokba.Egy motorszállító bármikor kivonulhat a csapattól, erre sok példa van.
    Nyilván, ha a kocsi sikeres lenne, nem valószínű, hogy abbahagynák ezt a projektet, de én azon a véleményen vagyok, hogy nem a gyengébb év miatt lépnek ki.(jó, részben igen).Nem tudom, hogy a BMW céget pontosan hogyan is érintette a válság, de azért egy F1-es csapat működtetése nem olcsó, pláne ha eredményt is el akar érni a csapat, márpedig a BMW-nél nyilván akartak.Sajnálom, hogy így döntöttek, meg így kívülről nem tűnik a legjobb lépésnek, de hát mit tudunk tenni.
    A Sauber pedig megmenekült, mert sikerült eladni a csapatot egy svájci cégnek, így aztán ha a többiek beleegyeznek, jövőre is lesz XY-Sauber.
  • Jeff Gordon
    #1355
    Egy visszatérő,a Lotus veszi át a BMW helyét az F1-ben.
    Bár elvileg a BMW már eladta a csapatot,és az utódok készen állnak az f1-ben tartani az istállót,hát nem tudom,gyári támogatás nélkül sokra nem hiszem,hogy viszik,mint anno kb a Midland,ők is ígértek mindent,aztán 1 szezont se bírtak végig.
    Szerintem itt a BMW kiválásával már semmi nem lesz ugyanaz,mondjuk ezt az f1 projektet elég könnyen feladták,kíváncsi lennék,hogyha ez az autó bevált volna,és a vb címekért küzdenének,akkor is kiszállna-e a BMW? A Williamset otthagyták cserben,és az első nehéz évben pedig a Saubert is,a válság meg kapóra is jött,mert legalább így arra rá lehetett fogni.
    Vastaps.

    Lotusnak meg soksikert.
  • antijuve
    #1354
    hát össze
  • Tigristank
    #1353
    Hamilton összehozta. :D
  • antijuve
    #1352
    7.hely...hát ez is valami
  • Jeff Gordon
    #1351
    hát reméljük a legjobbakat,de ha a Belga futamot eredményét megismétlik,az se lenne rossz:)
  • Jeff Gordon
    #1350
    Neem,ez csak egy Bruce Springsteen számnak a címe:)
  • antijuve
    #1349
    vagyis?egy dobogó azért kinézhet
  • antijuve
    #1348
    dehogy :)
  • MaSzKa
    #1347
    te usába születtél? Born in the USA
  • MaSzKa
    #1346
    7végén komoly előrelépést várok!
  • MaSzKa
    #1345
    kösz szépen

    sauber ferrari lesz lehet megint
  • Jeff Gordon
    #1344
    sajnos szerintem sem fog maradni a BMW,de legalább így többet kap(hat)nak a csapatért:)

    Maszka,BSz utólag is
  • MaSzKa
    #1343
    köszi szépen!
  • Tigristank
    #1342
    Szerintem a kilépés már végleges. :(

    Amúgy boldog születésnapot! :D
  • MaSzKa
    #1341
    urvajo lenne ha feljavulnanak es maradna a bmw
  • antijuve
    #1340
    4-5!Végre egy jó futam.Ráadásul ezek alapján Monzában is jó lesz a kocsi
  • Jeff Gordon
    #1339
    köszi az infot,vhogy f1hirekre elfelejtették feltenni,ha Heidfeld jól rajtol,és nem marad le az elsőtől,és lenne pár extra köre,akkor akármi is lehetne,meglátjuk.Nagyon megérdemelné Nick is,Trulli is,és Fisico is. Barrichellonak meg azért kell drukkolni,hogy legyen vmi izgalom az egyéni vb-ben az évvégére:)
  • MaSzKa
    #1338
    Belga Nagydíj, az autók időmérő utáni tömege:

    1. Fisichella Force India-Mercedes 648.0
    2. Trulli Toyota 656.5
    3. Heidfeld BMW-Sauber 655.0
    4. Barrichello Brawn-Mercedes 644.5
    5. Kubica BMW-Sauber 649.0
  • MaSzKa
    #1337
    azért, mert becsületesen akartak nyerni az F1-ben
    csalás nélkül pedig nagyon nehéz feladat ez
  • antijuve
    #1336
    NEMIGAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MIÉRT!??!?!?!?!??!Kurvaélet
  • ervin98
    #1335
  • norbi56
    #1334
    Jajj neeeepsilongecifaszomverjemszájba
    BMW-t akarok
  • Jeff Gordon
    #1333


    Most már hivatalos is a hír,a BMW-t jövőre nem láthatjuk,helyére a patinás Epsilon Euskadi vagy mi pályázik..
    Nagyon nagy kár ezért a szimpatikus csapatért
  • Jeff Gordon
    #1332
    A BMW szerdán bejelenti, kiszáll az F1-ből

    Kivonul a német gyár a Forma-1-ből, a szerdai sajtótájékoztatón szezon végi távozását jelenti be a sajtó szerint.

    Sajtótájékoztatót hívott össze szerdára a Forma-1-es BMW istálló, amin "fontos bejelentést tesz", az autosport.com és a német sajtó állítja: a cég elhagyja a Forma-1-et a szezon végén.

    Ott lesz a BMW gyár vezetősége és a csapatfőnök Mario Theissen, aki májusban állította, hosszú távra terveznek a sorozatban. Források szerint viszont néhány napja újabb tanácskozást tartottak Münchenben, úgy döntöttek, távoznak a sorozatból.



    A BMW tavaly megszerezte első futamgyőzelmét, idén a világbajnokságért akart indulni. Hamar kiderült, ez lehetetlen, visszaesett tavalyhoz képest, ráadásul a németeknek nagyon fontos KERS használatát elvetették a csapatok, 2010-ben szinte biztosan nem használhatják.

    A BMW 2006-ban szállt be saját nevén a Forma-1-be, miután 2005 végén felvásárolta a Saubert. Két pilótája, az egyetlen győzelmét szerző Robert Kubica és Nick Heidfeld máshová kényszerül, ha szerdán tényleg a kivonulást jelentik be.

    Háromnegyed éven belül a BMW lehet a második nagy cég, ami kiválik, tavaly decemberben a Honda tette ugyanezt, hasonlóan váratlanul. A japánból alakult utána az idei vb-t vezető Brawn GP.


    -extra meglepetés lenne,habár az idei formát és gv-t nézve,annyira mégse
    -persze még nem biztos,fél nap múlva megtudunk mindent:)
    -továbbra is a személyes véleményem az,hogy nagyon nagy butaságot csináltak négy éve,hogy kiszálltak a williamsből.ott is névadóként szerepeltek (BMW.Williams F1 Team,most meg BMW.Sauber F1) tehát sok nem változott,maximum annyi,hogy ők építik a karosszériát is,amihez mint ahogy láthatjuk a williamsnek nagyobb érzéke van,habár azért megemlítem,hogy a tavalyi modell nagyon sikeres volt,és tényleg jól is sikerült,5-6.helyekre mindig jó volt,mezőny 3.legjobb autója,de csak harmadik...

    Azért remélem maradnak,nem lenne jó még több ilyen "Campos Racinghez" hasonló team,elvenné az F1 tekintélyét,szerintem. Mondjuk ezzel kapcsolatban US F1 érkezésének azért örülök,remélem hoznak magukkal egy nagy amerikai gyártót is,mondjuk Ford,vagy GM(Chevy) az tényleg jó lenne:)