62
Dacia gépjárművek
  • naddki asheggem
    #62
  • IXEMGabeo
    #61
    Dacia Lodgy

    Jól néz ki, olyan minibuszos:)
  • schumimodells
    #60
    Majd leteszteled és jól megkritizálod.
  • w77d
    #59
    ez most így még szép és jó, aztán várjuk meg a végét, milyen lesz minőségre...
  • schumimodells
    #58
    Logan 2012
  • schumimodells
    #57
    Még az idén:
    Dacia Popster egyterű, 14.800 euró-tól.
    Lesz haszongépjármű változat is.

  • schumimodells
    #56
    Dacia Duster Van


    Duster Pick Up
  • schumimodells
    #55
    2012 Logan utód
  • schumimodells
    #54
    Három új modellen dolgozik a Dacia:2011-ben,vagy 2012-ben jön egy mini autó City néven és 5000 euro lesz az ára,jön egy egyterű és egy Duster Pick up.Egy Octavia konkurensről is csiripelnek a madarak.A Logan utódján már javában dolgoznak.
  • rammfan
    #53
    Üdv mindenki!

    A suzukis fórumról nyergeltem át ide, ott ajánlották a Dustert, egész jó dolgokat olvastam róla. Érdekelne a véleményetek, van köztetek Duster tulajdonos?
  • schumimodells
    #52
    A Duster-t is jelölték az "Év autója 2011" cimre.
  • Keroz1n
    #51
    Dracula autó.
  • nenus
    #50
    Az új fejlesztésü dacia
    [center]
  • Vlala #49
    Őszintén szólva nem ezt vártam tőle.
    Azt hittem, egy kívülről jól kinéző divatautó lesz, amit belülről elnagyoltak és tele lesz szükségmegoldásokkal, vagy a régi Daciákat, a korai Loganeket idéző műanyagokkal és illesztési hézagokkal.

    De nem, ez az autó kinőtte a nevét. A futómű telitalálat, a kormány, váltó nagyon pontos, az utastér az alapverzióban elég műanyag, de semmi sem zörög, nem az a rideg tapintású poliuretán vagy mi a szösz, mint a régiekben. Kellemes autó.
    Egyszóval tetszik.
  • bency
    #48
    Nem a legszebb Suv,de azert nekem tetszik,inkabb elolrol jon be igazan :P
  • Vlala #47
    Mit szóltok a Dusterhez?
    Most lesz nyílt hétvége, én személy szerint rohanok a szalonba :)
  • sovatalevi
    #46
    Dacia City :P
  • schumimodells
    #45
    A Dacia City lesz a legkissebb autó a cég kinálatában.5000 euró lesz az ára és Twingo méretü lesz.
  • schumimodells
    #44
    Dacia egyterű 2012-től,11 ezer euróért.Jön még egy Twingo méretü mini és egy Octavia rivális is.
  • schumimodells
    #43
    7 üléses Nova egyterü,1998-ból:

  • schumimodells
    #42
    És még néhány:
    Dacia 1308 Jumbo

    Dacia Star

    Dacia Brasovia


    Még tudok néhányról,csak arról nem találtam képet,úgymint az Oltcit cabrio-ról sem.
  • schumimodells
    #41
    Dacia prototipusok:
    dacia-1304-4x4

    dacia-2000

    dacia-d6-estaffete

    dacia-d33 )az olasz I.D.E.A. studió tervezte,ez lett volna a Nova utódja)

    dacia-md-87

    dacia-md-evo-87

    dacia-nova-mpv

  • Kicsizoli
    #40
    Az a 92le beleveri a földbe egy jobb állapotú 1.3 8v ...nemegyszer próbáltam már...és ezt nem viccből mondtam..
  • belarus
    #39
    Sziasztok!A faterom nemsokára akar venni egy Dacia Sanderot teljes felszereltséggel.És azt szeretném megkérdezni akinek már van,hogy milyen tapasztalatai vannak a kocsirol.
  • blackgamer
    #38
    Dacia Logan MCV film
    teszt, szivesen kipróbálnám, szimpatikus autó

    [center]



  • DJviolin
    #37
    Egy picit lehagyott minket. :))
  • Tinman #36
    Hajaj de még mennyire előítélet.
    Nekem is tetszett külsőre a P206-os egészen addig míg 1 hónapja nem volt alkalmam kicsit többet vezetni. Nekem ami nem tetszett benne -pedig csak tizenXezer KM volt benne- az a váltó, a kormányozhatóság, és az autó ereje. Kissé durvának éreztem a váltót -olyan 1500-as zsiguli feeling-, nem reagált az autó túlságosan jól a kormánymozdulatokra és nem "húzott"!
    Ehhez képest az új Swift sokkal többet nyújt.
  • Tinman #35
    Azt a 92 lóerőt hívom én vadmacskának... nagyon korrekt áron kategóriájában kiemelkedő teljesítmény. Azt a hülye gumit -ha gond van vele- az ajtónál meg kicserélik hiszen garis :-)
  • DJ Bee18
    #34
    új Opel Astra is ázott már be... Gyártási hiba
  • DJ Bee18
    #33
    azt én sem értem hogy vajon miért vesznek 206-ot Swift helyett... a legendás francia megbízhatósággal. Valószínűleg ott is megvan a Suzukis előítélet
  • DJ Bee18
    #32
    de én mondtam hogy nem vennék :DD De vannak más emberek, akik tojnak rá, hogy milyen futómű, akik nem hajtanak, és inkább a nagyobb belső teret, és csomagtartót veszik előtérbe, + olcsóbb. Mert ugye 2,1-ért nem kapsz klímát a Swiftbe, ha a listaárat nézzük...
  • bertino
    #31
    vadmacskát suzuki név alatt, ugye ezt te se gondoltad komolyan ? itt egyik ismerős szomszédja megvette az ujat, anyós ülés oldali ajtó már be is ázott neki esőben :|

    (mondjuk ehhez nem sok köze van a vadmacskasághoz, de azért...!?!?!?!?)

    wtf
  • Tinman #30
    Kispolszki, Lada nagyon sok évig vezettem őket, de akkor is azt mondom, hogy a RÉGI Suzuki Swift-ért amennyit elkértek és amit tudott, az baromira nem volt egyensúlyban.
    Az új Swift viszont eszméletlen jól sikerült, sok hülye veszi a Peugeot 206-ot mert "szép", közben meg u.a. az áron egy igazi vadmacskát kapnak csak Suzuki név alatt.

    DJ Bee18: 2.1 milkáért már Ford Fiesta-t vagy a fentebb említett új Swiftet kapod... mérföldekkel jobb futómű mindkét esetben.
    A Fiesta futóműve, váltó kiemelkedően jó a ketegóriájában!
    Frontális 11(69%) Oldalsó 14(78%) Összesítés 25(74%) tehát rendesen ráver a Dacia biztonságára főleg, hogy a Daciaban tudtommal utasoldali légzsák nem igen akad.

    Szóval aki ezek után Daciat vesz -és "fiatal"- annak komoly gondjai lehetnek ott fent ;-)
  • DJ Bee18
    #29
    én nem szidom a Daciat, olcsó, kicsit igénytelen, gagyi motorok, de nagy belül, az ülései egész kényelmesek. Mondjuk én az 1,7 millióra mindenképpen rátennék még 3-400 ezret,hogy autó legyen. És így 2,1 millióért egész jól felszerelt autót kapsz, amiben elférsz, csak néhány gagyi részlettel, meg elavult lomha motorral. Van akit az utóbbi 2 dolog nem érdekli annyira. Én viszont 2,1 milláért inkább használtautót vennék :DDD, vagy inkább még 1 milliót spórolnélk :)
  • DJ Bee18
    #28
    az új Swift meg király kis autó. A kategóriájában az egyik legfürgébb, árban meg főleg
  • tigeroo
    #27
    megértem..azokat bírom akik szidják pl. a suzuki swiftet...ők persze nem vezettek le 10 évet trabantban, skodában, stb..:l (mondjuk énsem, de legalább nem hordom le)
  • B0B0
    #26
    Úgyvan!
  • stp4trick
    #25
    én rénszarvas tesztet írtam ez jávorszarvas teszt volt:-)
    na jó lehet provokáció volt, de úgy emlékszem nem csak itt sikerült összehozni
  • Tinman #24
    "habár a Dacia futóműve ettől függetlenül az egyik leggyengébb kategóriájában. "

    Ezt csak megerősíteni tudom... borz-alom :-)
  • Slayerboy
    #23
    Hulladék