84
  • Rovácska
    #84
    http://www.myspace.com/burningsymphonymetal
  • Jaffa 2843
    #83
    van valami hallgatható anyag?
  • Rovácska
    #82
    Ez valami hihetetlen, fantasztikus, felejthetetlen volt.
    Az eddig legjobb koncertem a miskolci Epica volt az Operafesztiválon, de most a Haggard letaszította az első helyről.
    Minden szempontból tökéletes volt. Teljesen tiszta hangzás, bármelyik hangszert és énekest ki tudtam hallani ha akartam. Nem volt tömegnyomor, ami a részemről jó volt, hogy első sorban lehettem, de a zenekar megérdemelt volna még egyszer ennyi rajongót is. Mind a színpadon a zenekar és a közönség is látszott, hogy élvezte a koncertet.

    Reklám: akit esetleg érdekel egy magyar Haggard-szerű zenekar az látogasson el az oldalunkra, lépjen be a klubbjainkba (iwiw, rockerek.hu) és kövesse figyelemmel, hogy a Burning Symphony mikor fogja prezentálni a Haggardék, más szimfónikus zenekarok és a saját számaikat.
    http://www.burningsymphony.uw.hu
  • Rovácska
    #81
    Nekem már megvan a jegyem.
    Hétfőn indulunk a koncertre!
  • Jaffa 2843
    #80
    itt lehet jegyet rendelni http://www.concerto.hu/
    HAGGARD + REMEMBER TWILIGHT nov.17. Diesel 3900,-
  • Jaffa 2843
    #79
    17.11.2008 HU-Budapest, Diesel

    most meg ez van kiirva az oldalon...

    valaki tud valamit jegyekkel kapcsolatban? mer kéne amilyen gyorsan csak lehet :)
  • Rovácska
    #78
    Ja, és már kezd komolyan idegesíteni az állandó időponthalasztásaik. A honlap elvileg 3-ra volt kiírva és még mindig semmi.
  • Rovácska
    #77
    Párszor már én is túl vagyok rajta.
    Sajnos nem fogott meg annyira mint amit vártam tőle, de azért semmiképp sem mondanám rá, hogy rossz lemez lenne. Nekem az Awaking The Centuries lemez volt a fő kedvenc, az Eppur Si Muove már kicsit kevésbé jött be. Most szerintem ez az utóbbi vonalát követi, ahhoz látok hasonlóságot.
    Persze a koncertre azért megpróbálok elmenni.
  • Bachstein
    #76
    még csak egyszer hallattam végig, így elsőre nekem nem vágott annyira oda. de hát aztán ki tudja, valszeg minél többször hallgatom meg, annál inkább meg fogom kedvelni.
  • Jaffa 2843
    #75
    jöhetnek a kommentek :D kinek hogy tetszik az uj album?
    szerintem nagyot fog ütni 3x végig hallgattam már :D
    már minden számban megvan a kedvenc részem.. lehet ez is olyan album lesz amit 1 évig folyamatosan fogok hallgatni minden nap a buszon? :D
  • Jaffa 2843
    #74
    turné egyik állomása pedig nemmás mint a jó öreg BP

    17.11.2008 HU-Budapest, A38
  • Jaffa 2843
    #73
    uj album kint van
  • Rovácska
    #72
    Most már elég biztosnak tűnik, mivel két demot is felraktak myspacere.
  • Dying Soul
    #71
    biztos ez? már eddig is annyit halasztottak, blá.
  • Rovácska
    #70
    Aug végén új album.
  • Dying Soul
    #69
    Jah, elég szánalmas, amit művelnek. Az új album is csak márciusban jön. :/
  • Rovácska
    #68
    Jár még erre valaki?

    A Haggardék nem nagyon kapkodják magukat friss információ nyújtásáért.
    Kb egy hónapja megint megjelent a honlapjuk, de majd csak "Hamarosan..." lesz rajta értelmes információ is.

    Én már csak tudom milyen nehéz a nagy szimfónikus zenekar működtetése.
  • Rovácska
    #67
    Ja, kitolták szeptemberre az európai turnét. De akkor már leglaább az új lemezzel jönnek. :D
  • Jaffa 2843
    #66
    ha jól látoma koncert elmarad itthon :(
    http://haggard.de/
  • Rovácska
    #65
    Még mindig nem látom egyik honlapon se. :( Ez azért aggodalommal tölt el. Szeretném minél hamarabb megrendelni a jegyet.
  • Dying Soul
    #64
    csekk
  • Rovácska
    #63
    Éljen, végre! :D
    Bár én még nem látom se a Haggard, se az A38 honlapján, de úgy legyen. Akkor találkozunk márciusban. Csak győőzem kivárni.

    Egyéb információ. A zenekarommal lassan eljutunk idáig, hogy végig tudjuk játszani az Awaking The Centuries számot. :D
  • Dying Soul
    #62
    "HAGGARD

    2007. március 13. - 20.00
    A38

    A klasszikus középkori szimfonikus gothic metalt játszó német banda már bemutatkozott hazánkban a Gothica Fesztiválon (nagy sikerrel). Ez a metal zenekar egyedülálló a világon, melynek a színpadon legalább 18 tagja van. Metal szekció, szimfonikusok, két opera-énekes hölgy, gyertyafények...

    Jegyinfó hamarosan!"
  • Dying Soul
    #61
    Ahhoz meg nem igazán értek. :S
  • Rovácska
    #60
    Nem kell németül tudni. A hivatalos oldal tartalmának lefordításához elég egy minimális angol nyelvtudás, vagy egy jó szótárprogram. ;) Én már elkezdtem pötyögni néhány részt. Nagyobb segítség inkább a design terén kellene.
  • Dying Soul
    #59
    Nem rossz ötlet, németül nem tudok.
  • Rovácska
    #58
    Elgondolkodtam egy magyar Haggard rajongói oldal létrehozásában. Lenne kedve valakinek csatlakozni, hogy közös munkával kialakítsunk egy ilyen magyar oldalt?
  • Rovácska
    #57
    Még nem tudunk semmi a koncertről, se a helyszínt, se a belépőt. Csak annyit, hogy februárban jönnek.
  • Dying Soul
    #56
    Basszus, olvass már vissza, csak egy icipicit!
  • Jaffa 2843
    #55
    imádom a Haggardot az Awaking the Gods c. koncert albumot kerek 1 évig hallgattam, buszon kb minden nap XD
    há ja... teccik.. kicsit :D
  • Jaffa 2843
    #54
    tud valaki valami infót a magyarországi koncertről?
    kb mennyi lesz a ticket :D
  • Rovácska
    #53
    Ez jó, olyan klasszikus Haggard szöveg!
  • Jaffa 2843
    #52
    Viju svet V notschi tumanoi
    [I see the light in the mist of night]
    Ne prognat mne prisrak strany
    [Can't banish the strange ghost]
    Svet Negasnusei svetschi
    [The light of ever-burning candle]
    Gorit, Gorit V notschi
    [Is burning, burning in the night]
    Svet Negasnusei svetschi
    [The light of ever-burning candle]
    Gorit, Gorit V notschi
    [Is burning, burning in the night]

    forrás
  • Dying Soul
    #51
    Én járok, de nem tudok egyelőre semmit a koncerttel kapcsolatban.
  • Rovácska
    #50
    Na mi van? Senki sem jár erre?
  • Rovácska
    #49
    Tudja valaki már, hogy hol és mennyiért fognak fellépni?
  • Rovácska
    #48
    Wow, áááá. Elöször úgy értelemztem, hogy februártól augusztusig lesz ez a turné, de már felfogtam, hogy ez mind februárban lesz amire azért mégse kell olyan sokat várni. :D
    Na most egész addig izgulás lesz!
  • Dying Soul
    #47
    FEBRUAR 2007:

    08.02. - 25.02.2007 HAGGARD EUROPEAN TOUR > Watch Out!


    Countries:
    Germany
    Austria
    Switzerland
    Italy
    Denmark
    Hungary
    Belgium
    Netherlands
  • Dying Soul
    #46
    Jó hír:

    Currently, they are working on a fourth album, this time not based on a historical figure but the telling of a fantasy story, according to an interview given by Asis to FolkMetal.de in August 2005
  • Bachstein
    #45
    jaja, ez orosz