84
  • Dying Soul
    #44
    Azon gondolkodtam, hogy nem lehet-e karéliai. Földrajzilag stimmelne.
  • Rovácska
    #43
    és mit jelent?
  • gz8
    #42
    Orosz, német beütéssel.
  • Dying Soul
    #41
    Viju svet v notschi tumanoi, ne prognat mne prisrak strany, svet Negasnusei svetschi, Gorit, Gorit v notschi


    Vkinek ötlete milyen nyelv ez?
  • Dying Soul
    #40
    Sajnos nem voltam ott multkor.
  • Rovácska
    #39
    Még nekem sem sikerült megszerezni sajnos, pedig nagyon vadászok rá.
    Szerintetek van rá esély, hogy megint megjelennek a Gothica feszitválon?
    A zenekarommal elvileg a következő próbánkn megpróbálkozunk egy Haggard feldolgozást eljátszani... kiváncsi vagyok, hogy fog szólni tőlünk.
  • Dying Soul
    #38
    Nekem sajnos nincs. :(
  • Rovácska
    #37
    Végre megtaláltam az én zenekaromat, és ezt a topicot.

    Megvan valakinek a DVD-jük?
  • Dying Soul
    #36
    Jó hát! :P
  • PíszLávJuniti
    #35
    Nem rossz!
  • Dying Soul
    #34
    Én is nagyon remélem, nagy csalódás volna
  • Bachstein
    #33
    Még a csávó hanja is... tisztára úyg torzul el mint a lemezen... Remélem nem playback...
  • Dying Soul
    #32
    Tényleg jól szól, tisztára olyan, mint a studiós lemezeken. :P
  • Bachstein
    #31
    azaz--- vmi rémlett
  • Dying Soul
    #30
    Én CD-ről tudok, a mexikói koncertről, nagyon hangulatos. :)

    (2001) - Awaking The Gods - Live in Mexico
  • Bachstein
    #29
    Ha találsz még koncertfelvételt belinkelhetnéd. nagyon yool zúzzák színpadon is. Nem nyomják el egymást a hangszerek, megvan a harmónia. Amúgy elvileg van egy Live dvd-jük (vagy cd-jük? )
  • Dying Soul
    #28
    :)
  • Bachstein
    #27
    http://youtube.com/watch?v=_c4hxtAuEes&search=haggard
  • Bachstein
    #26
    Nos igen, nekem is így van felosztva. De végül is illik a számokba az ismétlés, csak számomra akkor is furcsa. De mint mondtam, nem csak az ATC-n van ez így
  • Dying Soul
    #25
    Egyébként, lehet, hogy szándékos. Nekem olyan verzióban van meg, hogy a számok fejezetekre vannak osztva. Például, ATC:

    Intro- 1. Rachmaninov - Choir
    Intro- 2. Pestilencia
    Chapter I - Heavenly Damnation
    Chapter II - 1. The Final Victory
    Chapter II - 2. Saltorella La Manuelina
    Chapter III - 1. Awaking the Centuries
    Chapter III - 2. Statement Zur Lage Der Musica
    Chapter IV - 1. In a Fullmoon
    Chapter IV - 2. Menuett
    Chapter V - 1. (Part I) Prophecy Fullfilled , (Part II) And the Dark Night Entered
    Chapter V - 2. Courante
    Chapter V - 3. Rachmaninov - Choir

    Arra gondoltam, hogy HAGGARDék nem ültették-e át a szimfóniák, meg egyáltalában a több tételes művek egyik jellemzőjét a metálba: Jellemző rész ismétlése, másképp..
  • Bachstein
    #24
    Rendben, én is! ;)
  • Dying Soul
    #23
    Most meghallgatom az egész ATC-t, majd figyelek :P
  • Bachstein
    #22
    Látom egy sémán vagyunk Egyetlen fura dolog van a Haggard számokban... Amikor például a final Victoryban megszólal a Heavenly Damnation refrénje... ez számomra olyan, mintha már nem tudnának mit kitalálni oda... És ez más számoknál is így van... Mindenesetre az összhatást nem rontja, de akkor is furcsa... Per Aspera Ad Astrát meghallgattad már? Abban is megszólal az Eppur Si Muove dallama...
  • Dying Soul
    #21
    Igen, az első lemez, nekem se jön be annyira, nem annyira letisztult. Borítóügyben is az ATC nyer :P
  • Bachstein
    #20
    Nekem is összességében az ATC sokkal élvezhetőbb mint az Eppur Si Muove. És az elején az intrók is egy remek hangulatot teremtenek. És ha az ATC-t összehasonlítjuk a And Thou Shalt Trust...The Seer-el szerintem hatalmas változást láthatunk, nekem az első nagylemezük nem is igazán tetszik.
    És a bórítókhoz mit szóltok? Szerintem ez is egy fontos elem egy albumnál. Nálam itt is az ATC a nyerő...
  • Dying Soul
    #19
    Nekem az Eppur Si Muovén van a kedvenc számom, "Of A might Divine". Őszintén megmondva felülmúlta az "Awaking The Centuries" számot..Albumilag pedig talán az Awaking the Centuries vezet, igazából sok a csak komolyzenei szám, tehát körülbelül egy albumon 4-5 szám van, amit lehet metal szempontjából értékelni, így lesz az Awaking The Centuries a nyerő. :P
  • Bachstein
    #18
    Nem tudom, hogy vagytok vele, de sokan mondják, hogy a legújabb album (Eppur Si Muove) jóval megelőzi az Awaking The Centuries-t. Nekem személy szerint a második nagylemez jobban tetszik mint a legújabb, ti hogy látjátok ezt?
  • Bachstein
    #17
    Az is yoo szám.
  • Dying Soul
    #16
    Of A Might Divine megy már 3 órája :D
  • Bachstein
    #15
    Haverom is volt Gothicán, azt mondta nagyon nagy élmény volt... én lemaradtam róluk
  • Lammer
    #14
    huize rendi vagy, de mint emlitettem losslessben kene ^^
  • sweech
    #13
    forrás bár nekem nem indul el a tőtés :/
  • Vaxi
    #12
    Volt szerencsém látni őket a gothicán. nagyon jó zenekar!
  • Lammer
    #11
    joak zenekar...
    (a legujabb album nincs fenn losslessben edonkeyon, a fenebe )
    szoljatok mar, ha talaltok forrast... megkoszonnem!
  • Voltan
    #10
    Jaú zenekar.
  • Bachstein
    #9
    Ajánlom az All´Inizio E La Morte és a Per Aspera Ad Astra című számokat! \M/
  • McFrost
    #8
  • Dying Soul
    #7
    Még nem jutottam odáig, túl jó az Awaking :D
  • Bachstein
    #6
    A Haggard nagyon egyedi zene, nagyon szeretem, dallamos, olykor lágy, de Asis kemény hangjával kemény is. Az Awaking the Centuries igen yoo album, de ajánlom a legújabbat is ->Eppur Si Muove
  • Dying Soul
    #5
    Az egyik legjobb számuk szerintem is :)