1536
  • WOLF3x6
    #1176
    Csak azt nem ertem, hogy ha ennyire jo az online jatek, akkor miert nincs toplistak elen?
  • picnic
    #1175
    Szerintem a multi az igazi. Megmondom őszintén, én a gép ellen nem is nagyon játszottam. Ha elolvasod a játék tesztjeit, akkor észre veszed majd, hogy mindenütt azt írják, ez a játék a multira van kihegyezve. Nos, ez tényleg így van.
  • WOLF3x6
    #1174
    Lehet igazad lesz es megveszem. :)
    Most a nem eredeti fel van telepitve, gonodltam kiprobalom, de gep ellen csak szenvedek, mert nem igazan akar tamogatni. Megeshet hogy velem is igy van, hogy az elejen nem vagom az egeszet, kesobb raerzek...
  • picnic
    #1173
    Szerintem vedd meg nyugodtan, tetszeni fog, bár nem akarlak mindenáron rábeszélni. Mikor én megvettem, először azt sem tudtam, most tulajdonképp mi is a játék lényege, de azután nagyon frankón ráéreztem. Majd kialakul, melyik szerepkört fogod a legjobban szeretni. Én nagy gyalogos fan vagyok, de azok nem valók minden tipusú térképre, ez igaz.
  • WOLF3x6
    #1172
    Meg gondolkozok a jatek megvetelen, betan ott voltam, de nem igazan ment a jatek, elegge noob voltam, ezert szeretnek toletek kerni vmi leirast vagy taktikat, tippeket trukkoket a jatekhoz. Ha valaki unatkozik pls irjon nekem ilyesmit!
  • abydos
    #1171
    Köszi, utána nem sokkal megtaláltam a kereső menüt, pár tuti magyart barátnak bejelöltem.
  • Andrejka
    #1170
    illetve még abba kéne segítség hogy hogyan tudok modokat berakni a játékba?? hova másoljam?
  • picnic
    #1169
    A World in Conflict lap.hu-n találsz magyar klánokat, aztán a játékoslistán kikeresel néhány tagot, üzensz nekik, hogy esetleg felvennének-e klántagnak. Ha valami magyaros hangzású nevet vettél fel a játékban, akkor meg nagy esélyed van rá, hogy üdvözölnek. Innentől kezdve könnyű lesz tartani a kapcsolatot.
  • abydos
    #1168
    Üdv, ma megvettem eredetiben, és szeretnék magyarral játszani. Valahol valakivel találkozni kéne, valameik szerón stb, de nem tom h a legkönnyeb megtalálni a másikat.
  • Snexi
    #1167
    Csomó videó van,egyébkétn tök ugyanaz mint a sinle
  • WOLF3x6
    #1166
    Valaki aki megvette eredetibe, es online jatszik, pls rakjon fel egy videot, ugyanis meg szeretnem nezni a multiplayer jatekmenetet. Az online jatek miatt vennem meg, latatlanba meg nem akarom. Elore is koszonom!
  • Andrejka
    #1165
    csá srácok lenne 1 kérdésem

    haverral próbálunk jáccani hamachin de hiába kreálunk nem látjuk egymásét

    lehet vhogy hamachizni a játékba(ha lehet nem kérnék VEDD MEG EREDETIBE válaszokat azért kérdezem mer nem tom megvenni...)
  • GX25
    #1164
    sziasztok!

    magyar nyelvi fájlokat nem tudjátok hogy honnan lehet beszerezni?
  • Zoolesz
    #1163
    Pontosan.
  • droidika
    #1162
    köszi, bár az utasításban csak arról beszélnek, hogy védjem a hídfőt, amíg a buszok megérkeznek! megpróbálok elmenni értük, remélem, sikerül!
  • repro
    #1161
    ha jól emlékszem pár egységgel el is kell menni a buszokért.
  • Madmano
    #1160
    Te nem Micimackó néven futsz a játékban?
  • Zoolesz
    #1159
    Igen mint ahogy a jelvény is néha bronzból egyből arany lesz.
  • droidika
    #1158
    ...a game elején amikor védeni kell egy hídfőt amíg az iskolabuszok meg nem érkeznek, mit nem csinálok jól?...nem jönnek a buszok! ( 2 órája:( )
  • Madmano
    #1157
    Ok.Köszi szépen.Mindkettőtöknek.Eszembe jutott vmi ezzel kapcsolatban:ugye azért gyűlnek a total pontjaim.Lassan olyan 100ezerrel több van,mint ami a 2csillaghoz kellhet.Szóval,ha ennyi ponttal esetleg feljutok a ranglistán,ahova kell,esetleg nem a 2,hanem a 3csillagot adja a játék???
  • Zoolesz
    #1156
    Épp a hetekben magyaráztam el az egyik srácnak wic chatbe miért van ez igaz 1-2 nap kelett mire rejöttem mert mivel megvan nekem is a 4 csillag így nem foglalkozok vele. Nem csak az a lényeg hogy meglegyen a pontod hanem az is hogy megfelelő helyezést érj el 9x%-ot nézd meg hivatalosan mennyi kell pontosan azt pedig úgy tudod előrni, hogy minél több pontot szerzel 1 pályán. A havernak kell a 4 csillag viszont ehez be kell jutassuk az első 500-ba pl ami nem kis tejesítmény még akkor se ha csapatba dolgozol.
  • picnic
    #1155
    Szerintem próbáld meg váltogatni a szerepköröket, és persze gyűjts be minél több győzelmet. Bár nekem megvan a 4 csillagom attól függetlenül, hogy szinte kizárólag a gyalogsággal játszom és a statisztikám sem valami fényes, úgyhogy ez csak egy tipp részemről.
  • Madmano
    #1154
    Szasztok.Egy hozzáértő válaszára lenne szükségem:előrebocsátom,nem vagyok rangjelzés vagy statbuzi.Csak kíváncsi lennék,miért van az,hogy már jó ideje 1csillagos vagyok.Az összpontszámaim alapján a nálam kevesebb ponttal rendelkezőknek is megvan már a következő rang.Van a 2csillagnak vmi feltétele?Ja,amugy rendszeresen nyomom,szal ha tudtok segítsetek.
  • tgabort
    #1153
    aha...kösz :)
  • Snexi
    #1152
    3990 ft
  • Andrejka
    #1151
    mennyiert adjak a jatekot mostansag?
  • bigapó
    #1150
    szerintem multis map, akkor meg nem kell másolni sehova, mert automatán letölti és már játszhatsz is.
  • PsyhoApu
    #1149
    Természetesen :) 4k a boltban a serial :D
  • Star
    #1148

    Sziasztok!

    Multihoz lenne szükségem serialra.
    Tud valaki segíteni?

    Előre is kössz!
  • tgabort
    #1147
    Hali..ezt a map-ot hova kell bemásolni mert mindenhova megpróbáltam de sehogy se találja :) thx
  • Snexi
    #1146
    World in Conflict Soviet Assault Trailer 2
    http://www.youtube.com/watch?v=SK4EzFUVJJU
    Nagyon faxa trailer!!
  • Prince23
    #1145
    Új map érkezett

    Letöltés a doksiba!

    Virginia map
  • dave42
    #1144
    én is HDF-es vagyok :)
  • Prince23
    #1143
    Mert birkák:) xD
  • asysoft
    #1142
    Szovjet kampány? Ezaz:D
  • Mester01
    #1141
    lekéstem a picsába! :)
    Éreztem hogy lesz folytatása... remek már csak egy bika gépet kell vennem hogy tudjak vele normálisan játszani mert a FULL LOW graf nem annyira jó dolog! :)
    Ez egy nagyon jó játék kár érte hogy magyarok nem annnyira játszák mint a külföldiek! :(
  • Fenrir
    #1140
    hardwired-ről:

    World In Conflict: Soviet Assault

    Megtámadják a szovjeteket és megkezdődik a visszavágó. A sikeres játék folytatása készül PC-re és kiegészítő konzolra. A World In Conflict: Soviet Assault önállóan futtatható változatban kerül árusításra. Előkerült az első dizájner napló, mely bemutatja a termék vonzó oldalát.

    (A képek tuti a konzol verzióból vannak)

















  • bigapó
    #1139
    igen, Én az vagyok:) miért?
  • Madmano
    #1138
    HDF-esek vannak itt?
  • bigapó
    #1137
    2 vagy 3 klánról tudok. legegyszerűbben úgy tudod felvenni velük a kapcsolatot, ha bejelentkezel a massgate.com-ra az account-oddal és ott belépsz a fórum magyar topikjába. Beírod, hogy mit szeretnél és segíteni fognak ott ahol van tagfelvétel. sok sikert:)