332
Autok, tapasztalatok stb
  • mícs
    #1
    Udv,

    Tema adott, csereljunk tapasztalatot!
  • Fülüke
    #2
    mi az az offroad?
  • Miss Lucifer
    #3
    Pár évvel ezelőtt a barátaim hívtak Somogybabodra de nem mentem, azóta is bánom a dolgot :-)
  • Vlala #4
    Nem tudod, mit hagytál ki. Nagyon ott van a hely!

    Pláne, amikor a 131-es Zil platóján végigvittek a dagonyán, jobb, mint a balatoni hajókázás.

    Fülüke: get off the road, azaz menj le az útról. Terepjárózás.
  • Miss Lucifer
    #5
    Hát sajnos azóta már tudom mit hagytam ki, mert utána megnéztem videón hogy ezek mit össze nem ökörködtek a sárban, én meg közben itthon lógattam a lábam :-(
  • [Walaki]D`Lair
    #6
    Jesz végre egy jó topik :)

    fav+
  • Vlala #7
    Az egyik marha bement biciklivel, nagy volt. Utána ketten keresték a bringát :)
  • ngcsnet
    #8
    ezt most komolyan kérdezed?
  • Miss Lucifer
    #9
    Nemááááá!!!! Az ilyenektől csak még jobban fáj a szívem hogy kihagytam!!!
  • mila69en
    #10
    babod rulzz:-) csak má a rohattak nem engednek be motorral:( régen meg belehetett menni
  • mila69en
    #11
    nem hagytál ki semmit:DDD minden évben van idén betod pótolni
  • mila69en
    #12
    csak egy a baj:DDD van már ilyen topik:-)
  • Laffite
    #13
    Sárba bringával otthon is belemehetsz ;)
  • Laffite
    #14
    az gáz, akkor ez bé lészen záródva...?
  • mila69en
    #15
    remélem nem:-)
  • [Walaki]D`Lair
    #16
    Szoktatok járni terepezni?
  • iszakos
    #17
    offroad portál
  • iszakos
    #18
    Én személy szerint nem,de ismeretségi körömben vannak akik járnak túrázni,néha versenyezni is.
  • iszakos
    #19
    Én személy szerint nem,de ismeretségi körömben vannak akik járnak túrázni,néha versenyezni is.
  • Vlala #20
    Ha lenne hozzávaló járgány, már mennék is. Bár, lassan a pesti utakat is (mint nálunk a tarjániakat) ki lehetne nevezni triál speciálszakasznak...
    Ha így folytatjuk, 2010-ben az itinerben az "oktogonnál balra húsz, bukkan" -hoz hasonló kifejezések lesznek. :)
  • Laffite
    #21
    én szakmámból eredően igen (bár nem árulom el mi az), rengeteget járunk ki a sáros, felázott földekre is, igaz csak Nívával, de azért nem olyan rossz ám az az orosz 4x4 :)
  • Vlala #22
    A Niva? A tajgák királya, az egyik legkeméányebb "polgári" terepjáró. Állandó összkerék... (nagyon látszik, hogy elfogult vagyok?)
  • fifi
    #23
    jó lenne egyet venni kijárni a telekre, meg horgászni...
  • mila69en
    #24
    endurozni járok
  • mila69en
    #25
    vááá nivások az ellenségeim:DDD loááál:)

    bár sosem tudnak megfogni:DSA:DSA:DASD:
  • Krezga
    #26
    Nah végre egy jó kis topic, mi is űzzük a faterral az off-road ipart, egy jó kis samuráj készül a garázsban:)
    Nivával már én is mentem terepen, nagyon vadállat, főleg ha le van vagdosva eleje, hátulja:D, és van benne egy nagyobb motor+jó kis gumik stb.:)
  • StephenKing
    #27
    Egy időben indultunk versenyeken a haverral egy Suzuki Samurai-al de aztán az Ózdi versenyen buktunk egy akkorát hogy ő majdnem ott maradt nekem csak a szám vérzett egy kicsit, azóta nem mentünk versenyre. De hihetetlenül jó hangulata van föleg az éjszakai szakaszoknak az igazán próbára teszi a vezetőt és a navigátort is. A sárgyorsulás igazi közönségszórakoztató dolog, a siratófalon való fel és le jövetel pedig igazi offroados élmény.
    Ha érdekelnek majd este rakok fel képeket az otthoni gépről.
  • I.C.ram
    #28
    Falopás? :D
  • Krezga
    #29
    lehet határőr, vagy határvadász vagy vmi ilyesmi:)
  • Laffite
    #30
    természetesen az :D
    + olajvezetékek megcsapolása, de oda a platós barkasszal megyek, mert arra több hordó fér :)))
  • Laffite
    #31
    ...biztos a nagy endurózásban kitaposod a védett boglárkákat, de majd zsolti a béka leszed a gépről ;)
  • [Walaki]D`Lair
    #32
    Hát nekem sajna még nem volt szerencsém igazi hc offroad-hoz, de 1-2 kisebb terepezésen voltam már komolyabb meg komolytalanabb terepjáróval...
  • Kikoki
    #33
    Nek mszomszédomék járnak ki szinte mindig.Ők csoportosan mennek 20 an 30 an.Egyszer kivittem nagyon fasza.(mondjuk van pénzük:Jaguar,Porsche?2 terepjáró)
  • Laffite
    #34
    a komolytalan terepjárók a legjobbak!!! csak mert azokra általában nem kell vigyázni :))
  • Laffite
    #35
    de legalább van egy Jaguar és egy Porsche a garázsukban, így remélhetőleg nem büntetik a terepgumis sárkányokat a járdaszegélyek megmászásának megalázó mivoltával...
  • Krezga
    #36
    Hát mi számít komolytalannak?:)
    Egy 70ezerért vett vitara? Bár azt sem nevezném komolytalannak, ha jól meg van csinálva:)
    De a komolytalant érthetjük úgy is, hogy nem pont terepezésre való(városi 4x4 gépek), viszont azokra meg nagyon kell vigyázni:D

    már megint okoskodok...lőjjetek le...
  • [Walaki]D`Lair
    #37
    Úgyértem hogy szabadidő-terepjáró :)
  • mila69en
    #38
    én? soha:) arra mindíg figyelek
  • Vlala #39
    Azok pont a komoly terepjárók szvsz, a városi csillivilli "magas autók" nem nevezhetők terepjárónak.
  • StephenKing
    #40
    Indultunk olyan versenyen ahol a fickó egy vadi új Nissan-nal indult a verseny végére tele volt horpadással meg karcolással meg gondolom jót tett a bejáratós motornak a három napos megpróbáltatás.