22
  • ZilogR
    #22
    És minek a kitűző? Nincs akkora tömeg egy ruszki űrhajón, hogy ne tudd, kit hogyan hívnak?! És biztos nem a start előtt pajtiznak össze... Legfeljebb úgy fogják hívni, az a vindózos faszi!



    Egyébként nekem az Excel valóban az egyik igencsak intenzíven használt és szeretett szoftverem! Tényleg faszarintos! És ha Charles meg tudta vele szedni magát, az már az ő dolga!

    Mennyire más a szoftveripar, mint a cipőgyártás! Itt elég 1db terméket készíteni és utána szénné másolni, ott meg szegény suszter kopácsolhat naphosszat...

    Itt elég egy 486-os számítógép Hercules monitorral meg egy jó magyar aggyal és sok tehetséggel, ott meg ölni kell lefele a marhákat vegyszer, varrógép, sztrájk, környezetvédők, leesikatalpa, kezembe szúr az ár, programozni hót kényelmes!


    -=ZR=-
  • ZilogR
    #21
    (gondolom azér', hogy ha elfelejti, hogy van angolul a K-roy, akkor csak lefelé kell pillantania )

    -=ZR=-
  • echo
    #20
    Úgy látom nem érted. Ő valószínűleg nem igazán magyar, hanem amerikai... És szerintem ezzel semmi baj. Nem hiszem, hogy bárkin számon kéne kérni, hogy milyen nemzetiségűnek érzi magát és nem hiszem, hogy az egyik jobb lenne, mint a másik...
  • tehen_m
    #19
    (fordítva van a charles kitűző )
  • tehen_m
    #18
    Ha nem titkolná, hogy magyar akkor talán amerikában is tudnák az emberek, hogy Magyarország nem ázsiában van.

    Ingyenreklám lenne az országnak ha többen vállalnák külföldön, hogy magyarok. Gondolom nem kell tovább részleteznem.
  • Frosty01
    #17
    most hol szarjam le hogy megy a világürbe? és miért kell ezt kommentálni? :S nem értem az embereket, villognak mint a karácsonyfa ha már 10× több léjük van mint az átlagnak, nemhogy halgatna, és csendben élné az életét... [ez persze csak az én véleményem..]
  • Cat #16
    http://www.sg.hu/cikkek/43609/iii_simonyi_konferencia_a_bme_n
  • Fly bishop
    #15
    "Azt hiszem, általában mi amerikaiak vagyunk a legjobbak azért, mivel tanulunk és alkalmazkodunk." Az ilyen dumától falra tudok mászni. De végülis lehet, hogy nem így akarta kifejezni megát.
  • BlackRose
    #14
    OK, nem jegyeztem meg a pontos időpontot, mert nem volt lehetőségem, hogy ott legyek, de végülis remélem minden rendben volt :)
  • echo
    #13
    Én eleve azt nem értem, hogy miért nem kurva mindegy, hogy most magyarnak érzi e magaát vagy sem. Mért baj ha esetleg nem? Ez az ő ügye.
  • mrzool
    #12
    "Nézz a napokban lesz Budapesten a Simonyi konferencia"

    Tegnap volt, nagy örömömre teltházzal.:))
  • Fen3gyerek
    #11
    mért van nekem olyan érzéssem ,hogy tisztábban beszél magyarul mint angolul?

    magyar vagy nem magyar....

    ha igazán magyarnak tartaná magát akkor Simonyi Károlyként lenne benne az útlevelében...
  • BlackRose
    #10
    Nézz a napokban lesz Budapesten a Simonyi konferencia, ami az akadémiai körökben ismert és már tradicionális, ez a konferencia Charles Simonyi édesapja a híres Simonyi Károly emlékére van rendezve, úgyhogy nem hinném, hogy Charles-t semmi sem köti a hazához, föleg miután tudom, hogy Budapesten elég gyakori a megjelenése, előadásokat is tartott már, és vállalkozásokat is pénzel. Szóval Simonyinak le a kalappal, föggetlenül, hogy hol él és honnak jött.
  • akyyy
    #9
    érdekes hogy egy szlovák cikkben meg szlováknak monjda magát
  • Ronny
    #8
    nem tudom, hogy mit kell ezen annyit agyalni. Fiatal volt amikor kiment, valószínűleg már a családja sem köti ide, pláne nem a barátai vagy a karrier. Akkor meg miért kéne neki magyar zászlóban pompázni?
  • Inquisitor
    #7
    Azért a magyarokat mindenhol fel lehet ismerni még külföldön is, mert állítólag nincs még egy olan nép, akik annyira kereszbetennének a "saját" fajtájuknak.
  • exac
    #6
    Magyar származású... Lehet hogy itt született, de már nem magyar. Idézem: ""Azt hiszem, általában mi amerikaiak vagyunk a legjobbak..." Mi amcsik... Nem azt mondja hogy AZ amcsik, és MI magyarok... Le se köhögi a magyarságot. Ennyi.

    Egy másik példa. Két kínai idejött M.o.-ra. Született egy gyerekük BP-n. Az a kis kínai gyerek magyar ugye? Mégis mindenki kínainak nevezi.
  • Szefmester
    #5
    a második magyar űrhajós.. haha jó vicc akkor lesz az ha a magyar zászló fog a zubbonya ujján fityegni és nem az amerikai. Az senkit nem érdekel hogy itt született. Az olimpiákon is lehet más államok színeiben indulni ha megszerzed az állampolgárságot, de attól még nem leszel odavaló. Ez olyan mintha az unokatesó aki svájcban éál indulna a téli olimpián snowboard crosscountry számban az Egyenlítői Guinea zászlajában... könnyben kijutna de attól még nem lesz Guineai.
  • sz4bolcs
    #4
    az olyan mint a disszonáns?
  • gz8
    #3
    Látom, a szövegértés még nem működik ilyen korán reggel.
    "17 éves korában disszidált Magyarországról az Egyesült Államokba"
    Tudod, hogy mit jelent a disszidálás?
    off
    Amúgy a magyar mint melléknév nem nagy, hanem kisbetű.
    on
  • greekboy
    #2
    Nekem nem úgy tűnik, hogy a ruhájából, hogy a Magyar zászlót is kiakarja tűzni.
  • echo
    #1
    Én nem értem minek ez a plusz duma az utazás céljáról. A múltkor is aki felment, magyarázkodott, hogy nem csak turistáskodik, hanem valami kísérleteket is végez. Szerintem fölösleges. Támogatja az orosz űripart cserébe egyszer felviszik. Ez így rendben is van, imo.