96
Super-Bikes: Riding Challenge
  • Clidey
    #56
    De jó, neked legalább elindul... :( Tehetnél föl pár képet, hogy lássam miből maradok ki...
  • Stralis 91
    #55
    Na valaki tud segíteni?
  • reaper4
    #54
    ezt komolyan vetted?? loool :D nem semmi vagy :)
  • gabyy
    #53
    valaki tud cheatot vagy trainert a játékhoz lécci irja le

    köszi
  • Stralis 91
    #52
    hali. valaki megtudja mondani, hogy lehet menteni akár a careerban, akár a trophy-ban? Segítségeteket előre is köszönöm.
  • GubiPapa
    #51
    Ember lazulj már el.
    Ez a téma halott.
    Nincs miről beszélni. Nyugalom.. :)
  • Clidey
    #50
    Neked meg ha nem esik le, hogy ez egy poén, akkor 'tán kapcsold ki a lendkerekes zx81-edet, és menj ki az ólba megetetni a disznajaidat! De sapkát vigyél, hogy össze ne tévesszenek velük!
  • GubiPapa
    #49
    okés...
    Köszi mindent
    Azért kipróbálom
    :)
  • ducati65
    #48
    helló. Nem tud valaki hozzá cheat-et??? Nagyon fontos lenne! Amúgy nagyon fasza a játék, csak szerintem egy idő utánn elég nehézkessé válik!
  • Kaszi46
    #47
    démonold be aztán menni fog
  • Joker Hun
    #46
    Hello !!Itt keresd! http://www.gamecopyworld.com/
  • [HUN]FaTaL
    #45
    és te milyen hülye vagy hogy komolyan veszed?:D
  • Istencsászár
    #44
    Na nyugi... tényleg nincs hozzá crack és simén megy dt4, all emulation on!

    De ha hiszel nekem, nem szednvedsz ezér a gémért egy percet sem... a Motogp bármelyik része a sárba veri ezt a "szart".
  • GubiPapa
    #43
    Életem a tuning: monitor 17''@18,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérről meg a többiről már nem is beszélek...


    Hát látod csak ennyi telik tőled.
    Életem a tuning ... Milyen suttyó vagy te ???
    Ha tisztában lennél a tuning fogalmával akkor ilyet nem írnál ki...
    No comment!
  • Clidey
    #42
    format c:
  • GubiPapa
    #41
    ötlet?
  • GubiPapa
    #40
    De nem megy
    kiírja,hogy kell hozzá dvd .
    Ilyenkor mit tudok csinálni?
  • Kaszi46
    #39
    nem is kell hozzá!
  • GubiPapa
    #38
    Valaki tudna adni cracket Super-Bikes Riding Challenge-hez?
  • hiba
    #37
    hat akkor ez is csak egy konzol humbuk...
  • Istencsászár
    #36
    Szóval a fejlesztők szerint "Valaha elkészített legjobb motoros-szimulátor, ultrarealisztikus fizika, környzetet"

    Ennek reményében inditottam el remegő kézekkel ezt a játékot...
    Gyors grafikai állítás, de mivel ps2 konverzióról van szó igy sok lehetőség nincs, valami HDR emuláció meg élsímítás felrakása után a játék elindult.

    A menü izig vérig konzolos, se egér se semmi. Gyors free ride opcio, motor, pálya választ és start.

    A grafika nem valami szép, lowpoly, sivár és kockás. A modellek randák igy 2006ban már, túl szögletesek. A hangok egy közepes max. Nade milyen a fizika? mer hát ha az jó akkor kit érdekelnek a külsőségek... A fizika az NINCS. Egyszerűen vicc, köze nincs a valósághoz, itányítás botrányosan rossz... Érdekes hogy a játék mintha akadna, de ez nem akadás mivel fps nem esik le, hanem ilyen akadozott, és hiányos lenne az animáció? ilyet max a motogp 1ben láttam, de még az is jobb volt... De lehet csak az én gépem nem tetszik neki, bár másoknál is ugyan ez a hiba jött elő teljesen más masinán.

    Ez az egész gém egy budget kategóriás összehányt maszleg... talán 1 pozitív oldala van hogy a pályák nemrosszak, de ha nincs mivel rajtuk menni akkor sok értelme sincs...
  • GubiPapa
    #35
    Valaki Cracket lécci
  • neptum
    #34
    ez nekem nem akar elindulni azt akarja álandoan hogy rakjam fel ujra ujra rakom és megint egy hibaüzit irki
  • kvanta
    #33
    sajnos el kell keserítenem mindenkit. Köze nincs az SBK 2001 színvonalához. Egy olcsó árkád játék. Pedig nagyon nagyon vártam... csalódás
  • Lyan Kyj
    #32
    Nekem sem jött be:(((
  • Kaszi46
    #31
    nemáááá:() lejött már nekem, is de asszonypajtás keresztbehúzta a számításaimat, így csak este tudom kipróbálni.
  • Tufa
    #30
    Egyébként egy az egyben Evolution GT. Ugyanazok a lehetőségek, "kihívások" csak itt durvábban csal a gép sajnos.
  • Tufa
    #29
    Szerintem szar de lehet hogy csak szokatlan a motogp után és baromi jó.
    Sebbeség érzet viszont nem sok van..
  • Istencsászár
    #28
    Ez mind1, fizika??
  • Tufa
    #27
    törölt hozzászólás
  • Tibor
    #26
    képet, mert nekem még 1h30perc kell hozzá
  • Tufa
    #25
    Kipróbáltam, nem rossz játék bár eléggé fura is egyben. Abban jó hogy mindegyik motornak egyedi hangja van és majdnem hasonlít is az igazira, ugyanakkor mégsem akkora újdonság mint a motogp sorozat volt. A gép látványosan csal (amig én 60al is alig tudok bevenni egy kanyart, ők megteszik ezt 90-120al is akár).
    Rossznak nem rossz, egy pár órára leköti az embert.
  • grebber
    #24
    Várom a beszámolokat!
  • Tufa
    #23
    énis ezt töltöm csak én inkább fizetős oldalról, legalább jön 370el :P
  • Kaszi46
    #22
    Super.Bikes.Riding.Challenge-iTWINS 2.1 GB---> ez lenne az ugye? 5 seeder 234 leecher, pár imát elmondhatok amíg lejön:P
  • Kaszi46
    #21
    yoyoyoyyoyyoyyo imát mormol amíg meg nem szerzi, hogy tényleg pöpec játék legyen!
  • Tufa
    #20
    kijött!
  • Tufa
    #19
    Új videó
  • Istencsászár
    #18
    Képek
  • Istencsászár
    #17
    Ma a Black Bean bejelentette, hogy elindították a Super-Bikes Riding Challenge teljesen felújított weboldalát. A játékban 41 tökéletesen lemodellezett és fizikailag pontos motorkerékpár fog szerepelni, olyan gyártóktól mint Ducati, MV Agusta, Honda, Suzuki, Kawasaki, Yamaha és Triumph, valamint néhány ritka és egzotikus masina. Az új oldalon egy videót, egy képernyővédőt, néhány képet és információkat találhatunk a játékról

    HSW

    Super-Bikes Riding Challenge teljesen felújított weboldala