96
Super-Bikes: Riding Challenge
  • zozo117
    #96
    Helló!lécci valaki 100%mentést rakjon már fel mert az előző törölve lett
    előre is köszönöm !!!!








  • cumfu
    #95
    Heló! valaki tud hozzá valamilyen cheat-et vagy trainer-t? Előre is köszi
  • sp5
    #94
    Csátok.
    Nekem egy olyan gondom lenne hogy ezt az üzit írja ki:One of the files of SUPER-BIKES is missing or corrupted.Please reinstall the game.

    Na msot én hiába rtakm ujra 2szer nem megy még nmdig mi leeht a baj?Esetleg vmi crakc probléma? és ha igen cracket hol tudnám letötleni
    Előre kösszi
  • gvoczelka
    #93
    felmész a Spacetarget.com -ra, és letöltesz egy nodvd fixed exe file -t
  • Sólyom1
    #92
    Sziasztok !!

    Letöltöttem a játékot,de sajna kéri a cd-t!

    Mit lehet tenni ílyenkor??

    Minden ötletet szívesen fogadok!!

    Előre is köszi!!
  • Half Life 2
    #91
    Sztem gyönyörű játék!!! Pláne HDR-el,nekem nagyon bejött! Irányítás is,hang is,grafika is sztem megéri letőlteni!

    Grafika: 9/10
    Hang: 8/10
    Irányítás: 8/10
    Játékmenet: 9/10

    Rating: 9,8/10
    Összvissz: SZÉP,ÉS MEGÉRI LETŐLTENI ÉS JÁTSZANI VELE!!
  • Kaszi46
    #90
    igen, az egyik file hiányzik vagy hibás, telepítse fel újra
  • Gipsy
    #89
    Csá!! A spanomnak megvan a jéték és ezt a hibaüzit adja be indításkor "One of the files of SUPER-BIKE is missing or corrupted. Please re-install the game." Na erre vki tud mondani vmit?

    A gépe:
    Intel Celeron D 3.2GHz
    512MB 400-as DDR RAM
    GeForce 6800LE
    WinXP SP1
  • Speedbreaker
    #88
    A save fileokat a /black burn/Super-Bikes Riding Challange/saves/
    Mappába tegyétek. Ha van olyan, írjátok felül. A mentés teljesen 100% -os, minden megvan benne, minden ruha és minden motor.

    download link
  • Kicsizoli
    #87
    Lécci tedd már fel
    köszi
  • Speedbreaker
    #86
    #85: Dusztom sincs.

    Kijátszottam a game-t. Kell vkinek 100%-os mentés még?
  • Nashville
    #85
    Senkinek nincs ötlete? #80
    Eléggé lehúztátok a gamét, de azért kíváncsi vagyok -ha már megvan.
  • Stralis 91
    #84
    Szerintem tökéletesen igazad van! Én is ezen a véleményem vagyok! ;]
  • Tibor
    #83
    multi jó lett volna, de amúgy jó játék egy iskola után, de a kuplung azt nagyon hiányolom, akkor télleg olyan "realisztikus" lett volna, de így is jó lett
  • Speedbreaker
    #82
    Szóval akkor a játékról őszinte beszámolóm. A játék fizikailag egy nagy rakás szar, a hangok ennél is szarabbak, semmi mértékben nem hasonlítanak az eredeti motorok hangjaira (max néhánynál az alapjárat), az ellenfelek értelmiszintje gagyi (nem azért mert túl könnyű őket megverni), unalmasak a versenyek előtt az a szituáció amikor a versenyzőket a célegyenesben előlről mutatja. Zavar még, hogy ha restartot nyomok ez akkor is bejön.
    De azért hogy ne dőltsem romokba a játékot, van egykét elem, amiben látok fantáziát, és amik a rossz kritikumokat elsöprik.
    Az első az az lenne, hogy az AI-val való versenygés elég izgalmas, én olyanokat is nyomtam hogy beleremegett a lábam , és hogy nem olyanok mint az u2-ben pl az autók hogy ha elesek és megelőznek bevárnak.
    A második, hogy rettentően tetszik, hogy a fejlesztők arra akarták rávilágítani a játékosokat hogy a motorunk mennyire is bivaj erős. Remekül megcsinálták, hogy egy kanyar kijövetelekor full gázzal beleremeg az egész paripa. Teccik, hogy váltások után az erőtől kiemeli az elejét.
    A harmadik az lenne, hogy a folyamatos fejlődés. Ez alatt azt értem, hogy a nulláról kezdjük, és úgy válunk jó versenyzővé.

    Én még játszok vele, célom az R1-em, remélem ti sem adjátok fel. Majd megnézzük milyen lessz a köv rész (ha lessz). GL & HF
  • Kaszi46
    #81
    Hali!

    Nem tolom már, elment a kedvem tőle amikor mindenki azzal az unrealisztikus powerslide teknikával kezdett játszani.

    Ha megzörgetsz priviben küldöm az msn címemet!
  • Nashville
    #80
    Hello!

    Írtátok, hogy csak Daemon Tools 4.xx, a be kell mount- olni, nem kell crack. All options On, vagy Off, de nekem mindig ugyanaz a probléma jelentkezik. Simán elindul az intro, kiírja, hogy loading, majd ezt írja ki:
    "set, the game language to english"
    Szétnéztem a gamecopyworld- on is, de úgy sem jó. Mindig lefagy a játék a kiírásnál. Volt valakinek ilyen problémája?
  • bercys
    #79
    Szia Kaszi 46!!!
    Rég hallottam rólad.
    A motoGp 2-t nem tolod már?
    Én még igen, nem tudom megunni!
    Nem tudom már az msn címed, na csá!
  • Speedbreaker
    #78
    nekem az a baj, hogy kilép az egyik pályánál. azért kéne a mentés :(
  • Stralis 91
    #77
    Nem nahéz a játék szerintem. Eleinte az volt, de mostmár egész jól megy. A többi motort hogy lehet megnyerni? A Ninját +nyertem, de aztán semmit nem ad.
  • Speedbreaker
    #76
    az nekem is jól jönne :P
  • gabyy
    #75
    valaki nem tud hozzá 100% mentést???lécci tegyen fel valaki:(
  • Speedbreaker
    #74
    lécci
  • Speedbreaker
    #73
    Vki rakna fel a gsx-r ről képeket? pls :$
  • Tibor
    #72
    eddig sehogy nem lehet megoldani, ez a problémája mindenkinek
  • Katzer
    #71
    Hali ! Hogyan lehet azt megoldani hogy a játék a pálya betöltésekor néha ne lépjan ki??? előre is köszi
  • Tibor
    #70
    szerintem meg nem nehéz csak nem adja oda a motorokat a challengesek után
  • Samspye
    #69
    Hello!

    Szerintem nem rossz a game csak piszok nehéz. Egy pályát sem tudtam megnyerni még az oktatón kívül nem tudna valaki valami cheat-et hozzá ami elérhetővé teszi a motorokat?

    Előre is kössz!
  • Stralis 91
    #68
    Hello.
    Most nézem csak, már hawer megmutatta, hogy kell:D. De azért köszi;].
  • Kicsizoli
    #67
    Köszi Megnyugtattál
  • Tibor
    #66
    nem a géptől függ, lehet h a másolás miatt van
  • Kicsizoli
    #65
    Okés Akkor nálad is ezt csinálja azt hittem a gépemmel van a baj szerinted miért csinálja?
  • Tibor
    #64
    néháyn pálya után ezt csinálja, amikor a pálya sötéten jön be akkor ki fog lépni
  • Kicsizoli
    #63
    Olyant kérdeznék hogy valaki tapaszalt e már olyat hogy csak magátol kilép a játék minden hibaüzi nélkül? Utána meg el se akar indulni??????
  • Kicsizoli
    #62
    Szia A legelején tudod elmenteni a profilt utána Autosave van2 óránba telt mig rájöttem:-)
  • Clidey
    #61
    Köszi!
    Naked bike-okról nincs képed?
  • Stralis 91
    #60
    Nem csinál valaki bannert?
  • Giggs11
    #59
    hali!
    hungaroringen vagy pannonia-ringen nem lehet benn véletlen menni? ha nem akkor nem is köll
  • gabyy
    #58
    valaki tud cheatot vagy trainert a játékhoz lécci irja le
  • Istencsászár
    #57
    #36 ebből és 111234 ezekből.