16931
A letöltésekhez ajánlott segédprogram: JDownloader
automatán tud letölteni minden szolgáltatótól, nem kell foglalkozni azzal, hogy betelt vagy lassan jön.
A feltöltők munkáját nem kritizálni, hanem megköszönni illik!
Mediafire mappák!
Ikovacs:
Új feltöltések
BUÉK
Comedy Central
Filmek
Hofi
Humorfesztivál
Kabaréklub
Meggyűrűztek
Kabarématiné
Poén Péntek
Rádiókabaré
Rádiókabaré 2012
Showder Klub
Showder Klub 2012
Poén Péntek - Van képünk hozzá
Vegyes
Varga Ferenc József
Válogatások
Lajos9920:
Sas-kabaré
Vkaroly:
Balázs Péter kabaré
Hogy volt?!...
Telepódium
Szilveszter Anno
Poén Péntek - Retro Kabaré
SirTomax:
Archívum
  • altermanus #16689
    Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok a topik aktív tagjainak!
  • altermanus #16688
    Hadhazi és Badár 59 éves! Amúgy idén még ment az előadás, mert ismerős volt vidéken (ami nem Budapestet jelent).
  • Marilla12
    #16687
    Hát én úgy látom, hogy 2016-ban volt az utolsó kör.
    A két úriember már inkább a 60-hoz van közelebb... :-)
  • altermanus #16685
    Még zajlanak az előadások országszerte, jövőre is lesz, talán ősszel lesz belőle TV adás vagy DumaTV videó.
    Update: dumaszinhaz.hu-n délelőtt láttam leendő előadást, aztán lehet, csak véletlen publikálták :(
    Utoljára szerkesztette: altermanus, 2023.12.20. 19:46:10
  • casyke1 #16685
    Erre én is kíváncsi lennék ha van ilyen...ahol Hadházi ott van ott garantált a vidámság!
  • Marilla12
    #16684
    Kedves Fórumtagok!

    Ha jól emlékszem volt a Hadházinak és Badárnak volt egy közös műsora "Ezek nem százasok" címmel.
    Készült-e tv felvétel erről a közös műsorról?
    Ha igen, hozzáférhető lenne valahol?
    Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

  • Cziras
    #16683
    Szia, nagyon szépen köszönöm a válaszod. :)
  • altermanus #16682
    Most legyen őszinte?! Nem leszek! :D
    Az igazság az, hogy kezdek kiégni, mert már unom válogatni a kabarékat (zsorzsi88 tudja miről beszélek, ő is abbahagyta a kabarécsütörtök válogatásokat), szóval nem akarom úgy csinálni, hogy már csak azért mert örömömet lelem benne, már nem. Viszont lehet azt fogom csinálni, hogy lesz egy téma, egy színész egy évforduló, vagy valami, ahhoz fogok csinálni adásokat, podcasteket, ahhoz viszont nullforintból senki nem fog segíteni (nyafogás, nem nyafogás így érzem) itt a fórumon sem lenne szerintem senkinek sem kedve hozzá, hogy utána járjon januárban milyen évforduló van kabaréügyileg.
    Tervek vannak
    - Bajor Imrével való foglalkozás az halálának 10. évfordulóján
    - Szőllősy-Csák (Gedeon) Gergely standupjai
    - KAP régebi jelenetei vagy standupjai
    És ez havonta egyszer, vagy úgyhogy adott időpontban. Úgyhogy ez van!
    Ezt az összeállítást amúgy szeptemberben kezdtem összeállítani.
    Volt olyan péntek este kezdtem összerakni, és fél 8-ra lett kész a videó, éppen el tudott indulni a premier.
    Tavaly ilyenkor, már régen végeztem az egész évaddal, fent volt a youtube-on be volt állítva premierként, most pedig lusta vagyok, és kezdek belefásulni, unom. Ezért nincs újabban lusta, és belevágtam egy másik YouTube csatornába ami talán jövedelmezőbb lesz, (de szerintem nem). Itt a csatorna, ha érdekel valaki, most mondom nem kabaréval foglalkozik. A Média világa jobban vonz, mind az, hogy valaki mint tud nevetni.
    Egyedül a Hadházi, meg a Lakatos tud újat mondani nekem. Szóval ennyi, de ezt el is mondom, majd ha meg lesz a 10k sub a youtube csatornán, lesz egy élő adás (nem előadás :D), amiben egy kicsit ismerkedős, ki hogyan szereti a kabarét, ki a kedvence, én hogyan kezdtem. Aztán lehet annyi szeretetet kapok - vagy gyűlöletet -, hogy ismét motivált leszek :D
    Arra is gondoltam, hogy VKaroly összejelenetét felteszem youtube-ra, de csak 12 órát enged feltölteni, és így is csak 100 jelenet fért bele.
    Szóval nem tudom. De egy biztos, ezeket a különkiadásokban látok potenciát, és élvezném is, csak jönne már belőle lóvé, de az nem fog :(
  • zsorzsi88
    #16681
    Sziasztok!

    Régen jártam itt.. :)
    Megosztom a podcast elérhetőséget, hátha valaki esetleg nem ismeri:

    Kabarécsütörtök Podcast

    Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek!
  • SirTomax
    #16680
    Kabarélexikon - 143. rész - Musimbe Dávid Dennis
    Kabarématiné - 1101. rész (2023.12.16)
    Kabarématiné - 1102. rész (2023.12.17)
    Rádiókabaré - 2023.12.16.
    Salamon-est 3. rész (Vonósnégyes)
    Showder Klub S31E10
  • Cziras
    #16679
    Szia altermanus! :) Lista az lesz hozzá hogy mik szerepelnek benne, vagy majd szilveszterkor meglátjuk?
  • Jarinka1978
    #16678
    A hatvankodó Körmendi
    Jókedvet adj! - Körmendi János és Gálvölgyi János estje
    ÜDÍTŐ - Klasszikus kabarétréfák
    ÜDÍTŐ - Klasszikus szórakoztató jelenetek
  • Cziras
    #16677
    Köszönjük szépen :) Várjuk :)
  • altermanus #16676
    Szilveszteri kabarémaraton - 2023.12.31. 19:00
  • grekon
    #16675
    Rádiókabaré 2023.12.16. Házigazda : Maksa Zoltán

    Budai Gábor : Zsarusztorik - Hernádi Judit , Görög László , Schneider Zoltán
    Ács Fruzsina -
    Sinkó Péter : Reklámírók - Kaszás Gergő , Vida Péter
    Kövesdi Miklós Gábor : Szerelem - Hernádi Judit , Görög László
    Horváth Tibor : Sziszenetek - Kaszás Gergő , Vida Péter , Schneider Zoltán
    Bálint Endre : Azok a szemét ellenörök - Aradi Tibor , Vida Péter
    Móricz Tamás : Laposföld hívök - Bozó Andrea , Schneider Zoltán
    Szomszédnéni - Párterápia
    Aradi Tibor : Kívánság müsor - Aradi Tibor , Varga Ferenc József
  • altermanus #16673
    Elvileg mi 12 órás maratonnal készülünk a youtube-on. A hétvégén nekiállok, összeollózni. Este 6-tól, reggel 6-ig lesz a premier. éjfélkor hímnusz, és köszöntés.
  • casyke1 #16673
    A youtube-on is van szilveszteri műsor ami retro.Van egy komplett 8 órás összeállítás is.
    Van hogy évközben is nézem őket...
  • smith09 #16672
    Szia,

    épp az egyik ismerősömmel beszéltünk tavaly ilyen tájt h egy ideje már a csak a régi elsősorban a 90 es évek szilveszteri műsorait nézzük mert 2000 évek elején ez műfaj kb kihalt.

    A korábbi szilveszeri műsorok : Uborka, Szeszélyes évszakok, Paródia Percek,Tvmásfél, Szatelit, Gálvögyi ( akkor még jó volt ) megszűntek.
    MTV akkor még színvonalas műsorokat tudott adni ebben a témában is.

    Ezt az oldalt a barátom üzemelteti, nagyjából össze van foglalva amit érdemes lehet nézni.

    https://szilveszterimusor.blog.hu/2023/11/22/szilveszter_2023_a_tv_csatornak_programja
  • Cziras
    #16671
    Sziasztok!

    Valaki tesz e fel szilveszterre új évre nézni való műsorokat? Mert szerintem a tévében most sem sokminden lesz a bagi nacsán és az aradi vargán kívül..... valahogy évre évre rosszabb
  • casyke1 #16670
    MisterV igen...Alapvetően nem idegesítem magam azzal akit nem csipok.Hajdút épphogy ki nem csapom egy papuccsal a Tv-ből...(Ő is egy egyéniség értem én... ilyen is kell hogy ne egy méretre menjen minden...)
    A legnagyobb Kedvencem Hadházi Laci...nem tudom megunni.
    Imádom ahogy beszél,ahogy előadja magát és érezhető hogy "úgy is vót!",jó színesen előadja hogy ha butább emberről van szó...a hangszínről tudom hogy kitvad elő éppen...Zseni!Na ennyit róla mielőtt kiadják bekötve...
  • MisterV #16669
    Egy helyi ingyenes rendezvényen készült kalózfelvétel (~31p), melyben 3 zenei blokk is található, de ezek erősen torzítanak a RK felvételeitől eltérő hatalmas mélynyomós erősítés miatt (főként nyugdíjasoknak tartott előadás volt). E részeket lehalkítottam utólag, de így is recseg.
    Az előadás 80-90%-át már innen-onnan lehet ismerni néhány szó eltéréssel.

    2023. 12. 03. Taksonyi karácsonyváró rendezvény: Éles István

    Online hallgatható a másik fórumon, itt csak letölthető: Krakenfiles
  • MisterV #16668
    Mindenkinek vannak "populárisabb" (köznépnek elfogadhatóbb) és belső énjei. Nekem is pl. zenében van egy olyan stílusom (dance), ami 80%-ban lefedi az ízlésemet (és a közönség ízlését), de van egy másik stílus is, amit kedvelek (trance), amit elég kevés helyen adhatok elő, de szinte mindig 1-2 számot belecsempészek 1-1 fellépésbe. Nos nála ez a második stílus, ami csak keveseknek tetszik, ez lett a domináns és a "Doktor Mogács" óta kb. ezt a stílust követi, bár azért kabaréban előtte is beszélt már saját báb előadásról, ahol már nem minden úgy alakult, ahogy a nézők szerették volna.
    Szóval ő ilyen. Nekem Szőke András és az összefüggéstelen mondanivalója az, ami nagyon nem az én stílusom, de látom, hogy sokan megőrülnek érte, ahogy a Jolika számokért is, pedig... de inkább nem részletezem.
    Mindenkit valahogy megismertünk és ha kicsit változtatni akar, újat adni, lehet épp rossz irányba mozdul el. Mogács még tudtommal teltházas, így amit előad, arra van igény, megtalálta a közönségét. Az, hogy a tévé is átveszi 1-1 számát és látja nem rajongó is... Én se nézek szappanoperákat, mert nem érdekelnek. Ha meglátod, hogy ő lesz a fellépő, nézz mást!
    Hacsek és Sajó, stb. is van, akit érdekel, engem speciel irritál az értetlenség e jelenetekben, de hány éve megy már és olykor még 1-2 tévén új előadásokban is feltűnik.
    Sokan sokfélék vagyunk, nem kedvezhetnek mindenkinek.
  • altermanus #16666
    Mogács nekem addig volt vicces, míg meg nem láttam a TV-ben. Egy teljesen más arcot képzeltem elém, és azt ahogy egy népmesét előadja a történetet. Míg rádióban volt elképzeltem, és mosolyogtam rajta, de így hogy láttam a showderben, el is vitte a kedvem, azóta egy ordibálós színésznek tartom a Stand UP-ban, de nem is tudom melyik színdarabban láttam, ott viszont nagyon jó volt.
    Utoljára szerkesztette: altermanus, 2023.12.13. 13:47:21
  • casyke1 #16666
    Természetes a differenciáltság...mindenkinek más az ízlése...mint ahogy zenében,filmekben,festményekben...stb...
  • YetiinLochNess
    #16664
    Elég differenciált társaság gyűlt itt össze, mert nekem pl. Mogács az egyik kedvencem.:))
    Nálam Lorán Barnabás (Trabarna) az, akit képtelen vagyok befogadni.
  • casyke1 #16664
    Mogács nekem is szúrja a szemem.Őt se nézem...illetve...eddig egyetlen egy olyan műsora volt ami elviselhető.Számomra nem is igazán vicces.
  • Cziras
    #16663
    Sokat változott a humor....


    Régen a Showder Klubbot is sokat néztem, de mára már az egyáltalán nem érdekel.

    Amit ide feltöltenek szinte mindig megnézem egy két kivétellel mindent, az önálló esteket is...

    Nekem aki pl nagyon nagyon sok az a Mogács Dániel..... lehet hogy én vagyok olyan lökött hogy nem értem a humorát, de nekem színpadon elviselhetetlen a csávó..

    Tudom hogy színész humorista,és valószínű a valóéletben normális....

    Nekem olyan erőltetett és közönséges a játéka... nekem a hangoskodástól meg a káromkodástól hányingerem van..





  • ximix #16662
    Szerencsére ahogy az emberek sem egyformák így a humor sem.
    A kulturált, intelligens humortól az obszcén, morbidig elég nagy a paletta.
  • Jarinka1978
    #16661
    Maximálisan egyetértek veletek,és még annyi, hogyha nem tud másból humort csinálni,az elég baj...
  • SirTomax
    #16658
    Kabarélexikon - 142. rész - Fábry Sándor
    Kabarématiné - 1099. rész (2023.12.09)
    Kabarématiné - 1100. rész (2023.12.10)
    Rádiókabaré - 2023.12.09.
    Ráskó Eszter - Tirpák Madonna 2. rész
    Salamon-est 2. rész
    Showder Klub S31E09
  • casyke1 #16659
    Erről beszéltem pont én is...hogy azok a gyerekek majd rájönnek hogy a szüleik EGY ORSZÁG ELŐTT égették le őket...mondván vicces a sztori.De nekik tuti nem lesz az.Majd észreveszik a drága szülők...csak akkor már késő lesz.Lehet hogy ennek a libának se szexuál-pszichológusnak kellett volna lennie hanem először azt kellett volna megtanulnia hogyan bánunk embertársainkkal,rokonainkkal a nyilvánosság előtt.

    Akik ilyen stílusúak nem is nézem őket...Nincs saját családom mégis átérzem mit művelnek és milyen hatással vannak közvetlen családjukra.Hogyhogy ők nem érzik akik előadják a "műsort"?...
  • MisterV #16658
    Szerintem kevés humorista gyereke áll humoristának, ráadásul aki most ovis, iskolás, hol van még, hogy színpadra álljon? Viszont e intézményekben a másik cikizése a menő akár egy elfeküdt haj miatt, tehát apróságok miatt is.
    Egy egykori osztálytársamtól kérdezte meg a tanár az első órán, hogy hány P-vel írja, hogy Papp, mire rávágta, hogy 3... ami egyrészt igaz is, mert 3 P van benne, de a tanár a végére gondolt. Na őt e jogos és ésszerű elszólása miatt "Papp 3 P-vel" mondattal 3 éven át cikizték a középiskolában.
    Na most ha az anyád ország-világ előtt leégetne, hogy pl. egy megfázás vagy valami miatt tizenévesen 1x véletlenül bevizeltél, szerinted meddig ragadna rajtad az "ágybavizelő" jelző? Itt ezzel van a probléma, hogy más jövőjére nem gondolnak.
    És ha nem örökli a humorát? Helyette emós lesz, mert az a világ tetszik neki, akkor a cikizések miatt az ereit is képes felvágni.
    Szóval nem véletlenül vannak írott és íratlan szabályok, illetve egy idézet is: "Másokról vagy jót, vagy semmit!".

    Adja elő ezt egy zárt előadáson, ahol a megemlített személy is jelen van és nem tiltakozik az elhangzottak ellen, de ne egy médiában hangozzanak el ilyen dolgok.
    Szerintem így lenne korrekt. ...az meg hogy a saját szülő gyaláz, elárulja mennyire tisztelik egymást a családban.
    Ha rossz voltam, nem mindenki előtt szidtak le, hanem hazaértünk és csak utána, mert ez nem tartozik másra. Így kéne működnie, hogy otthon lehet "kis rohadék", de emberek között csak "a gyerekem". (Bandó egyik lakótelepi játszótér számában is ez jelenik meg.) Én ezt a kulturáltságot hiányolom a mai világból, hogy nem tudják minek hol a helye. (Csókolózni is régen eldugott helyeken, romantikusan... manapság bárhol, bármikor, sokszor mármár undorító módon, másokat zavarva. Ez is 2 ember magánügye, miért kell pl. egy buszon 60-80 fő előtt intézni, miért nem lehet a 4 fal között, vagy egy parkban, ahol nincsenek összezárva félszáz emberrel? Konzervatív lennék? Nem hinném, inkább csak erkölcsös.)

    Vagy az eddigi humorból át kell térni a "cirkuszi humorra"? Azaz ha a bohócot seggberúgják, azon kell nevetni, mert más kárán lehet csak? Akkor köszönöm, de ahogy cirkuszba se járok, a kabaré is ki fog maradni az életemből.
  • altermanus #16657
    Nekem az a véleményem, hogy mindenki családjában van olyan ember aki fura (ha nincs akkor te vagy az, ezért vagyok én a furcsa a családban). Nekem megváltozott a szemléletem a családról, a szerelemről, az életről meg mindenről, ahogy Hadházi, KAP, Litkai, Hajós, Lakatos, Ács beszél a magánéletéről, akár kitalálja akár nem. De egy biztos (most védem, nem-védem az újgenerációt). Nekem KAP - Nahát Estje után 2 héttel találkoztam egy mémmel amin, szóról szóra ugyan az volt, mint amit ő elmondott Körmenden. Ő találta ki? Lopta? A Pesti kabaré is úgy készült, hogy két részeg utazott a vonaton, ezt egy kabarészerkesztő hallotta, beleépítette a jelenetben. Most akkor ő lopta, vagy az első poén volt a TV-ben, Rádióban?
    Nagyon felgyorsult a világ!
    De vissza a Nahát! esthez.
    Most akkor ki találta ki a poént, a mém szerkesztő vagy a humorista? Én úgy veszem mint egy szituációs komédiát.
    Ugyan azok a poénok vannak a rém rendes családban is, mint az agymenőkben, csak más köntösben vannak a szereplők.
    Ráskónak az előadásmódja nem tetszik, de az hogy van öniróniája, nekem bejön.
    (Hallod Eszti, nem te jössz be csak az magad iróniája! Van Barátnőm! Köszi! ;) )
    Nekem még a Lakatos Laci is tetszik, de nem csak azért mert a másikat ,,bántja" (musimbe), hanem azért, mert rajta lehet látni, hogy amit mond az 90%-a igaz.
    Az idősebbek persze nem szeretik a trágár szavakat egy műsorban, de Hacsek és Sajó van a nagymamám ki nem állhatta ha azt mondta a színész ,,Marski!!!!" Neki már az is trágár volt. minél idősebbek leszünk, annál konzervatívabbak leszünk, vagy legalábbis ,,azok a régi jó dolgok" elmúltak.
    Van olyan ismerősöm aki régi danubius rádiós műsorokat hallgat a neten, mert neki a mostani műsorok nem tetszenek a rádióban.
    Nekem meg azt írják a youtube-ra, hogy
    ,,kikéne írni, hogy régi szar számok vannak benne".
    Változnak az idők, valakinek a 2007-es váltás óta nem hallgatta a rádiókabarét, mert már nem a régi.
    Én azt gondolom, változik minden, így a kabaré is. Ha nem tetszik, van itt alattam egy archívum a leírásban egy másik. Keressél magadnak akkor régit (mondom ezt minden rossz szándék nélkül) és hallgasd nézd azt. Hidd el én is szoktam azokat nézni, nem csak te vagy én.
    Az, hogy káromkodnak, arra az a megoldásom, hogy Hofi is trágárul beszélt már a végén. Engem inkább az zavar, hogy hírműsorban lehet trágárkodni, délután 3 óra után, de egy műsorban csak este 9 után lehet. Akkor az a hírműsor legyen este 9 után explicit (szókimondó), előtte sípolják ki.
  • Jarinka1978
    #16656
    Reviczky Gábor kapta idén a Karinthy-gyűrűt online cikk
  • Jarinka1978
    #16655
    Úgy látom erről a témáról sokunknak van véleménye,és úgy érzem, még ha valaki el is fogadja ezt a fajta "humort",azért nekik sem ez a kedvencük.Ők is látják hogy itt valami félre megy(ment).
  • YetiinLochNess
    #16654
    Ráskó Eszter estjének második részében még rátett egy lapáttal és a közelmúltban elhunyt édesapját is beemelte a műsorába. Biztosan sokan felszisszentek, de ezt akár még egy humorista sajátos gyászmunkájának is elfogadom, nekem tetszett, ha használhatom ezt a szót ebben a kontextusban.

    Ha tippelni lehet, akkor Ráskó vagy Aranyosi gyerekei, ha felnőnek és szüleik humorát örökölték, akkor szerintem inkább menőnek és viccesnek fogják tekinteni ezeket a poénokat, mintsem cikinek vagy megalázónak.
  • NB2
    #16651
    Szerintem túl érzékenyek vagytok :)
  • MisterV #16652
    Régen kisípolták a káromkodásokat, manapság elég egy "karika", aztán lehet bármit mondani.
    A standup nem az én műfajom, a klasszikus kabarét (jeleneteket) kedvelem, ennek ellenére van néhány (Janklovics, Hajós, ...), akik káromkodás és altesti humor nélkül is tudnak viccesek lenni. Őket láthatjuk/hallhatjuk ritkábban.
    Még nem néztem az ominózus videót, amiről szó volt, de Redenczki Marcsi a férjét gyalázza folyton, mégis együtt vannak, mert a "pénz az nagy úr". Engem férjként, gyerekként zavarna, főleg úgy, hogy nem a 4 fal között élek 0-24-ben, hanem munkatársak, stb. vesznek körül, akik tudnák, hogy rólam van szó. Ha magamat leégetem valami elszólással az teljesen más, mintha az anyám/apám (akire felnézek) éget le vadidegenek előtt, amit még meg is örökítenek.

    Hofi sem beszélt a feleségéről soha, csak az anyósáról és ez szerintem így volt korrekt. A család a 4 fal közé tartozik, a rokonok már távoliak és mint "anyósom", "tudta is a mama" nem tudtuk a nevét így csak egy átlag anyósfiguráról hallhattunk, senki nem szólta meg az anyósát, mert hülyeségeket beszélt (ahogy előadta), stb.
    Tehát ha beleviszi valaki a családját/rokonát a műsorába, lehet azt úgy is, hogy senki nem tudja kiről van szó, illetve Hofi csak kifigurázta és aranyköpéseket tett a műsorába, nem leégette és gyalázta. Az vicces volt.

    Na itt a különbség a mai humornak nevezett trágárság és a valódi humor között.
    Jolika: "ez a zsírsertés" - és itt a férjét személyesítené meg e jelzővel. Tudom, képzeletbeli család, de senkit nem zavar, ha a feleség a férjéről így beszél, csak nevetnek rajta.
    Változik a világ, most ez a "trendi", az a jó, ami rossz, színvonaltalan, amit egy kulturált ember nem mondana ki, de ők kimondják.
    Ez van, ezt kell szeretni. Tehetségkutatók (humorfesztivál) már nincsenek, így már csak standup-osok vannak, ők pedig a korábbiaktól tanulják el a hülyeségeket (Aranyosi gyereke pl. a puki, mert sokat pukizik), sajnos ez van. Azóta lehet már felnőtt, de ha jövőhéten előveszik a régi felvételt a rádióban, elég ciki lehet neki.

    Itt sokan vagyunk idősebbek a fórumon és kimondhatjuk, hogy ez a humornak nevezett valami már nem a mi világunk. Egy-két poénon még elmosolyodunk, de a többség már untat, zavar, irritál és 40-60 percet végigszenvedni 4-5 poénért nem biztos, hogy érdemes.
    Én magam egyre kevesebbet nézek/hallgatok a feltöltött anyagokból, mert pl. Musimbe és a Lakatos egymást gyalázzák, a fiatalabb nők a szerelmi életüket tárják elénk, ahol az összes csalódás a pasik hibája. Ez valahogy nem tud lekötni... de ha nem lenne erre igény, nem vennék meg a jegyet és nem adná le a tévé/rádió.
    Szóval én már elkönyveltem, hogy ez már a fiatalok humorműfaja és én hallgatom inkább Déri Jánost, Gálvölgyit, Kernt, Sándor Györgyöt, Nagy Bandót, a régi nagyokat, akiken sokadszor is tudok nevetni.
  • grekon
    #16651
    Rádiókabaré 2023.12.02. Házigazda : Maksa Zoltán

    Szabados Gábor : Apróságok - Hernádi Judit , Görög László , Kaszás Gergő
    Nádas György : Reklámok - Vida Péter , Nádas György , Kaszás Gergő
    Falugyűlés - Ihos József , Bozó Andrea , Bezerédi Zoltán , Nádas György , Reviczky Gábor , Vida Péter
    Varga Ferenc József : Biovegán - Aradi Tibor , Varga Ferenc József
    Turbuly Lilla : Bestsellerek - Bezerédi Zoltán , Vida Péter
    Fábry Sándor -
  • Hay
    #16649
    Üdv!
    Nekem pl. tök belefér a saját gyerekeim "poéénkodós gyalázása", yókat szoktunk közösen nevetni ilyenkor a Lányommal, Fiammal, Nejemmel. Hozzáteszem, magamat is simán kigúnyolom, karikatírozom, alázom, de jókedvűen. Humor, és tudás ellen nincs orvosság :-)