Stand-Up Comedy, Kabaré

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#17307
Nem sikerült felvennem, majd az ismétlést megpróbálom.
#17306
Köszi az új anyagokat. Esetleg az első rész, amiben Hevér Gábor volt a vendég, az megvan?
#17305
Köszönjük szépen 😊

Én már nagyon megszoktam ezt a fórumot. Remélem sokáig lesz még aktív.
#17304
Köszönöm! Én látom hogy itt is vannak újdonságok szerencsére! Én ezzel az oldallal is meg vagyok elégedve...illetve a feltöltőkkel is! Márpedig el kell fpogadni azt is hogy amíg a médiában nem adják le az új anyagot addig itt hiába várják egyesek...Én meg megértem és kivárom...és van értelme! 😊

Mr. Blende

#17302
Ennek mi köze egy esetleges átköltözéshez?
Egyébként én oda is beírom a linkeket minden héten.
#17301
Dátumok alapján eléggé halott az az oldal..
#17300
Miért nem jó a MisterV (Dj.V) által létrehozott Humor zóna fórumoldal?
#17299
Szerintem el lehetne kezdeni egy discord csatornát létrehozni ennek a "fórumnak" mert hamarosan megszűnik a sz sg.hu... és akit érdekel, majd ott is tudná folytatni a tevékenységét
#17298
Várjuk, köszönjük. 😊
#17297
Én mindenesetre előre is köszönöm!!!

Mr. Blende

#17296
SirTomax hétfőnként szokta feltölteni ezeket, gondolom most is az lesz a napja 😊
#17295
Sziasztok!
Kellemes hétvégét! 😊

Fogja hozni valaki az új önálló esteket?

Előre is köszönjük.
#17292
#17290
Köszönöm szépen!

#17288
Szia Miki!

Itt a Kárpótoljuk egymást! jelenete Koósékkal:
https://drive.google.com/file/d/1uLfKrbDTuaVds92j763wKnAJAIFUHm1E/view?usp=sharing

Remélem, jól állítottam be a megosztást. 😊
#17287
Sziasztok!

Keresem azt a számot, amelyben Koós János, Forgács Gábor, Mikó Isstván és Melis György énekelt. Azt hiszem, a Kárpótoljuk egymást című műsorban volt és a Már egyszer tetszett című műsorban ismételték.

Továbbá keresem a Szilveszteri Szerencsekerekecske című műsorból azokat a számokat, amelyekben Koós János és Bajor Imre szerepelt.

Köszönettel:
Miki

JacquesHordeaux
#17282
Még most is a Pesti Kabaré a legjobb, bár azon is sok az ismétlés (épp úgy, mint régen). Háttérnek és altatónak kiváló, én arra használom. 😊
MisterV
#17281
Igazából sajnos aki állandóan hallgatja, annak kiderül, hogy durván 1 napnyi anyag van keverve, van hogy akár 3 órán belül is ugyanaz a szám szól.
Én a Pesti kabarét egész nap hallgattam, a Mercy a sok önreklám és Showder miatt nem tetszett és ez a Comedy szintén az időszakonkénti Showder és a 80%-ban ismételt számok miatt nem nyeri meg a tetszésem.
Azért van itt a fórumon is közel 40GB (ha nem több) RK anyag, majdnem 2-3 hét folyamatos anyag vagy még több is. Tudom, hogy ezt fizetős rádiószerverre töltik fel, nem saját szervert üzemeltetnek, oda pedig van méretkorlát (nagyobb méret drágább), de kb 100 szám forog nap mint nap, ami már unalmas. Csak régi (Usztics, Gálvölgyi, Boncz, ...) Falugyűlésből is rengeteg van, én 1-et sem hallok az adásban, vagy max 1-et.
Szóval ezeket a rádiókat kicsit nagyobb ráfordítás mellett sokkal jobban is lehetne üzemeltetni. Pl. a bűvészes Showder hanganyaga egy ilyen rádióban semmit nem ér, de leadják. Oda se figyelnek mi megy, csak adják. Innen kéne 1 ember, aki ismeri a számokat és ő válogatná be.
De örülhetünk, hogy ingyen valaki ezt reklámmentesen adja, így a kritikám csak abban merül ki, hogy lehetne jobban is csinálni, de a semminél ez is több.
#17279
Tudom, hogy nem jó megosztani ezeket a rádiókat, de jó lenne, ha valahogy elérhetnénk ezeket a linkeket mi is.
#17278
Szerencsére tévedtél...folyamatosan hallgatom mert egy balesetnek köszönhetően sokat vagyok itthon.Szóval megy az semmi gond... 😊 néha vannak kisebb elhallgatások (max 5 perc)...azt én is tapasztaltam, de nem szűnt meg!!!
Utoljára szerkesztette: casyke1, 2025.07.10. 20:20:18

Mr. Blende

#17278
Nekem műkszik és telón néztem épp egy perce.

Mr. Blende

MisterV
#17277
Most teszteltem, nekem még megy 20:59-kor.
#17276
Mától már ez sem működik. 😞
https://a7.asurahosting.com:8430/radio.mp3 --> "The file you requested could not be found"

#17273
Itt a 2002.Nádasborsh 3.rész,a második rész nem tudom mikor lesz,így adják le,és a számozások sem feltétlen a sugárzási sorrend.Ami biztos az az év,2002.
4 rész lesz összesen.
2002.Nádasborsh 3.rész
#17271
Rádiókabaré - 2025.06.28. Házigazda : Vida Péter

Bach Szilvia - Jolika hipohonder
Maksa híradó - Maksa Zoltán , Aradi Tibor , Varga Ferenc József
Hajdú Balázs
Móricz Tamás : Régészek titkos élete - Bezerédi Zoltán , Vida Péter
Galambos Éva : Rámenös cég - Balsai Móni , Vida Péter
Varga Ferenc József : Játszóréren - Varga Ferenc József , Aradi Tibor
Szántó Rita : Rendelöben - Bach Szilvia , Reviczky Gábor
Horváth Tibor : Idegenvezetök - Balsai Móni , Bezerédi Zoltán
Szomszédnéni
#17268
Sziasztok!

Keresem azt a szilveszteri Markos-Nádas számot, amelyben azt mondják, hogy Pető Ivánnak nincsen kecskéje.
Köszönettel:
Miki

#17267
Rádiókabaré - 2025.06.21. Házigazda : Maksa Zoltán

Sinkó Péter : Búcsúbeszéd - Vida Péter
Bach Szilvia - Jolika , gáz van
Horváth Tibor : Gyerek a munkahelyen - Ágoston Péter , Cserna Antal
Nádas György : Joe bácsi
Szántó Rita : AI az önkormányzatban - Cserna Antal , Balsai Móni , Elek Ferenc , Ágoston Péter
AradiVarga - Nevelési tanácsadó
Ürmös Zsolt : Szatírok - Vida Péter , Ágoston Péter
Badár Sándor - Tisza-túra
#17265
bezzeg Fábrynak mindent lehetett...
#17265
Állítólag a Rádiókabaré felett is gyülekeznek a felhők, legalábbis a hírek szerint Fábry cégével felbontották a szerződést és semmi hír arról, hogy valaki átvenné a stafétát.
(Lehet, hogy a Kossuth-díjat sem lehet büntetlenül hiányolni?)
#17263
Nem tetszett narancséknak hogy Aranyosi sokszor kiszologatott és úgy néz ki fájt nekik az igazság, ezért elvették a Karinthy gyűrűjét...

#17262
#17260
Az anyám szerint vállaltan egy tehetségkutató, open mic műsor. Szerintem itt még belefér ez a színvonal. Ahol már nem kellene ilyen minősíthetetlenül gyenge fellépőket képernyőre engedni, az a Showder Klub. Ezek a humor nagyágyúi? Az új évad alapból nagyon gyenge, de a 3. rész szó szerint pusztulat volt. Az első perctől az utolsóig. Az eddigi 34 évad magasan leggyatrább adása. Komolyan kérdezem, hogy engedhetnek ilyen nívótlan előadókat (direkt nem humoristákat írtam) képernyőre? Hiába az alákevert műnevetés, a sz@r akkor is sz@r, ha szépen van tálalva. A Kovács Kristóf jobban megnézhetné, kiket enged képernyőre.
#17259
Rádiókabaré - 2025.06.07. Házigazda : Maksa Zoltán

Szabados Gábor : Apróságok - Ágoston Péter , Balsai Móni , Elek Ferenc
Falugyűlés - Ihos József , Bozó Andrea, Reviczky Gábor , Bezerédi Zoltán , Nádas György , Vida Péter
Redenczki Marcsi -
Aradi Tibor : Osztálytalálkozó - Bach Szilvia , Balsai Móni , Aradi Tibor , Elek Ferenc , Varga Ferenc József , Vida Péter
Móricz Tamás : GPS - Ágoston Péter , Cserna Antal , Elek Ferenc , Vida Péter
Fábry Sándor - New York
[HEJ]
#17257
elöljáróban: én nagy kabaréfogyasztó vagyok ~ '92 óta... de ilyen hulladékot mint az anyám szerint vicces vagyok, nem rémlik emlékeimből. kései tv2 saskabarék, irigymirigy kinlódások jutnak eszembe, de igen, én is érzékelem a lejtmenetet, legyen az showderklub, RK, vagy ez a valaki szerint vicces vagyok nevű förmedvény.