16935
A letöltésekhez ajánlott segédprogram: JDownloader
automatán tud letölteni minden szolgáltatótól, nem kell foglalkozni azzal, hogy betelt vagy lassan jön.
A feltöltők munkáját nem kritizálni, hanem megköszönni illik!
Mediafire mappák!
Ikovacs:
Új feltöltések
BUÉK
Comedy Central
Filmek
Hofi
Humorfesztivál
Kabaréklub
Meggyűrűztek
Kabarématiné
Poén Péntek
Rádiókabaré
Rádiókabaré 2012
Showder Klub
Showder Klub 2012
Poén Péntek - Van képünk hozzá
Vegyes
Varga Ferenc József
Válogatások
Lajos9920:
Sas-kabaré
Vkaroly:
Balázs Péter kabaré
Hogy volt?!...
Telepódium
Szilveszter Anno
Poén Péntek - Retro Kabaré
SirTomax:
Archívum
  • MisterV #16201
    Humoróra 2023. 15. rész


    Tartalom témában, azaz az aktuális hírek:


    01 Kitiltotta a Debreceni Egyetem Természettudományi Karának Dékánja a korábbi rektor akkumulátorgyárral kapcsolatos előadását
    02 A Gazdaságfejlesztési Minisztérium elismerte a hírt: valóban kilép hazánk a Nemzetközi Beruházási bankból
    03 A kormány ismét módosít a korábban rendeletben módosított, de március végén törvényben is elfogadott költségvetésen
    04 Versenyjogi vizsgálatot kezd az Európai Bizottság a 35 évre szóló magyar autópálya-koncesszió ügyében
    05 Az Aldi rögzítette a vásárlók születési dátumát, amit 180 napon keresztül tárolt
    06 Több mint 26 ezer magyar hagyta el az országot 2022-ben, közölte a KSH a tavalyi évre vonatkozóan
    07 Kövér László hátbatámadásról beszél, de a szakértő szerint a kormány sértődött a finnekel szemben
    08 Készül egy Európai Uniós módosítás, ami szerint új szabályok vonatkozhatnak az idősebb sofőrökre
    09 Tanárok előtt záródott be a 4-es metró ajtaja, így a kísérő nélkül maradt gyerekkel indult el a szerelvény
    10 Elindult a balatoni hajózási szezon, a korábbiaknál több programhajóval és főszezoni járattal
    11 Camino - Krisztus, a jövőnk címmel elkészült Ferenc pápa magyarországi apostoli látogatásának hivatalos dala


    +

    Krakenfiles:
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12(25) 13 14 15
    Workupload:
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12(25) 13 14 15
  • casyke1 #16201
    Privátot írok jó?
  • casyke1 #16201
    Már a gesztus is tetszik köszönöm a nagylelkűséged!
  • egyedembegyedem
    #16200
    Megmondod mire van szükséged azt fel tudom rakni valahová.
  • casyke1 #16199
    Ez szép rakomány!El is lehet őket érni valahol?Mivel én is gyűjtöm őket,egy-két estet én is szeretnék ezek közül a saját gyűjteményem közé leszedni...vagy elkérni.
  • kabarefan1974
    #16198
    Köszönöm a fórum feltöltőinek áldozatos munkáját!
    Főleg a régi kabarék nagyok!
  • zsorzsi88
    #16197
    Esti kabaré - 90. rész
  • egyedembegyedem
    #16196
    Elkezdtem gyűjteni a Showder klubosok önálló estjeit.
    Ezeket sikerült összegyűjtenem:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ács Fruzsina - Véletlenül szingli
    Al Gharati Magyed - Alacsony a kerítés
    Aradi Tibor - Nagy durranás kabaré
    Aradi, Litkai, Varga - 2018 békönbe tekert rántot tepertő
    Aranyosi Péter - Borsodi homályos 1.
    Aranyosi Péter - Borsodi homályos 2.
    Aranyosi Péter - Málta
    Aranyosi Péter - Négybetűs szavak 1.
    Aranyosi Péter, Dombóvári István - KETTEN AZ ÚTON
    Badár Sándor - A Tűzföldtől Alaszkáig
    Badár Sándor - Akit a mozdony megcsapott
    Badár Sándor - Magam között vagyok
    Beliczai Balázs - Önálló estje - 2017
    Benk Dénes - Delfinláb lúdtalppal
    Bödőcs Tibor - Az élet értelme és kertészeti tippek
    Bödőcs Tibor - Böllérbalett
    Bödöcs Tibor - Kolera a Vackor Csoportban
    Bödőcs Tibor - Londonban 1
    Bödőcs Tibor - Londonban 2
    Bödőcs Tibor - Nincs idő gólörömre
    Ceglédi Zoltán önálló estje Litkai Gergellyel - Tanácselnök
    Csenki Attila - Az újrahasznosított férfi
    Csenki Attila, Benk Dénes - Agressziókezelés bauxit cementtel
    Csenki, Benk, Felméri, Tóth - Szex és más tabuk
    Dombóvári István - 120.021 gramm
    Dombóvári István - Kettőskereszt vagy amit akartok
    Dombóvári István - Kis ember nagy gonddal jár
    Dombóvári István - Szóra sem érdemes!
    Dumaszínház válogató - Magyarorszag Szereplek
    Fábry Sándor - A lejtő ördöge 1
    Fábry Sándor - A lejtő ördöge 2
    Fábry Sándor - A vietnámi balzsam
    Fábry Sándor - Dumafilm (leghosszabb változat)
    Fábry Sándor - Oh, Tannenbaum
    Felméri Péter - A Jó házaság titka
    Felméri Péter - A majmok királya
    Felméri Péter - A majmok királya
    Felméri Péter - Majd én megmondom!
    Felméri, Litkai - Galeri
    Félőrültek éjszakája 1
    Félőrültek éjszakája 2
    Fülöp Viktor - Családi ezüst
    Fülöp Viktor - Fogadóóra
    Hadházi László - A Humorkabaré visszatér 2.
    Hadházi László - Karácsonyi diéta
    Hadházi László - Légy Férfi
    Hadházi László - Méd in Hungeráj
    Hadházi László - Megyünk a levesbe 1.
    Hadházi László - Megyünk a levesbe 2.
    Hadházi László - Nekünk áll a László
    Hadházi László - Tévélaci 1
    Hadházi László - Tévélaci 2
    Hadházi, Kőhalmi, KAP - 2
    Hadházy László - Mit iszik a mikulás
    Hajdú Balázs - Emberek és emberek
    Hajdu Balázs - Lassan mondom el
    Hajdú Balázs - Mit lehet mit tenni
    Hajós András - Kabaréklub - Mentál Mohács
    Hajós_András - Zenélős
    Hofi Géza - Szemészeti klinika
    Janklovics Péter, Elek Péter - Zenebutik
    Janklovics Péter, Tóth Edu - Supra hits gyülekezete
    Janklovics, Csenki, Ács, Szabó - Plusz-mínusz 20év, maradhat
    Kertész Ricsi - Agrár-welllness
    Kertész Ricsi - Megoldjuk okosba
    Kiss Ádám - A nagy világban
    Kiss Ádám - Leültem Orbán Viktor mellé és elkezdtük szívatni egymást
    Kormos Anett - Ken alulról tök ugyanúgy nézett ki mint Barbi
    Kormos Anett - Megint csak most!
    Kovács András Péter - Apróbetűs részek 1
    Kovács András Péter - Apróbetűs részek 2
    Kovács András Péter - Életed filmje 1
    Kovács András Péter - Életed filmje 2
    Kovács András Péter - Evolúció
    Kovács András Péter - Intelligens, Okos, Utcalányt talál 2017
    Kovács András Péter - KAPtár 1.
    Kovács András Péter - KAPtár 2.
    Kovács András Péter - ŐSÖK ÉS UTÓDOK
    Kovács András Péter - Te döntésed
    Kovács András Péter - Vihar a biliben 1.
    Kovács András Péter - Vihar a biliben 2.
    Kőhalmi Zoltán - A pesszimizmus előnyei
    Kőhalmi Zoltán - Én, Kőhalmi Zoltán
    Kőhalmi Zoltán - Pályatévesztési tanácsadó 1.
    Kőhalmi Zoltán - Pályatévesztési tanácsadó 2.
    Kőhalmi Zoltán - Történjen bármi
    Lakatos László, Musimbe Dávid Dennis - Békével jöttünk (vége hiányzik) 2022
    Litkai Gergely - Miért
    Litkai Gergely - Multikatona
    Litkai Gergely - Multiland
    Litkai Gergely - Számok
    Litkai Gergely, Janklovics Péter, Szabó Balázs Máté - Zöld stand-up - Est a fenntarthatóságról
    Litkai, Felméri - Budapest
    Litkay Gergely - Grízbegisztán
    Lóránt Barnabás - Mint pótos IFA a tükörjégen
    Orosz György - Gyógyíthatatlanul hülye
    Orosz György - No problemo
    Orosz György, Németh Kristóf - Rosszfiúk 1
    Orosz György, Németh Kristóf - Rosszfiúk 2
    Ráskó Eszter - NagyÁrpi 1.
    Ráskó Eszter - NagyÁrpi 2.
    Rekop György - Comedy Central arcok
    Rekop György - Füstbe ment terv
    Szabó, Litkai, Hajdú, Fülöp - A csengő a tanárnak szól
    Szobácsi Gergő - Bye bye Budapest
    Szobácsi Gergő - Idegzuhany
    Szobácsi Gergő - Poénrapszódia
    Szomszédnéni - Cégenkórászok
    Tóth Edu - Azonnal műhely
    Tóth Edu - Nem kell annyira akarni

    Ha esetleg van valakinek még más szívesen venném, ha megosztaná.
  • karnagy
    #16195
    SirTomax! Hálás köszönet a vágott rádiókabarékért! De tényleg! :)
  • zsorzsi88
    #16194
    Esti kabaré - 89. rész
  • altermanus #16193
    Én is köszönöm! :)
  • boditomee
    #16192
    Hálás köszönet! ;)
  • Jarinka1978
    #16191
    Nagyon köszönöm!És persze a többiek munkáját is!
  • SirTomax
    #16190
    Idei rádiókabarék vágva és egyben: letöltés
  • SirTomax
    #16189
    Showder Klub S30E01
  • SirTomax
    #16188
    Szobácsi Gergő - Poénrapszódia
  • boditomee
    #16187
    Az lehetséges, hogy 2023.02.11 és 2023.03.25 közötti nem volt Rádiókabaré, vagy csak ide nem kerültek fel? Esetleg én maradtam le? Ha ez utóbbi, akkor meg tudnátok velem osztani a jelzett időszak közötti műsorokat? Köszönöm, áldott húsvétot minden kabarékedvelőnek! ;)
  • MisterV #16186
    Humoróra 2023 14 Krakenfiles
    Rádiókabaré Extended Krakenfiles
  • MisterV #16185

    2023. 03. 06. felvétel - Rádiókabaré Extended (03. 25. + 04. 01. adások bővített változata) 2:55:49 -220MB

    2 számmal (kezdő standup-osok) kevesebb (23 perc), mert azt a következő felvételen újra felkonferálták (ami szintén extended lehet), így azokat majd a következőbe rakom bele, ha leadják, ha nem.
    A Jolika szám közben valaki rosszul lett, így leállt a felvétel 20 percre. A leállás végén lévő humorizálást is beraktam, így bár ettől nem folyamatos a szám, a felvétel hangulatát tükrözi.
  • altermanus #16184
    De volt, csak elfelejettem feltenni.
    2023.04.02. - Kabarématiné - webstream
    az én figyelmem lankadt el, nem a tiéd :)
  • AttHunter
    #16183
    Sziasztok,

    A múlt vasárnapi (2023.04.02.) kabarématiné nem volt, vagy csak az én figyelmem lankad?
    Köszi.
  • SirTomax
    #16182
    Nagy tisztelettel megkérném a barkácsszakkör tagjait, hogy privátban folytassák a beszélgetést, mert ez nem az a fórum!
  • Laser1
    #16181
    Kedves Dj. V.!

    Köszi! Most már jól látom a képen, hogy önmetsző csavarral van megoldva.

    Sajnos, akkor a weboldal rendszere keverheti össze nekem a bejegyzéseket. A korábban általam idézett bejegyzésszámból kettőt adott, külön-külön a Tied, és a másik, akire utaltál Mithrandir88-ét. Alább csatolom a képet róla.

  • MisterV #16180
    Ha már Krisztus feltámadása közeleg, ezt nem hagyhattam ki:

  • MisterV #16179
    Nem én szoktam önálló esteket felrakni, rosszat idéztél, még a név sem stimmel!


    Nem szegecses megoldás. Pici önmetsző csavarok. A lényeg, hogy nem lehet túl hosszú, mert ha véletlenül odanyúlsz, akkor megsértheti a kezed. Ezért kell legalább 1mm-es lemezt használni, hogy a menet tartson. Ha a dizájn is számít, akkor fekete csavarokkal és feketére festett lemezzel is csinálhatod, akár mindkét oldalra, igaz, csak a csavar oldala látható használat közben.
  • Laser1
    #16178
    Köszi! Aránylag látszik, csak azt nem látom jól, hogy szegecskötések-e, mert a képen annak látszik?

    A telefonos sztorik technika részéhez nem értek, de a leírásod alapján a 70+-os nő, és a Te esetedben sem voltak korrektek.

    Köszi a mai Humorórát is!

    Ui.:Dj. V.-nek küldöm, amit írtam "#16175" sorszámú bejegyzésre. (Nálam keveredik másik bejegyzéssel)
  • MisterV #16177
    Humoróra 2023. 14. rész


    Tartalom témában, azaz az aktuális hírek:


    01 Változik a szemétszállítás
    02 Két óra alatt 130 gyorshajtót mértek
    03 Az elektromosan tölthető közlekedési eszközök kapcsán újabb módosítások jöhetnek a KRESZ-ben
    04 Futóversenyt rendeztek vasárnap Budapesten
    05 Pár perc alatt 3 autót tört össze valaki a XIII. kerület Szent László utcában
    06 Több mint 17 milliárd forintba kerül az adófizetőknek az idei Forma-1-es futam
    07 A Párbeszéd feljelenti Orbánt és "fideszes társait" rémhírterjesztésért
    08 Navracsics Tibor: “én abban bízom, hogy az év első felében az első uniós források megérkeznek”
    09 Kohéziós pénzek kapcsán egymásra mutogat az Európai Bizottság és a Belügyminisztérium
    10 Az előzetes adatok szerint 4159 milliárd forint, a GDP 6,2 százaléka volt a kormányzati szektor 2022. évi hiánya
    11 Májustól már kisebb összegű törlesztőrészlet férhet bele a maximális teljes hiteldíjmutatóba, azaz a THM-plafonba
    12 Megszűnhetne a Sziget fesztivál, ha Demeter Szilárd és a vezetésével működő Petőfi Kulturális Ügynökség úgy döntene
    13 A magyar férfiak több mint kétharmada alkoholistának számít
    14 Egy mentős esetkocsi meglepetést okozott az Ellenőrzési Csoportnak
    15 Késik az állami támogatás több budapesti színháznál
    16-27 Húsvét

    +

    Krakenfiles:
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12(25) 13 14 - szerverhiba miatt csak később kerül fel
    Workupload:
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12(25) 13 14
  • MisterV #16175


    Nem tudom mennyire látszik a megoldás, de fotóztam mindkét oldalát.

    Más, de a Humorórába akartam tenni, de már csak a kódolás és feltöltés van hátra, így ide írom, noha nem kabaré, de talán érdekes lehet.

    Yettel-hez hordoztam a telefonszámom, ám mint kiderült, nem minden készülékkel kompatibilis. Egy kínai készülékem van, de más szakembertől tudom, aki telefonokkal foglalkozik, hogy pl. Nokia 5110, 7110, 9110 stb. készülékeken is jel van (ahogy nálam is), de a készüléket nem regisztrálja a hálózatra, így pedig nem használható.
    Ezt sem a telefonos ügyintéző, sem az üzleti "szak"ember nem mondta... de így tovább hordozom a számom és innen vált érdekessé a dolog, mert a T üzletben volt egy sztori, ami billentyűt kíván.
    Egy 70+-os nő bevitte a nyomógombos telefonját, meg egy köteg papírt, mert a 3 kör pin és 10 kör puk kódot is elcseszte, így a kártya kuka lett. Ahelyett szeretett volna egy cserekártyát. 20 perc szüttyögés alatt kiderítették, hogy lejárt a hűségideje (ami nem függ össze a cserével), így váltson másikra. A nő nem netezik, alig telefonál és bár Samsung készüléket akart, mert eddig is az volt neki, valami Sanykó vagy valami nagyon kínai hangzásúra beszélte rá az ügyintéző (mert ahhoz van minden: kijelzővédő, stb., míg a másikhoz nincs) és teljesen új előfizetős tarifára nettel, így egy 500Ft-os sim díj helyett vagy 50e Ft-ra beszélte rá az eladó.

    Tudom sajnálni az ilyeneket, akiket átvernek az üzletekben, mégis azt hiszik, hogy ők jártak jól 500Ft helyett több tízezret fizetve.
    Ezt csak tanulságként írtam le, hogy a T eladói sem tisztességes kereskedők... de az ő kártyáik legalább működnek minden készülékben... viszont számhordozni náluk meg épp nem lehetett, mert a számhordozós szerver jelenleg nem működik. Ennek ellenére nem akarta felvenni az adataimat, hogy majd alkalomadtán elküldik a szerverre, hanem arra kért, hogy menjek be ismét jövő kedden, hátha addigra már működik, így 1 hétig meg nem leszek elérhető.

    Ez a mai magyar mentalitás és a mai magyar technika... mert az ország jobban teljesít!
    Utoljára szerkesztette: MisterV, 2023.04.07. 15:24:19
  • Mithrandir86
    #16175
    Kedves SirTomax!
    Szobácsi Gergő múltkori önálló estjét fel tudnád rakni? Igaz, hogy túl sok újdonság nem volt benne, talán 2-3 új poén. Azon kívül az összes többi poénja ugyanúgy hangzott el, mint a korábbi adásokban, még a levegővételek is ugyanott, ugyanolyan hosszan voltak benne.
  • Laser1
    #16174
    Ügyes vagy, hogy megjavítottad a fejpántot.
    Én is gondolkodtam rajta, hogy mit lehet tenni vele. Próbálkoztam pl. körbetekerni a fejpántot vezetékkel a törés és környékén, hogy az majd összetartja, de nem vált be. Egy idő után meghajlott.
  • MisterV #16173
    Ezért is írtam, hogy az szériahiba volt, azért adták olyan olcsón... de nálam szerencsére mindkét oldal csak részben tört el (lifegett, de még tartotta és pont egyenesen tört), így a 1,5 centi kis lemez az alsó és felső részt köti most össze és 4 csavar van benne. A külvilág felé csak a 4 csavarfej látszik, fej felé van a lemez. Így már masszív és merem hajtogatni. A fejpánt és a fülpárna azon sem bírta 5-6 évnél tovább, de 2e Ft-tól cserélve lett az is.
    Csak a hangzása miatt javasoltam, de persze kihangsúlyoztam ezt a gyári hibáját. Igaz, nem gondoltam arra, hogy nem barkácsembernek kell, mert az maga már rég spirálkábelre cserélte volna, vagy strapabíróbbra és nem a fejhallgatót cserélné, csak a kábelét... magamból indultam ki. Bocsi!
  • Laser1
    #16172
    Köszi az infókat!
    Esetleg majd kipróbálom: "Viszont neked a rugós (spirál) kábelt javaslom, mert az tuti nem fog eltörni, ha nem csavargatod az ujjad köré és nem csinálsz rá csomókat, akkor túléli a fejhallgatót is. Igaz, kicsit nehezebb súlyra."

    Sajnos, a Bluedio Hurricane fejhallgatóm pántja is eltört. Szétszedtem és rideg műanyag volt az egész. A bátyámnak is ilyen volt, Neki is később ugyanúgy eltört a pántja.

    Üdv: Laser1 Peti
  • zsorzsi88
    #16171
    Esti kabaré - 88. rész
  • MisterV #16170
    A Technics nagyon jó kábelt gyártott az RP-DJ1100-as fejhallgatóihoz. 20 éve megvan, elég aktívan használtam és sokszor leesett már a fejemről, mert beleakadt valamibe a kábel, de fülpárnákon kívül még 20 év után is hibátlan, eredeti állapotú, nincs megtörve a kábel sehol, valami spéci bevonata van, amiért nem vágódott még el. Igaz, nem hifi hangzásra, hanem nyüstölésre tervezték, így az ára is manapság 60-80e között van.
    Viszont neked a rugós (spirál) kábelt javaslom, mert az tuti nem fog eltörni, ha nem csavargatod az ujjad köré és nem csinálsz rá csomókat, akkor túléli a fejhallgatót is. Igaz, kicsit nehezebb súlyra.

    Hangminőségben az olcsó Bluedio Hurricane kínai BT fejhallgató vált be, amin van jack csatlakozó is, így sima vezetékes fülesnek is használható és a vezeték cserélhető, ha törik/szakad. Beépített mikrofonja van, így BT kapcsolaton kommunikációra is alkalmas. PC-vel is használható BT módban, felismeri. (Win7-en tesztelve, ott fejhallgatónak ismeri, nem headset-nek, azaz mikrofont nem kezel.) A hang szép mély, de a fejpánt mindkét oldalon eltört 2-3 év után. Mivel széles a pánt, 4-4 csavar és egy-egy fém lemez segítségével a mai napig használom. Szériahiba volt a törés, ám a masszívabb pántos változat 2x annyiba is került volna.
    Nekem az egész fülem bemegy a párna alá, mert 57mm-es hangszóróval szerelték, így elég nagy luk van a szivacson, de hosszú távon is kényelmes... és a külső zajokat is jól csillapítja.
    Utoljára szerkesztette: MisterV, 2023.04.05. 20:21:35
  • Laser1
    #16169
    Kedves Cziras!

    Sokat nem tudok segíteni, nagy tapasztalatom nincs, de nekem is törik a fülhallgató és fejhallgató vezeték pár év után.
    Ráadásul, amióta mobiltelefonnal használtam azokat itthon, mindig beleakadtam valamibe (pl. kilincs), ezért itthon már csak vezeték nélküli fejhallgatókat használok.
    A vezeték nélkülieknek (ami számomra megfelelő hangminőségű) pedig a fejpánt műanyag része szokott eltörni. Ilyen pl. a mostani SilverCrest model:HG08212 vezeték nélküli fejhallgatóm is, de más márkásabb is eltört.
    Van egy Sony MDR-EX15AP vezetékes fülhallgatóm (csak otthonomon kívül használok), amit 2021.12.16-án vásároltam, aminek eddig semmi baja.


    Üdv: Laser1 Peti
    Utoljára szerkesztette: Laser1, 2023.04.05. 16:21:30
  • Cziras
    #16168
    Szia, köszönöm szépen :) Szívesen veszem bárki más tapasztalatát is. :)
  • zsorzsi88
    #16167
    Esti kabaré - 87. rész
  • Tomoo44
    #16166
    Kedves Cziras!
    Tudom, hogy elcsépelt, azonban ár/érték arányt is figyelembe véve, a JBL-ben még nem csalódtam! Hosszú, vezetékes fülesekkel töltött idő után, pár éve, bátorkodtam venni az aliexpress.com-ról, egy vezeték nélküli fülest. Noname darab de meglepően jó tartományokban szólt! Ez tönkre ment, nem bírta, hogy ráléptem... Ekkor kaptam egy bluetooth-os JBL-t. Talán a párna lehetne nagyobb, vagy a fülem kisebb, de ezen kívül kiváló a hangzása és persze a mikrofon is zajtalanul közvetít. Én csak ajánlani tudom! Lányaim JBL fülbedugós fülesei is remek hangzást biztosítanak. Az enyém JBL TUNE710BT márkajelű.
  • Cziras
    #16165
    Sziasztok! :)

    Tudom hogy ez egy kabaré és humor fórum, de leírom a jelenlegi gondom, hátha tudtok nekem segíteni.

    Évek óta vezetékes mikrofonos fejhallgatókat használok...

    Zene, Film és Webkamerás családi beszélgetések..

    Én eddig olyanokat használtam amiknek a vezetékén van a hangerőszabályzó stb genius,urage,stb és bárhogy vigyázok rájuk egy idő után 1-2 év mikor mennyi megtörik valahol a kábel és vagy a jobb vagy a bal oldala hallgat el a fülesnek és lehet venni a következőt...

    Igazából olyan fejhallgatót keresek ahol ez nem jelentkezik 1-2 év után.

    Köszönöm

    Legyen benne mély,és ne legyen erőtlen a hangzása.

    _______________________________________________________________________________________________

    Valószínű hogy azért mennek tönkre a füleseim mert a hangerőszabályzó rajta van a kábelen.

    Kipróbáltam egy Sennheiser GSP 600 at hát hiába dicsérik annyira a márkát, nekem valahol hatalmas csalódás.

    Semmi mély nincs benne, és olyan erőtlen hangzása van.

    Puha basszusok, szép magasak. ( De nem extra hangzás )
    Nyoma sincs a beharangozott extra hangzásnak.

    Nem tudom miért vannak tőle sokan elájulva.

    Nekem hatalmas csalódás.

    Köszönöm szépen mindenkinek aki segít.


  • altermanus #16164
    Tibi ez régen is így volt, mármint amikor a 90-es évekbe, csak akkor nem volt ekkora Hipe (hogy angolosan stílusosan fejezzem ki magam) rajta, mert már ha valamit kivágtak, akkor is ez volt a válasz. (ezt olyantól tudom aki a 90-es évekbe dolgozott műsorokon, és kivágtak olyan dolgokat például a rádiókabaréból, amit Sinkó, Teddi engedett volna, de meg kellett lenni a 85 percnek, nem fért bele, na bumm)